Νέα

Ρεάλ Μαδρίτης,η βασίλισσα της Ευρώπης!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Cristiano Ronaldo VS Ronaldo Luís Nazário de Lima

  • Cr7

    Ψήφοι: 44 35,2%
  • R9

    Ψήφοι: 81 64,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    125

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
μονο οι οπαδοι του εδω μεσα φαινεται να μην το χουν καταλαβειναι,γινε ξεφτιλα σαν το βενγκερ που καθε χρονο του κοβουνε ταριφα και λεει και ευχαριστω..

 ρε παπαριγκο θες να με σκασεις,που να σου καει το iphone;;;;

 εχουν σχεση οι ενδεκαδες του Βενγκερ με το ροστερ της Ρεαλ;

 εχει σχεση η πιτσιρικαρια του Βενγκερ (στην πλειοψηφια της..) με τα βαρια πυροβολα
 μισου δις της Ρεαλ;

 τοσο σκασμενος εισαι πια;
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
τα ρανερ απ της γιουβε δεν τα χεις δει ουτε στον υπνο σου

 ασε το ρανερ απ.το ξερω
 απο το 2000 ομως,την τελευταια δεκαετια δηλαδη,που ειναι η Γιουβε;
 απο τον τελικο του 2003 που τον ηπιε απο την Μιλαν,προηγουμενη εμφανιση ειναι το 1998 σε τελικο
 παλι

 πια Γιουβε την τελευταια δεκαετια;

 καλα κρασα
 
OP
OP
hitman21

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
τότε διαφώτισέ με... :idiot: :idiot:
τι να σε διαφωτισω ρε εβιλ...εδω προτεινεις επι της ουσιας να μπουμε μεσα και να αρχισουμε να κλωτσαμε..
με σκοπο τι;; να κοψουμε τη μπαλα στο μεσι και στον ινιεστα;;
αν γινοταν κατι τετοιο θα ηταν η μεγαλητερη ΝΤΡΟΠΗ στην ιστορια του συλλλογου...
ουτε στο ερασιτεχνικο δε γινονται αυτα..
 ρε παπαριγκο θες να με σκασεις,που να σου καει το iphone;;;;

 εχουν σχεση οι ενδεκαδες του Βενγκερ με το ροστερ της Ρεαλ;

 εχει σχεση η πιτσιρικαρια του Βενγκερ (στην πλειοψηφια της..) με τα βαρια πυροβολα
 μισου δις της Ρεαλ;

 τοσο σκασμενος εισαι πια;
αυτο που ΔΕΝ καταλαβαινεις ουτε εσυ ουτε o pers ειναι οτι ΔΕΝ παιζει ρολο ο αντιπαλος με το συνολο που εχεις...
μιλας για παιχτες που αγωνιζομενοι ΜΑΖΙ την τελευταια 3ετια εχουν παρει μουντιαλ,γιουρο,τσαμπιονι Π Ε Ρ Ι Π Α Τ Ο..
αυτο ειναι το "fenomeno"....και οποιος δεν το σεβαστει ξεφτιλιζεται...απλα πραγματα..
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
τι να σε διαφωτισω ρε εβιλ...εδω προτεινεις επι της ουσιας να μπουμε μεσα και να αρχισουμε να κλωτσαμε..
με σκοπο τι;; να κοψουμε τη μπαλα στο μεσι και στον ινιεστα;;
αν γινοταν κατι τετοιο θα ηταν η μεγαλητερη ΝΤΡΟΠΗ στην ιστορια του συλλλογου...
ουτε στο ερασιτεχνικο δε γινονται αυτα..αυτο που ΔΕΝ καταλαβαινεις ουτε εσυ ουτε o pers ειναι οτι ΔΕΝ παιζει ρολο ο αντιπαλος με το συνολο που εχεις...
μιλας για παιχτες που την τελευταια 3ετια εχουν παρει μουντιαλ,γιουρο,τσαμπιονι Π Ε Ρ Ι Π Α Τ Ο..
αυτο ειναι το "fenomeno"....και οποιος δεν το σεβαστει ξεφτιλιζεται...απλα πραγματα..

α όχι, όταν μιλάς με μένα fair play και μαλακίες ΔΕΝ υπάρχουν! ΟΛΑ μα ΟΛΑ κρίνονται εκ του αποτελέσματος. Ολα είναι ζούγκλα και όλα τ άλλα είναι για να κάνουμε διάλογο κ να καυλαντίζουμε σε forum! Τουλάχιστον όταν πέφτουν κάτω και σφαδάζουν από πόνο ναι ναι αλήθεια!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κανονικά την Τρίτη θα πρεπε η Ρεαλ να κατεβάσει την ακαδημία! Ετσι και αλλιώς χαμένη υπόθεση είναι, και εκεί κατά το 80' να πεφτε η κλωτσοπατινάδα του αιώνα! Καλώς η κακώς η Μπαρτσελόνα παίζει πάντα με 12! Μπορεί να γίνανε πολλά επί Φράνκο (τα οποία λόγω ηλικίας/αδιαφορίας γνωρίζω πολύ επιφανειακά), αλλά και τώρα γίνονται, με τη διαφορά ότι πλέον οι πόλεμοι/δικτατορίες κτλ κτλ είναι οικονομικοί/κοινωνικοί κτλ κτλ
Τυπε το θεμα της μπαλας δεν το εχεις,οποτε μην εκφερεις αποψεις και γελαει και ο κοσμος.ναι το οτι η κατοχη της μπαλας ηταν 21%-79% υπερ της μπαρτσελονα η διαιτησια εφταιγε.δες τον τελικο του κυπελλου προσεκτικα,να δεις τι κλωτσιδια εριχναν οι ρεαλίστες και μετα πες μου εσυ ποιος παιζει με 12.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Τυπε το θεμα της μπαλας δεν το εχεις,οποτε μην εκφερεις αποψεις και γελαει και ο κοσμος.ναι το οτι η κατοχη της μπαλας ηταν 21%-79% υπερ της μπαρτσελονα η διαιτησια εφταιγε.δες τον τελικο του κυπελλου προσεκτικα,να δεις τι κλωτσιδια εριχναν οι ρεαλίστες και μετα πες μου εσυ ποιος παιζει με 12.

Εγώ θα λέω ΟΤΙ μου γουστάρει και συ άμα θες γέλα! Και γω αλλάζω 100πάσες με τον εαυτό μου και έχω κατοχή μπάλας άμα λάχει! με 12παίζει, 11+διαιτητής! Ο καλύτερος αμύντικός! ΟΠΟΥ και να βρίσκεται στο γήπεδο "καθαρίζει τη φάση και γειά χαραντάν!
 
OP
OP
hitman21

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
α όχι, όταν μιλάς με μένα fair play και μαλακίες ΔΕΝ υπάρχουν! ΟΛΑ μα ΟΛΑ κρίνονται εκ του αποτελέσματος. Ολα είναι ζούγκλα και όλα τ άλλα είναι για να κάνουμε διάλογο κ να καυλαντίζουμε σε forum! Τουλάχιστον όταν πέφτουν κάτω και σφαδάζουν από πόνο ναι ναι αλήθεια!
αυτο δεν ειναι πνευμα madridista ομως...αυτοι
fernando-redondo.jpg
http://cheapinmadrid.files.wordpress.com/2010/11/real-madrid-fc-wallpaper-11-1024x7681.jpg[/img[/URL]]

δε θα σκεφτονταν ποτε ετσι...

αυτοι ισως και να το καναν
[img]http://coachp.files.wordpress.com/2008/05/gka-gka.jpg
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
αυτο δεν ειναι πνευμα madridista ομως...αυτοι
http://[URL unfurl="true"]www.123football.com/players/r/fernando-redondo/fernando-redondo.jpg[/img[/URL]]
[img]http://cheapinmadrid.files.wordpress.com/2010/11/real-madrid-fc-wallpaper-11-1024x7681.jpg

δε θα σκεφτονταν ποτε ετσι...

αυτοι ισως και να το καναν
gka-gka.jpg

οκ, κάτσε και δες την Μπάρτσα να το σηκώνει κόντρα στη Γιουνάιτεντ (γιατί ΘΑ το σηκώσει) και κράτα το πνεύμα! Εγώ προτιμάω τίτλους!
ps: Δεν σκέφτονται ποτέ έτσι γι αυτό τσιμπάνε ένα αρχίδι κάτι χρονάκια τώρα!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
  Γιουβε;;;;

  των σκανδαλων;

  δεκαετιας;

  απο το 2000 δηλαδη;

  να γελασω τωρα ή μεθαυριο που θα βλεπουμε τον αγωνα;
γράψε λαθος. ιντερ ήθελα να γράψω. αν και αμφιταλαντεύομαι σε ιντερ και τσέλσι για την τελευταία δεκαετία.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγώ θα λέω ΟΤΙ μου γουστάρει και συ άμα θες γέλα! Και γω αλλάζω 100πάσες με τον εαυτό μου και έχω κατοχή μπάλας άμα λάχει! με 12παίζει, 11+διαιτητής! Ο καλύτερος αμύντικός! ΟΠΟΥ και να βρίσκεται στο γήπεδο "καθαρίζει τη φάση και γειά χαραντάν!
κλαψ λυγμ...
στο γάβρο μια χαρά σε βολεύει το σύστημα αυτό.

τώρα φάτα ομελέτα.
πρόχειρα. και με 50 και με 100 και με διακόσιες και με και χωρίς διαιτησία η μπάρτσα είναι η ομάδα τηες δεκαετίας παγκοσμίως.
όλα τ αλλα είναι για κλαψομούνια κομπλεξάκια ενθεν κακείθεν. 
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εγώ θα λέω ΟΤΙ μου γουστάρει και συ άμα θες γέλα! Και γω αλλάζω 100πάσες με τον εαυτό μου και έχω κατοχή μπάλας άμα λάχει! με 12παίζει, 11+διαιτητής! Ο καλύτερος αμύντικός! ΟΠΟΥ και να βρίσκεται στο γήπεδο "καθαρίζει τη φάση και γειά χαραντάν!
θες να πεις οτι η φαση με τον Πεπε δεν ηταν για κοκκινη;σε ποια φαση αδικηθικε ακριβως η Ρεαλ;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
κλαψ λυγμ...
στο γάβρο μια χαρά σε βολεύει το σύστημα αυτό.

τώρα φάτα ομελέτα.
πρόχειρα. και με 50 και με 100 και με διακόσιες και με και χωρίς διαιτησία η μπάρτσα είναι η ομάδα τηες δεκαετίας παγκοσμίως.
όλα τ αλλα είναι για κλαψομούνια κομπλεξάκια ενθεν κακείθεν. 

περσονάκο περνάνε και για μένα τα χρόνια, τα "κλάψε και λυγμ" δεν πιάνουν φωτιά πια!
Η Μπάρτσα είναι η πιο αποτελεσματική ομάδα γιατί έχει ουσιαστικούς παίκτες που κάνουν ΚΑΛΑ τη δουλειά τους ΟΠΟΙΑ και να ναι αυτή και ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ! Εγώ ήμουν γαύρος όταν ακόμα ο γαύρος είχε 10χρόνια να πάρει πρωτάθλημα και υπήρχε το ανέκδοτο "τι δεν έχει δει ένα 10χρονο παιδί κτλ κτλ". Γυρνάει ο τροχός παππούκα, οκ είμαι κλαψομούνης, κομπλεξικός και ότι άλλο με στολίσεις, δεν μαλώνω πια από το νετ, έχω βαρεθεί!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
θες να πεις οτι η φαση με τον Πεπε δεν ηταν για κοκκινη;σε ποια φαση αδικηθικε ακριβως η Ρεαλ;
στο ότι δεν την έπαιξε ο σταρκ όπως ο δαλούκας στο καραισκάκη με το βάζελο.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
περσονάκο περνάνε και για μένα τα χρόνια, τα "κλάψε και λυγμ" δεν πιάνουν φωτιά πια!
Η Μπάρτσα είναι η πιο αποτελεσματική ομάδα γιατί έχει ουσιαστικούς παίκτες που κάνουν ΚΑΛΑ τη δουλειά τους ΟΠΟΙΑ και να ναι αυτή και ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ! Εγώ ήμουν γαύρος όταν ακόμα ο γαύρος είχε 10χρόνια να πάρει πρωτάθλημα και υπήρχε το ανέκδοτο "τι δεν έχει δει ένα 10χρονο παιδί κτλ κτλ". Γυρνάει ο τροχός παππούκα, οκ είμαι κλαψομούνης, κομπλεξικός και ότι άλλο με στολίσεις, δεν μαλώνω πια από το νετ, έχω βαρεθεί!

ε και γω ήμανε μπάρτσα όταν είχαμε να πάρουμε πρωτάθλημα δεκαετία
πρακτικά τώρα
η μπάρτσα την τελευταία δεκαετία έχει
5 πρωταθλήματα ισπανίας, ένα κύπελο, 4 σπύπερ καπ ισπανίας, 2 τσου λου, 1 ουέφα σούπερ καπ, 1 φιφα κλαμπς σουπερ καπ και έχει συμμετάσχει σε 8 συναπτά ημιτελικά τσουλου, δλδ συμμετέχει αδιαλλείπτως στις 4 καλύτερς ομάδες της Ευρώπης τα τελευταία 8 χρόνια.


όλα τα αλλα περι διαιτησίας, εύνοιας, κακών δαιμόνων, δούρων και λοιπών παπαριών είναι για να περνά η ώρα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
  εισαι ανενημερωτος τυπε μου

  Περσυ δειξτου το χθεσινοβραδυνο

το χω ποστάρει πιο πίσω δεν ξέρω πόσο πίσω, και ναι οκ, ίσως να μαι ανενημέρωτος (αν προέκυψε κάτι άλλο) καθώς δεν κάθομαι να σκάω κιόλας! Και δω κάθομαι μέχρι ν αρχίσει το human weapon στον ΣΚΑΙ!! :)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
  εισαι ανενημερωτος τυπε μου

  Περσυ δειξτου το χθεσινοβραδυνο
1.
να το ψάξει μόνος του
2.
να μάθει κανονισμούς ουέφα.
ακούμπησε δεν ακούμπησε το SFP τιμωρείται με κόκκινη κάρτα.
έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου.
την παγκόμσια δε πρωτοτυπία να καθιερώνονται στην Ελλάδα κανονισμοί gavros-play την υιοθετούν τώρα και στην ισπανία.....
κατάντια ομάδας όπως λεει και ο χίτμαν είναι αυτό. 
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
1.
να το ψάξει μόνος του
2.
να μάθει κανονισμούς ουέφα.
ακούμπησε δεν ακούμπησε το SFP τιμωρείται με κόκκινη κάρτα.
έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου.
την παγκόμσια δε πρωτοτυπία να καθιερώνονται στην Ελλάδα κανονισμοί gavros-play την υιοθετούν τώρα και στην ισπανία.....
κατάντια ομάδας όπως λεει και ο χίτμαν είναι αυτό. 

ΤΟ ΘΈΑΤΡΟ ΔΕΝ ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ? ΕΙΝΑΙ ΜΟΡΦΗ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΑΙ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom