Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Κούρασε το νήμα, καιρός για νέες συγκινήσεις....:coffee:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.958
Like
4.311
Πόντοι
506
Λεμε και μια μαλακια να περασει η ωρα....Αυτο αφορα τον Αποστολακη. Εαν οι αμερικανοι καταπιουν τον Νομο CATSA θα ξεφτυλιστουν και θα δωσουν εμμεσα το πηγαιο κωδικα των F35 στους Ρωσσους μιας και οι Τουρκοι εχουν τα σ400..... Το πολυ που μπορει να ελπιζει η Τουρκια ειναι τα βάιπερ.
F35 και S400 ταυτόχρονα δε θα παίξουν. Αν και βολευει τους τουρκους. Αν αποφασισουν να τα αποχωριστουν αυτο ειναι αλλο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.814
Like
14.612
Πόντοι
3.656
Λες "Ο Sigmund Freud ήταν ο πρώτος ψυχαναλυτής, που διατύπωσε τον όρο «ψυχολογική προβολή»· ένας τρόπος, με τον οποίο ο άνθρωπος προβάλλει τις δικές του ανεπιθύμητες σκέψεις και πεποιθήσεις σε κάποιον άλλον. "

Εγω νομιζω οτι θα πρεπει να δεις το Καρλ διοτι προβαλλεις τη δικη σου Αγαπη για την ρωσσια ως προτεινομενη γεωπολιτικη εναλλακτικη για την Ελλαδα. Αλλιως δεν θα μας ζαλιζε ποσο δικιο εχει ο Βλαδιμηρος....
Ας στο κάνω λιανά. Με βρίζουν κάποιοι ως Ομοφυλόφιλο, επειδή οι ίδιοι είναι. Με κατηγορούν σαν Πράκτορα, ενώ είναι οι ίδιοι Μισθοφόροι. Θέλεις περαιτέρω ανάλυση; Και δεν αγαπώ ούτε τη Ρωσία, ούτε την Ουκρανία. Τις Ρωσίδες και τις Ουκρανίδες αγαπάω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.814
Like
14.612
Πόντοι
3.656
Καταρχάς συγχαρητήρια για τις γνωσεις σου δεν είχα ιδέα από τίποτα από αυτά.

Παρόλα αυτά μου φαίνεται περίεργο το εξής

Λες σε κάποιον με προβάλεις και όχι με προσβάλεις με αυτά που λες;
Πάντως δεν θα επανέλθω και από δω και πέρα θα ξέρω τι εννοείς
απάντησα στον υρετ. Ομοφυλόφιλοι με κατηγορούν σαν Ομοφυλόφιλο, επειδή είναι οι ίδιοι. Μισθοφόροι προπαγανδιστές με κατηγορούν σαν πράκτορα των Ρώσων, ακριβώς επειδή είναι οι ίδιοι εγκάθετοι της άλλη πλευράς
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.814
Like
14.612
Πόντοι
3.656
1ον. Ο Μπόκολης ήταν φανταστικός χαρακτήρας πανάρχαιας τσόντας, και η εν λόγω ατάκα μπήκε από τον Σεναριογράφο για να γελάσουμε
2ον. Γνωρίζω πάρα πολύ καλά ότι ΝΟΜΙΖΕΙΣ πως θα με προσβάλλεις, και για να σου αποδείξω ότι μου σηκώνεται θα παραθέσω κι άλλη φωτογραφία μου στην οποία η πούτσα μου είναι χωμένη μέσα σε κάποια τρύπα, για να φτιάχνεσαι όταν θέλεις να αυτοικανοποιηθείς. Δεν θα σου κάνω τη χάρη
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.814
Like
14.612
Πόντοι
3.656
O Mπακογιαννης θα φτιαξει τυπε το γηπεδο στο Παναθηναικο...... Το παλιο γηπεδο της ομαδας θα γινει πνευμονας πρασινου.... οποτε ολα καλα...

Υπαρχει καποιος καποιος πολιτης ειτε παναθηναικος ειτε οχι οτι για την Αθηνα δεν ειναι ενα καλο εργο? Ποιος το πιστωνεται? Ο Μπακογιαννης....

Εχει κανει λαθη ο Μπακογιαννης? Ασφαλως...... Αλλαξε μηπως οψη η Αθηνα με Καμινη, Ντορα και Αβραμοπουλο? Οχι

Ποιος ομως εκανε το Γηπεδο? Ο Κωστακης.... Αντε γεια λοιπον
τώρα αν σε πληροφορήσω ότι το Γήπεδο στην Αλεξάνδρας δεν ανήκει στον Παναθηναικό, αλλά στην Εκκλησία, θα σε σοκάρω; Γι αυτό το λόγο η παπάτζα τραβάει δεκαετίες
 

Demian.C

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2022
Μηνύματα
81
Like
127
Πόντοι
0
Απο τη στιγμη που γινεται επιθεση και κατοχη σε ξενο κρατος & βαρβαροτητες του εισβολεα, ισοπεδωση των υποδομων, αποστολες σε στρατοπεδα συγκεντρωσης, δεν υπαρχει θεμα συζητησης καν για εναν πραγματικο πατριωτη που υπερασπιζεται την οικογενεια του και τον τοπο του.

Φυσικα πισω απο ονοματα τυπου τασος, volcano, μποκολος, konto... μπορει να κρυβεται και η "μεικτη" καταγωγη απο γειτονικα εθνη, οποτε δικαιολογουν και την "επεμβαση" γιατι εκει αποβλεπουν και για τη χωρας μας.

Σε αυτες τις στιγμες η εισαι με τη σωστη πλευρα της ιστοριας, η εισαι "υποπτος".
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Απο τη στιγμη που γινεται επιθεση και κατοχη σε ξενο κρατος & βαρβαροτητες του εισβολεα, ισοπεδωση των υποδομων, αποστολες σε στρατοπεδα συγκεντρωσης, δεν υπαρχει θεμα συζητησης καν για εναν πραγματικο πατριωτη που υπερασπιζεται την οικογενεια του και τον τοπο του.

Φυσικα πισω απο ονοματα τυπου τασος, volcano, μποκολος, konto... μπορει να κρυβεται και η "μεικτη" καταγωγη απο γειτονικα εθνη, οποτε δικαιολογουν και την "επεμβαση" γιατι εκει αποβλεπουν και για τη χωρας μας.

Σε αυτες τις στιγμες η εισαι με τη σωστη πλευρα της ιστοριας, η εισαι "υποπτος".
Φίλε είσαι γάτα...... τέλος
Δε ξέρω για τους άλλους που ανέφερες αλλά εγώ εκπρόσωπω τα συμφέροντα του νεπαλ..
IMG_20220525_161110.jpg


Bεναι σα διπλός πράκτορας στην ουσία δουλεύω για την .......το μυστικό μας ..
IMG_20210104_093704.jpg

Βέβαια η πραγματική καταγωγή μου είναι απο..
IMG_20220208_064803_1.jpg
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.138
Πόντοι
506
Τελευταία τροποποίηση:

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.338
Like
35.256
Πόντοι
9.931
F35 και S400 ταυτόχρονα δε θα παίξουν. Αν και βολευει τους τουρκους. Αν αποφασισουν να τα αποχωριστουν αυτο ειναι αλλο
Δεν βλεπω να ξεφορτώνεται τους S400, θεωρεί οτι αν το κανει θα δείξει αδυναμία και θα χάσει το χαρτι του μεγάλου και αποφασιστικού ηγετη... βεβαια ετσι δεν παίρνει F35 και δύσκολα θα πάρει αναβάθμιση στα F16.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
9.457
Πόντοι
2.356
2μιση μέρες έλειψα ξεσάλωσες μωρή τρελή πουτινολάγνα;
Θα τσεκάρω αργότερα, ελπίζω να σε περιποιήθηκε καλά ο px γιατί είσαι και αχόρταγη. :hammer:



Εσένα πάλι έμαθα δεν σε συμπονούν καθόλου ρε ρεζίλη της Συγγρού.



Γράψε self-defence ρε γελοίε να φαίνεται ψαγμένο όπως η συνέχεα της πρότασης. :uglystupid:




Με Φρόυντ συνεχίζει το νούμερο!!! :2funny: :2funny:

Ξεκαβάλα ρε ανόητε και πες μας πως θα χαρακτήριζε ο Zίγκμουντ την πάθησή σου. :idiot:





Υ,Γ, Θα επανέλθω το βράδυ, να δω τις υπόλοιπες γελοιότητές σου…
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.958
Like
4.311
Πόντοι
506
Δεν βλεπω να ξεφορτώνεται τους S400, θεωρεί οτι αν το κανει θα δείξει αδυναμία και θα χάσει το χαρτι του μεγάλου και αποφασιστικού ηγετη... βεβαια ετσι δεν παίρνει F35 και δύσκολα θα πάρει αναβάθμιση στα F16.
Κοιτα φίλοκυβερνητικοί κλπ βλεπουν επιστροφή της στο δυτικό μαντρι αργα ή γρήγορα
Εγω το βλεπω δύσκολο και μόνο σε περιπτώση γενικευσης της συρραξης
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Κούρασε το νήμα, καιρός για νέες συγκινήσεις....:coffee:
Να ανοιξουμε Νεο "Ρωσική εισβολή στην Μολδαβια και συνέπειες σε εμάς" :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
τώρα αν σε πληροφορήσω ότι το Γήπεδο στην Αλεξάνδρας δεν ανήκει στον Παναθηναικό, αλλά στην Εκκλησία, θα σε σοκάρω; Γι αυτό το λόγο η παπάτζα τραβάει δεκαετίες
Δεν θα με σοκαρει αλλα δεν εχει καμμια σημασια εφοσον θα γινει παρκο και θα το χαιρονται οι πολιτες. Αβε Κωστακης!!!
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Ας στο κάνω λιανά. Με βρίζουν κάποιοι ως Ομοφυλόφιλο, επειδή οι ίδιοι είναι. Με κατηγορούν σαν Πράκτορα, ενώ είναι οι ίδιοι Μισθοφόροι. Θέλεις περαιτέρω ανάλυση; Και δεν αγαπώ ούτε τη Ρωσία, ούτε την Ουκρανία. Τις Ρωσίδες και τις Ουκρανίδες αγαπάω
Οταν εγω στο ειπα, εσυ μου ελεγες γαμας μαυρες... :2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom