Νέα

Ρατσισμός και Διακρίσεις βάσει εμφάνισης στους οίκους ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 466
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλησπέρα σας.
Το θέμα ξεκίνησε με τον συμπεριφορά των αφεντικών προς τις κοπέλες και αν τα δωμάτια είναι βρώμικα στο Μεταξουργείο ενώ δεν έπρεπε να ήταν και καταλήξαμε ότι έπρεπε να πληρώνουμε σε όλα τα μπουρδέλα το ίδιο γιατί πληρώνουμε την υπηρεσία και όχι π.χ. την εμφάνιση.
Οπότε σε ρωτώ σπιρτούλη άλλος θέλει πιπίνια, άλλος γριές, άλλος milf, άλλος χοντρές αυτός ψάχνει κάτι που του αρέσει, κάτι συγγεκριμένο τέλος πάντων, αυτός είναι ρατσιστής με τις υπόλοιπες δηλαδή; Ένας ψάχνει μόνο κώλο. Αυτός δηλαδή αν δεν περάσει με κάποια που δεν κάνει κώλο είναι ραστιστής ή πρέπει να μπει και να την αναγκάσει για κώλο με την βία;
Αυτό που είπες με τις εξετάσεις μπορεί μόνη της να πάει να κάνει, γιατί είναι υποχρεωμένος το αφεντικό να της πληρώσει τις εξετάσεις; Εγώ το 2015 που δούλευα στο supermarket μια μέρα ήρθε το υγειονομικό και δεν είχα χαρτί ότι είμαι υγιείς και ο διευθυντής μου έδωσε 10 μέρες διορία να πάω να βγάλω χαρτί, δεν προσφέρθηκε να μου δώσει λεφτά να πληρώσω τις εξετάσεις ούτε με ρώτησε αν έχω. Πραγματικά πιστεύεις ότι ο λόγος που δεν κάνουν εξετάσεις είναι γιατί στο Μεταξουργείο χρεώνουν 10 ευρώ; Μήπως να τους λυπηθούμε να κάνουμε και έρανο ή να ζητήσουν τώρα με την ευκαιρία οι νταβάδες του Μεταξουργείου μέρος των 32 δις που θα πάρει η χώρα γιατί χρεώνουν το γαμήσι μόνο 10 ευρώ;
Ξέρεις πόσα χρήματα βγάζει την ημέρα μια στο Μεταξουργείο; Στην χειρότερη μέρα πες ότι βγάζει 50 ευρώ ενώ στην καλύτερη όσο πάει πες 200.
Εγώ ή εσύ βγάζουμε παραπάνω; και σου φαίνονται λίγα; Δεν μπορεί μια κοπέλα να μην πληρώσει τις εξετάσεις της μην τρελαθούμε τώρα.
Το άλλο που λες να πάνε στο 20άρικο για να γίνουν ποιο καθαρά και να είναι όλοι ευχαριστημένοι και να θέλουν να τα δώσουν, εγώ είμαι άνεργος εδώ και λίγους μήνες, νομίζεις ότι θα πετάξω πυροτεχνήματα εάν αυξηθεί η τιμή και γίνουν ποιο καθαρά; Εδώ με το ζόρι πάω Μεταξουργείο στο 10άρικο. Θες μήπως να βάζω εγώ τα 10 και εσύ να μου δίνεις τα υπόλοιπα 10;

Ρατσιστές είναι οι νταβατζήδες που σέβονται πιο πολύ τις ωραίες, ενώ τις άλλες τις βάζουν σε άθλιες συνθήκες..

Οι πελάτες επίσης που τιμολογούν την ομορφιά
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ανθρωπιστής λες ότι είσαι αλλά δε σε βλέπω να κάνεις καμιά καταγγελία στο Υπουργείο Υγείας, στο Παρατήριο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων, στην Ασφάλεια να τιμωρηθούν οι ένοχοι. Στους πελάτες τα λες;

και ας υποθέσουμε ότι είσαι κότα και φοβάσαι το ξύλο. Αν θες να κάνεις κάτι ουσιαστικό γράψε αναλυτικά reviews να κάνεις καταγγελία που καταπιέζεται ο εργαζόμενος να τους γίνει μποϋκοτάζ (εγώ θα έκανα σε μπουρδέλο που ξέρω ότι δε φέρεται καλά στο προσωπικό και πιστεύω και άλλοι) να αλλάξουν μυαλά. Έτσι αλλάζει ο κόσμος.

Αλλά αυτή είναι η διαφορά μεταξύ συστημικής και πραγματικής αριστεράς.
Αποφεύγω τα μπουρδέλα στο Μεταξουργείο.

Επίσης, αν έβλεπα κάτι περίεργο θα έκανα καταγγελία.

 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Είναι τόσο κακό δηλαδή να διαμαρτύρομαι για τις συνθήκες εργασίας των ιεροδούλων ;;;

Τη μεγαλύτερη ευθύνη την έχουν οι πελάτες,μετά οι νταβατζήδες που το χρεώνουν στα 10 ευρώ και εξαιτίας της χαμηλής τιμής,αυτοί δεν προτίθενται να βελτιώσουν τις συνθήκες και την πληρώνουν οι κοπέλες.

Οι άλλες,οι <<μουνάρες>>,θεωρούνται ανώτερες από αυτούς,για αυτό τις βάζουν να δουλεύουν σε αξιοπρεπείς χώρους,ενώ τις άλλες τις τιμωρούν με έμμεσο τρόπο..
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Είναι τόσο κακό δηλαδή να διαμαρτύρομαι για τις συνθήκες εργασίας των ιεροδούλων ;;;

Τη μεγαλύτερη ευθύνη την έχουν οι πελάτες,μετά οι νταβατζήδες που το χρεώνουν στα 10 ευρώ και εξαιτίας της χαμηλής τιμής,αυτοί δεν προτίθενται να βελτιώσουν τις συνθήκες και την πληρώνουν οι κοπέλες.

Οι άλλες,οι <<μουνάρες>>,θεωρούνται ανώτερες από αυτούς,για αυτό τις βάζουν να δουλεύουν σε αξιοπρεπείς χώρους,ενώ τις άλλες τις τιμωρούν με έμμεσο τρόπο..

Ρε φιλε ουρες απο πακηδες και δυσμορφικους τις γαμανε, λες να νοιαζονται για τους σαπιους τοιχους?
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ε είναι.
Το 10ρικο είναι λίγο για την αξιοπρέπεια των ιεροδούλων.

Σχετικο ρε φιλε
Ημουν σε χωρα του μπλοκ και πηρα μια με 150 φουλ για δυωρο
Την επομενη μερα μου στελνει εκεινη να ερθει με 50 ευρω για δυωρο
Και ηρθε και στο χοτελ μου

50 ευρω δυωρο outcall μουναρα, σημαινει οτι την κακοπληρωσα?
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ρε φιλε ουρες απο πακηδες και δυσμορφικους τις γαμανε, λες να νοιαζονται για τους σαπιους τοιχους?

Το πρόβλημα ΔΕΝ είναι οι πακιστανοί και οι <<δυσμορφικοί>>.Είναι οι ΣΥΝΘΗΚΕΣ.
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Σχετικο ρε φιλε
Ημουν σε χωρα του μπλοκ και πηρα μια με 150 φουλ για δυωρο
Την επομενη μερα μου στελνει εκεινη να ερθει με 50 ευρω για δυωρο
Και ηρθε και στο χοτελ μου

50 ευρω δυωρο outcall μουναρα, σημαινει οτι την κακοπληρωσα?

Σε αυτή την περίπτωση όχι,γιατί εκείνη καθόρισε την τιμή.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Το πρόβλημα ΔΕΝ είναι οι πακιστανοί και οι <<δυσμορφικοί>>.Είναι οι ΣΥΝΘΗΚΕΣ.

A, δεν ειναι προβλημα το γεγονος οτι γαμιουνται με ατομα προερχομενα απο χωρες που ο εμβολιασμος και οι συνθηκες υγεινης ειναι αγνωστες λεξεις και ερχονται εδω χωρις κανεναν υγειονομικο ελεγχο
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
A, δεν ειναι προβλημα το γεγονος οτι γαμιουνται με ατομα προερχομενα απο χωρες που ο εμβολιασμος και οι συνθηκες υγεινης ειναι αγνωστες λεξεις και ερχονται εδω χωρις κανεναν υγειονομικο ελεγχο

Φοράνε προφυλακτικό.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Κοινωνική αδικία δεν είναι που οι κοπέλες δεν μπορούν να βγάλουν λεφτά για εξετάσεις ;;;;
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Κοινωνική αδικία δεν είναι που οι κοπέλες δεν μπορούν να βγάλουν λεφτά για εξετάσεις ;;;;

Δεν ξερω αν υπαρχουν αντιδραστηρια που να πιανουν ιους που εχουν εξαφανιστει απο τον πολιτισμενο κοσμο εδω και δεκαετιες
 
OP
OP
S

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Δεν ξερω αν υπαρχουν αντιδραστηρια που να πιανουν ιους που εχουν εξαφανιστει απο τον πολιτισμενο κοσμο εδω και δεκαετιες

AIDS,κονδυλώματα,χλαμύδια σου λένε κάτι ;;;;
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
AIDS,κονδυλώματα,χλαμύδια σου λένε κάτι ;;;;

Μονο αυτα μπορεις να κολλησεις?
Ξερεις ποσες δερματικες ασθενειες κυκλοφορουν στον τριτο κοσμο?

Στο κορμι καθε πουτανας στο μεταξουργειο υπαρχει συγκεντρωμενο ολο το μικροβιακο φορτιο του πλανητη

Αν θελεις να μελετησεις τους ιους, τα βακτηρια και τους μυκητες ολου του κοσμου απλα παιρνεις ενα δειγμα απο πουτανα στο μεταξι
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
ελα σπιρτουλη πες μας ποια σε εχει εγκλωβισμενο στο μουνι της ,να παμε να την ενισχυσουμε.....να κανει τζιρο η κοπελα και να λεμε οτι μας εστειλες εσυ....ισως ετσι βελτιωθει η κατασταση της....εργασιακα παντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom