Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Καταρχάς συγχαρητήρια για τις γνωσεις σου δεν είχα ιδέα από τίποτα από αυτά.

Παρόλα αυτά μου φαίνεται περίεργο το εξής

Λες σε κάποιον με προβάλεις και όχι με προσβάλεις με αυτά που λες;
Πάντως δεν θα επανέλθω και από δω και πέρα θα ξέρω τι εννοείς

μη σε ξεγελάει, προβολή με ποδοσφαιρικούς όρους ήθελε να πει
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.952
Κριτικές
16
Like
14.894
Πόντοι
6.515

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Εχουμε και τον φιλτατο billgor να μας λεει οτι τελικα οι νεκροι στο Ντονμπας ολα αυτα τα χρονια απο την πλευρα των ρωσοφωνων δεν ηταν δεκατεσσερις αλλα μονο τεσσερις χιλιαδες ...
Οταν οι αμερικανοι το 1986 για μια εκρηξη σε ντισκο του Βερολινου που αναμεσα στα θυματα ηταν και ΕΝΑΣ
δικος τους πολιτης ,βομβαρδιζουν δυο πολεις της Λιβυης προκαλωντας τον θανατο 60 ατομων :confused:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.142
Like
11.367
Πόντοι
2.606
Εχουμε και τον φιλτατο billgor να μας λεει οτι τελικα οι νεκροι στο Ντονμπας ολα αυτα τα χρονια απο την πλευρα των ρωσοφωνων δεν ηταν δεκατεσσερις αλλα μονο τεσσερις χιλιαδες ...
Οταν οι αμερικανοι το 1986 για μια εκρηξη σε ντισκο του Βερολινου που αναμεσα στα θυματα ηταν και ΕΝΑΣ
δικος τους πολιτης ,βομβαρδιζουν δυο πολεις της Λιβυης προκαλωντας τον θανατο 60 ατομων :confused:
οι αμερικλανοι ομως ειναι στην σωστη πλευρα της ιστοριας ,να τα γραφετε ολα τσακαλακια...
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.532
Κριτικές
1
Like
35.748
Πόντοι
6.256

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.142
Like
11.367
Πόντοι
2.606
Άρχισες πάλι την προπαγάνδα μωρή πουτινολάγνα μουχρίτσα;
ρε τυπε ,αυτο τωρα γιατι ειναι προπαγανδα,ωμη αληθεια ειναι και δυστυχως δεν ειναι μονο ενα περιστατικο,οι τυποι εχουν εξοντωσει αμαχους σε ολα τα μηκη και τα πλατη της γης, με καθε πιθανο και απιθανο τροπο....ακομα στο βιετναμ κανουν παιδια με τρια κεφαλια οι ταλαιπωροι ,ευγενικη χορηγια του πορτοκαλι παραγοντα !
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.958
Like
4.311
Πόντοι
506
Aποστολακης
"Η Τουρκια παίρνει παντα αυτο που θελει".
Εξαλλοι και οι δημοσιογράφοι με τον προβληματισμό του για τα F35
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.525
Κριτικές
8
Like
3.316
Πόντοι
786
Aποστολακης
"Η Τουρκια παίρνει παντα αυτο που θελει".
Εξαλλοι και οι δημοσιογράφοι με τον προβληματισμό του για τα F35
σιγά τον σοφό,
ο τύπος δεν ήξερε εάν ήθελε να γίνει υπουργός στην κυβέρνηση μητσοτάκη,
δέχτηκε και μετά μετάνιωσε...
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Εχουμε και τον φιλτατο billgor να μας λεει οτι τελικα οι νεκροι στο Ντονμπας ολα αυτα τα χρονια απο την πλευρα των ρωσοφωνων δεν ηταν δεκατεσσερις αλλα μονο τεσσερις χιλιαδες ...
Οταν οι αμερικανοι το 1986 για μια εκρηξη σε ντισκο του Βερολινου που αναμεσα στα θυματα ηταν και ΕΝΑΣ
δικος τους πολιτης ,βομβαρδιζουν δυο πολεις της Λιβυης προκαλωντας τον θανατο 60 ατομων :confused:
Ρε Τασο οταν ο οποισδηποτε δεν βλεπει την αληθεια γινεται μπαγλαμας.....

Το ζητημα για εμενα ειναι αλλο οσο αφορα εσενα.... Θα ηθελα να μαθω τα κινητρα της Ρωσοφιλιας σου, οχι οτι με ενοχλει ακομα και εαν μου ελεγες οτι εισαι φαν των αννουνακι... :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Προφανως δεν ζουμε σε ενα δικαιο κοσμο και οι Αμερικανοι εχουν κανει τερατα..... αλλα δεν εχουν κανει λαθοι οι ρωσσοι με το ουκρανικο?

Γιατι τους υποστηριζεις? Διαλεξε οποιο απο τα παρακατω σε εκφραζει...

1. Ειμαι κοκκαλο αντιαμερικανος / αντιευρωπαιστης / αντιΝατοικος
2. Ο Πουτιν θα σωσει την Ορθοδοξια και σαν εθνικιστης ειναι πολεμιος των liberals και των Λοατκι
3. Γαμαω ρωσιδα....

Εγω ειμαι το αντιθετο του 1 γιατι θεωρω οτι η Ελλαδα ανηκει στη Δυση, Εσυ τι πιστευεις? Διοτι εαν καθομαστε και ο ενας λεει τις μαλακιες της ρωσσιας και ο αλλος της ουκρανιας δεν βγαζει πουθενα...
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Aποστολακης
"Η Τουρκια παίρνει παντα αυτο που θελει".
Εξαλλοι και οι δημοσιογράφοι με τον προβληματισμό του για τα F35
Λεμε και μια μαλακια να περασει η ωρα....Αυτο αφορα τον Αποστολακη. Εαν οι αμερικανοι καταπιουν τον Νομο CATSA θα ξεφτυλιστουν και θα δωσουν εμμεσα το πηγαιο κωδικα των F35 στους Ρωσσους μιας και οι Τουρκοι εχουν τα σ400..... Το πολυ που μπορει να ελπιζει η Τουρκια ειναι τα βάιπερ.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Ρε Τασο οταν ο οποισδηποτε δεν βλεπει την αληθεια γινεται μπαγλαμας.....

Το ζητημα για εμενα ειναι αλλο οσο αφορα εσενα.... Θα ηθελα να μαθω τα κινητρα της Ρωσοφιλιας σου, οχι οτι με ενοχλει ακομα και εαν μου ελεγες οτι εισαι φαν των αννουνακι... :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Προφανως δεν ζουμε σε ενα δικαιο κοσμο και οι Αμερικανοι εχουν κανει τερατα..... αλλα δεν εχουν κανει λαθοι οι ρωσσοι με το ουκρανικο?

Γιατι τους υποστηριζεις? Διαλεξε οποιο απο τα παρακατω σε εκφραζει...

1. Ειμαι κοκκαλο αντιαμερικανος / αντιευρωπαιστης / αντιΝατοικος
2. Ο Πουτιν θα σωσει την Ορθοδοξια και σαν εθνικιστης ειναι πολεμιος των liberals και των Λοατκι
3. Γαμαω ρωσιδα....

Εγω ειμαι το αντιθετο του 1 γιατι θεωρω οτι η Ελλαδα ανηκει στη Δυση, Εσυ τι πιστευεις? Διοτι εαν καθομαστε και ο ενας λεει τις μαλακιες της ρωσσιας και ο αλλος της ουκρανιας δεν βγαζει πουθενα...
Σας απάντησα ....ο τασος3 κρύβεται πίσω από την gazprom:confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Η ΕΣΣΔ διαλυθηκε οποτε ειναι οντως στην σωστη πλευρα της ιστοριας.
Στη σωστή μεριά της ιστορίας δεν είναι οι Αμερικάνοι τύποι των εκατομμυρίων αστέγων κ της εγκληματικότητας αλλά κάτι κάτι Λιχτενστάιν ανδορρες Λουξεμβούργο.ελβετιες .....εκεί ζηλεύεις όταν πηγαίνεις ..στην Αμερική στον Μανχάταν σφίγγεις τα δόντια σου όταν περπατάς κ να παρακαλάς να έχεις κανένα φράγκο αλλιώς ύπνο κάτω από τη γέφυρα και αν αρρωστήσεις ριξημο στο ποταμι
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Αρα ο καθενας λεει την μαλακια του στο μπου για να παιρναει η ωρα :2funny::2funny::2funny::2funny:
Άργησες να το καταλάβεις τυπε:confused:κριμα διότι είσαι κ παλιος
. ευτυχώς που δε φορολογεί ι Κούλης τη μαλακια
 
  • Like
Αντιδράσεις: yrret

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom