Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Νομίζω ότι οι Αλβανοί μάλλον γνωρίζουν καλύτερη ορθογραφία από αυτό που μόλις ποσταρατε κύριε. Εκτιμώ δηλαδή, δεν ξέρω μετά βεβαιότητας. Να είστε καλά και εσείς.
Τεληκα ισε Αλβανώς???
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Φαντάζομαι τους πουτινολάγνους τον Οκτώβρη του 1940 να κατηγορούν το Μεταξά γιατί δεν αποδέχτηκε το τελεσίγραφο του Μουσολίνι και πόσους Ιταλούς τουρίστες θα χάσουμε το επόμενο καλοκαίρι.
Έχεις Ιταλό γκομενο μαντάμ?
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
Συμπατριώτης σας είμαι κύριε, νομίζω ότι είναι εύκολα αντιληπτό από τα γραπτά. Να είστε καλά.
να σαι καλα και συ
κιεβο.jpg
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.691
Κριτικές
183
Like
43.796
Πόντοι
21.896
@Tony xx το Μαράκι σε γυρευει
3A25198500000578-0-image-a-54_1478516615312 (1).jpg
 

Συνημμένα

  • 3A25198900000578-0-image-a-48_1478516535528.jpg
    3A25198900000578-0-image-a-48_1478516535528.jpg
    41 KB · Εμφανίσεις: 27
  • zaxarova5.jpg
    zaxarova5.jpg
    36,2 KB · Εμφανίσεις: 43
  • zaxarova6.jpg
    zaxarova6.jpg
    58,4 KB · Εμφανίσεις: 29
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Τελευταία τροποποίηση:

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
. Ηοως εισε Αλβανώς
περισσοτερο απο τους πουστηδες,τις λεσβιες,τις φεμινιστριες, τις πασης φυσεως Κουλομαρίες και τα τζεφροσημιτικα ναυαγια μεγαλυτερο μισος και λύσσα για τον Βλαδιμηρο εχουν τις τελευταιες μερες οι Αλβανοι,αγχωθηκαν οι συμπαθεστατοι γείτονες :tooth:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.258
Κριτικές
2
Like
2.043
Πόντοι
216
Ο κύριος Βενιζέλος είχε αποστείλει στρατεύματα εναντίον των Μπολσεβίκων και υπέρ του Τσάρου κύριε. Αποτέλεσμα αυτής της πολιτικής ήταν οι Μπολσεβίκοι μετά την επικράτηση τους, να θυμούνται αυτήν την πολιτική πράξη και να συνδράμουν στην σφαγή του μικρασιατικού ελληνισμού από τούς Τούρκους με δικά τους στρατεύματα.

Κοινώς κύριε μου, την προηγούμενη φορά που η χώρα μας πήρε θέση σε κάτι που δεν την αφορούσε πλήρωσε αιματηρό τίμημα. Θα περίμενε κανείς να έχουμε διδαχθεί από αυτά τα γεγονότα.
Ας ελπίσουμε ότι επειδή ζούμε στην εποχή που τα κοινωνικά δίκτυα διαμορφώνουν τάσεις, η κυρία Ζαχαροβα η οποία θα είναι κατά τα φαινόμενα η επόμενη ηγέτης της Ρωσίας, θα θυμάται ότι η πλειοψηφία των συμπατριωτών μας δεν ήταν υπέρ της αποστολής όπλων εναντίον των ρωσικών στρατευμάτων.

Γιατί δεν στέλνουμε όπλα και στους Παλαιστίνιους κύριε; Αυτός ο λαός δεν υφίσταται ζυγό και αιματοκυλισμα; Δεν γίνεται συνεχώς ανά καιρούς εισβολή στην Λωρίδα της Γάζας!

Νομίζω ότι καταλαβαίνετε το σκεπτικό μου. Καλό θα είναι για το συμφέρον του λαού μας, να μην στέλνουμε οπλισμό σε κανένα.
Ούτε στους Ουκρανούς, ούτε στους Παλαιστίνιους, ούτε στους Σύριους κ.ο.κ.

Αν και δεν συμφωνούμε μάλλον, εκτιμώ την ευγένεια στις τοποθετήσεις σας. Μακάρι και οι λοιποί συμπατριώτες μας στο διαδίκτυο να μπορούσαν να διαφωνούν με τον ίδιο τρόπο. Να είστε καλά.
Για την ταμπακιέρα, όμως, κουβέντα... σε τόσα ποστ έχω κάνει την ίδια ερώτηση, και όλοι μα όλοι, όσοι υποστηρίζουν τον Πούτιν, αποφεύγετε συστηματικά να απαντήσετε...
Σαν Έλληνες που δηλώνετε, με μια Ιστορία γεμάτη απο εισβολές τρίτων σε αυτό τον τόπο, απο τους Ρωμαίους, μέχρι και τον Άξονα, με ολόκληρη την Ελληνική Ιστορία γεμάτη καταγραφές των δεινών που έπεσαν στα κεφάλια μας απο αυτές τις εισβολές... όλοι εσείς που δηλώνετε Έλληνες, πως μπορείτε να είστε υπέρ του οποιουδήποτε εισβάλλει σε άλλο κράτος; Εκεί δεν έχει βάρος η μνήμη για το αιματοκύλισμα των συμπατριωτών μας;
Και, επειδή με έχει κουράσει πάρα πολύ αυτή η μαλακία περι κακής δύσης, καλών Ρώσων, Ουκρανών ναζί, Ρωμαίων λεγεωνάριων, Ευρωπαίων κουνιστών και βαρβάτων Σλάβων...
Ποιός σας είπε ρε, οτι είμαι φιλοδυτικός; Ενάντια στον Πούτιν είμαι γιατί έκανε, ακριβώς όμως, ότι και ο Χίτλερ. Ξεκίνησε έναν γαμημένο επεκτατικό πόλεμο, γαμώντας ένα άλλο κράτος, και βλάζοντας, μετά απο κοντά μισό αιώνα, ξανά τον Αρμαγεδδώνα στη λίστα με τις ρεαλιστικές καταστροφολογικές θεωρίες
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
περισσοτερο απο τους πουστηδες,τις λεσβιες,τις φεμινιστριες, τις πασης φυσεως Κουλομαρίες και τα τζεφροσημιτικα ναυαγια μεγαλυτερο μισος και λύσσα για τον Βλαδιμηρο εχουν τις τελευταιες μερες οι Αλβανοι,αγχωθηκαν οι συμπαθεστατοι γείτονες :tooth:

Ε βέβαια,υπάρχουν και ανοιχτά θέματα στο Κόσοβο να κλείσει ο γίγας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: poppop

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
περισσοτερο απο τους πουστηδες,τις λεσβιες,τις φεμινιστριες, τις πασης φυσεως Κουλομαρίες και τα τζεφροσημιτικα ναυαγια μεγαλυτερο μισος και λύσσα για τον Βλαδιμηρο εχουν τις τελευταιες μερες οι Αλβανοι,αγχωθηκαν οι συμπαθεστατοι γείτονες :tooth:
Για ποιο λογο; Θα απελευθερωσει το Κοσοβο να το δωσει πισω στους Σερβους;
Και μην πεταχτει κανενας παλι οτι η πλειοψηφια των κατοικων ειναι Αλβανοι. Γιατι αμα ειναι ετσι, απο την Ομονοια και προς Αχαρνων μετα ας μην πουμε τι γινεται, αμα το παμε ετσι.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Για ποιο λογο; Θα απελευθερωσει το Κοσοβο να το δωσει πισω στους Σερβους;
Και μην πεταχτει κανενας παλι οτι η πλειοψηφια των κατοικων ειναι Αλβανοι. Γιατι αμα ειναι ετσι, απο την Ομονοια και προς Αχαρνων μετα ας μην πουμε τι γινεται, αμα το παμε ετσι.
ε οσο να ναι τους εχει παει το σκατο στη καλτσα και το παιζαν και ανετοι και φιλοι και με τον ερντο ,πάει κοπηκαν αυτά :tooth:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.691
Κριτικές
183
Like
43.796
Πόντοι
21.896
Βάλε καμία βανίλια, κανένα μάνγκο, καμία φράουλα ρε συ. Τι κινόα τώρα; Σε λίγο σε κοβω να βγάζεις με σουσάμι. :confused:
Έτσι όπως πάμε τα δημητριακά ,πιο ακριβά από τα εξωτικά φρούτα θα γίνουν :confused:
Φουλαρω το τρακτέρ κ θέλω εξακοσαευρο

Οι κουμπιινες διχιλιαρο για να φουλαρουν
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.691
Κριτικές
183
Like
43.796
Πόντοι
21.896
Ντολμαδάκια αυγολέμονο;
Κάτσε γιατί εδώ θα γίνει διπλωματικό επεισόδιο

Τι είναι τα ντολμαδάκια; Ενώ το περιτύλιγμα με λάχανο
Και σαρμαδακι με αμπελόφυλλο

Διότι λανθασμένη λεν ντολμαδάκια κ με το αμπελόφυλλο :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom