Νέα

Private meetings (long dates)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raboo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα. Η Εμιλίτσα δεν μπορεί να θεωρείται ΜΟΝΤΕΛΟ. Μια φορά την πήρα...πολύ φίλότιμη αλλά ...σαν τραβέλι είναι ρε μάγκες..
 

gagavouzis

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
ξερω οτι δεν ειμαι και στο πιο καταλιλο κοματη του φορουμ!!!
ομος δεν βρηκα πιο καταληλο μερος.

Ακουστε συναγωνιστες!!!

Δυο μεγαλα ερωτιματα!!!

υπαρχει σε αυτην την ερημη χωρα ενα σβινγκερ κλουπ swinger club ??????


ειχα ακουση για ενα μαγαζει οχι μπουρδελο οχι αγοραιο ερωτα!!! για ενα κανονικο μαγαζι σαν καφετερια μπαρ ουτε κολομπαρω ποθ πονε γυνεκες που θελουνε να γαμηθουνε στην αθηνα με νεοτερους συνηθος συνηθος οι γυναικες αυτες εινα 30 με 45.

Ξερετε αυτο αμα αληθευη??? η αμα υπαρχει στην σαλονικι η σε αλι πολη στιν πατριδα μας????

Βοηθεια!!!!
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
1
Like
1.604
Πόντοι
216
facepalm.jpg
 

dnmntpns

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοι συμφουριτες, δεν ειμαι κανενας σκρουτζ μακ ντακ, αλλα ειμαι ανεργος!
Γινεται να κανονισουμε να σας αναβω τα πουρα, να ερχομαι να σας καθαριζω τον κηπο η το μπαλκονι η την πισινα η τελος παντων να σας πηγαινω βολτα τον σκυλο κ αν καυλωνετε να σας τραβαω κκαμμια μαλακια τσαμπα;;


ολα αυτα με 1000 ευρουλακια ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ;;! Κ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΙΚΑ ΕΡΧΟΜΑΙ..
:kissass2: κ αυτο κανω..
ελεοος ρε παλικαριαααααα
ελεοοοςςςςς!!!!!!!!!! σε εποχες ΔΝΤ ζουμε κ χαλατε τετοια γιουρια για αυτα τα νιαμου, ΕΛΛΛΕΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
Πουλησατε κανενα κτηματακι η καμμια γκαρσονιερα για να γαμησετε;;; τι να πω;; λυπαμαι ειλικρινα!
ακου τ αλλο το παλικαρι 50 χιλιαρικα γιουριααα, η 3 χιλιαρικα στο τριημρο!

ο μονος καλος ηταν αυτος που την εσπασε στην πρωην γκομενιτσα που εφυγε στο 10λεπτο απο το μαγαζι! αξιοςςςς!!!!!!!!!!!!!
με τις καριολοπουλες που παμε κ μπλεκουμε, ακου να το σκεφθει λιγο καιρο ηθελε το τσουτ..

περι ορεξεως βεβαια κολοκιθοπιττα!
χαχαχαα :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Καλα λετε οτι θελετε, αλλα για οσους αντεχει το πορτοφολι εχει και καλυτερα, και οχι μονο στα Ελληνικα νησια!  :2funny: :2funny:



ΥΓ. Ετσι για να ξεχασουμε για λιγο την κριση!  :grin:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36

ab205b212gr

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
402
Κριτικές
4
Like
78
Πόντοι
1
Να γράψω και εδώ τον προβληματισμό μου μιας και πιστεύω ότι θα υπάρχει περισσότερη εμπειρία πάνω στο θέμα...

Κορασίδα εκ Ουκρανίας και συγκεκριμένα εκ Κιέβου, απροσδιόριστης ηλικίας καθότι δεν αναφέρει (γύρω στα 30 την κάνω), V.I.P. user, αρκετά όμορφη και με το μαγικό "offers sex for money" στο profil της, μου μίλησε η ίδια στο mamba. Ύστερα από μαραθώνιο συζητήσεων καταλήξαμε στα εξής:

Εγώ αυτή τη στιγμή είμαι λόγω δουλειάς στα Χανιά. Η κυρία προσέφερε sexοτουρισμό στην Ευρώπη, γι'αυτό και για πλάκα της πρότεινα 3μερο στα Χανιά. Έκανε σαν τρελή η κοπελιά από τη χαρά της. Το deal έχει ως εξής:

Ζητάει τα αεροπορικά εισητήριά της Κίεβο - Χανιά - Κίεβο (λογικό), το taxi από το αεροδρόμιο (χα, έχουν απεργία  Grin), τη διαμονή της (μένω σε σπίτι ήδη εδώ επομένως γλιτώνω το χοτέλι), τις μετακινήσεις της (έχω αμάξι άρα θα την μετακινώ εγώ) και τα φαγητά της (έτσι και αλλιώς θα έτρωγα για μένα) + 100 Euro την ημέρα για τις υπηρεσίες της.
Εγώ βρήκα εισητήρια ακόμα και για το 15αύγουστο στα 520 Euro περίπου + 300 το 3μερο (ή +500 εξαρχής αν θέλεις να πληρώνει αυτή το φαγητό της και τη διαμονή της).

Άρα η συνολική τιμή για το 3μερο?
1000 Euro 

Ξέρω θα μου πείτε είναι πολλά, αλλά απλώς σκεφτείτε πόσα θα ηταν σε ανάλογη περίπτωση με καμιά Ελληνίδα, κανα CG ή CT.. Κανά 6000? 

Όσο στο τι θα μου προσφέρει η ίδια σε αντάλλαγμα? Σας παραθέτω τον διάλογό μας όπως έγινε:

- "You will receive from me all you want. In sex I have no limitations, I love oral sex, classic, and as you can get anal sex.

- As you love oral sex, do you accept OWO,CIF & CIM?

- Yes, in oral sex I do not have restrictions, it can be deep oral sex, as well as I swallow cum. You can come to me with sperm on face and chest, and abdomen. I also love role playing. I have a beautiful lingerie, stockings, high heels."

Άρα μιλάμε και για full service.

Επειδή όμως πολλά γίνονται στον κόσμο, μπορεί να φάει τα λεφτά του εισητηρίου, μπορεί να σου εμφανιστεί άλλη στο αεροδρόμιο, μπορεί και να έρθει, να χαρείς και άμα την ξαναδείς σφύρα μου, μου έστειλε αρκετές φωτογραφίες και φωτοτυπία του διαβατηρίου της στο e-mail μου. (Για τις φωτό θα πω μόνο - κόλαση  tits2)
Επειδή νύσταζε δεν πρόλαβα να περάσω στο 2ο στάδιο επιβεβαίωσης που ήταν η κάμερα. Από μόνη της όμως μου είπε ότι θα μου στείλει και άλλες φωτό της να δω στο mail μου και να της γράψω να ξέρει με λεπτομέρειες τι μου αρέσει στο sex...

Για λόγους που πιστεύω ότι κατανοείτε όλοι και χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν, για να μην εμφανιστεί το φαινόμενο "πέσαν όλα τα ληγούρια μαζεμένα" ΔΕΝ θα δώσω το link για τη συγκεκριμένη. Τουλάχιστον μέχρι να αποφασίσω το τι θα κάνω...  2funny

Εδώ λοιπόν σας θέλω. Από εκεί που το ξεκίνησα για πλάκα, τώρα με τρώει ο κώλος μου. Δεν φέρνεις κάθε μέρα μουνάρα για 3μερο να την ξεσκίζεις με 1000 μόνο... Ή δεν αξίζει γενικά το ρίσκο που παίρνεις με τέτοιες περιπτώσεις και έχεις στο μυαλό σου ότι το ελάχιστο που μπορείς να πάθεις είναι να χάσεις τα λεφτά του εισητηρίου?

Κάποιοι φίλοι που έχουν προβεί σε τέτοιες αποφάσεις και έχουν εμπειρία επί του θέματος, η γνώμη τους θα ήταν άκρας σημασίας.
Ευχαριστώ που υπομείνατε τον μονόλογό μου...  Headbaning!

Υ.Γ.: Μία από τις φωτό της η οποία τουλάχιστον φαίνεται ότι είναι αυτή... Μακάρι!

640668626_huge.jpg
 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα τι εγινε ρε συμπολιτη...εφαγες? :think:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
οχι,πηρε Ελενα-Βιβη και περασε ζαχαρη....
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Οι καιροι ειναι δυσκολοι και ειδικα γιαυτους που εχουν διαλεξοι αυτο το σπορ.Γιαυτο και αποτι βλεπω εχει καιρο να φρεσκαριστει αυτο το θρεντ.Η προταση μου ειναι γιατι να μην βρουμε μια ωραια μουναρα ανεργη η που να δουλευει και καπου η τυπισσα και να περνει 600 ψωροευρο γιατι δεν της κανουμε μια προταση για long date ενος χρονου με 20 χιλιαρικα.Λετε να δεχτει το μουνι?Και τα λεφτα και παλι πολλα εινια δεν λεω.....
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Το καλύτερο παίδες είναι μια παντρεμένη ή αρραβωνιασμένη που να γουστάρει να γαμιέται χωρίς δεσμεύσεις. Να μη θέλει σχέση δηλαδή σε καμία περίπτωση. Πήγε να μου κάτσει μια φάση έτσι από internet αλλά κώλωσε η πουτάνα λίγο πριν το κανονίσουμε.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Οι καιροι ειναι δυσκολοι και ειδικα γιαυτους που εχουν διαλεξοι αυτο το σπορ.Γιαυτο και αποτι βλεπω εχει καιρο να φρεσκαριστει αυτο το θρεντ.Η προταση μου ειναι γιατι να μην βρουμε μια ωραια μουναρα ανεργη η που να δουλευει και καπου η τυπισσα και να περνει 600 ψωροευρο γιατι δεν της κανουμε μια προταση για long date ενος χρονου με 20 χιλιαρικα.Λετε να δεχτει το μουνι?Και τα λεφτα και παλι πολλα εινια δεν λεω.....

κανενας εμπειρος να μας απαντηση?
 

giorgos12s10

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Να γράψω και εδώ τον προβληματισμό μου μιας και πιστεύω ότι θα υπάρχει περισσότερη εμπειρία πάνω στο θέμα...

Κορασίδα εκ Ουκρανίας και συγκεκριμένα εκ Κιέβου, απροσδιόριστης ηλικίας καθότι δεν αναφέρει (γύρω στα 30 την κάνω), V.I.P. user, αρκετά όμορφη και με το μαγικό "offers sex for money" στο profil της, μου μίλησε η ίδια στο mamba. Ύστερα από μαραθώνιο συζητήσεων καταλήξαμε στα εξής:

Εγώ αυτή τη στιγμή είμαι λόγω δουλειάς στα Χανιά. Η κυρία προσέφερε sexοτουρισμό στην Ευρώπη, γι'αυτό και για πλάκα της πρότεινα 3μερο στα Χανιά. Έκανε σαν τρελή η κοπελιά από τη χαρά της. Το deal έχει ως εξής:

Ζητάει τα αεροπορικά εισητήριά της Κίεβο - Χανιά - Κίεβο (λογικό), το taxi από το αεροδρόμιο (χα, έχουν απεργία  Grin), τη διαμονή της (μένω σε σπίτι ήδη εδώ επομένως γλιτώνω το χοτέλι), τις μετακινήσεις της (έχω αμάξι άρα θα την μετακινώ εγώ) και τα φαγητά της (έτσι και αλλιώς θα έτρωγα για μένα) + 100 Euro την ημέρα για τις υπηρεσίες της.
Εγώ βρήκα εισητήρια ακόμα και για το 15αύγουστο στα 520 Euro περίπου + 300 το 3μερο (ή +500 εξαρχής αν θέλεις να πληρώνει αυτή το φαγητό της και τη διαμονή της).

Άρα η συνολική τιμή για το 3μερο?
1000 Euro 

Ξέρω θα μου πείτε είναι πολλά, αλλά απλώς σκεφτείτε πόσα θα ηταν σε ανάλογη περίπτωση με καμιά Ελληνίδα, κανα CG ή CT.. Κανά 6000? 

Όσο στο τι θα μου προσφέρει η ίδια σε αντάλλαγμα? Σας παραθέτω τον διάλογό μας όπως έγινε:

- "You will receive from me all you want. In sex I have no limitations, I love oral sex, classic, and as you can get anal sex.

- As you love oral sex, do you accept OWO,CIF & CIM?

- Yes, in oral sex I do not have restrictions, it can be deep oral sex, as well as I swallow cum. You can come to me with sperm on face and chest, and abdomen. I also love role playing. I have a beautiful lingerie, stockings, high heels."

Άρα μιλάμε και για full service.

Επειδή όμως πολλά γίνονται στον κόσμο, μπορεί να φάει τα λεφτά του εισητηρίου, μπορεί να σου εμφανιστεί άλλη στο αεροδρόμιο, μπορεί και να έρθει, να χαρείς και άμα την ξαναδείς σφύρα μου, μου έστειλε αρκετές φωτογραφίες και φωτοτυπία του διαβατηρίου της στο e-mail μου. (Για τις φωτό θα πω μόνο - κόλαση  tits2)
Επειδή νύσταζε δεν πρόλαβα να περάσω στο 2ο στάδιο επιβεβαίωσης που ήταν η κάμερα. Από μόνη της όμως μου είπε ότι θα μου στείλει και άλλες φωτό της να δω στο mail μου και να της γράψω να ξέρει με λεπτομέρειες τι μου αρέσει στο sex...

Για λόγους που πιστεύω ότι κατανοείτε όλοι και χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν, για να μην εμφανιστεί το φαινόμενο "πέσαν όλα τα ληγούρια μαζεμένα" ΔΕΝ θα δώσω το link για τη συγκεκριμένη. Τουλάχιστον μέχρι να αποφασίσω το τι θα κάνω...  2funny

Εδώ λοιπόν σας θέλω. Από εκεί που το ξεκίνησα για πλάκα, τώρα με τρώει ο κώλος μου. Δεν φέρνεις κάθε μέρα μουνάρα για 3μερο να την ξεσκίζεις με 1000 μόνο... Ή δεν αξίζει γενικά το ρίσκο που παίρνεις με τέτοιες περιπτώσεις και έχεις στο μυαλό σου ότι το ελάχιστο που μπορείς να πάθεις είναι να χάσεις τα λεφτά του εισητηρίου?

Κάποιοι φίλοι που έχουν προβεί σε τέτοιες αποφάσεις και έχουν εμπειρία επί του θέματος, η γνώμη τους θα ήταν άκρας σημασίας.
Ευχαριστώ που υπομείνατε τον μονόλογό μου...  Headbaning!

Υ.Γ.: Μία από τις φωτό της η οποία τουλάχιστον φαίνεται ότι είναι αυτή... Μακάρι!

640668626_huge.jpg
malon eisai trelos........
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Εχει να προτεινει κανεις καμια καινουργια κοπελα για long booking?
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Καλα λετε οτι θελετε, αλλα για οσους αντεχει το πορτοφολι εχει και καλυτερα, και οχι μονο στα Ελληνικα νησια!  :2funny: :2funny:



Που το θυμήθηκες το lefantacy..!??
Πρέπει να έχουν περάσει ±20 χ΄ρονια που δεν το έχω ακούσει...


ΥΓ. Ετσι για να ξεχασουμε για λιγο την κριση!  :grin:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.369
Κριτικές
19
Like
9.735
Πόντοι
9.095
αυτο το θεματακι εψαχνα κ βλεπω οτι εχει παγωσει!κακως!ας βαλω κατι πικαντικο να το ζωντανεψω λιγακι....εχει πολυ ψωμι κυριοι και το μαμπα,και το facebook κ ολα τα dating sites...
 

Συνημμένα

  • 12248601_1050720024980861_1599042788_n.jpg
    12248601_1050720024980861_1599042788_n.jpg
    38,1 KB · Εμφανίσεις: 97
  • 12226394_1050729098313287_404403420_n.jpg
    12226394_1050729098313287_404403420_n.jpg
    36,7 KB · Εμφανίσεις: 105

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ερωτηση κρισεως...ποσες απο το μαμπα η το φατσοβιβλιο θεωρουνται επαγγελματιες;;;;;και ποσο χρεωνουν;;;;;;;;
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.369
Κριτικές
19
Like
9.735
Πόντοι
9.095
Το λοιπον...τη κυριουλα πιο πανω τελικα την εφερα.δε θα πω πως περασα απλα θα αναφερω την ολη διαδικασια για επιδοξους long daters...
Γνωριμια μεσω fb.φωτος πολλα υποσχομενες,ριχνω την ατακα μετα απο αρκετες κουβεντες για να κοψω διαθεση "would you like to visit Athens?"(1)
Τσιμπαει το ψαρι!αμεσως μου λεει κ για πρεσεντ,βεβαιως λεω ενα ωραιο αρωμα(2).Το ψαρι πλεον ειναι ετοιμο για φαγωμα.
Διαβατηριο εστειλε για το εισητηριο,χοτελ εκλεισα για ημερομηνιες που ταιριαξανε μεταξυ μας κ ειμαι ετοιμος...(3)
Παμε τωρα στις σημειωσεις...
1)Η ατακα αυτη εχει μεγαλο ποσοστο επιτυχιας,βεβαια πολλες σου λενε οχι ελα εσυ σε μενα.Αν η γκομενα εχει ηδη βιζα κ ειναι κ βγαλενη θα ερθει για πλακα!Ποτε δε στελνετε λεφτα για βιζα η για οτιδηποτε αλλο σας ζητησει!θα τα χασετε...
2)Το λαυρακι για να τη δελεασετε κυμαινετε απο ενα απλο δωρακι εως ενα μηνιατικο!Προσοχη!Αλλο το μηνιατικο για μια Ουκρανη κ αλλο για εμας!Ξεκαθαριστε το δωρακι σας κ τι θα λαβετε σαν εκτιμηση...
3)Εδω ειναι το ρισκο,μπορει να κολωσει τελευταια στιγμη η μπορει κ εσεις!Μειωστε τη χασουρα με καποιο τροπο κ απο το αεροπορικο κ απο το χοτελ...

Αυτα τα ολιγα,ελπιζω να δω κ αλλες φρεσκιες εμπειριες
 

πλοιοκτήτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
155
Πόντοι
280
Καλησπέρα. Από την εμπειρία σας οι γνώστες ποιά κοπέλα από αυτές που παίζουν το έχει σε Long date? Ετοιμάζομαι να "ψωνίσω" για συνοδεία σε κάποιο επαγγελματικό διήμερο που πρέπει να περάσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom