Νέα

Ψάχνοντας την Αλεξάνδρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Big Dady
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Big Dady

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2020
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα,χρειάζομαι την βοήθεια σας ,έχει κανείς υπόψιν που είναι η Αλεξάνδρα που δούλευε στην Στουρνάρη 29 και μετά στο Νιρβάνα????
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.895
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236
Θα την βρεις. Όπως βρήκα και εγώ τον Aristarxos. :happy:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.749
Κριτικές
3
Like
9.630
Πόντοι
1.336
Θα την βρεις. Όπως βρήκα και εγώ τον Aristarxos. :happy:
Δεν πάει μπουρδέλα και στούντιο ο Καπετάνιος για να του την βρει. Σωστά με θαυμάζεις αλλά δεν είμαι και Θεός! Επειδή δεν υπάρχει δηλαδή....
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.895
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236
Δεν πάει μπουρδέλα και στούντιο ο Καπετάνιος για να του την βρει.
Μπορεί να έρθει σε καμιά μοτοπορεία, όμως και εκείνη. Ας μην χάνουμε την ελπίδα μας.
Σωστά με θαυμάζεις αλλά δεν είμαι και Θεός! Επειδή δεν υπάρχει δηλαδή....
Είστε ό,τι πιο κοντινό, πάντως.
jesus GIF
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.895
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236
Αν είναι γραφτό 2 άνθρωποι να βρεθούν, θα βρεθούν :smiling-face-with-heart-eyes:
Συμφωνώ. Πού να φανταζόμουν τώρα ότι ο Καπετάνιος θα συναντούσε στη μοτοπορεία της ΑΕΚ στον Πειραιά, τον Arist@rxos, που μένει Βόρεια Ελλάδα.
Ήταν γραφτό.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.749
Κριτικές
3
Like
9.630
Πόντοι
1.336
Συμφωνώ. Πού να φανταζόμουν τώρα ότι ο Καπετάνιος θα συναντούσε στη μοτοπορεία της ΑΕΚ στον Πειραιά, τον Arist@rxos, που μένει Βόρεια Ελλάδα.
Ήταν γραφτό.
Είχε έρθει για την μοτοπορεία ρε μπαγλαμά. Εμείς οι ενωσίτες λατρεύουμε την ΑΕΚ την πάμε για αλητείες και την φέρνουμε μετά και τέτοια. Αλλά που να τα καταλάβει αυτά ένας μπεμπές από την Μύκονο ; Ε; Πού;
 

Dr House

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
Αν πας στο Nirvana ρώτα την Πάολα. Είχαν κοινή πορεία για ένα διάστημα.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
Καλησπέρα στην παρέα,χρειάζομαι την βοήθεια σας ,έχει κανείς υπόψιν που είναι η Αλεξάνδρα που δούλευε στην Στουρνάρη 29 και μετά στο Νιρβάνα????
Αν πας στο Nirvana ρώτα την Πάολα. Είχαν κοινή πορεία για ένα διάστημα.
Νομίζω ότι στο Nirvana θα πρέπει να ρωτήσει την Πάμελα.
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.740
Like
3.682
Νομίζω ότι στο Nirvana θα πρέπει να ρωτήσει την Πάμελα.
Το ΝΙΡΒΑΝΑ είναι εδω παρόν.. Η Αλεξάνδρα έχει σταματήσει τη δουλειά μπορεί και να παντρευτεί είναι σε σχέση και έχει σταματήσει τη δουλειά. Οντως είναι φίλη με τη Πάμελα και κάνουνε παρέα και αυτό τον καιρό αλλά δεν δουλεύει από ότι γνωρίζουμε .
 

Dr House

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Το ΝΙΡΒΑΝΑ είναι εδω παρόν.. Η Αλεξάνδρα έχει σταματήσει τη δουλειά μπορεί και να παντρευτεί είναι σε σχέση και έχει σταματήσει τη δουλειά. Οντως είναι φίλη με τη Πάμελα και κάνουνε παρέα και αυτό τον καιρό αλλά δεν δουλεύει από ότι γνωρίζουμε .
❤️ Πάντα πρώτη σε πληροφορίες η Λαρισα ( αν είναι αυτή ) και πάντα κατατοπιστική . Με την πληροφορία αυτή γλύτωσε πολλούς από την αναζήτησή της Αλεξάνδρας ! Μπράβο Νιρβάνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom