Νέα

Πρωινό σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 247
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Πόθο πρωινό σεξ λέμε τώρα ποια ώρα ? Όταν φεύγω για δουλειά 6.30-7 το πρωί πως θα γίνει πρωινό σεξ ... εκτός και εάν μιλάμε για συγκεκριμένες μέρες πχ αργίες Κυριακές κτλ....και πως θα κάνω πρωινό σεξ όταν το βραδινό έχει φτάσει έως τις 2-3 το πρωί .... πρακτικά πράγματα....ποιες ώρες κάνουν όσοι κάνουν πρωινό σεξ ....και εάν είναι σεξ των 5 λεπτών....απορίες να μάθω και εγώ .... μικρός είμαι ακόμα ....
Κοίταξε εγώ μια φορά την εβδομάδα, συνήθως ξημερώματα Κυριακής πριν πάμε στα μνημόσυνα γιατί έχουν πεθάνει πολλοί από τα σόγια μας, στις 5 και μισή το πρωί την φιμωνω την δένω στο κρεβάτι παίρνω το μαστίγιο τα μανταλάκια και τα κεριά και την αρχίζω που σε πονει και που σε σφάζει για καμιά ώρα. 6 και μισή την λύνω και κάνουμε σεξ. 7 κανουμε ντουΖ, παίρνουμε πρωινό, και μετά πάμε εκκλησία και μεταλάβαινουμε. Μετά πλακωνομαστε στα κονιακ, τα τσίπουρα...... και Θεός σχωρεστον τον πεθαμένο. Κυριακή γιορτή και σχολη να ταν η βδομάδα όλη ....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.559
Κριτικές
62
Like
45.260
Πόντοι
9.297
Θα συμφωνήσω απόλυτα... φθινοπωρινό πρωϊνό, έξω να βρέχει όπως κάνει και κρύο και το σκέφτεσαι να πας στο μπάνιο.. κάνεις ό,τι κάνεις την σκουπίζεις στο σεντόνι και γυρνάς πλευρό.. αξία ανεκτίμητη....
Ακόμα υπάρχει πολλή ανεργία βλέπω....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.559
Κριτικές
62
Like
45.260
Πόντοι
9.297
Κοίταξε εγώ μια φορά την εβδομάδα, συνήθως ξημερώματα Κυριακής πριν πάμε στα μνημόσυνα γιατί έχουν πεθάνει πολλοί από τα σόγια μας, στις 5 και μισή το πρωί την φιμωνω την δένω στο κρεβάτι παίρνω το μαστίγιο τα μανταλάκια και τα κεριά και την αρχίζω που σε πονει και που σε σφάζει για καμιά ώρα. 6 και μισή την λύνω και κάνουμε σεξ. 7 κανουμε ντουΖ, παίρνουμε πρωινό, και μετά πάμε εκκλησία και μεταλάβαινουμε. Μετά πλακωνομαστε στα κονιακ, τα τσίπουρα...... και Θεός σχωρεστον τον πεθαμένο. Κυριακή γιορτή και σχολη να ταν η βδομάδα όλη ....
:D:
Ευτυχώς μου έλυσες την απορία πώς γίνεται πρωινό σεξ χωρίς να είσαι άνεργος....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.026
Πόντοι
27.261
Καλύτερη κάμερα δεν έχεις? Τα μάτια μας βγήκανε....
1667218868344.jpeg
 

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
Ο καφές και ένα ποτήρι νερό θεωρούνται απαραίτητα για ξεκίνημα μιας καινούριας μέρας για τους περισσότερους. Όσο για μένα, το πρωινό σεξ είναι ο καλύτερος σύμμαχος για μια νέα μάχη που δίνουμε με την καθημερινότητα.
Το πρωινό σεξ,το ελιξίριο μου, μου παρέχει ενέργεια και καλή διάθεση που διαρκούν όλη μέρα, ενισχύει τις επιδόσεις μου στον εργατικό τομέα, με βοηθάει να αντιμετωπίζω πιο ψύχραιμα τις δύσκολες καταστάσεις.
Ο πρώην σύντροφός μου,γνωρίζοντας αυτή την ανάγκη (αδυναμία) μου, μου το στερούσε όταν ήμασταν τσακωμένοι. Εκείνες τις φορές ήμουν έτοιμη για φόνο.
Εσείς το πρωί έχετε διάθεση για σεξ;
Το πρωί είναι το καλύτερο μου γιατί συνήθως δουλεύω απόγευμα ή βράδυ. Το χειρότερο μου είναι μετά από βραδυνή έξοδο , να έχεις πιει του σκασμού και η αλλη να θέλει σεξ. Εκεί κάνω αγγαρεία, αλλά ρίχνω έναν. Ασε μας κουκλίτσα μου, πέσε για ύπνο και όταν ξυπνήσουμε σε σκίζω.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Για σκέψου....πριν την δουλειά ποτέ σεξ ....και αν κάτσεις κάτι καλό στη δουλειά χαχαχα
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
18
Εμφανίσεις
4K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom