Νέα

Ρατσισμός προς του πελάτες του πληρωμένου σεξ από τον χώρο του θεάματος.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Koukou_561
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Koukou_561

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2024
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
0
Έχω παρατηρήσει ότι σε διάφορες εκπομπές πανελλήνιας εμβέλειας μεταμεσονύκτιες υποτίθεται πιο "σοβαρές" (π.χ. πρωταγωνιστές, Αυτοψία, Ζήνα το βράδυ, Mega Stories κλπ), αλλά και σε σειρές (π.χ Έτερος Εγώ, Ου φονεύσεις κλπ.) όποτε υπάρχει ως βασικό θέμα η πορνεία παρουσιάζουν εμάς τους πελάτες σαν να είμαστε οι καριόληδες της υπόθεσης. Πάντοτε προβάλουν την στερεοτυπική εικόνα ενός λεφτά μπάρμπα που εκμεταλλεύεται την ανάγκη που έχουν τα καημένα κορίτσια για λεφτά προκειμένου να κάνει τις ορέξεις του. Έχει πει κανείς σε όλους αυτούς ότι το σεξ είναι βασική ανάγκη ισάξια του φαγητού και του νερού; Προφανώς αν δεν μπορείς να το έχεις από μόνος σου θα το αγοράσεις. Αν πεινάω θα πάω να αγοράσω ένα ψάρι, δεν θα γίνω ψαράς, δεν μπορούμε όλοι να γίνουμε ψαράδες. Έχει κάνει μια βόλτα ένας από αυτούς από το bou να δει πόσοι πιτσιρικάδες υπάρχουν στο φόρουμ που στα 24 και στα 25 δεν έχουν κάνει σεξ και βλέπουν αυτές τις γυναίκες σαν μοναδική διέξοδο; Μην μου πείτε ότι είναι αρκετά κάφρικο το σάιτ για αυτούς. Είναι δημοσιογράφοι, οφείλουν να το ξέρουν αφού προβάλουν το θέμα που συζητάμε εδώ μέσα.
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
302
Like
310
Πόντοι
21
Έχω παρατηρήσει ότι σε διάφορες εκπομπές πανελλήνιας εμβέλειας μεταμεσονύκτιες υποτίθεται πιο "σοβαρές" (π.χ. πρωταγωνιστές, Αυτοψία, Ζήνα το βράδυ, Mega Stories κλπ), αλλά και σε σειρές (π.χ Έτερος Εγώ, Ου φονεύσεις κλπ.) όποτε υπάρχει ως βασικό θέμα η πορνεία παρουσιάζουν εμάς τους πελάτες σαν να είμαστε οι καριόληδες της υπόθεσης. Πάντοτε προβάλουν την στερεοτυπική εικόνα ενός λεφτά μπάρμπα που εκμεταλλεύεται την ανάγκη που έχουν τα καημένα κορίτσια για λεφτά προκειμένου να κάνει τις ορέξεις του. Έχει πει κανείς σε όλους αυτούς ότι το σεξ είναι βασική ανάγκη ισάξια του φαγητού και του νερού; Προφανώς αν δεν μπορείς να το έχεις από μόνος σου θα το αγοράσεις. Αν πεινάω θα πάω να αγοράσω ένα ψάρι, δεν θα γίνω ψαράς, δεν μπορούμε όλοι να γίνουμε ψαράδες. Έχει κάνει μια βόλτα ένας από αυτούς από το bou να δει πόσοι πιτσιρικάδες υπάρχουν στο φόρουμ που στα 24 και στα 25 δεν έχουν κάνει σεξ και βλέπουν αυτές τις γυναίκες σαν μοναδική διέξοδο; Μην μου πείτε ότι είναι αρκετά κάφρικο το σάιτ για αυτούς. Είναι δημοσιογράφοι, οφείλουν να το ξέρουν αφού προβάλουν το θέμα που συζητάμε εδώ μέσα.
Πολύ σωστη παρατήρηση. Όντως υπάρχει πολύ κοινωνικός ρατσισμός και προκατάληψη γενικά για τον αγοραίο έρωτα. Νομίζω όμως ότι και οι ίδιες οι πουτάνες αντιμετωπίζουν τους πελάτες σαν άντρες β' κατηγορίας. Το ανδρικό φύλο τη σημερινή εποχή δέχεται πόλεμο από παντού.
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
302
Like
310
Πόντοι
21
Κανονικά οφείλουν να αναδείξουν τα ΜΜΕ το πρόβλημα ότι πολλοί σημερινοί νέοι δεν βρίσκουν σύντροφο, ότι έχουν απομονωθεί τα δύο φύλα. Αλλά δεν νομίζω να τους νοιάζει, ίσα ίσα τους αρέσει αυτό, αφού νοιάζονται για την προώθηση του 3ου φύλου...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
2
Like
20.936
Πόντοι
6.236
Κανονικά οφείλουν να αναδείξουν τα ΜΜΕ το πρόβλημα ότι πολλοί σημερινοί νέοι δεν βρίσκουν σύντροφο, ότι έχουν απομονωθεί τα δύο φύλα. Αλλά δεν νομίζω να τους νοιάζει, ίσα ίσα τους αρέσει αυτό, αφού νοιάζονται για την προώθηση του 3ου φύλου...
Εγώ είμαι ο μούτσος!
Εσύ είσαι η κυρία;
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
2
Like
20.936
Πόντοι
6.236
Έλα μούτσο και πιάσε μου τον πούτσο!
Κυρία με πούτσο!
Oh My God Wow GIF
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
Οι γνωστές μαλακιες του Δητικου αριστερισμου ...

Όταν οι άνδρες κάνουν sex είναι διαστροφη ...
όταν οι γυναίκες και πουστηδες κάνουν sex είναι δικαίωμα...

Γράψτε τους στα αρχιδια σας ...!
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.350
Πόντοι
25.036
Έχω παρατηρήσει ότι σε διάφορες εκπομπές πανελλήνιας εμβέλειας μεταμεσονύκτιες υποτίθεται πιο "σοβαρές" (π.χ. πρωταγωνιστές, Αυτοψία, Ζήνα το βράδυ, Mega Stories κλπ), αλλά και σε σειρές (π.χ Έτερος Εγώ, Ου φονεύσεις κλπ.) όποτε υπάρχει ως βασικό θέμα η πορνεία παρουσιάζουν εμάς τους πελάτες σαν να είμαστε οι καριόληδες της υπόθεσης. Πάντοτε προβάλουν την στερεοτυπική εικόνα ενός λεφτά μπάρμπα που εκμεταλλεύεται την ανάγκη που έχουν τα καημένα κορίτσια για λεφτά προκειμένου να κάνει τις ορέξεις του. Έχει πει κανείς σε όλους αυτούς ότι το σεξ είναι βασική ανάγκη ισάξια του φαγητού και του νερού; Προφανώς αν δεν μπορείς να το έχεις από μόνος σου θα το αγοράσεις. Αν πεινάω θα πάω να αγοράσω ένα ψάρι, δεν θα γίνω ψαράς, δεν μπορούμε όλοι να γίνουμε ψαράδες. Έχει κάνει μια βόλτα ένας από αυτούς από το bou να δει πόσοι πιτσιρικάδες υπάρχουν στο φόρουμ που στα 24 και στα 25 δεν έχουν κάνει σεξ και βλέπουν αυτές τις γυναίκες σαν μοναδική διέξοδο; Μην μου πείτε ότι είναι αρκετά κάφρικο το σάιτ για αυτούς. Είναι δημοσιογράφοι, οφείλουν να το ξέρουν αφού προβάλουν το θέμα που συζητάμε εδώ μέσα.
Είναι γενικότερα πρόβλημα η νοοτροπία με την οποία αντιμετωπίζουμε στην Ελλάδα το σεξ. Είμαστε από τους πιο κομπλεξικούς λαούς της Ευρώπης στο θέμα σεξ. Σε ότι αφορά το υπόλοιπο σχόλιο σου: Θα έπρεπε οι άνθρωποι αυτοί να καταλάβουν αν δεν μας το δίνανε επί χρήμασι, δεν θα υπήρχαν πελάτες. Όπως σε όλους τους τομείς της οικονομίας, πρώτα δημιουργείται η προσφορά και μετά η ζήτηση.
Υ.Γ. Στον τίτλο αναφέρεις τον όρο ρατσισμός. Ο σωστός όρος είναι προκατάληψη γιατί ο Ρατσισμός είναι μονάχα η προκατάληψη που αφορά την ράτσα (λευκός μαύρος κλπ). Είναι ένα λάθος που το κάνουν σχεδόν όλοι όσοι δεν έχουν κάνει κοινωνιολογικές σπουδές. Ακόμα και πρωτοκλασάτοι πολιτικοί, δημοσιογράφοι αλλά δυστυχώς και καθηγητές πανεπιστημίου άλλων επιστημών (πλην της κοινωνιολογίας δλδ).
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
302
Like
310
Πόντοι
21
Πολλές φορές έχω ανοίξει συζήτηση για τον πληρωμένο έρωτα μέσα σε παρεες μονο με άντρες. Ακόμα και άλλοι άντρες μας αντιμετωπίζουν με προκατάληψη εμας που κάνουμε αυτήν την επιλογή.
 

Xaramofais

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2024
Μηνύματα
64
Like
377
Πόντοι
20
Πολλές φορές έχω ανοίξει συζήτηση για τον πληρωμένο έρωτα μέσα σε παρεες μονο με άντρες. Ακόμα και άλλοι άντρες μας αντιμετωπίζουν με προκατάληψη εμας που κάνουμε αυτήν την επιλογή.
Ναι ξέρω και εγώ τέτοιους που έχουν λιώσει το πουλακι τους στην τσόντα :2funny:
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
302
Like
310
Πόντοι
21
Ναι ξέρω και εγώ τέτοιους που έχουν λιώσει το πουλακι τους στην τσόντα :2funny:
Μου λένε "τόσο ωραίος είσαι, να έλεγα ότι είσαι κανένα μπάζο...". Τους λέω το θεμα δεν είναι τι ειμαι εγώ, αλλά οι γυναικες γύρω μας, που δεν βρίσκεις καμια της προκοπης.
"Αλήθεια, εσύ αυτόν τον καιρό έχεις κάποια;". "Όχι".... Εγω τουλαχιστον όποτε θελω και οποια θελω γαμάω. :sunglasses:
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.459
Like
6.319
Πόντοι
1.056
Κανονικά οφείλουν να αναδείξουν τα ΜΜΕ το πρόβλημα ότι πολλοί σημερινοί νέοι δεν βρίσκουν σύντροφο, ότι έχουν απομονωθεί τα δύο φύλα. Αλλά δεν νομίζω να τους νοιάζει, ίσα ίσα τους αρέσει αυτό, αφού νοιάζονται για την προώθηση του 3ου φύλου...
Δεν συμφωνώ ότι η απομόνωση των δύο φύλων και το ότι δεν βρίσκουν σύντροφο οι σημερινοί νέοι, είναι ο λόγος της ύπαρξης του αγοραίου έρωτα. Η πορνεία υπήρξε από αρχαιοτάτων χρόνων και θα συνεχίσει να υπάρχει. Στην Ελλάδα ο αγοραίος έρωτας γνώρισε τη μεγαλύτερη άνθηση τη δεκαετία του 90. Υπήρχε και τότε απομόνωση των δύο φύλων; Ο μπουρδελιαρης δεν πάει στις πουτανες επειδή δεν μπορεί να βρει γυναίκα.
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
804
Κριτικές
1
Like
2.202
Πόντοι
446
Γνωστος μου (40αρης) στο χωριο μου πιασαμε μια φορα τη κουβεντα για την πορνεια και ειχε πει οσοι αντρες πανε στις πουτανες τους θεωρει ανικανους να κανουν κινηση σε μια γυναικα.
Ο συγκεκριμενος ολη τη ζωη στο χωριο την εβγαζε δεν εχει παει σε μεγαλη πολη να ζησει και αρκετες γυναικες στο χωριο μου τον γουσταρανε.
Ξερω αρκετους σιχαινονται μονο στην ιδεα να πανε στις πουτανες.
Το θεμα δεν ειναι ανικανοτητα, ειναι το ρεζιλικη που θα δεχθεις απο αυτην και την παρεα της να σε κοροιδευουν ειδικα στην Ελλαδα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
Έχω παρατηρήσει ότι σε διάφορες εκπομπές πανελλήνιας εμβέλειας μεταμεσονύκτιες υποτίθεται πιο "σοβαρές" (π.χ. πρωταγωνιστές, Αυτοψία, Ζήνα το βράδυ, Mega Stories κλπ), αλλά και σε σειρές (π.χ Έτερος Εγώ, Ου φονεύσεις κλπ.) όποτε υπάρχει ως βασικό θέμα η πορνεία παρουσιάζουν εμάς τους πελάτες σαν να είμαστε οι καριόληδες της υπόθεσης. Πάντοτε προβάλουν την στερεοτυπική εικόνα ενός λεφτά μπάρμπα που εκμεταλλεύεται την ανάγκη που έχουν τα καημένα κορίτσια για λεφτά προκειμένου να κάνει τις ορέξεις του. Έχει πει κανείς σε όλους αυτούς ότι το σεξ είναι βασική ανάγκη ισάξια του φαγητού και του νερού; Προφανώς αν δεν μπορείς να το έχεις από μόνος σου θα το αγοράσεις. Αν πεινάω θα πάω να αγοράσω ένα ψάρι, δεν θα γίνω ψαράς, δεν μπορούμε όλοι να γίνουμε ψαράδες. Έχει κάνει μια βόλτα ένας από αυτούς από το bou να δει πόσοι πιτσιρικάδες υπάρχουν στο φόρουμ που στα 24 και στα 25 δεν έχουν κάνει σεξ και βλέπουν αυτές τις γυναίκες σαν μοναδική διέξοδο; Μην μου πείτε ότι είναι αρκετά κάφρικο το σάιτ για αυτούς. Είναι δημοσιογράφοι, οφείλουν να το ξέρουν αφού προβάλουν το θέμα που συζητάμε εδώ μέσα.
Και ομως τυπε…να γινεις ψαρας…αφου δεν γαμεις που δεν γαμεις, να πας για ψαρεμα…
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
302
Like
310
Πόντοι
21
Δεν συμφωνώ ότι η απομόνωση των δύο φύλων και το ότι δεν βρίσκουν σύντροφο οι σημερινοί νέοι, είναι ο λόγος της ύπαρξης του αγοραίου έρωτα. Η πορνεία υπήρξε από αρχαιοτάτων χρόνων και θα συνεχίσει να υπάρχει. Στην Ελλάδα ο αγοραίος έρωτας γνώρισε τη μεγαλύτερη άνθηση τη δεκαετία του 90. Υπήρχε και τότε απομόνωση των δύο φύλων; Ο μπουρδελιαρης δεν πάει στις πουτανες επειδή δεν μπορεί να βρει γυναίκα.
Σε κάθε εποχή ο αγοραίος έρωτας απαντάει σε διαφορετικές ανάγκες.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
7
Like
4.525
Πόντοι
736
Γνωστος μου (40αρης) στο χωριο μου πιασαμε μια φορα τη κουβεντα για την πορνεια και ειχε πει οσοι αντρες πανε στις πουτανες τους θεωρει ανικανους να κανουν κινηση σε μια γυναικα.
Ο συγκεκριμενος ολη τη ζωη στο χωριο την εβγαζε δεν εχει παει σε μεγαλη πολη να ζησει και αρκετες γυναικες στο χωριο μου τον γουσταρανε.
Ξερω αρκετους σιχαινονται μονο στην ιδεα να πανε στις πουτανες.
Το θεμα δεν ειναι ανικανοτητα, ειναι το ρεζιλικη που θα δεχθεις απο αυτην και την παρεα της να σε κοροιδευουν ειδικα στην Ελλαδα
Όπως έγραψε ο απο πάνω φίλος '' ,,,,Ο μπουρδελιαρης δεν πάει στις πουτανες επειδή δεν μπορεί να βρει γυναίκα.'' .Αυτό τίποτα άλλο, γιατί αν πιάσεις συζήτηση με αντρες που έχουν αυτή την άποψη όπως του χωριάτη φίλου σου το σίγουρο είναι ,ότι το λιγότερο που μπορεί να πάθεις είναι να να νευριάσεις .Ο συγκεκριμένος αν τολμούσε να ζήσει σε μεγάλη πόλη θα ήταν μόνιμος κάτοικος -ρδελων .
 

Tsotsos12

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2024
Μηνύματα
52
Like
160
Πόντοι
0
Κακό δεν είναι να πηγαίνεις στις πουτανες...κακό είναι να τις καλό μαθαίνουν κάτι σαλιαρηδες...κακό είναι να βλέπεις από κάτι γυμνοσαλιαγκες να μην αφήνουν νήμα ανεξάρτητης και να τις αποθεώνουν ...
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.993
Like
7.392
Πόντοι
1.056
Στα παπάρια μου τι πιστεύουν οι "καθώς πρέπει κομπλεξικοί"...

Ξοδεύω τα χρήματά μου, όπου και όπως θέλω...

Και για να μην ξεχνιόμαστε:

Όλες έχουν μια τιμή...!!!

...με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom