Νέα

Πύργος: νεκρό, μαχαιρωμένο στο λαιμό, βρέθηκε 11χρονο κορίτσι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα athinaios44
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 323
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Χαλάρωσε ρε μαγκα

Το παιδί έχει τη μούρη μέσα στο κοκορέτσι δεν μπορεί να κάνει δυο πράγματα ταυτόχρονα. Με σένα θα ασχοληθεί ;

Πάντως παγκοσμίως υπάρχει χαλάρωση στην τήρηση νόμων και επιβολής αυστηρών ποινών , με τις κακές γλώσσες των συνωμοσιολογων να μιλάνε για ΜΚΟ του Σόρος που μπαίνουν στη μέση
Πρώτον αδυνάτησε δεύτερον ψωφο στο τεμπελοσκυλο κουλή,κουλης ίσον ο πιο κακός πολιτικός που εχει περάσει παγκοσμίως.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.519
Κριτικές
11
Like
3.359
Πόντοι
4.615
Δε το βλέπω εγώ βλέπω οι ανθρωποκτονιες στο φουλ και οι βιασμοι και όλα αν οι νόμοι ήταν αυστηροί με Μητσοτάκη δε θα είχαμε όλα αυτά τα δυσάρεστα να ακούμε απέτυχε σε όλα ο κουλης,πραγματικά ο κουλης είναι να πάρουμε ολοι οι Έλληνες το κεφάλι του και να το κοπανάμε μέχρι να διαλυθεί έτσι όπως έκανε τη χώρα μας ο μουλός.
Ο αλήτης ο Μητσοτάκης φταίει, με μία άλλη Κυβέρνηση όλοι οι δολοφόνοι θα ήταν αρνάκια.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Ο αλήτης ο Μητσοτάκης φταίει, με μία άλλη Κυβέρνηση όλοι οι δολοφόνοι θα ήταν αρνάκια.
Εγώ από τότε που κυβερνάει ο Μητσοτάκης βλέπω τις άπειρες γυναικοκτονιες και βιασμούς τέτοιο χαλι πριν όχι,αν ο κουλης είχε νόμους της προκοπής τέτοια χάλια δε θα γινόντουσαν.Κουλης ίσον ο χειρότερος πολιτικός που πέρασε παγκοσμίως.Ειναι όλοι εμείς οι Έλληνες να πάρουμε το κεφάλι του και να του το κοπανάμε μέχρι να του το διαλύσουμε στα 4 το βρωμοκεφαλο του.
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
372
Like
787
Πόντοι
81
Οι γυφτοι εχουν δικους τους κωδικες... ισως η ιδια η οικογενεια της την πασσαρε την πιτσιρικα στον θειο , επ αμοιβη και εν αγνοια της, και τωρα κλαινε ολοι μαζι γιατι χασανε το μεροκαματο. Ισως λεω. Σιγουρα επιθυμω τη μεγιστη ποινη στο καθαρμα αυτο , ΑΛΛΑ να ερευνηθει και ενδεχομενη συνενοχη της οικογενειας της μικρης.
Οπου το πιασεις βρωμαει.
Δεν παιζει αυτο που λες. Οι γυφτοι τα κοριτσια τα πουλανε στο γαμπρο γυφτακο απο τα 13- 14 και εισπρατουν απο 7 ως 15000 ευρω. Αλλα πρεπει να ειναι παρθενα. Αν οχι δεν πιανει ουτε 20 ευρω. Η οικογενεια πιο πολυ κλεει για τα λεφτα που εχασαν.
Ο τυπος ηταν ψυχακιας, ειχε παρελθον και ηταν ζητημα χρονου να ξανα κανει τη μαλακια. Τωρα γιατι τον ειχαν εξω, νομιζω εχει αναλυθει το θεμα.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.491
Like
6.128
Πόντοι
2.356
Δεν παιζει αυτο που λες. Οι γυφτοι τα κοριτσια τα πουλανε στο γαμπρο γυφτακο απο τα 13- 14 και εισπρατουν απο 7 ως 15000 ευρω. Αλλα πρεπει να ειναι παρθενα. Αν οχι δεν πιανει ουτε 20 ευρω. Η οικογενεια πιο πολυ κλεει για τα λεφτα που εχασαν.
Ο τυπος ηταν ψυχακιας, ειχε παρελθον και ηταν ζητημα χρονου να ξανα κανει τη μαλακια. Τωρα γιατι τον ειχαν εξω, νομιζω εχει αναλυθει το θεμα.
Ποια λεφτά έχασαν;
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.519
Κριτικές
11
Like
3.359
Πόντοι
4.615
Εγώ από τότε που κυβερνάει ο Μητσοτάκης βλέπω τις άπειρες γυναικοκτονιες και βιασμούς τέτοιο χαλι πριν όχι,αν ο κουλης είχε νόμους της προκοπής τέτοια χάλια δε θα γινόντουσαν.Κουλης ίσον ο χειρότερος πολιτικός που πέρασε παγκοσμίως.Ειναι όλοι εμείς οι Έλληνες να πάρουμε το κεφάλι του και να του το κοπανάμε μέχρι να του το διαλύσουμε στα 4 το βρωμοκεφαλο του.
https://www.astynomia.gr/2022/12/21...stima-2011-eos-2021-kai-to-11mino-etous-2022/

Τα επίσημα στοιχεία της Αστυνομίας δεν επιβεβαιώνουν κάτι τέτοιο, ούτε έκανε ο Μητσοτάκης κανένα νόμο πιο επιεική, το εντελώς αντίθετο έχουν αυστηροποιηθεί πολλά.
Κατά τα λοιπά, ο όρος γυναικοκτονία είναι μία φαιδρότητα των φεμινιστριών.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
https://www.astynomia.gr/2022/12/21...stima-2011-eos-2021-kai-to-11mino-etous-2022/

Τα επίσημα στοιχεία της Αστυνομίας δεν επιβεβαιώνουν κάτι τέτοιο, ούτε έκανε ο Μητσοτάκης κανένα νόμο πιο επιεική, το εντελώς αντίθετο έχουν αυστηροποιηθεί πολλά.
Κατά τα λοιπά, ο όρος γυναικοκτονία είναι μία φαιδρότητα των φεμινιστριών.
Εντάξει νεοδημοκρατικο σκουλήκι δε σου πάω κόντρα να μη σου χαλάσω το χατήρι ο γιατρός είπε να μη σου λέμε όχι τα χάπια σου μόνο να παίρνεις και εσύ και οποιος ψηφίζει ΝΔ γιατί κάτι μαλακες σα και σας μας καταστρέψετε.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.281
Like
9.279
Πόντοι
2.306
Πρώτον αδυνάτησε δεύτερον ψωφο στο τεμπελοσκυλο κουλή,κουλης ίσον ο πιο κακός πολιτικός που εχει περάσει παγκοσμίως.
Γιατί αδυνατισες τύπε μου ;

Εσυ δεν έλεγες ότι οι αδύνατοι είναι γκεουλες;
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Γιατί αδυνατισες τύπε μου ;

Εσυ δεν έλεγες ότι οι αδύνατοι είναι γκεουλες;
Μαλακια είναι αυτο που ελεγα αδυνάτησα αρκετά να ξέρετε πολύ από εδώ που με λέτε χοντρο πρώην χοντρός
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.440
Like
1.452
Πόντοι
216
Αν τον πανε Τριπολη μια χαρα θα τη βγαλει. Αν τον στειλουν αλλου δεν βγαζει 2 μηνο. Την οικογενεια του λυπαμε.
Για τέτοια αδικήματα, μόνο Τρίπολη ή Γρεβενά πηγαίνουν οι κρατούμενοι.
Oταν ο νόμος σου δινει 2 δυνατοτητες(αναστολή ή μη),οι οποίες και οι 2 ειναι νομιμοτατες δυνατότητες,τοτε για ποιον λόγο να ελεγχθουν οι δικαστές;;Για τα ματια του κόσμου ως συνηθως;;Κατοπιν εορτης;

Φυσικά ΚΑΚΩΣ δινεται η δυνατοιτητα αναστολής.Δεν υπάρχει σε ΚΑΜΙΑ χωρα παγκοσμιως αναστολή σε τετοια βαριά αδικηματα,εκτός αν εχεις καρκινο στο τελευταιο σταδιο και αυτό πάλι παιζεται.
Ειναι αδιανόητο αυτο που συμβαινει εδω.Χωρίς καμία εξηγηση.
Οι προϋποθέσεις της μη αναστολής της έφεσης ήταν και είναι παρόμοιες με αυτές της προσωρινής κράτησης. Κατά τη γνώμη μου, επιεικέστερες για τον κατηγορούμενο είναι στην αναστολή της έφεσης.
Eτσι ακριβως.Αμα δουνε οτι οι 3 δικαστες ψηφισαν να κρατηθει και οι 4 ενορκοι να αφεθεί ελευθερος,θα πρόκειται για μεγιστο τσιρκο.
Λείπουν πολλά στοιχεία για να κρίνουμε τι έγινε. Πιθανή η μαλακία, αλλά πιθανό να έγινε και το αυτονόητο υπό τα τότε δεδομένα.
Για να επέμβει ο Αρειος Πάγος,προφανως θα πήρανε ενα τηλεφωνο στη γραματεία του δικαστηριου και θα ρωτήσανε ποιοι ψήφισαν τί.
Με αυτά που έχω δει, είμαι σίγουρος ότι απλά έγινε η παραγγελία από τη Πρόεδρο, χωρίς να ασχοληθεί παραπάνω.
Παντως εάν αρχισουν να ελέγχονται πειθαρχικά οικ δικαστές για την κρίση τους,θα οδηγηθούμε σε τραγελαφικά αποτελέσματα π.χ. αυριο θα ρωτανε τον δικαστή "γιατι αθωωσες τον ταδε;".Μιλάμε για καφκικά σενάρια.
Σιγά μωρέ, το πολύ πολύ να φάνε καρέκλες κι αυτοί.
Δεν θα γίνουν τραγελαφικά πράγματα. Ξέρεις τι θα γίνει; Για τον επόμενο καιρό δεν πρόκειται να ξαναδώσουν αναστολή στην έφεση σε κανέναν. Κόντρα στο νόμο, κόντρα σε όλα. Δεν ξαναπαίρνεις αναστολή για τον επόμενο χρόνο, πάει και τελείωσε. Θα γεμίσει ο Κορυδαλλός.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.281
Like
9.279
Πόντοι
2.306
Μαλακια είναι αυτο που ελεγα αδυνάτησα αρκετά να ξέρετε πολύ από εδώ που με λέτε χοντρο πρώην χοντρός
Πες πρώτα ύψος , κιλά και ποσα κιλά μυς έχεις και μετά θα το κρίνουμε εμείς οι τζιμ μπρος του Μπου
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.519
Κριτικές
11
Like
3.359
Πόντοι
4.615
Εντάξει νεοδημοκρατικο σκουλήκι δε σου πάω κόντρα να μη σου χαλάσω το χατήρι ο γιατρός είπε να μη σου λέμε όχι τα χάπια σου μόνο να παίρνεις και εσύ και οποιος ψηφίζει ΝΔ γιατί κάτι μαλακες σα και σας μας καταστρέψετε.

Μέχρι το 2027 θα τον τρως στη μούρη και βάλε και μία τετραετία ακόμη τουλάχιστον ελλείψει αντιπάλου.

Άντε στα τσακίδια τώρα παλιοσκουπίδι.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Μέχρι το 2027 θα τον τρως στη μούρη και βάλε και μία τετραετία ακόμη τουλάχιστον ελλείψει αντιπάλου.

Άντε στα τσακίδια τώρα παλιοσκουπίδι.
Από Σεπτέμβρη πάει ο κουλης εδώ θα είμαστε και θα το δείτε,θα ψηφίσει η ΝΔ όπως ψήφισε και το ΠΑΣΟΚ το οποίο διαλύθηκε,αρκετά η ασιλια στο δολοφόνο Μητσοτάκη ώρα να τιμωρηθεί για τα εγκλήματα που εχει κάνει για τη χώρα μας,κανονικά μέσα έπρεπε να είναι ο κουλης φυλακή αλλά φυλακή μπορεί να μη μπει όμως θα φύγει από τη κυβέρνηση και θα το δείτε μέχρι Σεπτέμβρη θα αρχίζει η αποτυχία του.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
1.81 90 κιλά και μύες από τη φύση μου αρκετούς.
Κάπως έτσι τύπε?


 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Είμαι 9 κιλά πάνω και με πολύ γυμναστική έγινα μια χαρά νομίζω τι να πάω δηλαδή 10 κιλά κάτω από το ύψος μου?
Δεν ξέρω τύπε.
Μπορεί να είσαι βαρυκόκκαλος.
Όλα καλά.
Προχώρα.

:rockon:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
191
Like
325
Πόντοι
21
Την θανατικη ποινη ή τα πραγματικα ισοβεια τα θελουμε για να μην το ξανακανει τυπε.
Ελπιζω να καταλαβαινεις την λογικη.
Σε αυτό συμφωνώ. Ο ίδιος ο συγκεκριμένος δεν θα το ξανακάνει. Αλλά όλοι οι υπόλοιποι υποψήφιοι βιαστές/φονιάδες που είναι έξω θα το κάνουνε. Δε θα σκεφτούνε μην πάνε φυλακή ή μην τους κάνουνε θανατική ποινή
 

eskalipo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
5
Κριτικές
6
Like
269
Πόντοι
280
Ακόμα και η φυλακή κάποιους δεν τους αλλάζει, πρέπει οι ποινές να είναι μεγαλύτερες κατα την γνώμη μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom