Νέα

Πρώην νικήτρια του GNTM παρέσυρε και σκότωσε 60χρονο οδηγό μηχανής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα forza23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 329
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Μαλλον εσυ δεν εχει κατανοηση κειμενου . Δεν ειπα μπαρμπαδες τους 50+ γιατι και εγω συντομα θα κλεισω τα 51.
Λόγω ηλικιας εχω γνωστους που σιγα σιγα εγκαταλειπουν την μηχανη γιατι πχ ο ενας επεσε και εσπασε το ποδι του , του αλλουνου του επεσε και διελυσε τον αστραγαλό του κλπ και τα καταγματα μετα τα 40 δεν περνανε ευκολα .
Σχετικα με το περιστατικό απλα ανεφερα οτι αν ειχε τρακαρει με αυτοκινητο η τυπισσα θα ηταν αυτη στα θυμαρακια .

Διαφωνεις οτι ενα πιτσιρικας εχει πιο καλα αντανακλαστικα απο ενα 50+ ; Απλα πολλοι πιτσιρικαδες στερουνται εμπειριας και τρεχουν σαν παλαβοι . Ο 25αρης ακομα και σε τουμπα με χαμηλη ταχυτητα πεφτει πιο ομαλα απο οτι ενας 50αρης που εχει παρει και καμια δεκαρια κιλα από οταν πρωτοκαβαλησε μηχανή .
ρε μεγάλε τι γράφεις μας ζάλισες
στην συγκεκριμένη περίπτωση θα σωνόταν αν ήταν νεότερος; άνοιξε τα ματάκια σου και δες το βίντεο
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
ρε μεγάλε τι γράφεις μας ζάλισες
στην συγκεκριμένη περίπτωση θα σωνόταν αν ήταν νεότερος; άνοιξε τα ματάκια σου και δες το βίντεο
Καλα τωρα κι εσυ, προσπαθεις να μιλησεις σοβαρα με καποιον που εχει τον Κατελη στο προφιλ του?
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.161
Like
34.431
Πόντοι
9.931
ρε μεγάλε τι γράφεις μας ζάλισες
στην συγκεκριμένη περίπτωση θα σωνόταν αν ήταν νεότερος; άνοιξε τα ματάκια σου και δες το βίντεο
Καλύτερα αντανακλαστικα εχει ενας νεος απο εναν 60αρη, αρα και μεγαλύτερη πιθανότητα να επιβιώσει.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Καλύτερα αντανακλαστικα εχει ενας νεος απο εναν 60αρη, αρα και μεγαλύτερη πιθανότητα να επιβιώσει.
Σιγουρα, αυτο ομως δεν σημαινει οτι εξηνταρης δεν μπορει να καβαλαει μηχανη.
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Καλύτερα αντανακλαστικα εχει ενας νεος απο εναν 60αρη, αρα και μεγαλύτερη πιθανότητα να επιβιώσει.
ρε΄'συ για την συγκεκριμένη περίπτωση μιλάμε
κανένας δεν θα είχε σωθεί από το ζώο με το αμάξι
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Καλα τωρα κι εσυ, προσπαθεις να μιλησεις σοβαρα με καποιον που εχει τον Κατελη στο προφιλ του?
εμένα ένας ηλίθιος πέρυσι με 10 χιλιόμετρα πήγε να με σκοτώσει ,αφού με τράκαρε
με ποδήλατο εγώ και σώθηκα από τύχη
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Τις προαλλες παω να μπω απο λεωφορο Βουλιαγμενης σε παραδρομο στη Γλυφαδα.
Ο παραδρομος εχει ενα στοπ μεγαλυτερο απο τιμονι πλοιου 16ου αιωνα.

Εχοντας στο νου μου τον καθε πληβειο με iq αμοιβαδας παντα σταματαω και κοιταω.

Ερχεται μια τυπισσα και λες με εχει δει θα κοψει ΕΣΤΩ .
Αρχιδια. Δε πατησε ουτε φρενο. Ουτε καταλαβε τι εγινε.

Τη συναντω πιο κατω σε ενα φαναρι και τις κανω νευμα να κατεβασει παραθυρο.

-Δε ξερω αν το καταλαβες αλλα να εχεις υποψη σου για την επομενη φορα οτι ειχες στοπ στο παραδρομο, να σταματας γιατι εχει γινει αρκετες φορες ατυχημα εκει και εαν καποιος ερχεται με φορα θα γινει μαλακια.

-Οκ Οκ ευχαριστω (νομιζοντας οτι ειμαι πλασιε η της τη πεφτω - βιαστικη αυτοματη αμυντικη απαντηση καθε ατομου χαμηλης αυτοεκτιμισης - δε καταλαβε καν τι ειχε συμβει)

Το βλεμμα της ηταν ενα κενο βλεμμα καθυστερημενου

84287176.jpg


Να πεθανεις τουλαχιστον σαν ανθρωπος μαχομενος. Να στη πεσουν 10 αντρες, να σου επιτεθει ενα αγριο ζωο, να φας μια σφαιρα στα συνορα, κατι.

Οχι απο μια καθυστερω.
Συμφωνω σε ο, τι ειπες. Τζαμπα σπατάλησες χρονο και σαλιο για την εν λογω (((((κυρια)))). Υπάρχουν πολλες πιθανότητες, Το επόμενο πρωι, να το συζητησε με τις φιλες τις, και να ειπε οτι ενας ανωμαλος χθες το βραδυ μου κανε νοημα να κατεβασω το παραθυρο για να μου πιασει κουβεντα και μου την επεφτε. Μυαλο αμοιβαδας. Παντα προσοχή, και πάντα σε στενα ελέγχουμε ειτε εχουμε προτεραιότητα και ποσο μαλλον οταν δε εχουμε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.246
Κριτικές
62
Like
44.886
Πόντοι
9.297
Εχω πετυχει ξανθια bimbo σε αδειο δρομο διπλης κατευθυνσεως να οδηγαει τερατωδες τζιπ στην αριστερη της λωριδα (απεναντι μου). Της παιζω τα φωτα και δεν παιρνει χαμπαρι, οποτε αναγκαστικα πιανω και εγω αριστερα για να την προσπερασω. Ανοιγω το παραθυρο του συνοδηγου και της λεω με νευρα
"δεν εισαι στην αγγλια μωρη καριολα"
Εκεινη προφανως δεν πηρε καν μυρωδια τι ενοουσα και με κοιταγε σα χανος.

Συνεχιζω μπροστα και λιγα μετρα/δευτερολεπτα πιο κατω, βλεπω στον καθρεφτη αλλο αμαξι πισω μου, να σταματαει, να ανοιγει το παραθυρο του σαν εμενα, και να της ουρλιαζει με 300 decibel φωνη
"πιασε δεξια μωρη πουτανα"
ισως τοτε να καταλαβε, αν και χλωμο το κοβω

γελαγα μεχρι να παω σπιτι :2funny:
Έδειξες ανωτερότητα...έπρεπε να ξηγιοσουν όπως ο επόμενος...θα καταλάβαινε.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.555
Πόντοι
3.656
τυποι μεχρι τωρα για το διπλωμα λαδωνες τον δασκαλο και στο εστελνε σπιτι :confused::confused::confused:
με την ηλεκτρονικη διακυβερνηση θα στο στελνουν και με e-mail για πιο ευκολια :wanker::wanker::wanker:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.555
Πόντοι
3.656
...και αντε μαλακισμενη.. δεν ηξερες το σηματάκι παραχώρησης προταιρεοτητας....
Η ΑΠΛΗ ΛΟΓΙΚΗ ΛΕΕΙ......
εισαι σε ενα μικρο στενακι... που ισα-ισα χωραει ενα αμαξι... κ εχεις διασταύρωση με φαναρι.. αρα μεγαλυτερο δρομο....
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΒΕΙΣ ΡΕ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ...????!!!!:angry::headbang:
Κριμα ο ανθρωπος...

γιατι τυπε νομιζεις οτι ξερει ποιο ειναι το φρενο; :confused::confused::confused:
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
εμένα ένας ηλίθιος πέρυσι με 10 χιλιόμετρα πήγε να με σκοτώσει ,αφού με τράκαρε
με ποδήλατο εγώ και σώθηκα από τύχη
Τυπε το γάμησες, τι ποδήλατο και μαλακίες, πάρε ένα δυκαμπινο με καρότσα ( αυτό το θηρίο της FORD) και βγες έξω να επιβάλεις τον δικό σου νόμο...:wanker::wanker::wanker:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.555
Πόντοι
3.656
Τα κωλοκινητά σε οδήγηση, εχουν φάει πολύ κόσμο..

3137b4a05ad82e4c41a226674a48dad8.gif

τυπε αμα οταν ειμαι με τη μηχανη πεσει καμια πανω μου που κοιταει το κινητο,το ορκιζομαι θα της το βαλω στη σουφρα και θα ανοιξετε νημα για μενα στο μπου και να ρωτατε ποιο μελος ειναι :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.555
Πόντοι
3.656
Καριόλες, ακόμα και το όνειρο να πάρουμε μηχανή στα γεράματα και να το παίζουμε zztop ή τομ κρουζ μας στερείτε. Βρωμιάρες άχρηστες! :angry:

κοιτα τυπε,μπορεις ακομα να το παιξεις τομ κρουζ,αρκει να παρεις ενα αεροπλανο :confused::confused::confused:
στην λαϊκη στη φυλης θα βρεις κανενα φτηνο :wanker::wanker::wanker:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.387
Like
20.225
Πόντοι
6.056
  • Like
Αντιδράσεις: TNT!

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
10
Like
1.542
Πόντοι
506
ανδροκτονιες! Θα μας φανε οι ατιμες

που ειναι ο κουνουπιδης;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom