Νέα

Ρατσισμός και Διακρίσεις βάσει εμφάνισης στους οίκους ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 466
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Λογικο δεν ειναι ρε τυπε;Θα βαλει ο αλλος τη μουναρα να γαμιεται για ενα δεκαρικο στο Μεταξι οταν μπορει να παρει μια 60αρα στο στουντιο;Τα λιμα γαμιουνται με 10 ,οι παταροι με 60 και πανω.Τα εσκορτ που ειναι θεομουνα χρεωνουν αναλογα απο 200 ηαι πανω!

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ..Η ΚΑΜΙΑ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ
ΔΩΣΤΕ ΟΣΑ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ !
ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΟΙ ΤΣΑΤΣΑΔΕΣ ΤΑ ΦΘΗΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ,ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ Η ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΒΡΩΜΙΚΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ..
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Το σέβομαι..
Εάν θες να δώσεις για κάποια 10ρικο,δώσε 10ρικο..Δε σου το απαγορεύει κανείς !
Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι οι κοπέλες που εσύ θεωρείς μπάζα θα έπρεπε να δουλεύουν μες στη βρώμα και να μην φροντίζουν για την υγιεινή της οι τσατσάδες και οι νταβάδες της κακιάς ώρας..
με 10ρικο αν αναβαθμιστουν τα σπιτια δεν θα σου κατεβαζει ουτε το φερμουαρ, δεν μπηκες στον κοπο να σκεφτεις στο οτι τα συγκεκριμενα σπιτια ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ....οταν βρεθει χωρος&χρημα θα αλλαξουν πολλα.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Για τον ιδιο λογο που η Μαρια η γειτονισσα σου δεν πληρωνεται 1 εκατομμυριο για καμπανια ρουχων οπως η Swanepoel, ετσι κ οι κοπελες δεν αξιζουν τα ιδια λεφτα..

Δεν ειναι θεμα σεβασμου που κανεις δεν το θιγει. Το αν δουλευουν σε αχουρια, για αυτο ευθυνεται η εργοδοσια τους που προτιμα να τσεπωνει ολα τα φραγκα αντι να βαλουν καποια πισω στην επιχειρηση τους.

Τα παραπονα σου σε αυτους.

Ακριβώς αυτό είπα και εγώ.
Δημοκρατία έχουμε,ο καθένας δίνει όσα θέλη..ΑΛΛΑ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΕΡΓΟΔΟΣΙΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
με 10ρικο αν αναβαθμιστουν τα σπιτια δεν θα σου κατεβαζει ουτε το φερμουαρ, δεν μπηκες στον κοπο να σκεφτεις στο οτι τα συγκεκριμενα σπιτια ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ....οταν βρεθει χωρος&χρημα θα αλλαξουν πολλα.

Ας πάει 20 και 30 και 40 !
Δε με νοιάζει.
Εγώ δε σκέφτομαι μόνο βάσει το συμφέρον μου,δηλαδή να πηγαίνω Μετάξι 2-3 φορές το μήνα λόγω του ότι έχω λίγα χρήματα,αλλά και το πόσα θα έπρεπε να βγάζουν αυτές για να έχουν μια πιο αξιοπρεπή ζωή..

1000 φορές να πάω μια φορά το μήνα με 20ε στη Λιοσίων,παρά να δίνω 10άρικα στο Μετάξι,όπου οι κοπέλες παίρνουν 3-5 ευρώ και να νιώθω τύψεις που δίνω τόσα λίγα ενώ αξίζουν περισσότερα για ένα δύσκολο και ψυχοφθόρο επάγγελμα.

 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Καλησπέρα σε όλους !

Η βιομηχανία του σεξ είναι ρατσιστική-μπιουτιστική (beautyist)
Σκεφτείτε ότι οι νταβατζήδες που έχουν στούντιο και κοινά μπουρδέλα,βάζουν τις "καλές" στα στούντιο,με καλές συνθήκες εργασίας και πληρώνουν τις ιατρικές τους εξετάσεις για αφροδίσια,κλπ ενώ τις υπόλοιπες τις βάζουν σε κοινά μπουρδέλα με άθλιες συνθήκες,βρώμα,δεν πληρώνουν για υγεία και τις θεωρούν παιδιά κατώτερου θεού.

Αυτοί οι νταβάδες μόνο ο,τι τους συμφέρει κάνουν,εμμονή με τα κέρδη..

Νομίζω ότι σε όλους τους χώρους επαγγελματικούς και μη παίζει αυτό "....είναι ρατσιστική-μπιουτιστική (beautyist)" καλέ μου Σπιρτούλη.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Σε έναν ιδανικό κόσμο,όλες θα δουλεύανε σε στούντιο των 50 ευρώ..
Ωστόσο,τα κριτήρια που έχει ο μέσος πελάτης ρεαλιστικά,δεν τους το επιτρέπουν..

Αλλά όλες οι κοπέλες δικαιούνται άριστες συνθήκες εργασίας και ιατρική περίθαλψη.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Νομίζω ότι σε όλους τους χώρους επαγγελματικούς και μη παίζει αυτό "....είναι ρατσιστική-μπιουτιστική (beautyist)" καλέ μου Σπιρτούλη.

Δυστυχώς με τους νόμους που υπάρχουν,είναι ανεκτό αυτό το άθλιο φαινόμενο..
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Και επίσης,το ότι εγώ μιλάω για εργασιακά δικαιώματα,δε σημαίνει ότι είμαι υπέρμαχος της ΕΣΣΔ,του <<κομμουνισμού>>,του Λένιν,του Μαρξ,του Τσε Γκεβάρα,του Μπακούνιν ή του Κροπότκιν !

Εγώ γέρνω προς την κεντροαριστερά σαν άτομο,είμαι σοσιαλδημοκράτης-σοσιαλφιλελεύθερος.
Ψηφίζω ΣΥΡΙΖΑ ή Κίνημα Αλλαγής.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Ακριβώς αυτό είπα και εγώ.
Δημοκρατία έχουμε,ο καθένας δίνει όσα θέλη..ΑΛΛΑ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΕΡΓΟΔΟΣΙΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ

Εκανα το γνωστο βασικο λαθος, δεν διαβασα το αρχικο ποστ... Συμφωνω μαζι σου εγω ειμαι ο  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: x 100...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Δυστυχώς με τους νόμους που υπάρχουν,είναι ανεκτό αυτό το άθλιο φαινόμενο..
.......δίκιο έχεις αλλά και εμείς σαν άτομα δεν έχουμε κάνει το ίδιο ........τουλάχιστον μια φορά?Και δεν μιλώ μόνο για τα 'σπιτάκια'.

 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Επίσης,όταν δίνετε 10άρικο,να δίνετε και φιλοδώρημα στις κοπέλες,για να δείξετε ότι τις εκτιμάτε,τις σέβεστε σαν ανθρώπους και να έχουν περισσότερα χρήματα για να κάνουν τις εξετάσεις τους για αφροδίσια,εξαιτίας των οποίων ΟΧΙ μόνο θα κινδύνευε η ίδια τους η ζωή,ΑΛΛΑ ΚΑΙ η δική σας και μετά,δε θα μπορείτε να ξαναπάτε σε οίκο γιατί θα φοβάστε μήπως κολλήσετε τις κοπέλες.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Καλησπέρα σε όλους !

Η βιομηχανία του σεξ είναι ρατσιστική-μπιουτιστική (beautyist)
Σκεφτείτε ότι οι νταβατζήδες που έχουν στούντιο και κοινά μπουρδέλα,βάζουν τις "καλές" στα στούντιο,με καλές συνθήκες εργασίας και πληρώνουν τις ιατρικές τους εξετάσεις για αφροδίσια,κλπ ενώ τις υπόλοιπες τις βάζουν σε κοινά μπουρδέλα με άθλιες συνθήκες,βρώμα,δεν πληρώνουν για υγεία και τις θεωρούν παιδιά κατώτερου θεού.

Αυτοί οι νταβάδες μόνο ο,τι τους συμφέρει κάνουν,εμμονή με τα κέρδη..

Αριστερός είσαι ε? :grin:
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
.......δίκιο έχεις αλλά και εμείς σαν άτομα δεν έχουμε κάνει το ίδιο ........τουλάχιστον μια φορά?Και δεν μιλώ μόνο για τα 'σπιτάκια'.

Καλά κάνετε.Ευτυχώς που υπάρχουν και ευσυνείδητοι πελάτες !
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

σορρυ κιολας ρε σπιρτουλη αλλα τι μας τσαμπουνας??Συνηθως ενα καλο μουνι μπορει να ξεκινησει απο φυλης και να φτασει μεχρι εσκορτ.Η φυλης ειναι η αρχη εκτος αμα ειναι πανω απο το μεσο ορο και γινει κατευθυαν εσκορτ..Στο μεταξουργειο πανε οσες κολλησαν φυλης και περασε η μπογια τους...Γιατι δεν φτιαχνεις καμια ΜΚΟ να μαζεψεις λεφτα να φτιαξεις τα μπουρδελα??Απ το αρχαια χρονια ο θεσμος της ιεροδουλης ετσι ακριβως λειτουργει..Δεν μπορω να καταλαβω whats your fucking point που λενε και στο χωριο μου στην Περδικοραχη
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Με τα λεφτα που βγαζουν μπορουν να κανουν "House Extreme Make Over" σε μια εβδομαδα.. Απλα δεν βρισκουν τον λογο μαλλον αφου δεν θα εχει τοση διαφορα στα κερδη τους..

Θα μπορουσε βεβαια να τραβηξουν παραπανω κοσμο απο την Φυλης αν ηταν πιο ανθρωπινα αλλα μαλλον επειδη τα ιδια ατομα ειναι κ Μεταξι κ Φυλης, φοβουνται οτι ετσι θα εχουν χασουρα..
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

σορρυ κιολας ρε σπιρτουλη αλλα τι μας τσαμπουνας??Συνηθως ενα καλο μουνι μπορει να ξεκινησει απο φυλης και να φτασει μεχρι εσκορτ.Η φυλης ειναι η αρχη εκτος αμα ειναι πανω απο το μεσο ορο και γινει κατευθυαν εσκορτ..Στο μεταξουργειο πανε οσες κολλησαν φυλης και περασε η μπογια τους...Γιατι δεν φτιαχνεις καμια ΜΚΟ να μαζεψεις λεφτα να φτιαξεις τα μπουρδελα??Απ το αρχαια χρονια ο θεσμος της ιεροδουλης ετσι ακριβως λειτουργει..Δεν μπορω να καταλαβω whats your fucking point που λενε και στο χωριο μου στην Περδικοραχη

ΜΚΟ υπάρχουν,θα δείτε σε άλλο θέμα.Όχι εδώ,δεν έχω δικαίωμα να τις αναφέρω τις αντίστοιχες ΜΚΟ.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Επίσης,όταν δίνετε 10άρικο,να δίνετε και φιλοδώρημα στις κοπέλες,για να δείξετε ότι τις εκτιμάτε,τις σέβεστε σαν ανθρώπους και να έχουν περισσότερα χρήματα για να κάνουν τις εξετάσεις τους για αφροδίσια,εξαιτίας των οποίων ΟΧΙ μόνο θα κινδύνευε η ίδια τους η ζωή,ΑΛΛΑ ΚΑΙ η δική σας και μετά,δε θα μπορείτε να ξαναπάτε σε οίκο γιατί θα φοβάστε μήπως κολλήσετε τις κοπέλες.

Τα εχεις μπερδεψει, ενα ενα.. Το φιλοδωρημα τους θα παει στον γκομενο που τους τα τρωει...
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Με τα λεφτα που βγαζουν μπορουν να κανουν "House Extreme Make Over" σε μια εβδομαδα.. Απλα δεν βρισκουν τον λογο μαλλον αφου δεν θα εχει τοση διαφορα στα κερδη τους..

Θα μπορουσε βεβαια να τραβηξουν παραπανω κοσμο απο την Φυλης αν ηταν πιο ανθρωπινα αλλα μαλλον επειδη τα ιδια ατομα ειναι κ Μεταξι κ Φυλης, φοβουνται οτι ετσι θα εχουν χασουρα..

Φίλε,εάν δώσουν λεφτά για ανακαίνιση,οι πελάτες σε καθεστώς ελεύθερης αγοράς εννοείται,θα θέλουν να δίνουν ΟΧΙ 10 αλλά 20-30 !

Άρα,έτσι οι κοπέλες θα παίρνουν περισσότερα χρήματα και θα μπορούν να ζουν αξιοπρεπέστερα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Προς τα αριστερά γέρνω,αλλά δεν είμαι κομμουνιστής.Κεντροαριστερά θα έλεγα.ΣΥΡΙΖΑ-ΚΙΝΑΛ..

Και ΔΕΝ πρόκειται για θέμα αριστεράς-δεξιάς εδώ,αλλά ΚΥΡΙΩΣ ΑΝΘΡΩΠΙΑΣ.

Εντάξει, με κάλυψες :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom