Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.599
Like
20.400
Πόντοι
6.056
Παλι μεσα επεσες ρε τυπαρα!!!Σημερα ανακοινωσε τα μετρα....τιμη στη βενζινη;2.1 ευρω η 95αρα.....

Μπορεις να μας πεις και 6 νουμερα για το Τζοκερ;
Σε ρουπωσε ασχημα:alivedick: Το οτι απο τα 130 επεσε στα 97 ντολαρς το βαρελι ειναι ασχετο βεβαια.Τον ηπιες Πουτινακι:rockon::confused::confused::confused:
:think:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.352
Κριτικές
1
Like
35.431
Πόντοι
6.256
Ιδια τιμη ειχε η βενζινη τοτε που ελεγες το ποιημα με σημερα καμμια απολυτως διαφορα....και τοτε μας ελεγες οτι ο πανσοφος Κουλης θα παρει μετρα οταν θα εχει πεσει τοσο πολυ η τιμη της βενζινης που στην ουσια δεν θα χρειαζονται μετρα.

Οντως επεσες μεσα.... :tooth:
Θα παλουκωθει η βενζινη στα δυο ευρω και ο αρχιμπραβοκουλης θα χαιρεται που δεν πηγε δυομιση ευρω,
Τι σκατα μάγια τους κανει ο γουρλοκούλης δεν καταλαβαινω παροτι δεξιος εκ γεννετής
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Θα παλουκωθει η βενζινη στα δυο ευρω και ο αρχιμπραβοκουλης θα χαιρεται που δεν πηγε δυομιση ευρω,
Τι σκατα μάγια τους κανει ο γουρλοκούλης δεν καταλαβαινω παροτι δεξιος εκ γεννετής
Α μαλιστα, στην αρχη ηταν το παραμυθι οτι θα παει 2,50
Τωρα εχουμε το παραμυθι οτι θα παλουκωθει στα 2 ευρω
Μετα που θα ειναι στο 1,80, θα λεμε οτι με την ιδια τιμη βαρελιου ειχε 1,20
Εσενα ηθελα να ηξερα τι μαγια σου εχουνε κανει

Υ.Γ. Α και που εισαι? Αρχιδια δεξιος εκ γενετης εισαι. Ενας γκρίνιας σαχλαμάρας εισαι
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.740
Like
24.571
Πόντοι
6.256
Σε ρουπωσε ασχημα:alivedick: Το οτι απο τα 130 επεσε στα 97 ντολαρς το βαρελι ειναι ασχετο βεβαια.Τον ηπιες Πουτινακι:rockon::confused::confused::confused:
:think:
Σε 10 μερες ελεγε οτι θα εχει παει η βενζινη στις ιδιες τιμες που ειχαμε πριν τον πολεμο.....τιμες ακριβως ιδιες με πριν με πλαφον στα κερδη και παρολο που επεσαν οπως σωστα λες οι τιμες του πετρελαιου αλλα αυτος επεσε μεσα και εγω δεν το βλεπω γιατι εχω κομπλεξ!!! :tooth:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.599
Like
20.400
Πόντοι
6.056
Ιδια τιμη ειχε η βενζινη τοτε που ελεγες το ποιημα με σημερα καμμια απολυτως διαφορα....και τοτε μας ελεγες οτι ο πανσοφος Κουλης θα παρει μετρα οταν θα εχει πεσει τοσο πολυ η τιμη της βενζινης που στην ουσια δεν θα χρειαζονται μετρα.

Οντως επεσες μεσα.... :tooth:
Γελαμε με τα χαλια σου(μας).Θα παει στα 30 γιουρα το βαρελι και θα φουλαρουμε με 2 ευρω το λιγοτερο.Γιατι ειμαστε κιμπαρηδες και ανοιχτοχερηδες,οχι σαν κατι Ευρωπαιους με 3πλασιους μισθους που παρακαλανε να πεσει η τιμη.Να βαλω καμια φωτο απο αποδειξη ή κανενα κασερι λες?Να ριξω το επιπεδο?Να κανω απλοoυντ και κανενα καρβελι ψωμι να το παιξω μπρουκλης:think::confused::confused::confused:
:hi:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Σε 10 μερες ελεγε οτι θα εχει παει η βενζινη στις ιδιες τιμες που ειχαμε πριν τον πολεμο.....τιμες ακριβως ιδιες με πριν με πλαφον στα κερδη και παρολο που επεσαν οπως σωστα λες οι τιμες του πετρελαιου αλλα αυτος επεσε μεσα και εγω δεν το βλεπω γιατι εχω κομπλεξ!!! :tooth:
Για δειξε μου το ποσταρισμα που λεω οτι σε 10 μερες οι τιμες θα ειναι ιδιες με αυτες πριν τον πολεμο
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.599
Like
20.400
Πόντοι
6.056
Σε 10 μερες ελεγε οτι θα εχει παει η βενζινη στις ιδιες τιμες που ειχαμε πριν τον πολεμο.....τιμες ακριβως ιδιες με πριν με πλαφον στα κερδη και παρολο που επεσαν οπως σωστα λες οι τιμες του πετρελαιου αλλα αυτος επεσε μεσα και εγω δεν το βλεπω γιατι εχω κομπλεξ!!! :tooth:
Βρισκεσαι σε συγχυση,ξελογκαρε να ηρεμησεις και θα τα δεις ολα οπως ειναι:confused::confused::confused::woldman:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.740
Like
24.571
Πόντοι
6.256
Για δειξε μου το ποσταρισμα που λεω οτι σε 10 μερες οι τιμες θα ειναι ιδιες με αυτες πριν τον πολεμο
Οταν λες οτι θα εχει να κανει πολυ λιγα πραγματα σε 10 μερες τι εννοεις δηλαδη;Και αφου θα πεσουν οι τιμες τοσο δραματικα γιατι ανακοινωσε 3μηνη επιδοτηση στα καυσιμα;

Ρε δεν πας να δεις αν ερχομαι; :tooth:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Συμφωνα με το παρατηρητήριο τιμών του Υπουργείου Ανάπτυξης Μέση τιμη βενζίνης στις 9/3/2022 2,051 ευρώ και στις 15/3/2022 2,103 ευρώ. Όλες οι τιμές και οι ημερομηνίες εδώ.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.352
Κριτικές
1
Like
35.431
Πόντοι
6.256
Α μαλιστα, στην αρχη ηταν το παραμυθι οτι θα παει 2,50
Τωρα εχουμε το παραμυθι οτι θα παλουκωθει στα 2 ευρω
Μετα που θα ειναι στο 1,80, θα λεμε οτι με την ιδια τιμη βαρελιου ειχε 1,20
Εσενα ηθελα να ηξερα τι μαγια σου εχουνε κανει

Υ.Γ. Α και που εισαι? Αρχιδια δεξιος εκ γενετης εισαι. Ενας γκρίνιας σαχλαμάρας εισαι
Γύρνα το φλυτζάνι και συ σαν τον αδωνη που εκανε μελετες το υπουργειο του οτι οι τιμες θα σταθεροποιηθουν πριν τα χριστούγεννα.
Οι 19 χωρες που μειωσαν φορους ειναι μαλακες;
Τι σκατα τους μαθαινουν στα χαρβαρντ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Οταν διαβαζω να λενε καποιοι βλακα τον Κουλη, με πιανουν τα γελια.
Τον ακουσα σημερα, θα ανακοινωσει λεει τα μετρα στηριξης σε ενα δεκαημερο. Γιατι δεκαημερο ομως? Και ηρθε η απαντηση, οι τιμες πετρελαιου και φυσικου αεριου αρχιζουν να πεφτουν απο σημερα, σε ενα δεκαημερο θα εχει πολυ λιγα πραγματα να κανει. Εσεις καθιστε να τον λετε βλακα
Αυτο ειναι μαλλον το ποσταρισμα, που υπονοει ο Χελρειζερ οτι λεω "οτι σε δεκα μερες οι τιμες θα ειναι εκει που ηταν πριν τον πολεμο". Δεν θα τον πω ψευτη, δεν θα τον πω παλι κομπλεξικο. Θα πω απλως οτι λυπαμαι ειλικρινα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Συμφωνα με το παρατηρητήριο τιμών του Υπουργείου Ανάπτυξης Μέση τιμη βενζίνης στις 9/3/2022 2,051 ευρώ και στις 15/3/2022 2,103 ευρώ. Όλες οι τιμές και οι ημερομηνίες εδώ.
Τα μισα πρατηρια της Αθηνας ειχαν σημερα 2,02.
Εγω φουλαρισα στην BP στην Βεικου με την τιμη αυτη.
Προχθες εβαλα με 2.14.
Μπορείτε να ποσταρετε ο,τι θελετε, εγω ξερω τι ειδα στους δρομους.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.740
Like
24.571
Πόντοι
6.256
Αυτο ειναι μαλλον το ποσταρισμα, που υπονοει ο Χελρειζερ οτι λεω "οτι σε δεκα μερες οι τιμες θα ειναι εκει που ηταν πριν τον πολεμο". Δεν θα τον πω ψευτη, δεν θα τον πω παλι κομπλεξικο. Θα πω απλως οτι λυπαμαι ειλικρινα.
Εξι νουμερα να μας πεις να πιασουμε το Τζοκερ....

Ποσο ειπαμε οτι ειναι σημερα η βενζινη; :tooth:
Συμφωνα με το παρατηρητήριο τιμών του Υπουργείου Ανάπτυξης Μέση τιμη βενζίνης στις 9/3/2022 2,051 ευρώ και στις 15/3/2022 2,103 ευρώ. Όλες οι τιμές και οι ημερομηνίες εδώ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Γύρνα το φλυτζάνι και συ σαν τον αδωνη που εκανε μελετες το υπουργειο του οτι οι τιμες θα σταθεροποιηθουν πριν τα χριστούγεννα.
Οι 19 χωρες που μειωσαν φορους ειναι μαλακες;
Τι σκατα τους μαθαινουν στα χαρβαρντ
Η κυβερνηση που εχεις, γραφικε, ειναι η μονη που μειωσε φορους την τελευταια 15ετια. Κατσε να γκρινιαζεις γιατι δεν σου μειωσε και τον ΕΦΚ. Ε δεν τον μειωσε. Χεσε μας.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.740
Like
24.571
Πόντοι
6.256
Τα μισα πρατηρια της Αθηνας ειχαν σημερα 2,02.
Εγω φουλαρισα στην BP στην Βεικου με την τιμη αυτη.
Προχθες εβαλα με 2.14.
Μπορείτε να ποσταρετε ο,τι θελετε, εγω ξερω τι ειδα στους δρομους.
Παρατηριο τιμων Αλεξ απο εδω και περα!!! :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Ποσο ειπαμε οτι ειναι σημερα η βενζινη; :tooth:
2,02.
Το αυτοκινητο μου ειναι φουλαρισμενο σημερα με αυτην την τιμη και με BP μαλιστα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παρατηριο τιμων Αλεξ απο εδω και περα!!! :2funny:
Τι θελεις τωρα, να σου πω και την διευθυνση ή να κραταω και τις αποδειξεις απο τα πρατηρια? Εχεις καταντησει αηδια πλεον
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Τα μισα πρατηρια της Αθηνας ειχαν σημερα 2,02.
Εγω φουλαρισα στην BP στην Βεικου με την τιμη αυτη.
Προχθες εβαλα με 2.14.
Μπορείτε να ποσταρετε ο,τι θελετε, εγω ξερω τι ειδα στους δρομους.
Τα στοιχεία του Υπουργείου παρέθεσα. Δεν ποσταρα κάτι εγώ. Αν υπαινισεσσαι ότι ο αρμόδιος Υπουργός ζει στον κοσμο του και δεν έχει ιδεα τι γίνεται στους δρόμους, δικό του θέμα.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.740
Like
24.571
Πόντοι
6.256
2,02.
Το αυτοκινητο μου ειναι φουλαρισμενο σημερα με αυτην την τιμη και με BP μαλιστα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι θελεις τωρα, να σου πω και την διευθυνση ή να κραταω και τις αποδειξεις απο τα πρατηρια? Εχεις καταντησει αηδια πλεον
Εγω βρε παναθεμα σε εχω καταντησει αηδια;Θα βγαζουμε συμπερασματα απο οπου βρισκει ο καθενας και βαζει βενζινη;Εισαι σοβαρος ανθρωπος τωρα;

Σου εβγαλε ο αλλος επισημες ανακοινωσεις του αρμοδιου υπουργειου για τη μεση τιμη σε ολη την επικρατεια και εσυ απαντησες στα αρχιδια μου εγω εβαλα με τοσο!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Τα στοιχεία του Υπουργείου παρέθεσα. Δεν ποσταρα κάτι εγώ. Αν υπαινισεσσαι ότι ο αρμόδιος Υπουργός ζει στον κοσμο του και δεν έχει ιδεα τι γίνεται στους δρόμους, δικό του θέμα.
Δεν με ενδιαφερει τι λενε τα στοιχεια, τα μισα στοιχεια απο αυτα δεν ειναι καν ενημερωμενα απο τα πρατηρια. Δεν κυκλοφορειτε στους δρομους?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Εγω βρε παναθεμα σε εχω καταντησει αηδια;Θα βγαζουμε συμπερασματα απο οπου βρισκει ο καθενας και βαζει βενζινη;Εισαι σοβαρος ανθρωπος τωρα;

Σου εβγαλε ο αλλος επισημες ανακοινωσεις του αρμοδιου υπουργειου για τη μεση τιμη σε ολη την επικρατεια και εσυ απαντησες στα αρχιδια μου εγω εβαλα με τοσο!!!
Οχι απλα εχεις καταντησει αηδια. Σούπερ αηδια κιολας. Διαστρεβλωνεις ποσταρισματα μου, ειρωνευεσαι διαρκως, και ξερεις κατι, η υπομονη μου δεν ειναι ανεξαντλητη, θα τα ακουσεις καποια στιγμη τα μπινελικια σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom