Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
και κατι ακό...

εγω βλεπω απο δω μεσα "ψαχνουν απεγνωσμενα μουνι να γαμησουν. 30ρηδεςεως40αρηδες"

ΟΚ!

Μπορει και να κανω λαθος τελικα.
Δεν θελω να στενοχωρησω κανενανε!


Αφου γαμανε τοσο πολυ οι 30/40ηδες καλο θα ηταν να γαμησουν λιγο λιγοτερο να δωσουν χωρο και στους νεοτερους που το εχουνε και αυτοι πολυ αναγκη
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
αποφασιστε ομως!

γαμανε πολυ οι 30/40 ή οι 20?

;-)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ΟΚ!

Μπορει και να κανω λαθος τελικα.
Δεν θελω να στενοχωρησω κανενανε!


Αφου γαμανε τοσο πολυ οι 30/40ηδες καλο θα ηταν να γαμησουν λιγο λιγοτερο να δωσουν χωρο και στους νεοτερους που το εχουνε και αυτοι πολυ αναγκη
τωρα μιλας σωστα.
εχω αγανακτησει με αυτό που συμβαινει στην ελλαδα πιθανον και αλλου.

15-20 ημουν μια χαρα παληκαρι 1,68 65 κιλα , ΠΟΛΥ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟΣ και δεν ειχα γκομενα γαμουσα αραια μονο πουτανες, οι γκομενες συνηθως πηγαιναν με μεγαλους.

και εγινα μεγαλος σε ηλικια και κιλα, 30ρης 100 κιλα και γαμησα 18χρονες 21χρονες...
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
τωρα μιλας σωστα.
εχω αγανακτησει με αυτό που συμβαινει στην ελλαδα πιθανον και αλλου.

15-20 ημουν μια χαρα παληκαρι 1,68 65 κιλα , ΠΟΛΥ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟΣ και δεν ειχα γκομενα γαμουσα αραια μονο πουτανες, οι γκομενες συνηθως πηγαιναν με μεγαλους.

και εγινα μεγαλος σε ηλικια και κιλα, 30ρης 100 κιλα και γαμησα 18χρονες 21χρονες...
Τι μια χαρά παληκάρι, 1.68 ύψος ρε φίλε? Τότε αυτοί που είναι 1.85+ τι είναι? Θεοί?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τότε γιατί παντρεύτηκες ρε μαν;
γιατι ηθελα ακαποτο σεξ,
σεξ με την συγκεκριμενη που την ειχα απωθημενο γιατι ένα χρονο εβλεπα κάθε μερα τα μπούτια της από τα 20 εκατοστα,
και γιατι αν δεν το δοκιμαζα ποτέ μπορει να το μετανοιωνα και θα συνεχιζαν να με πριζουν να παντρευτω και εγω δε θα ημουν ποτέ 100% σιγουρος αν ελευθερος είναι τελικα καλυτερα.

ε αφου το δοκιμασα δεν μπορει πλεον να με κοροιδεψει κανεις, το εζησα είναι χειροτερα.

...και κοπηκε και το πρηξιμο από συναδελφους, συγγενείς , φιλους " βρες και εσυ ένα καλο κοριτσι" κλπ κλπ
καλυτερα με κακα κορίτσια και διαφορετικες γκομενες για να μην βαριεσαι και να μην προλαβουν να σε πρηξουν πολυ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τι μια χαρά παληκάρι, 1.68 ύψος ρε φίλε? Τότε αυτοί που είναι 1.85+ τι είναι? Θεοί?
αν είναι το ιδιο γυμνασμένοι οσο ημουν εγω που εκανα 43 ελξεις στο μονοζυγο τοτε, ναι είναι θεοι οι αντιστοιχοι 1,85.
σε πληροφορω τοτε λογω κοιλιακων και μπρατσων με χαζευαν οι γκομενες.  άλλο που δεν ειχα πειρα τι να τους πω και πως να τις προσεγγισω και οι περισσοτερες πεφτανε σε μεγαλυτερους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
10 χρονια διαφορα (30αρης-40αρης) σε μια χωρα που ισοπεδωθηκε ειναι σαν να μιλαμε για κατοικους αλλης χωρας κυριολεκτικα

κολοκυθια και όταν ημουν 20 εβλεπα τους 30-40 με γκομενες από 20 ως 40
και τωρα που εγω είμαι 30-40 βγαζω γκομενες και οπου βγαινω βλεπω παντου μπακουροπαρεες 20ριδων. μπακουροπαρεες 30 ριδων και 40ριδων ουτε παλια εβλεπα ουτε τωρα
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.789
Like
743
Πόντοι
96
είμαι 38.
εχω ένα γαμο-διαζυγιο.
δεν το εκανα για να εχω γαμησι, γαμουσα κάθε μερα και πριν και μετα τον γαμο.
πες τα αλλου αυτά.

10 χρονια διαφορα (30αρης-40αρης) σε μια χωρα που ισοπεδωθηκε ειναι σαν να μιλαμε για κατοικους αλλης χωρας κυριολεκτικα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
μπακουροπαρεες 30 ριδων και 40ριδων ουτε παλια εβλεπα ουτε τωρα

Ναι γιατί μερικοί έχουν σταματήσει και να βγαίνουν.Στα 30-40 δεν σου κάνει και κέφι να κάθεσαι με το ποτό στο χέρι σ'ένα κλαμπ και γύρω γύρω να έχει πιτσιρικαρία.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ναι γιατί μερικοί έχουν σταματήσει και να βγαίνουν.Στα 30-40 δεν σου κάνει και κέφι να κάθεσαι με το ποτό στο χέρι σ'ένα κλαμπ και γύρω γύρω να έχει πιτσιρικαρία.
αυτό είναι δικο τους πρόβλημα,
εγω όταν ημουν 27 εκανα παρεα με έναν 50ρη που εβγαινε και ξενυχτούσαμε.
και ο 30ρης συνάδελφος καθοταν μεσα και επαιζε λαηβ στοίχημα...

και σε πληροφορω εχει και κλαμπ που εχουν μεικτο κοσμο και κλαμπ που οι μιλφες είναι κανονας και οι πιτσιρικες σπανιες
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.789
Like
743
Πόντοι
96
κολοκυθια και όταν ημουν 20 εβλεπα τους 30-40 με γκομενες από 20 ως 40
και τωρα που εγω είμαι 30-40 βγαζω γκομενες και οπου βγαινω βλεπω παντου μπακουροπαρεες 20ριδων. μπακουροπαρεες 30 ριδων και 40ριδων ουτε παλια εβλεπα ουτε τωρα

αλλο ο 30αρης της δεκαετιας του 2000 που ειναι σημερα 40 αλλο ο σημερινος 30αρης

ο ενας ετσι η αλλιως φτιαχτηκε καπως και εφτασε σε ενα επιπεδο ενηλικης ζωης για να μαμαει γυναικες της ηλικιας του ο σημερινος 30αρης την βγαζει με μλκια,τσοντοσαιτ και μπυρα

οι σημερινοι 30αρηδες ειναι οι συγχρονοι εβραιοι στην ναζιστικη γερμανια γενικα στην δυση

μπακουροι, φτωχοι,χωρις κοινωνικη ζωη

για αυτο γιγαντωθηκαν οι incels,οι mgtow και βγηκε ο τραμπ στην αμερικη

δραστικη μειωση της βιομηχανιας,χρηματιστικοποιηση της οικονομιας,εισοδος δραματικη των μεταναστων και της γυναικας στην οικονομια εφεραν τον ανδρα στις καπιταλιστικες χωρες στο περιθωριο

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
αυτό είναι δικο τους πρόβλημα,
εγω όταν ημουν 27 εκανα παρεα με έναν 50ρη που εβγαινε και ξενυχτούσαμε.
και ο 30ρης συνάδελφος καθοταν μεσα και επαιζε λαηβ στοίχημα...

και σε πληροφορω εχει και κλαμπ που εχουν μεικτο κοσμο και κλαμπ που οι μιλφες είναι κανονας και οι πιτσιρικες σπανιες

Σε ελληνικά κλαμπ δεν μπορείς να κάνεις γνωριμίες.Ή θα βγεις με γκόμενες παρέα ή θα κάθεστε δυο-τρεις μαντράχαλοι με τα ποτά και θα φύγετε άπραγοι.Κι εγώ το στοίχημα θα προτιμούσα εαν δεν υπήρχαν γκόμενες στην παρέα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Σε ελληνικά κλαμπ δεν μπορείς να κάνεις γνωριμίες.Ή θα βγεις με γκόμενες παρέα ή θα κάθεστε δυο-τρεις μαντράχαλοι με τα ποτά και θα φύγετε άπραγοι.Κι εγώ το στοίχημα θα προτιμούσα εαν δεν υπήρχαν γκόμενες στην παρέα.

δεν ηταν ακριβως "ελληνικα"

στην ροδο ημασταν, γεματο ξενες ηταν
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
δεν ηταν ακριβως "ελληνικα"

στην ροδο ημασταν, γεματο ξενες ηταν

Άλλο Ρόδος,άλλο υπόλοιπη Ελλάδα.Χαίρω πολύ.

Κι εγώ θα ήμουν έξω μέχρι το πρωί εαν έμενα Ρόδο.Αλλά σε μέρη που συχνάζουν ελλεηνίδες,απλά χάνεις τον χρόνο σου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Άλλο Ρόδος,άλλο υπόλοιπη Ελλάδα.Χαίρω πολύ.

Κι εγώ θα ήμουν έξω μέχρι το πρωί εαν έμενα Ρόδο.Αλλά σε μέρη που συχνάζουν ελλεηνίδες,απλά χάνεις τον χρόνο σου.
όταν ημασταν 20ριδες στα ιδια μερη χαναμε περισσοτερο το χρονο μας και το χρημα μας ασκοπα.
πηγαίναμε κλαμπ 2 φορες την εβδομαδα, μπιτς μπαρ κάθε μερα το καλοκαιρι και ημασταν μπακουρια.
30ριδες βγαινουμε τις μισες φορες και αν και βρίσκουμε πιο ευκολα γκομενες, το συμπερασμα είναι το ιδιο ο αντρας πρεπει να εχει λεγειν το οποιο μπορει να βελτιώνεται με την ηλικια και επισης με την ηλικια βελτιώνεται και η τσεπη του οποτε γινεται και πιο ελκυστικος.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Οι 30ρηδες και οι 40ρηδες βλέπουν τις πιτσιρίκες και βαράνε μαλακία.Τί να γαμήσουν οι κακομοίρηδες;Εδώ κοιτάνε να παντρευτούν για να γαμάνε μια σίγουρη τουλάχιστον.

πεστα μεγαλεεε σαντ_μαν  :hi: :hi: :hi: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :orchestra: :orchestra:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Ναι γιατί μερικοί έχουν σταματήσει και να βγαίνουν.Στα 30-40 δεν σου κάνει και κέφι να κάθεσαι με το ποτό στο χέρι σ'ένα κλαμπ και γύρω γύρω να έχει πιτσιρικαρία.

+100000000
3 γνωστοι 32-33αρηδες μου που ειδα φετος κ οι 3 αρραβωνιαστηκαν ειναι δουλεια-σπιτι,σπιτι-δουλεια,δεν βγαινουν
καθολου εξω που να τους δεις. :orchestra:
 

sexpredator

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2017
Μηνύματα
44
Like
138
Πόντοι
0
Που είναι ρε γαμωτο κι εγώ δεν τις πετυχαίνω;
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Σε ελληνικά κλαμπ δεν μπορείς να κάνεις γνωριμίες.Ή θα βγεις με γκόμενες παρέα ή θα κάθεστε δυο-τρεις μαντράχαλοι με τα ποτά και θα φύγετε άπραγοι.Κι εγώ το στοίχημα θα προτιμούσα εαν δεν υπήρχαν γκόμενες στην παρέα.

τα χε πει ο Πετρελης 10χρονια πριν

 :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom