Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.740
Like
24.571
Πόντοι
6.256
Οχι απλα εχεις καταντησει αηδια. Σούπερ αηδια κιολας. Διαστρεβλωνεις ποσταρισματα μου, ειρωνευεσαι διαρκως, και ξερεις κατι, η υπομονη μου δεν ειναι ανεξαντλητη, θα τα ακουσεις καποια στιγμη τα μπινελικια σου
Σιγα μην σκισεις κανενα καλσον τυπε..... :tooth:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Δεν με ενδιαφερει τι λενε τα στοιχεια, τα μισα στοιχεια απο αυτα δεν ειναι καν ενημερωμενα απο τα πρατηρια. Δεν κυκλοφορειτε στους δρομους?
Δηλαδή παπαριές στοιχεία ανακοινώνει το Υπουργείο, συμφωνα με αυτό που λες.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.599
Like
20.400
Πόντοι
6.056
Εγω βρε παναθεμα σε εχω καταντησει αηδια;Θα βγαζουμε συμπερασματα απο οπου βρισκει ο καθενας και βαζει βενζινη;Εισαι σοβαρος ανθρωπος τωρα;

Σου εβγαλε ο αλλος επισημες ανακοινωσεις του αρμοδιου υπουργειου για τη μεση τιμη σε ολη την επικρατεια και εσυ απαντησες στα αρχιδια μου εγω εβαλα με τοσο!!!
Δεν με ενδιαφερει τι λενε τα στοιχεια, τα μισα στοιχεια απο αυτα δεν ειναι καν ενημερωμενα απο τα πρατηρια. Δεν κυκλοφορειτε στους δρομους?
:coffee:To ιδιο ακριβως,να υποθεσω,δεν ισχυει για στοιχεια οπως"Πως κρινεται την πορεια της κυβερνησης" ή την δημοτικοτητα του πρωθυπουργου.Εκει δεν κυκλοφορει κανενας στους δρομους?:confused::confused::confused:
Το καφεδακι μου πινω,συνεχιστε:hi::confused::confused::confused:
 

geoliol1990

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
247
Like
170
Πόντοι
1
καποια συγκεκριμενα ατομα λενε για μειωσεις σε φορους και ξαναμανα μειωσεις. αυτες οι μειωσεις θα φανουν ποτε στο πορτοφολι;;;
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.599
Like
20.400
Πόντοι
6.056
καποια συγκεκριμενα ατομα λενε για μειωσεις σε φορους και ξαναμανα μειωσεις. αυτες οι μειωσεις θα φανουν ποτε στο πορτοφολι;;;
Αν παιρνεις το βασικο οχι.Αν βγαζεις τωρα 40Κ το χρονο,ναι ειναι σαφως καλυτερα απ οτι πριν 3-4 χρονια:confused::confused::confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
καποια συγκεκριμενα ατομα λενε για μειωσεις σε φορους και ξαναμανα μειωσεις. αυτες οι μειωσεις θα φανουν ποτε στο πορτοφολι;;;
Δεν λενε "ατομα" για μειωσεις, ειναι η πραγματικοτητα
Ειτε σας αρεσει ειτε οχι
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.185
Like
50.991
Πόντοι
12.756
EKO σημερα Βουλιαγμενης 1,99 μουνακια:zfuck:
 

geoliol1990

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
247
Like
170
Πόντοι
1
Δεν λενε "ατομα" για μειωσεις, ειναι η πραγματικοτητα
Ειτε σας αρεσει ειτε οχι
μαζι σου να σε πιστεψω. που εγιναν αυτες οι μειωσεις και ποτε θα φανουν αν φανουν ποτε στο πορτοφολι;;;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.889
Κριτικές
16
Like
14.746
Πόντοι
6.515
Στο εξηγησαν χιλιες φορες οτι οι πλουσιοι εχουν αυτοκινητο, τι αλλο να κανουν δηλαδη

Και η δουλεια εκει παει , να εχουν αμαξι οι λιγοι
τυπε πριν αρχισει ο πολεμος ελληνες εφοπλιστες αγορασαν τανκερ LPG, μετα εβαλαν τα φερεφωνα στα καναλια τους να σπρωξουν κουλη κατα της ρωσσιας

θα τελειωσει ο πολεμος καποτε, οι αλλοι θα τα ξαναβρουν στο το φτηνο πετρελαιο κι ο ελληνας θα πληρωνει το πανακριβο LPG που κουβαλαει απ την αμερικη ο καθε μαρινακης

οι ανθρωποι εκτελουν τον λαο κατα παραγγελια
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.185
Like
50.991
Πόντοι
12.756
Εσυ εκανες ποστ σε 2 αριστεροκομμουνια πριν.Τα σημειωνω εγω αυτα.Κανονισε:woldman:Μπουκαλακι νερου γεμισες?Μπεσα ομως:2funny::confused::confused::confused:
μετα το σιτυ πλαζα ρευμα προς Αθηνα εκο 1,99..Γλυφαδα η πιο φθηνη 2,05:rolleyes:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.599
Like
20.400
Πόντοι
6.056
Αν βγαζεις 20Κ το χρονο, ειναι καλυτερα ή χειροτερα?
Γενικα αν βγαζεις πανω απο το αφορολογητο ειναι καλυτερα,για ελευθερους επαγγελματιες με φορους,εφκα και προκαταβολες εκλαψε κοσμος και κοσμακης.:confused::confused::confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.599
Like
20.400
Πόντοι
6.056
  • Θυμός
Αντιδράσεις: Y13

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
μαζι σου να σε πιστεψω. που εγιναν αυτες οι μειωσεις και ποτε θα φανουν αν φανουν ποτε στο πορτοφολι;;;
Συγνωμη αλλά δεν καταλαβαινω τι λες. Οι μειωσεις ειναι δεδομενες και ψηφισμενες ως νομοι του κρατους. Ο ΕΝΦΙΑ για παραδειγμα εχει μειωθει ηδη τρεις φορες. Οι φοροι των επιχειρησεων το ιδιο. Η εισφορα αλληλεγγυης καταργηθηκε. Προχειρα αυτα. Βαριεμαι να γραφω άλλους δεκα νομους για μειωσεις φορων. Δεν ξερω τι εννοεις "πότε θα φανούν στο πορτοφολι μου". Εκτος αν θελεις να μου πεις οτι δεν εγιναν μειωσεις, ή οτι μολονοτι γινονται μειωσεις, αυτες δεν αγγιζουν εσενα, οπότε δεν μπορουμε να συζητησουμε σοβαρα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Γενικα αν βγαζεις πανω απο το αφορολογητο ειναι καλυτερα,για ελευθερους επαγγελματιες με φορους,εφκα και προκαταβολες εκλαψε κοσμος και κοσμακης.:confused::confused::confused:
Σωστα, για τους ελευθερους επαγγελματιες που δηλωνουν εκ πεποιθησεως κατω απο το αφορολογητο πεφτει πολυ κλαμα, προφανως αυτους θα τους επιδοτησει τωρα ο Κουλης για τα καυσιμα για να επιβραβευσει τους φοροφυγαδες. Δυστυχως θα ευνοηθουν και αυτοι, αναγκαστικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom