Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.539
Like
24.307
Πόντοι
6.256
Θα παιξει κανενα μπερδεμα με το "ι" και το "α" και θα τρεχουμε:confused::confused::confused::coffee:
VAxzVX.gif
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Καλός τον τιμημένο γαμιμενο πουστρακι μας
Για τον βολταιρο λες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είμαι φανατικά υπέρ της χώρας μας κύριε μου. Σε αντίθεση με εσάς που από ότι καταλαβαίνω είστε υπέρ της Δύσης, ασχέτως αν αυτό σημαίνει ότι η Δύση έχει αιματοκυλησει ομοεθνείς σας.
Μου αρέσει να θυμάμαι ποιοί και πότε πολέμησαν εναντίον συμπατριωτών μου σε ελληνικό έδαφος. Με αδικείτε;

Να σας κάνω και εγώ μια ερώτηση.


Εδώ γιατί δεν στέλνουμε όπλα στους αμάχους στην Συρία εμείς που ανήκουμε στην Δύση;

Γιατί δεν στείλαμε όπλα και στους Αρμένιους εναντίον των Αζέρων στο Ναγκόρνο Καραμπάχ;

Για ποιόν λόγο κύριε μου;
Είμαστε ανθρωπιστές αλά καρτ ή είμαστε ανθρωπιστές γενικότερα;
Είναι αρχίδια γενικώς...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.539
Like
24.307
Πόντοι
6.256
Είμαι φανατικά υπέρ της χώρας μας κύριε μου. Σε αντίθεση με εσάς που από ότι καταλαβαίνω είστε υπέρ της Δύσης, ασχέτως αν αυτό σημαίνει ότι η Δύση έχει αιματοκυλησει ομοεθνείς σας.
Μου αρέσει να θυμάμαι ποιοί και πότε πολέμησαν εναντίον συμπατριωτών μου σε ελληνικό έδαφος. Με αδικείτε;

Να σας κάνω και εγώ μια ερώτηση.


Εδώ γιατί δεν στέλνουμε όπλα στους αμάχους στην Συρία εμείς που ανήκουμε στην Δύση;

Γιατί δεν στείλαμε όπλα και στους Αρμένιους εναντίον των Αζέρων στο Ναγκόρνο Καραμπάχ;

Για ποιόν λόγο κύριε μου;
Είμαστε ανθρωπιστές αλά καρτ ή είμαστε ανθρωπιστές γενικότερα;
Κυριε σας παρακαλω πολυ εδω μεσα ομιλουμε στον ενικο και ολες οι προτασεις μας ξεκινανε με "γαμιεσαι" και τελειωνουν με "κατουραω το ταφο σου"...δεν θα μας το κανετε λεσχη ευγενειας εδω μεσα!!!

Ντροπη σας!!!
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.434
Κριτικές
36
Like
37.985
Πόντοι
18.565
Κυριε σας παρακαλω πολυ εδω μεσα ομιλουμε στον ενικο και ολες οι προτασεις μας ξεκινανε με "γαμιεσαι" και τελειωνουν με "κατουραω το ταφο σου"...δεν θα μας το κανετε λεσχη ευγενειας εδω μεσα!!!

Ντροπη σας!!!
Σιγα - σιγα θα μας κοψετε και να ευχομαστε: GAMIESTE :hi:
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.539
Like
24.307
Πόντοι
6.256
Να με συγχωρείτε αλλά δεν απευθύνομαι στον ενικό σε ανθρώπους οι οποίοι δεν μου έχουν παραχωρήσει τέτοιο δικαίωμα.
Στον ενικό μιλάω μόνο με τις κυρίες που συναντώ εδώ και χρόνια και μου παρέχουν τις υπηρεσίες τους στον χώρο που μας ενδιαφέρει όλους και αυτό μόνο κατόπιν της άδειας τους. Να είστε καλά κύριε.
Ειστε αποτροπιαστικα ευγενης κυριε....παρτε μια ορνιθα για να ερθετε στα συγκαλα σας.


852605423funny-chicken-on-steering-wheel-gif.gif
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.304
Κριτικές
1
Like
35.336
Πόντοι
6.256

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Ο Βολκάνο. Αλλά έχει χαθεί η αγορά αυτή για το ροδάκινο σε μεγάλο μέρος της, εδώ και κάποια χρόνια, λόγω των προηγούμενων κυρώσεων. Μια αγορά στην οποία είχαμε προνομιακή πρόσβαση σε επιτραπέζιο, κονσερβοποιημένο και χυμό.
Ο Βολκανο καπότες βιοτεχνία έχει
Που κολάν τα ροδάκινα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Πες μου ότι είναι ψέμα κ ότι κάποιος έφτιαξε το άρθρο για να τρολλαρει
Διότι αν είναι αλήθεια κ περιμένει η Ουκρανία λύση από αυτόν τον παλιάτσο τότε σύντομα στο τσίρκο Μόσχας στο κλουβί με τις αρκούδες για να χορεύει

Θεέ μου τι Διαβαζουμε;
Απο τσιπρα πιο σοβαρός είναι
Απο κουλή... Ελαφρώς χειρότερος
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.258
Κριτικές
2
Like
2.043
Πόντοι
216
Είμαι φανατικά υπέρ της χώρας μας κύριε μου. Σε αντίθεση με εσάς που από ότι καταλαβαίνω είστε υπέρ της Δύσης, ασχέτως αν αυτό σημαίνει ότι η Δύση έχει αιματοκυλησει ομοεθνείς σας.
Μου αρέσει να θυμάμαι ποιοί και πότε πολέμησαν εναντίον συμπατριωτών μου σε ελληνικό έδαφος. Με αδικείτε;

Να σας κάνω και εγώ μια ερώτηση.


Εδώ γιατί δεν στέλνουμε όπλα στους αμάχους στην Συρία εμείς που ανήκουμε στην Δύση;

Γιατί δεν στείλαμε όπλα και στους Αρμένιους εναντίον των Αζέρων στο Ναγκόρνο Καραμπάχ;

Για ποιόν λόγο κύριε μου;
Είμαστε ανθρωπιστές αλά καρτ ή είμαστε ανθρωπιστές γενικότερα;
Η επιλεκτική μνήμη είναι κακός σύμβουλος... γιατί η μή επιλεκτική μνήμη μου φέρνει καταγραφές απο τον 19ο αιώνα ακόμα όταν η Τσαρική Ρωσία έκανε μπαλάκι την Ελληνική κοινότητα, με μόνο στόχο τη δική της ανέλιξη, προδίδοντας και βάφοντας με αίμα τις όποιες εξεγέρσεις, οι οποίες είχαν διαβεβαιώσεις οτι οι Ρώσοι θα μας στήριζαν... η Λενινική Ρωσία όχι μόνο γύρισε την πλάτη στις γενοκτονίες του Κεμάλ, αλλά τον εξόπλισε κιόλας... και, φυσικά, η Σταλινκή ΕΣΣΔ, όχι μόνο παραλίγο να δώσει τα Δωδεκάνησα στην Τουρκία, όχι μονο φρόντισε να απαιτήσει την αποστρατιωτικοποίησή τους, αιματοκύλησε όλο το Κομμουνιστικό στρατόπεδο στον Εμφύλιο, απο τη στιγμή που τους φούσκωνε τα μυαλά με υποσχέσεις στήριξης, τις οποίες ποτέ δεν είχε σκοπό να εκπληρώσει... μόνο στόχο είχε την όσο γίνεται μεγαλύτερη αστάθεια, μπας και καταφέρει να αρπάξει μερικά εδάφη, για μεγαλύτερη πρόσβαση στο Αιγαίο, χωρίς να έχει ανάγκη την Τουρκία.
Όσο για τις ερωτήσεις...
Γιατί να στείλουμε όπλα στη Συρία; Υπέστη εισβολή απο κάποιο τρίτο κράτος, όπως δέχτηκε, ας πούμε, η Ουκρανία, ή η Αρμενία; Και, μιας και αναφερθήκαμε στην Αρμενία... μήπως απλά δεν προλάβαμε να στείλουμε τίποτε, γιατί ο πόλεμος τελείωσε ΠΑΡΑ πολύ γρήγορα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom