Νέα

Προεδρος Μπουρδελοκαταστασης Θεσσαλονικης...2011.!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karaman 7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 281
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Προεδρος???

  • 1

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 2

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Αφού ανακοινώθηκαν τα τελικά αποτελέσματα κι αφού (απ' όσο ξέρω) δεν έχουμε ενστάσεις να εκκρεμούν στο εκλογοδικείο, θέλω να συγχαρώ τον νέο πρόεδρο και να του δώσω τις πιο θερμές ευχές μου και κουράγιο στο δύσκολο έργο που αναλαμβάνει!

God save the King!!!
φιλοβασιλικος και συ; :grin:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
  :2funny: :2funny: :2funny:

And my answer to you all...

 
Εγγρ.
31 Μαρ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας ... συγχαρητηρια στον προεδρο κατ αρχην ..

Αλλα ας κανουμε μια ερευνα μπας και εγινε καμια νοθεια  :cool2:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Γεια σας ... συγχαρητηρια στον προεδρο κατ αρχην ..

Αλλα ας κανουμε μια ερευνα μπας και εγινε καμια νοθεια  :cool2:

Είναι πολύ αργά για δάκρυα. Το Πρωτοδικείο έχει ήδη επικυρώσει το αποτέλεσμα των εκλογών! Είστε όλοι καλεσμένοι στην τελετή παράδοσης-παραλαβής!

Υ.Γ. Φίλε μου Τζο, όπως βλέπεις έχω ήδη αλλάξει στρατόπεδο! (γλύφω τον νέο πρόεδρο μπας και μου δώσει τη θέση του Υπουργού Εξωτερικών, με αρμοδιότητα το Νότο  :cheesy:)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Οτι και αν κανετε ειναι προωσορινο ... θα κανω πραξικοπημα  :cheesy:

www.imagerous.com/] [/URL]
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
λοιπον......

απο το βημα αυτου του σπαμοθρεντ που ανοιξε ο  τιμημενος της μπουρδελοκαταστασης θεσσαλονικης και πρωτος αναμορφωτης του εκει τοπικ καραμαν7 να χαιρετησω ολους τους συναθλητες που με ψηφισαν και οσους δεν με ψηφισαν....η ιδεα αυτη ξεκινησε πολυ παλιοτερα απο τον michael k για οσους θυμουνται επι εποχων που αλλα νικ κυριαρχουσαν και εγραφαν στο θρεντ της μπουρδελοκαταστασης

καθε εποχη και καθε δυο περιπου χρονια οπως η εμπειρια διδασκει ενα δυο νεα ατομα ανοιγουν νεους δρομους στην πορνοενημερωση και καποιοι παλιοι αποχωρουν ή και εξαφανιζονται ή κραταν μια διακριτικη παρουσια και παρεμβαινουν με την εμπειρια και την σοφια του νεστορα των μπουρδελων....

τι να πρωτοθυμηθει κανεις;τα πρωτα χρονια του θρεντ κυριαρχουν τρελο αγορι,blastbeat,μποτοφιλος...ακολουθησαν pacino,deker,γαμαικανος,kiri77,michael k,boss,vdgl,maaneskyggen,αλεξμαν,δοκιμαζω,σχοινοβατης,βουρβου,απολλο,kkid,getyoubarbara ,οσο νυχτωνει,και πολλοι αλλοι που σιγουρα δεν θα τους αναφερω ολους...  :(

καπου εκει εμφανιζεται ο καραμαν και ο γλ .....ο πρωτος με εμφαση στις αναφορες και ο δευτερος με επικεντρωση στις κριτικες.....ο πατσινο συνεχιζει να ειναι το νικ που δινει τις πληρεστερες κατεμε αναφορες απο ολο το φασμα του αγοραιου ερωτα...

στην συνεχεια ενα νικ οπως ο τζο 145 θα ταραξει τα νερα του τοπικ....θα αλλαξει τον τροπο που γραφονται κριτικες ,θα φερει την τεχνη ,την ζωγραφικη και την ποιηση και τα τραγουδια στα μπουρδελα...θα βαλει και αλλους στο τρυπακι να γραφουν κριτικες και θα προσελκυσει το ενδιαφερον για τα θεματα του βορρα ακομα και απο ιδιοκτητες και ιεροδουλες....καινουριοι επισης ρεπορτερ οπως γκειμοβερ,στελιος77,dogbaby,πανοραμα2007 και αλλοι παραλαμβανουν την σκυταλη....

καραμαν και τζιελ ετσι κι αλλιως για διαφορετικους ο καθενας λογους εχουν αποσυρθει πολυ απο την μπουρδελοκαθημερινοτητα της θεσσαλονικης και μονο περιστασιακα δινουν αναφορες ...το νεο αιμα ερχεται να παρει τα πρωτεια στην ενημερωση.....


συνεπως η διακριση αυτη θα ελεγα οτι ειναι κατι σαν το αξιωμα του προεδρου της δημοκρατιας ,τιμητικη περισσοτερο και δειχνει την αγαπη και την εκτιμηση με την οποια περιβαλλετε τα νικ αυτα μιας και εξαρχης δηλωσα πως στον προεδρικο θωκο θα καθισουμε παρεα με τον καραμαν7 για προσωπικους λογους συμπορευσης....


οι πραγματικοι πρωταγωνιστες ομως θα ειναι οι της νεοτερης φουρνιας γραφοντες που ειναι και το μελλον....ενα μελλον που θελουμε να ατενιζουμε με αισιοδοξια για τον μπουρδελιαρη και τα μπουρδελο-θεματα της πολης και ευρυτερα.... :rockon:

ΑΥΤΟΣ ειναι λογος.!! :rockon: :thumbsup:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εγω παντως μετακομισα στο καινουριο μου γραφειο ..
τωρα αν αλλαξουν τα πραγματα λογο πραξικοπηματος η λογο Μπεκα , θα δουμε ...


Σας αρεσει ?  :cheesy:

www.imagerous.com/] [/URL]
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Εγω παντως μετακομισα στο καινουριο μου γραφειο ..
τωρα αν αλλαξουν τα πραγματα λογο πραξικοπηματος η λογο Μπεκα , θα δουμε ...


Σας αρεσει ?  :cheesy:

www.imagerous.com/] [/URL]

Πολυ χαμογελαστο σε βλεπω... :think: παιζει τιποτα κατω απο το γραφειακι????  :pipa1: :pipa1: :pipa1:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πολυ χαμογελαστο σε βλεπω... :think: παιζει τιποτα κατω απο το γραφειακι????  :pipa1: :pipa1: :pipa1:

Κυριε αντιπροεδρε εχω την εντυπωση οτι προσπαθητε να θιξετε την υποληψη
την αντιπολιτευσης εξαπολυοντας σπερμα λασπη  >:(






πουτανα οπτικη γωνια  :cool2:
www.imagerous.com/] [/URL]

 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες αναφέρουν ότι κάτω από το γραφείο του πρέδρου της αξιωματικής αντιπολίτευσης βρίσκεται η Αντριάννα.Κομοδινοπούλου.
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες αναφέρουν ότι κάτω από το γραφείο του πρέδρου της αξιωματικής αντιπολίτευσης βρίσκεται η Αντριάννα.Κομοδινοπούλου.

Πλακα πλκα ενα επιπλακι με συτρταρια λειπει απ το καινουριο γραφειο μου  :cheesy:
πολυ καλη η προταση σου φιλε δοκιμαζω  :grin:

Εεεμ ελα ντε .. σε καμια αποθηκη στο μαντρι του μπαρμπα του θα στεγσει την προεδρια του ο χαφτας
σαν να τον βλεπω .. κουβαλαει να στοιβαξει αξυρομπαλες να κανει γραφειο  :2funny: :2funny:
www.imagerous.com/] [/URL]
εεε μα σε αυτη την χωρα ρε παιδι μου ολοι οι τσομπανηδες προεδροι ειναι ...
θα τρελαθω , θα πηδηχτω απ το παραθυρο του καινουριου μου γραφειου

Κυριε προεδρε που ειστε ? θελετε βοηθεια με τις αχυρομπαλες ?
να στειλω τον Δοκιμαζω που ειναι και γεροδεμενος να σε βοηθησει αμα ειναι
αλλα ξεχασα .. εχει δουλεια τωρα .. γραφει κριτικη  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Θα σε ταπώσω... Την έγραψα και περνάει αξιολόγηση!

αα την εγραψες ? μπραβο τ αγοριμ  :cheesy:

αντε να βοηθησεις τον προεδρο να αραδειασει τα αχυρα μπας και φιαξει το γραφειο του καμια ωρα  :idiot:

που σε ρε Γλ ?  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αα την εγραψες ? μπραβο τ αγοριμ  :cheesy:

αντε να βοηθησεις τον προεδρο να αραδειασει τα αχυρα μπας και φιαξει το γραφειο του καμια ωρα  :idiot:

που σε ρε Γλ ?  :think:
ελα σαμαρα της μπουρδελοκαταστασης.....τι θε; :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Οπως θα ειδατε παμε για εκλογες


Tα σκανδαλα ειναι πολλα , και δεν παει αλλο
gay παρτουζες , κοκκαινη , διορισμοι και δε σημαζευται ...

οριστε και ντοκουμεντα

Η δικτατορια του Gl φτανει στρο τελος της  :humpleg:

ο gl βαζει βυσμα και κανει τιμημενους τους εραστες του ...
κυριε ελεησον  :priest:

:shit: :shit: :shit: :shit:

θα κανω και τους ζελοτειπ,σταμ90,πηγασο,βιλμα,βελβυ,περσονα,δεληολανη και μετα θα κλεισω ησυχος τα ματια..... :birdman:

αφου κανεις δεν κυβερναει εδω και καιρο...... :grin:

βαλαμε τον αυτοματο πιλοτο

:idiot:


Οποιος διαφωνει με την τελεση προορων εκλογων να το δηλωσει εδω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ειπαμε θα κανουμε τετραρχια σαν την ρωμαικη αυτοκρατορια......εγω σαν καλος διοκλητιανος θα σας κανω συναυγουστους.... :birdman:




























αυτα βεβαια οταν πεθανω....και επειδη βλεπω να σας θαβω κιολας γιατι εχω γερη κραση παροτι μεγαλυτερος σας,ξεχνα την ηγεσια......τωρα εκλογες δεν εχει....κοστιζουν και δεν ειμαστε για εξοδα..... :birdman:

ασε που προεδρο που δεν ξερει την κελυ δεν θελουμε..... :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ενω ενας που δεν ξερει και δε του αρεσει η Καντυ ειναι οτι πρεπει  :2funny:
Ενας διεφθαρμενος δεν εχει θεση στο συμβουλιο  :zfuck: τα ψωμια σου ειναι λιγα

Πανε γινε προεδρος στην Αθηνα αφου ξερεις την κελυ
Η φιαξε μπουρδελοκατασταση Λαρισας και γινε εκει   :2funny:

Κυριε προεδρε τα εργα σας μιλανε απο μονα τους . εχετε τελειωσει  :birdman: :birdman: :birdman:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom