Νέα

Προκαλεί η Ένωση Αθέων, Διοργανώνει πάρτι με κοψίδια την Μεγάλη Παρασκευή!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Οι απελπισμένοι δεν μπορούν να το χωνέψουν ότι οι προσευχές είναι άχρηστες. Γίνεται μια φυσική καταστροφή, μια τρομοκρατική ενέργεια και τους βλέπεις να προσεύχονται. Που; στο Θεό που δεν έκανε ΤΙΠΟΤΑ για να εμποδίσει το συμβάν. Αν όμως δηλώνεις Ορθόδοξος Χριστιανός, η θέση σου για την κόλαση είναι εγγυημένη. ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΑΠΟΣΤ. ΠΑΥΛΟΥ ΠΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΟΥΣ Α' ΚΕΦΑΛΑΙΟ 6, στίχος 9 Ή δεν ξέρετε ότι οι άδικοι τη βασιλεία του Θεού δε θα την κληρονομήσουν; Μην πλανάστε. ούτε πόρνοι ούτε ειδωλολάτρες ούτε μοιχοί ούτε θηλυπρεπείς ομοφυλόφιλοι ούτε αρσενοκοίτες ομοφυλόφιλοι. Αφού συμμετέχεις σε σάιτ με θέμα την πορνεία, την έχεις βάψει. θα κοιμάσαι καλά μέχρι τότε; ή θα ξυπνάς μούσκεμα στον ιδρώτα σκεφτόμενος τις συνέπειες της κόλασης;

Ξερεις τι κανω εγω??? Παλι με αλλους ασχολεισαι???

Κοιτα τον ευατο σου και ασε εμενα και ολους τους χριστιανους στην "πλανη" τους. Προβλημα τους ειναι.  

Προσπαθω να καταλαβω ποιο ψυχικο σου κενο προσπαθεις να καλυψεις με αυτη τη συμπεριφορα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.565
Πόντοι
3.656
Δεν μπορω να ασχοληθω αλλα με την περιπτωση σου, ειλικρινα.

Σου εξηγησα οτι δεν εχω προβλημα το να φας κρεας. Φαε οτι θες και οποια μερα θες.

Ακομα και για τους χριστιανους που τρωνε κρυφα οπως λες (αφου τρωνε κρυφα εσυ πως το ξερεις αραγε???) δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα.

Απο τη στιγμη που κανει καποιος κατι για να προκαλεσει καποιον αλλον, δειχνει ανθρωπο χωρις παιδεια, κομπλεξικο και οχι ελευθερο καθως οι οποιες ενεργειες του εξαρτωνται απο τα πιστευω των αλλων.

Καληνυχτα σου

Θα σου πω πως το ξέρω. Πήγα στη Γυριστρούλα και πέρισυ. Στα τραπέζια της Γυριστρούλας (τα οποία όχι μόνο ήταν γεμάτα, αλλά άδειαζαν και ξαναγέμιζαν συνεχώς) κάθησαν ίσως και  500 άτομα, τα οποία φυσικά έτρωγαν κρέας, ψητοπωλείο άλλωστε είναι. Πηγαίνοντας αλλά και επιστρέφοντας από εκεί, όλα τα μαγαζιά Εστίασης (τα οποία παρατήρησα πολύ προσεκτικά, για ευνόητους λόγους) ήταν γεμάτα με ανθρώπους που επίσης δεν έτρωγαν φακές. Στην Αδριανού γινόταν το έλα να δεις από δεκάδες ανθρώπους που τριγύρναγαν κρατώντας σουβλάκια. Κατά τα άλλα, οι Χριστιανοί νηστεύουν και σκανδαλίζονται και προκαλούνται από τους Άθεους. Πόσο μεγαλύτερη υποκρισία μπορεί να ειπωθεί και να γραφτεί; Καληνύχτα και σε σένα

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
λες να ειναι 10 ετων;

απο νωρις στα βασανα..
Εγω ξερω τύπε οτι οποιος ειναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αθεος, απλα δεν ασχολειται με τιποτα. Δεν προκαλει, δεν συζητα, δεν τον ενδιαφερει. Αυτοι οι τυποι δεν ειναι αθεοι. Ειναι απλως αντιχριστιανοι. Εχει μεγαλη διαφορα. Δεν ειναι τυχαιο οτι επελεξαν να προκαλεσουν σε ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ γιορτη, ενω αν ηθελαν να ειναι συνεπεις, θα επρεπε να προκαλουν και σε ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΗ, ΕΒΡΑΙΚΗ, ΙΝΔΟΥΙΣΤΙΚΗ. Οχι ομως, αυτο δεν τους αφορα. Τους αφορα να προκαλεσουν τους ελληνες ορθοδοξους. Γιατι? Οι λογοι ειναι πολλοι. Το κομπλεξ της διαφορετικοτητας ειναι ενα απο αυτα. Και ακομη και τα επιχειρηματα ειναι αστεια, τους λες οτι προκαλουν ανευ λογου τα πιστευω καποιων ανθρωπων, και σου αρχιζουν για τις προσευχες που δεν σωζουν απο φυσικες καταστροφες και τετοιες πίπες.

Ανθρωποι που ετεροκαθοριζονται απο τα πιστευω των αλλων, και ζουν μεσα απο το "αντι", ειναι αξιολυπητοι.

Ιωαννη Μποκολε, GET A LIFE.
Eνταξει ειμαστε?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.565
Πόντοι
3.656
Tύπε τετοια επιχειρηματα τα λεγαμε οταν ημασταν 10 χρονων, τιποτα καλυτερο?

Άλεξ, αν θεωρείς τις επιστολές του Απόστολου άχρηστες, σημαίνει ότι είσαι αιρετικός. Αν έχεις άλλη ερμηνεία, γράψτην και ίσως κατανοήσω το λάθος μου. Βοήθησέ με
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Θα σου πω πως το ξέρω. Πήγα στη Γυριστρούλα και πέρισυ. Στα τραπέζια της Γυριστρούλας (τα οποία όχι μόνο ήταν γεμάτα, αλλά άδειαζαν και ξαναγέμιζαν συνεχώς) κάθησαν ίσως και  500 άτομα, τα οποία φυσικά έτρωγαν κρέας, ψητοπωλείο άλλωστε είναι. Πηγαίνοντας αλλά και επιστρέφοντας από εκεί, όλα τα μαγαζιά Εστίασης (τα οποία παρατήρησα πολύ προσεκτικά, για ευνόητους λόγους) ήταν γεμάτα με ανθρώπους που επίσης δεν έτρωγαν φακές. Στην Αδριανού γινόταν το έλα να δεις από δεκάδες ανθρώπους που τριγύρναγαν κρατώντας σουβλάκια. Κατά τα άλλα, οι Χριστιανοί νηστεύουν και σκανδαλίζονται και προκαλούνται από τους Άθεους. Πόσο μεγαλύτερη υποκρισία μπορεί να ειπωθεί και να γραφτεί; Καληνύχτα και σε σένα
Τύπε δεν ξερω ποσο πιο καθαρα να στο πω, ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ αν πιστευετε ή οχι, επισης ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ και αν (νομιζετε οτι) προκαλειτε. Επισης ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ η γνωμη σου για την πιστη μας.

Και ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ αν θεωρεις υποκριτες τους αλλους.

Βρες μια ζωη επιτελους, και ζησε την. Και σταματα να βρισκεις νοημα στο να προσπαθεις να αποδομείς τις ζωες των αλλων.

Ειχα γκομενα ΑΘΕΗ η οποια δεν προκαλεσε ποτέ κανεναν σε τιποτα και στο παραμικρο και ΣΕΒΟΤΑΝ απολυτα τους τριγυρω της.

Εσεις δεν ειστε αθεοι, ειστε απλως κομπλεξικοι καραγκιοζηδες.

Καθεσαι καθε Πασχα και γραφεις κατα των χριστιανων, οτι ειναι υποκριτες, οτι η προσευχη ειναι αχρηστη κλπ. Τα ειπες, τα ξαναειπες, εχεις μελετησει κιολας τις γραφες περισσοτερο απο τους χριστιανους (αθεος επικαλειται επιστολες του Πετρου, πρεπει να εισαι πολυ αρρωστος φιλε, να μελετας Επιστολες της Αγιας Γραφης απλως για να την πεις στους Χριστιανους), ε ξεφορτωσου μας επιτελους.
Εκτος αν σου αρεσει το μπινελικι και γουσταρεις.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Άλεξ, αν θεωρείς τις επιστολές του Απόστολου άχρηστες, σημαίνει ότι είσαι αιρετικός. Αν έχεις άλλη ερμηνεία, γράψτην και ίσως κατανοήσω το λάθος μου. Βοήθησέ με
Οχι σε μενα σοφιστειες και πίπες μεγαλε. Αυτα να πας να τα πεις αλλου. Αθεος με προσκαλει να συζητησουμε για επιστολες αποστολων. Ε δεν θα ειμαστε καλα. Δεν εχεις να κανεις τιποτα καλυτερο ανθρωπε?

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Έστω ότι εδώ και 670 χρόνια οι Καθολικοί δεν κοινωνούσαν με κουτάλι, το δέχομαι για την οικονομία της συζήτησης, αν και δεν είμαι σίγουρος. Τα υπόλοιπα όμως έγιναν όπως τα περιέγραψα. Συγκεντρώνονταν κάθε βράδυ στους Ναούς έχοντας νηστέψει και αγρυπνούσαν προσευχόμενοι οι μεν άρρωστοι να γιατρευτούν, οι δε υγιείς για να μην κολλήσουν. Τα αποτελέσματα είναι γνωστά. Δείξε μου την αποτελεσματικότητα των αμέτρητων προσευχών τους κι απάντησέ μου τελικά αν δηλώνεις Ορθόδοξος Χριστιανός. Κάποιος κακοπροαίρετος θα μπορούσε να συμπεράνει ότι αποφεύγεις να απαντήσεις ευθέως. Και υπενθυμίζω τα λόγια του υποτιθέμενου Ιησού. Κατά Ματθαίο, Κεφ. 5, στίχος 37  ἔστω δὲ ὁ λόγος ὑμῶν ναὶ ναί, οὒ οὔ· τὸ δὲ περισσὸν τούτων ἐκ τοῦ πονηροῦ ἐστιν. Ματθ. 5,37 Ας είναι δε ο λόγος σας αληθινός πάντοτε, ώστε το ναι να είναι ναι και το όχι να είναι όχι. Διότι το παραπάνω από αυτά είναι από τον πονηρόν, τον πατέρα του ψεύδους.
 

Αν γραφεις μια καραμπινατη ανακριβεια, τοτε γιατι να ειναι αξιοπιστες οι λοιπες πληροφοριες?
Αντιπαρερχομαι το γεγονος οτι ολες αυτες οι πληροφοριες αφορουν την καθολικη εκκλησια και ρωταω : Ποιες ειναι οι πηγες σου για τις παραπανω πληροφοριες σχετικα με την αντιμετωπιση της επιδημια την εποχη εκεινη?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.565
Πόντοι
3.656
Εγω ξερω τύπε οτι οποιος ειναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αθεος, απλα δεν ασχολειται με τιποτα. Δεν προκαλει, δεν συζητα, δεν τον ενδιαφερει. Αυτοι οι τυποι δεν ειναι αθεοι. Ειναι απλως αντιχριστιανοι. Εχει μεγαλη διαφορα. Δεν ειναι τυχαιο οτι επελεξαν να προκαλεσουν σε ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ γιορτη, ενω αν ηθελαν να ειναι συνεπεις, θα επρεπε να προκαλουν και σε ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΗ, ΕΒΡΑΙΚΗ, ΙΝΔΟΥΙΣΤΙΚΗ. Οχι ομως, αυτο δεν τους αφορα. Τους αφορα να προκαλεσουν τους ελληνες ορθοδοξους. Γιατι? Οι λογοι ειναι πολλοι. Το κομπλεξ της διαφορετικοτητας ειναι ενα απο αυτα. Και ακομη και τα επιχειρηματα ειναι αστεια, τους λες οτι προκαλουν ανευ λογου τα πιστευω καποιων ανθρωπων, και σου αρχιζουν για τις προσευχες που δεν σωζουν απο φυσικες καταστροφες και τετοιες πίπες.

Ανθρωποι που ετεροκαθοριζονται απο τα πιστευω των αλλων, και ζουν μεσα απο το "αντι", ειναι αξιολυπητοι.

Ιωαννη Μποκολε, GET A LIFE.
Eνταξει ειμαστε?

Μα δεν άνοιξα εγώ το θέμα για τα κοψίδια τη Μεγάλη Παρασκευή. Κάποιοι μπουρδελιάρηδες χριστιανοί ένιωσαν ότι προσβλήθηκαν, έγραψαν τη γνώμη τους και απάντησα.  Μην χρησιμοποιείς το Ad Hominem σε μένα, δεν πιάνει, είναι από τα πρώτα λογικά σφάλματα που χρησιμοποιούν οι χριστιανοί όταν βλέπουν άθεο, έχω δικιά μου ζωή. Στη συνέχεια ρωτάνε αν είναι Σατανιστής, το μυαλό τους δεν μπορεί να συλλάβει ότι αν δεν πιστεύεις στο Θεό, αποκλείεται να πιστεύει στο αντίθετό του, το Σατανά. Η επόμενη ερώτηση είναι αν είναι Μασόνος. Αν τους ρωτήσω τι ξέρουν για τους Μασόνους, θα παραδεχτούν ότι έχουν πλήρη άγνοια. Στο τέλος οι περισσότεροι άντρες θα με απειλήσουν με την κόλαση, οι γυναίκες θα δηλώσουν ότι θα προσεύχονται για μένα, να με φωτίσει ο Θεός και να σωθώ. Κλασική συμπεριφορά
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Η συζητηση εχει τελειωσει. Και πολυ κρατησε.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.565
Πόντοι
3.656
Τύπε δεν ξερω ποσο πιο καθαρα να στο πω, ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ αν πιστευετε ή οχι, επισης ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ και αν (νομιζετε οτι) προκαλειτε. Επισης ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ η γνωμη σου για την πιστη μας.

Και ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ αν θεωρεις υποκριτες τους αλλους.

Βρες μια ζωη επιτελους, και ζησε την. Και σταματα να βρισκεις νοημα στο να προσπαθεις να αποδομείς τις ζωες των αλλων.

Ειχα γκομενα ΑΘΕΗ η οποια δεν προκαλεσε ποτέ κανεναν σε τιποτα και στο παραμικρο και ΣΕΒΟΤΑΝ απολυτα τους τριγυρω της.

Εσεις δεν ειστε αθεοι, ειστε απλως κομπλεξικοι καραγκιοζηδες.

Καθεσαι καθε Πασχα και γραφεις κατα των χριστιανων, οτι ειναι υποκριτες, οτι η προσευχη ειναι αχρηστη κλπ. Τα ειπες, τα ξαναειπες, εχεις μελετησει κιολας τις γραφες περισσοτερο απο τους χριστιανους (αθεος επικαλειται επιστολες του Πετρου, πρεπει να εισαι πολυ αρρωστος φιλε, να μελετας Επιστολες της Αγιας Γραφης απλως για να την πεις στους Χριστιανους), ε ξεφορτωσου μας επιτελους.
Εκτος αν σου αρεσει το μπινελικι και γουσταρεις.

Απάντησα στον άνθρωπο που με ρώτησε πως γνωρίζω ότι οι χριστιανοί τρώνε κρυφά κρέας. Γιατί ταράχτηκες; αν η απάντηση προοριζόταν για σένα, οκ θα την άκουγα. Κι αν κάποιος θέλει να είναι έντιμος στο τι πιστεύει και γιατί, πρέπει να έχει γνώσεις. Έχω διαβάσει δύο φορές όλη τη Βίβλο και μπορώ να βεβαιώσω ότι είναι δημιούργημα των νομάδων της ύστερης εποχής του χαλκού που την έγραψαν και νόμιζαν ότι ο ήλιος γυρίζει γύρω από τη Γη. Μην με διαβάζεις, αν σε ενοχλούν όσα γράφω. Δεν άρχισα εγώ τη συζήτηση
 

pouk58

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
627
Like
202
Πόντοι
26
Απάντησα στον άνθρωπο που με ρώτησε πως γνωρίζω ότι οι χριστιανοί τρώνε κρυφά κρέας. Γιατί ταράχτηκες; αν η απάντηση προοριζόταν για σένα, οκ θα την άκουγα. Κι αν κάποιος θέλει να είναι έντιμος στο τι πιστεύει και γιατί, πρέπει να έχει γνώσεις. Έχω διαβάσει δύο φορές όλη τη Βίβλο και μπορώ να βεβαιώσω ότι είναι δημιούργημα των νομάδων της ύστερης εποχής του χαλκού που την έγραψαν και νόμιζαν ότι ο ήλιος γυρίζει γύρω από τη Γη. Μην με διαβάζεις, αν σε ενοχλούν όσα γράφω. Δεν άρχισα εγώ τη συζήτηση

Τύπε πάντως απο την περιγραφή που έδωσες δεν φένετε να τρώνε και πολυ κρυφά κρέας οι Χριστιανοί.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.565
Πόντοι
3.656
Αν γραφεις μια καραμπινατη ανακριβεια, τοτε γιατι να ειναι αξιοπιστες οι λοιπες πληροφοριες?
Αντιπαρερχομαι το γεγονος οτι ολες αυτες οι πληροφοριες αφορουν την καθολικη εκκλησια και ρωταω : Ποιες ειναι οι πηγες σου για τις παραπανω πληροφοριες σχετικα με την αντιμετωπιση της επιδημια την εποχη εκεινη?

Γιατροσόφια και λιτανείες Οι άνθρωποι του μεσαίωνα πίστευαν ότι η ασθένεια ήταν θεόσταλτη ή θεϊκή κατάρα, γι ´αυτό και προσπαθούσαν να την αντιμετωπίσουν με προσευχές και λιτανείες....

Διαβάστε όλο το άρθρο:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.565
Πόντοι
3.656
Τύπε πάντως απο την περιγραφή που έδωσες δεν φένετε να τρώνε και πολυ κρυφά κρέας οι Χριστιανοί.

Απλά δεν το δημοσιοποιούν. Και γι αυτό ενοχλούνται όταν κάποιος το διατυμπανίζει ότι το κάνει χωρίς ενοχές
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
Τύπε δεν ξερω ποσο πιο καθαρα να στο πω, ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ αν πιστευετε ή οχι, επισης ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ και αν (νομιζετε οτι) προκαλειτε. Επισης ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ η γνωμη σου για την πιστη μας.

Και ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ αν θεωρεις υποκριτες τους αλλους.

Βρες μια ζωη επιτελους, και ζησε την. Και σταματα να βρισκεις νοημα στο να προσπαθεις να αποδομείς τις ζωες των αλλων.

Ειχα γκομενα ΑΘΕΗ η οποια δεν προκαλεσε ποτέ κανεναν σε τιποτα και στο παραμικρο και ΣΕΒΟΤΑΝ απολυτα τους τριγυρω της.

Εσεις δεν ειστε αθεοι, ειστε απλως κομπλεξικοι καραγκιοζηδες.

Καθεσαι καθε Πασχα και γραφεις κατα των χριστιανων, οτι ειναι υποκριτες, οτι η προσευχη ειναι αχρηστη κλπ. Τα ειπες, τα ξαναειπες, εχεις μελετησει κιολας τις γραφες περισσοτερο απο τους χριστιανους (αθεος επικαλειται επιστολες του Πετρου, πρεπει να εισαι πολυ αρρωστος φιλε, να μελετας Επιστολες της Αγιας Γραφης απλως για να την πεις στους Χριστιανους), ε ξεφορτωσου μας επιτελους.
Εκτος αν σου αρεσει το μπινελικι και γουσταρεις.
Μάρτυρας του Ιεχωβά είναι ο τύπος...
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Άν κρίνω άπό τά στομάχια τών νεο-Έλλήνων καί τίς κωλάρες τών έλλεϊνίδων, μιλάμε γιά έναν πληθυσμό πού χλαπακιάζει κοψίδια 365 μέρες τόν χρόνο, όπότε περιττές οί συζητήσεις γιά όλα τά άλλα...
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.360
Like
478
Πόντοι
36
ψοφατε απιστοι με την μαχαιρα του Θεού στον κορφο να σας διατρέχει .....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Μάρτυρας του Ιεχωβά είναι ο τύπος...
Nαι, θα μπορούσε. Τοση μελετη των γραφων και τοσα ετοιμα "επιχειρηματα" ειναι γνωρισμα των Ιεχωβαδων.

Αθεο να μελετα νυχθημερον τη βιβλο απλως για να την απορριψει, δεν εχω ξαναδει. Αλλιως προκειται για ψυχασθενεια. Σιγα τωρα εγω μην διαβαζα μερα νυχτα το κορανι για να το απορριψω. Δεν ειμαστε καλα μου φαινεται.
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
Nαι, θα μπορούσε. Τοση μελετη των γραφων και τοσα ετοιμα "επιχειρηματα" ειναι γνωρισμα των Ιεχωβαδων.

Αθεο να μελετα νυχθημερον τη βιβλο απλως για να την απορριψει, δεν εχω ξαναδει. Αλλιως προκειται για ψυχασθενεια. Σιγα τωρα εγω μην διαβαζα μερα νυχτα το κορανι για να το απορριψω. Δεν ειμαστε καλα μου φαινεται.
Ζουν ανάμεσα μας ... :grin:
 

pouk58

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
627
Like
202
Πόντοι
26
Απλά δεν το δημοσιοποιούν. Και γι αυτό ενοχλούνται όταν κάποιος το διατυμπανίζει ότι το κάνει χωρίς ενοχές

Ρε φίλε πιός λογικός άνθρωπος θα δημοσιοπιοίσει και θα διατυμπανίσει οτι έφαγε κρέας? Και αναφέρομαι για την οποιαδήποτε μέρα του χρόνου.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.565
Πόντοι
3.656
Ρε φίλε πιός λογικός άνθρωπος θα δημοσιοπιοίσει και θα διατυμπανίσει οτι έφαγε κρέας? Και αναφέρομαι για την οποιαδήποτε μέρα του χρόνου.

Εκατοντάδες χιλιάδες άνθρωποι ποστάρουν φωτογραφίες στο ΦΒ και στα άλλα μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης με τα φαγητά και τους καφέδες τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom