Νέα

Ραφήνα: Πείραξαν την κοπέλα του, τους ζήτησε τον λόγο και τον έδειραν μέχρι θανάτου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 267
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Ξεκολλατε ρε με αλβανους και ελληνες,ειδα και τα μαλακισμενα τα δικα μας τα 15χρονα,ειναι μαζεμενα 5-6 που τραμπουκιζουν κοπανανε και ψειριζουν παιδια μικροτερα η της ηλικιας τους.

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

εχεις δει πολλα Ελληνακια που σκοτωνουν για παρεξηγηση σε κλαμπ ,τυπε?

ποσο ακομα θα χαιδευετε τους κατσαπλιαδες,προκειμενου να μη σας πουν ρατσιστες?
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.437
Πόντοι
456
“A superior pilot uses his superior judgment to avoid situations which require the use of his superior skill”

Σοφό ρητό που πιστεύω δεν αφορά μόνο τα αεροπλάνα. Και ντουλάπας να είσαι και καράτε να ξέρεις και 10 μπράβους να έχεις χρησιμοποίησε πρώτα την κρίση σου για να μην χρειαστεί να χρησιμοποιήσεις τις δυνατότητες που έχεις. Αυτές άστες στην άκρη για να τις αξιοποιήσεις σε τόπο και χρόνο που έχεις εκ των προτέρων επιλέξει.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Ο Ρουπακιάς σου στέλνει φιλάκια.

εκει ηταν φονος με ιδεολογικο περιβλημα ,οχι μεμονωμενη περιπτωση προσωπικου καβγα.. :confused: :confused:

ουτε πειραξαν την κοπελα του Παυλου οι Χρυσαυγιτες. ουτε του την επεσαν επειδη δεν τους αρεσε η φατσα του...

προυπηρχε αντιπαλοτητα χρονων..αυτα τα σκηνικα -οπως και τα χουλιγκανιστικα- αφησε τα απ 'εξω :jerking:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Να ξερετε μαγκες αυτοι που πραγματικα μπορουν να σου κανουν ζημια σπανια να ασχοληθουν . Οταν το κανουν δεν εχει προλογους η ολη φαση , απευθειας χωσιμο και δεν εχει επιστροφη . Επισης μη βασιζεστε σε καποιο μεσο αμυνας που μπορει να εχετε μαζι πχ σπρει , μαχαιρι ή ακομα και οπλο . Αυτα δε λενε τιποτα αν εχει κι ο αλλος οπλο , εκει μετραει ποιος ειναι πιο ετοιμος και διατεθειμενος να το χρησιμοποιησει . Μπορει να σας βαλει σε μεγαλυτερους μπελαδες σε καθε περιπτωση . Αυτος που ξυνεται και χωνεται θα το βρει , αυτο ειναι δεδομενο οποτε το καπελακι σας και δρομο .

Εχω δει μεγαλοεπιχειρηματια ( γιος πρωην πολυ μεγαλου αθλητικου παραγοντα της Ιταλιας ) σε ελληνικο νησι να ζηταει συγνωμη απο ενα τσαμπουκαλακο οταν καθησε εκ παραδρομης σε τραπεζι που ειχε κλεισμενο ο τσαμπουκαλακος με τη παρεα του και παρα την ευγενικη αντιμετωπιση , ο αλλος ψαχτηκε για τσαμπουκα με τη παρεα του . Εξω απο το μαγαζι πρεπει να ταν καμια 10αρια καυκασιοι ολοι με οπλα , αν επεφτε σημα θα τους ειχαν φυτεψει ολους
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.343
Like
9.444
Πόντοι
2.306
Ένας Ρουπακιας και ένας μανάβης βιαστής στη Ξάνθη στα 10 εκατομμύρια ,για μερικές ντουζίνες Αλβανούς στο ένα εκατομμύριο.

Και επειδή κάποιος θα πει για γυναικοκτονιες, οι μισοί λαθρο τη βρίσκουν μεταξύ τους χωρίς γυναίκες
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Είσαι τόσο μαλάκας που πιστεύεις ότι αυτό τον κάνει καλύτερο. :2funny:

προφανεστατα. αν σου την πεσει ενα τσουρμο τετοιων σκουπιδιων οταν συνοδευεις τη γκομενα σου,τι θα κανεις?

σε ομαδικες συμπλοκες με πολιτικο η οπαδικο περιεχομενο μπλεκεις συνειδητα και αναλαμβανεις την οποια ευθυνη για την εκβαση.

αν εξαιρεσουμε την περιπτωση του ΑΛΚΗ ΚΑΜΠΑΝΟΥ, ο οποιος θυσιαστηκε απο τις ασπρομαυρες αδερφες στην αιωνιως ματαιη προσπαθεια τους να αποδειξουν οτι κανουν κουμαντο(εδω γελαμε) στη Θεσσαλονικη,δε θυμαμαι καποιο αλλο φονο εκτος πλαισιου συμπλοκης.

ο Φυσσας ,αντιθετα, συνεπλακη με τους Χρυσαυγιτες. δε δικαιολογω τους Χρυσαυγιτες ,απλως καταγραφω το γεγονος.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.837
Κριτικές
30
Like
20.839
Πόντοι
8.815
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

εχεις δει πολλα Ελληνακια που σκοτωνουν για παρεξηγηση σε κλαμπ ,τυπε?

ποσο ακομα θα χαιδευετε τους κατσαπλιαδες,προκειμενου να μη σας πουν ρατσιστες?
Α δλδ ειναι οκ πουτανοπαιδα να κλεβουν και να κοπανανε το παιδι σου γιατι ετυχε να περναει απο μπροστα τους. Ωραιος! Και μην ανησυχεις λιγο ακομα και θ'ακουσεις για κανα θανατο.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.591
Πόντοι
6.536
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

εχεις δει πολλα Ελληνακια που σκοτωνουν για παρεξηγηση σε κλαμπ ,τυπε?

ποσο ακομα θα χαιδευετε τους κατσαπλιαδες,προκειμενου να μη σας πουν ρατσιστες?
Ναι ρε έχω δει.
Ίδιες σκατοφάρες είμαστε.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
προσωπικα ,αν πειραζαν ποτε αναιτια εμενα και την γκομενα μου,χαλαλι να γινομουν στις ορεξεις του χαρου.

αλλα θα επαιρνα και κανα- δυο μαζι μου. απλα τα πραματα :confused: :confused: :confused:

τα επομενα ζωα που θα διανοοουνταν να κανουν κατι αντιστοιχο μελλοντικα,θα το σκεφτονταν διπλα και τριπλα.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.898
Κριτικές
16
Like
14.730
Πόντοι
6.515

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.591
Πόντοι
6.536
προσωπικα ,αν πειραζαν ποτε αναιτια εμενα και την γκομενα μου,χαλαλι να γινομουν στις ορεξεις του χαρου.

αλλα θα επαιρνα και κανα- δυο μαζι μου. απλα τα πραματα :confused: :confused: :confused:

τα επομενα ζωα που θα διανοοουνταν να κανουν κατι αντιστοιχο μελλοντικα,θα το σκεφτονταν διπλα και τριπλα.
Σωστά μιλάς γιατί ανησύχησα με αυτά που λένε μερικοί παραπάνω....
Φευγάτοι και λούηδες....
:confused:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Ναι ρε έχω δει.
Ίδιες σκατοφάρες είμαστε.

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

ναι τυπε, οι Ελληνες σκοτωνουν επειδη νομιζουν οτι τους στραβοκοιταξες.


οι Ελληνες τη στηνουν συμμοριτικα στα στενα για να σου την πεσουν,αντι να συνεχισουν τη βραδια τους σε αλλο μπαρ.

κριμα για τον ΣΥΝΕΛΛΗΝΑ,επρεπε να προβλεψει με τι σκατοψυχα κουμασια εχει να κανει.

και να λαβει τα μετρα του για ενδεχομενο καρτερι οταν εφευγε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Σωστά μιλάς γιατί ανησύχησα με αυτά που λένε μερικοί παραπάνω....
Φευγάτοι και λούηδες....
:confused:
Αισθανεσαι δυνατος φιλε μου και δε δεχεσαι να υποστει πληγμα ο εγωισμος σου αλλα να ξερεις οτι αφενος δε θα σε παιξουν ολοι με τα ιδια μεσα και αφετερου πρεπει να ζυγιζεις ζημιες και οφελη . Ακομα και ''νικητης'' να βγεις πες οτι ξαπλωσες τον αλλο , αν μεινει στο τοπο μετα τι ? ακομα και να μη συμβει αυτο και ζησει στη τελικη , η ολη ψυχικη φθορα με τα δικαστηρια μετεπειτα θα σε κανει να χτυπας το κεφαλι σου πολλες φορες και να λες γιατι να εμπλεκα . Εχεις τη γνωμη σου , δε θα στην αλλαξω το ξερω αλλα σα παθων σου λεω σκεψου το 2 φορες . Η μαγκια φαινεται απο αλλα πραγματα στη ζωη , ευχομαι απο καρδιας παντως να μη μπλεξεις ποτε
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.177
Κριτικές
166
Like
27.037
Πόντοι
34.538

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Α δλδ ειναι οκ πουτανοπαιδα να κλεβουν και να κοπανανε το παιδι σου γιατι ετυχε να περναει απο μπροστα τους. Ωραιος! Και μην ανησυχεις λιγο ακομα και θ'ακουσεις για κανα θανατο.

τα Ελληνακια που τα κανουν αυτα(αν τα κανουν) ,εχεις παρει χαμπαρι με ποιους συναναστρεφονται απο το 2000 κι επειτα?

ποιους μιμουνται στον παραβατικο τροπο ζωης? υποψιν,ελληνικη ιθαγενεια ξερεις ποσοι τετοιοι εχουν παρει παρει λογω στρατιωτικης θητειας?

τι θελεις να μου πεις τωρα,οτι ο Ελληνας εχει στο dna του δολοφονικη προδιαθεση?

τωρα μιλαμε για ανθρωποκτονια,τα ψειρισματα και ολα αυτα που λες,που κολλανε? αυτα υπηρχαν και δυστυχως παντα θα υπαρχουν.

υπαρχουν κλιμακες και διαβαθμισεις στην εγκληματολογια. μην τα κανουμε ολα ισα και ομοια.

αν ηταν ετσι,δε θα υπηρχαν διαφορετικες ποινες για πλημμεληματα και κακουργηματα.
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.602
Like
5.237
Πόντοι
1.056
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

ναι τυπε, οι Ελληνες σκοτωνουν επειδη νομιζουν οτι τους στραβοκοιταξες.


οι Ελληνες τη στηνουν συμμοριτικα στα στενα για να σου την πεσουν,αντι να συνεχισουν τη βραδια τους σε αλλο μπαρ.

κριμα για τον ΣΥΝΕΛΛΗΝΑ,επρεπε να προβλεψει με τι σκατοψυχα κουμασια εχει να κανει.

και να λαβει τα μετρα του για ενδεχομενο καρτερι οταν εφευγε.

:confused:
Άτοπο το σχόλιο σου,

Οι Έλληνες στραγγαλίζουν την γυναίκα τους, αφήνουν το παιδί πάνω στο άψυχο σώμα της και στήνουν ολόκληρο σκηνικό ληστείας,

Οι Έλληνες δολοφονούν τα 3 παιδάκια τους, και βγαίνουν στην τηλεόραση κλαίγοντας και παίζοντας θέατρο.

Σκουπίδια υπάρχουν παντού....Έχει Ελληναρες "μπουμπουκια" που έχουν σκοτώσει για ένα "Τι κοιτάς ρε", όσους θες.....
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Θέλω να πω κάτι για όσους πιστεύουν ότι αντιμετωπίζουμε το θέμα ρατσιστικά.

Ο κάθε λαός ένα από τα διάφορα κοινά χαρακτηριστικά που έχει είναι και η τάση προς το έγκλημα αλλά και ο τρόπος τέλεσης ενός εγκλήματος. Σίγουρα ένας δικηγόρος μπορεί να το εκφράσει καλύτερα αυτό που λέω, γιατί πρόκειται για βασικές γνώσεις εγκληματολογίας.

Διαφορετικά λειτουργούν οι τριάδες στην Ασία και διαφορετικά πχ. η Ιταλική μαφία.

Τώρα στα δικά μας, είναι γεγονός ότι οι Αλβανοί έχουν μεγαλύτερη τάση προς το έγκλημα και πιο φονικά ένστικτα από εμάς. Αυτό είναι γεγονός, μετρήσιμο και όχι άποψη.

Για να μπορέσουμε να επιβιώσουμε και εμείς πρέπει να προσαρμοστούμε δυστυχώς και να αναπτύξουμε άμυνες.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.837
Κριτικές
30
Like
20.839
Πόντοι
8.815
τα Ελληνακια που τα κανουν αυτα(αν τα κανουν) ,εχεις παρει χαμπαρι με ποιους συναναστρεφονται απο το 2000 κι επειτα?

ποιους μιμουνται στον παραβατικο τροπο ζωης? υποψιν,ελληνικη ιθαγενεια ξερεις ποσοι τετοιοι εχουν παρει παρει λογω στρατιωτικης θητειας?

τι θελεις να μου πεις τωρα,οτι ο Ελληνας εχει στο dna του δολοφονικη προδιαθεση?

τωρα μιλαμε για ανθρωποκτονια,τα ψειρισματα και ολα αυτα που λες,που κολλανε? αυτα υπηρχαν και δυστυχως παντα θα υπαρχουν.

υπαρχουν κλιμακες και διαβαθμισεις στην εγκληματολογια. μην τα κανουμε ολα ισα και ομοια.

αν ηταν ετσι,δε θα υπηρχαν διαφορετικες ποινες για πλημμεληματα και κακουργηματα.
Για δε λες οτι δε γουσταρεις τους Αλβανους να τελειωνουμε ρε φιλε. Οτι ο Ελληνας δε σκοτωνει μονο ο Αλβανος ειναι δολοφονος. Οκ δε σου λεω,δεν εχουν και την καλυτερη φημη αλλα δε μπορουμε να βγαλουμε ολους τους ανθρωπους μιας χωρας εν δυναμει δολοφονους.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.591
Πόντοι
6.536
Εχω
Αισθανεσαι δυνατος φιλε μου και δε δεχεσαι να υποστει πληγμα ο εγωισμος σου αλλα να ξερεις οτι αφενος δε θα σε παιξουν ολοι με τα ιδια μεσα και αφετερου πρεπει να ζυγιζεις ζημιες και οφελη . Ακομα και ''νικητης'' να βγεις πες οτι ξαπλωσες τον αλλο , αν μεινει στο τοπο μετα τι ? ακομα και να μη συμβει αυτο και ζησει στη τελικη , η ολη ψυχικη φθορα με τα δικαστηρια μετεπειτα θα σε κανει να χτυπας το κεφαλι σου πολλες φορες και να λες γιατι να εμπλεκα . Εχεις τη γνωμη σου , δε θα στην αλλαξω το ξερω αλλα σα παθων σου λεω σκεψου το 2 φορες . Η μαγκια φαινεται απο αλλα πραγματα στη ζωη , ευχομαι απο καρδιας παντως να μη μπλεξεις ποτε
Έχω μπλέξει παλιότερα 2 φορές και για καλή μου τύχη έμεινα "λευκός" με δυνατό(νομικά) δικηγόρο....
Σαφώς ζυγίζουμε καταστάσεις αλλά αν προσβληθείς ή κινδυνέψεις πρέπει να αντιδράσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom