Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
44
Like
1.755
Πόντοι
3.425
Μεγάλες πουτάνες και ανδροχωρίστρες οι Ουκρανές. Άλλωστε έχουμε και εδώ αντίστοιχο θέμα: Ουκρανίδες μουνάρες...κάτι ξέρουν παραπάνω οι συναγωνιστές!!!
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Εγώ δεν έχω κάποιο αφεντικό


Προσκύνα μωρή γλίτσα… :vomit:



63f.jpg
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
κάτι ανομολόγητο κρύβει μέσα του αυτός ο john. ίσως κάποια στιγμή να ξεκινήσει ένα νημα να τα πει όλα χωρίς φόβο αλλά με μπόλικο πάθος :grin:
Όταν εχεις στενό συγγενή Εκτελεσθέντα στα 6 μέτρα απο Ναζι μην περιμένεις κάτι διαφορετικό. Φυσικά θα είμαι με τον Πούτιν και τον Καντίροφ και το κάθε ενα που κυνηγά να αυτά τα καθάρματα. Και θα είμαι και ενάντια σε κάθε Μητσοτάκη που πάει να ξεπλύνει αυτά τα αποβράσματα. Αγνοώ λοιπόν τον κάθε βλαξ που μου επιτίθεται με προσωπικούς χαρακτηρισμούς. Συνεχίστε ότι κάνατε.
Θα ανεβάσω ότι θέλω και όποτε θέλω όπως και εσείς.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
6.030
.
Όταν εχεις στενό συγγενή Εκτελεσθέντα στα 6 μέτρα απο Ναζι μην περιμένεις κάτι διαφορετικό. Φυσικά θα είμαι με τον Πούτιν και τον Καντίροφ και το κάθε ενα που κυνηγά να αυτά τα καθάρματα. Και θα είμαι και ενάντια σε κάθε Μητσοτάκη που πάει να ξεπλύνει αυτά τα αποβράσματα. Αγνοώ λοιπόν τον κάθε βλαξ που μου επιτίθεται με προσωπικούς χαρακτηρισμούς. Συνεχίστε ότι κάνατε.
Θα ανεβάσω ότι θέλω και όποτε θέλω όπως και εσείς.
Ρε καθυστερημενε αυτο που δεν μπορεις να καταλαβεις ειναι οτι οι Ουκρανοι δεν ειναι Ναζι. Ο πουτιν και οι πουτανας γιοι ρωσοι που υποστηριζεις ειναι κοντα στους Ναζι .Αηντε σουργελο.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
9.457
Πόντοι
2.356

Τιμή σ' εκείνους όπου στη ζωή των
όρισαν και φυλάγουν Θερμοπύλες
...
Και περισσότερη τιμή τους πρέπει
όταν προβέπουν (και πολλοί προβλέπουν)
πως ο Εφιάλτης θα φανεί στο τέλος
κι οι Μήδοι επί τέλους θα διαβούνε.

Καβάφης
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.328
Like
35.194
Πόντοι
9.931
.

Ρε καθυστερημενε αυτο που δεν μπορεις να καταλαβεις ειναι οτι οι Ουκρανοι δεν ειναι Ναζι. Ο πουτιν και οι πουτανας γιοι ρωσοι που υποστηριζεις ειναι κοντα στους Ναζι .Αηντε σουργελο.
Ο άνθρωπος ειναι λακαμας μην το ψάχνεις.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Μη μας το χαλας, και εχουμε ακομα τη γευση απ το κογκρέσο

Kαλα ποσο μαλακας εισαι? Μας βαζεις σαν αντικειμενικη αληθεια τον αρθρο ενος τουρκου (Ragip Soylu) για να μας πεις οτι "ΟΙ Αγγλοι μας πουλησαν αρα και οι Αμερικανοι"?

Μιχαλη, οταν κανεις προπαγανδα φερνεις στο Διαλογο ποιο αντικειμενικες πηγες....

Ξερεις ποσο σουρεαλιστικο φαινεται οταν ενας Ελλην Ακροδεξιος (με ιδιαιτερη αγαπη στον Μεγα Κωστα Πλευρη) βαζει ως πηγη εναν Τουρκο? ΑΠΛΑ ΓΕΛΟΙΟ!!!!!

Παμε τωρα στην ουσια? Ειπε ο τουρκος οτι θα παρουν Τyphoon? Oxi..... Eιπε οτι ΘΑΑΑΑ τους δωσουν μηχανη για τα TFX......

ΕΡΩΤΗΣΗ.... ΕΣΥ ο Μισελ ΚΑΘΗΣΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΓΚΛΑΒΑ / ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ και να σκεφτεις "Ρε αδερφε ο κινητηρας της BAE, μπορει να μηνταιριαζει με αεροδυναμικη του TFX"

AΛΛΗ ΜΙΑ Ερωτηση .... εαν ακομα ειναι αληθεια και καποια απαρτια που ειχαν μπλοκαρει οι Αγγλοι στους τουρκους, αρχισουν να παραδιδονται....... ειναι πιο σημαντικα τα ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡ απο F35?

EΛΕΟΣ......

///Κοντολαγνε την παραπανω απαντηση την ειδες? Ειναι ΠΗΓΗ ενας τουρκος?
Μη μας το χαλας, και εχουμε ακομα τη γευση απ το κογκρέσο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.789
Πόντοι
2.406
Οτι βλεπουν πιστευουν. Βαλτικες χωρες που καποτε ανηκαν στην Σοβιετικη Ενωση, οπως και η Ουκρανια ειναι πλεον ετη φωτος μπροστα απο αυτους.
Εχουν καθε λογο να τους αντιγραψουν
Ποια είναι τα έτη φωτός? Δέκα χσρτογιακαδεσ που το παίζουν ceo σε εταιρείες φαντάσματα για ξέπλυμα ΦΠΑ και εξαφάνιση παραστατικών λαθρεμπόριο ποτών τσιγάρων κ πετρελαίου? Συν κάνα 5000 περί αυτών??? οι μισοί πειναν με ψωμί κ. Μακαρόνια την βγάζουν.Ότι παραγωγική μονάδα υπήρχε έκλεισε
Με τουρισμο. Βίζιτες κ περιστασικες δουλειές στην Γερμανία την βγάζουν
Τώρα ότι μπορούν να παν μετανάστες νόμιμα, των 900ε το μήνα στην Γερμανία μένοντας 5 μαζί, αυτό ναι ειναι μεγάλη.... πρόοδος. Οι ουκρανοι παν μόνο για 6 μήνες το χρόνο....έτσι ναι έχουν κάνει... Άλματα...... Lol
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.789
Πόντοι
2.406
Εγώ ξέρω ότι είσαι ένας ηλίθιος με περουκίνι.
Αχ καλέ.. Μήπως εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια?? Γιατί εγώ δεν κάνω πιάτσα στην Συγγρού με ψηλοτάκουνα κ μίνι όπως εσύ
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
6.030
Καλησπερα στους κλινικά πισωγλεντηδες του σαι
Το οτι σου εχουν στραπονιαρει τη σουφρα για τα καλα οι Ουκρανες δεν σημαινει οτι ειμαστε ολοι σαν κι εσενα.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Όταν εχεις στενό συγγενή Εκτελεσθέντα στα 6 μέτρα απο Ναζι μην περιμένεις κάτι διαφορετικό. Φυσικά θα είμαι με τον Πούτιν και τον Καντίροφ και το κάθε ενα που κυνηγά να αυτά τα καθάρματα. Και θα είμαι και ενάντια σε κάθε Μητσοτάκη που πάει να ξεπλύνει αυτά τα αποβράσματα. Αγνοώ λοιπόν τον κάθε βλαξ που μου επιτίθεται με προσωπικούς χαρακτηρισμούς. Συνεχίστε ότι κάνατε.
Θα ανεβάσω ότι θέλω και όποτε θέλω όπως και εσείς.
1653235461722.png


Ας υποθεσουμε οτι εισαι ειλικρινης και εχεις ενα θυμα απο τους "Ναζι" στην οικογενεια σου. Ας το δεκτουμε για χαρη της κουβεντα...

Δεν εχεις παρει χαμπαρι οτι τα ποιο πολλα "ναζιστικα" κομματα της ευρωπης δεν κρυβουν την συμπαθεια προς το Πουτιν....?

 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.789
Πόντοι
2.406
Το οτι σου εχουν στραπονιαρει τη σουφρα για τα καλα οι Ουκρανες δεν σημαινει οτι ειμαστε ολοι σαν κι εσενα.
Όλοι οι πισωγλεντηδες τον βραχνο ουρακαταγκο Ζελενσκι στηρίζετε.... Γιατί παρεξηγήθηκατε μαντάμ ι???
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.789
Πόντοι
2.406
1653235461722.png


Ας υποθεσουμε οτι εισαι ειλικρινης και εχεις ενα θυμα απο τους "Ναζι" στην οικογενεια σου. Ας το δεκτουμε για χαρη της κουβεντα...

Δεν εχεις παρει χαμπαρι οτι τα ποιο πολλα "ναζιστικα" κομματα της ευρωπης δεν κρυβουν την συμπαθεια προς το Πουτιν....?

Ναζι επίσημα σε τόσο μεγάλα νούμερα μόνο στην Ουκρανία υπάρχουν. Πραβι σςκτορ σβομποντα αζοφ κλπ 15 με 20% είναι ναζί οι δυτικοί ουκρανοι
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Ναζι επίσημα σε τόσο μεγάλα νούμερα μόνο στην Ουκρανία υπάρχουν. Πραβι σςκτορ σβομποντα αζοφ κλπ 15 με 20% είναι ναζί οι δυτικοί ουκρανοι
Επι του συνολου της ουκρανιας το ποσοστο των Ναζι ειναι 2,5% ετσι δεν ειναι? Απλα πραγματα ποσο πηρανε στις τελευταιες ουκρανικες εκλογες

Ακομα και το 95% των ουκρανων να ηταν Ναζι, δεν νομιμοποιησε να τους κραζεις σαν Πουτιν οταν χρηματοδοτεις ολους τους νεοναζι της Ευρωπης και βγαζεις φωτο με τον αρχηγο της βαγκνερ που ειναι ναζι...... αντιληπτο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom