Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
δε λεω,ο υποβιβασμενος απο τα μαλια του πιανεται,αλλα τετοια μαλακισμενα αρθρα αρμοζουν σε γαβροσαιτ και γαβροπροβατα..
για αρχη ας πληρωσει τους υπαλληλους που ναι στο δρομο και μετα ας φερει νευμαρ και τσαβι μαρτινεζ για αντι-φουντα και αντιμητροπουλο αντιστοιχα..

προς το παρον παντως 900ε το μηνα δινει στο μιχαλακη τον παυλη..
Ναι αλλά ΑΝ τα πάρει στο κρανίο θα τα κάνει και....χίλια τ ευρώπουλα να ουμ
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Ρε παιδιά πολύ λαρτζ είστε με την τσέπη του άλλου. Γιατί να πληρώσει ο οποιοσδήποτε τα χρέη κάποιου άλλου; Τα έκαναν πουτάνα οι αμέτοχοι και θα τα πληρώσει ο τίγρης; Κάποιοι έλεγαν γιατί δεν έβαζε 20 εκ. να σώσει την ΑΕΚ να μην πέσει. Τι είναι ρε παιδιά τα 20 εκ. πασατέμπος; Όσα λεφτά κι αν έχει κάποιος τα 20 εκ. είναι πάρα πολλά λεφτά για να τα πετάξεις, μόνο οι άραβες κάνουν τέτοιες σπατάλες.
Τι διαφορά έχουν οι υπάλληλοι της ΑΕΚ από τόσους και τόσους που χρεοκόπησε η δουλειά τους; Υπάρχει εκεί τίγρης να τους πληρώσει; Αν νοιάζεται ο κ. Νοτιάς για το καλό όνομα του μπαμπά του και το δικό του ας τους πληρώσει, ο τίγρης τι δουλειά έχει; Δε φτάνει που θα πληρώσει τα χρωστούμενα σε παίκτες-προπονητές-μάνατζερ-ομάδες ή τα ξεχάσατε αυτά;
Γκρίνια και μίρλα από τώρα, που και να μην ανέβουμε τις κατηγορίες με τη μία ή δεν πάρουμε πρωτάθλημα με το καλημέρα ή δε μας αρέσουν τα τουβλάκια στο νέο γήπεδο ή ή ή κάτι θα βρούμε δικέφαλοι είμαστε...

Άντε καλημέρια αδέρφια και βάλτε και λίγο άσπρο στην παλέτα, καλοκαίρι είναι!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
δε λεω,ο υποβιβασμενος απο τα μαλια του πιανεται,αλλα τετοια μαλακισμενα αρθρα αρμοζουν σε γαβροσαιτ και γαβροπροβατα..
για αρχη ας πληρωσει τους υπαλληλους που ναι στο δρομο και μετα ας φερει νευμαρ και τσαβι μαρτινεζ για αντι-φουντα και αντιμητροπουλο αντιστοιχα..

προς το παρον παντως 900ε το μηνα δινει στο μιχαλακη τον παυλη..
Πρέπει να συνηθίσεις σε τέτοιου τύπου  δηλώσεις!Ο τύπος είναι αλανιάρης και έχει και μια άλφα έπαρση!Αλλά εδώ που τα λέμε έπαρση έχει  και η κουτσή Μαρία στο Ελλάντα...δεν θα έχει αυτός που ξεκίνησε από σχολή οδηγών και έφτασε εκεί που έφτασε???
Πάντως τέτοιου είδους δηλώσεις και πολύ περισσότερο τέτοιου...
«Και γήπεδο, και πρωτάθλημα. Αυτό θα γίνει για την ΑΕΚ να είστε σίγουροι. Σε 2 χρόνια θα έχουμε και γήπεδο, ενώ θα πάρουμε και το πρωτάθλημα»,
...είναι προτιμότερες και πιο ΑΕΚτζήδικες από δηλώσεις τύπου "Είναι τιμή για την ΑΕΚ να παίζει ο τάδε φούφουτος στην ομάδα" ή "Το πρωτάθλημα είναι μια εφήμερη χαρά" ή να υπογράφει συμβόλαια με χ ρήτρα αν είναι αυτός πρόεδρος και χ/3 ρήτρα αν για κάποιον λόγο δεν είναι αυτός πρόεδρος!
Όπως βλέπετε είμαι ενωτικός...δεν αναφέρω ονόματα! :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πρέπει να συνηθίσεις σε τέτοιου τύπου  δηλώσεις!Ο τύπος είναι αλανιάρης και έχει και μια άλφα έπαρση!Αλλά εδώ που τα λέμε έπαρση έχει  και η κουτσή Μαρία στο Ελλάντα...δεν θα έχει αυτός που ξεκίνησε από σχολή οδηγών και έφτασε εκεί που έφτασε???
Πάντως τέτοιου είδους δηλώσεις και πολύ περισσότερο τέτοιου......είναι προτιμότερες και πιο ΑΕΚτζήδικες από δηλώσεις τύπου "Είναι τιμή για την ΑΕΚ να παίζει ο τάδε φούφουτος στην ομάδα" ή "Το πρωτάθλημα είναι μια εφήμερη χαρά" ή να υπογράφει συμβόλαια με χ ρήτρα αν είναι αυτός πρόεδρος και χ/3 ρήτρα αν για κάποιον λόγο δεν είναι αυτός πρόεδρος!
Όπως βλέπετε είμαι ενωτικός...δεν αναφέρω ονόματα! :grin:
Tωρα που θα παει μεσα ο αγαπητικος σου να δω τι θα κανεις  :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Tωρα που θα παει μεσα ο αγαπητικος σου να δω τι θα κανεις  :grin:
Εδώ θα στηρίξει Ντούσαν (και ας παν στην ευχή τα παλιά) τον κοντό δε θα στηρίξει; Μέχρι και τσιγάρα θα του πηγαίνει  :2funny: :2funny: :2funny:. Θα πήγαινε και στον Αγαπούλα πούρα, αλλά είναι ακριβα  :grin: :grin: :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Εδώ θα στηρίξει Ντούσαν (και ας παν στην ευχή τα παλιά) τον κοντό δε θα στηρίξει; Μέχρι και τσιγάρα θα του πηγαίνει  :2funny: :2funny: :2funny:. Θα πήγαινε και στον Αγαπούλα πούρα, αλλά είναι ακριβα  :grin: :grin: :grin:
Είπαμε ΕΝΩΣΙΣ!!!  :2funny:
Εδώ στηρίζετε εσείς γήπεδο στη ΝΦ και ονομασία Αγιά Σοφιά! :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Είπαμε ΕΝΩΣΙΣ!!!  :2funny:
Εδώ στηρίζετε εσείς γήπεδο στη ΝΦ και ονομασία Αγιά Σοφιά! :grin:
Τυπε αμα ειναι να γινει γηπεδο σαν της λεωφορου εγω δεν προκειται να το στηριξω.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εμείς (α.κ.α εγώ) ποτέ δεν ήμουν αρνητικός για γήπεδο στη Ν.Φ. Αλλά από τη στιγμή που υπήρχαν νομικά κολλήματα και οι επιδηκάσεις από τους 100+ κάπου αλλού έπρεπε να στραφούμε. Μετά το 2007-08 που η Ν.Φ ερήμωσε τότε όλοι (ακόμα και ο δήμαρχος) είπε να ξαναγίνουν κουβέντες, αλλά τότε δεν υπήρχαν χρήματα.
Όσο για το "Αγ. Σοφία" ούτε τότε το ήθελα, ούτε τώρα το θέλω σαν ονομασία. Ας το πούνε "Μελισσάνιδιο" ή "Φωλιά του Αετού". Η Αγ. Σοφία είναι ΜΙΑ και είναι εις την Πόλην
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Εμείς (α.κ.α εγώ) ποτέ δεν ήμουν αρνητικός για γήπεδο στη Ν.Φ. Αλλά από τη στιγμή που υπήρχαν νομικά κολλήματα και οι επιδηκάσεις από τους 100+ κάπου αλλού έπρεπε να στραφούμε. Μετά το 2007-08 που η Ν.Φ ερήμωσε τότε όλοι (ακόμα και ο δήμαρχος) είπε να ξαναγίνουν κουβέντες, αλλά τότε δεν υπήρχαν χρήματα.
Όσο για το "Αγ. Σοφία" ούτε τότε το ήθελα, ούτε τώρα το θέλω σαν ονομασία. Ας το πούνε "Μελισσάνιδιο" ή "Φωλιά του Αετού". Η Αγ. Σοφία είναι ΜΙΑ και είναι εις την Πόλην
Νομικά κολλήματα θα βρεθούν και τώρα...αυτό δεν σημαίνει ότι το βάζεις κάτω!!!!
Εγώ δεν έχω πρόβλημα με το "Αγιά Σοφιά"...δεν σημαίνει ότι καταργείται αυτή που είναι στην Πόλη αν και προσωπικά προτιμώ το  απλούστερο "γήπεδο Νέας Φιλαδέλφειας"!
Μάλλον όμως το όνομα κάποιου χορηγού θα πάρει...οπότε αναμένονται νέες διαμάχες!  :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δεν πρόκειται να κάνει γήπεδο σαν της Λεωφόρου και το ξέρεις...
Αδελφε οπου ακουω με τον Μελισσαν πολλα κερασια,κραταω μικρο καλαθι.
Αν παντως γινει γηπεδο απο 30000 και πανω,θα ειμαι ευχαριστημενος.Μικροτερο να μην ειναι.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ας πάρει τ όνομα του χορηγού που θα δώσει τα περισσότερα γκαφρα. Όταν μιλάει ο "θεός" κανένας δε μπορεί να πει τίποτα
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ας πάρει τ όνομα του χορηγού που θα δώσει τα περισσότερα γκαφρα. Όταν μιλάει ο "θεός" κανένας δε μπορεί να πει τίποτα
Μια χαρά μιλάνε και θα μιλάνε όσοι έχουν μυαλό...όσοι επηρεάζονται από τα αεκοσάιτς και τις εφημερίδες που τον τσιμπουκώνουν από το πρωί  μέχρι το βράδυ ας πρόσεχαν...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
μπαταχτσηδες....ειπαν στη γρια να χεσει και αυτη ξεκωλιαστηκε...200 πακετα χρωστατε ....πληρωστε κανενα γιουρο και αφηστε τα ονειρα για γηπεδα και αρχιδιες...
δωστε κανενα φραγκο που χετε δαγκωσει ολο τον κοσμο και αφηστε τι αγιες σοφιες και τα γηπεδα με τα υπογειαπαρκινγκ και τους κινηματογραφους...και τις αβεροσυνες...
και κοιταχτε να σωθειτε πρωτα στην γ εθνικη και μετα κανετε το 3 στα 3 σερι στα πρωταθληματα  :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
εμεινε ο τσουμαγκας ο μητροπουλος ο παυλης και ο ανακογλου!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
μπαταχτσηδες....ειπαν στη γρια να χεσει και αυτη ξεκωλιαστηκε...200 πακετα χρωστατε ....πληρωστε κανενα γιουρο και αφηστε τα ονειρα για γηπεδα και αρχιδιες...
δωστε κανενα φραγκο που χετε δαγκωσει ολο τον κοσμο και αφηστε τι αγιες σοφιες και τα γηπεδα με τα υπογειαπαρκινγκ και τους κινηματογραφους...και τις αβεροσυνες...
και κοιταχτε να σωθειτε πρωτα στην γ εθνικη και μετα κανετε το 3 στα 3 σερι στα πρωταθληματα  :2funny: :2funny:

μίλησε το Ελληνικό δημόσιο τώρα ....310 δις χρωστάμε ως χώρα αν θες τα βάζουμε κάτω να δούμε τι σας αναλογεί...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ρε παιδιά πολύ λαρτζ είστε με την τσέπη του άλλου. Γιατί να πληρώσει ο οποιοσδήποτε τα χρέη κάποιου άλλου;




έτσι ακριβώς....επειδή τα λεφτά είναι του άλλου μπορούμε να λέμε ότι παπαριά θέλουμε ανέξοδα. ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom