Νέα

Πραγματικά καλή house

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Παίδες μιας και πλησιάζει καλοκαιράκι θέλω να φορτώσω τα players με καλή house μουσικουλα.
Το προβλημα μου ειναι πως ειναι το μοναδικο ειδος μουσικης που στην αναζητηση βρισκω πολυ σπανια κατι που μου αρεσει. Αν εχετε κανα youtube-url τιτλο κλπ να προτεινετε ας κανουμε μια συλλογη.
Μιλαμε παντα για μουσικη που παιζει ενω οδηγεις, δουλευεις, κλπ και χανεσαι για ωρες χωρις να σε ενοχλει
Παραδειγμα απο κομματια:



 

Micho00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
185
Κριτικές
11
Like
941
Πόντοι
311
•Under Dark inellea remix - Monolink, Inellea
•The seagull - Alpha Romero
•Saigen - Follie a Deux
•Unconscious - Monophase
•For good - Earthlife, Eleonora
•Somebody’a story - Solomun

Αν σου αρέσουν αυτά πες μου να σου στείλω και άλλα.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
•Under Dark inellea remix - Monolink, Inellea
•The seagull - Alpha Romero
•Saigen - Follie a Deux
•Unconscious - Monophase
•For good - Earthlife, Eleonora
•Somebody’a story - Solomun

Αν σου αρέσουν αυτά πες μου να σου στείλω και άλλα.
Τυπε ωραια κομματια, αν και ψαχνω γενικα πιο ελαφρυ στυλ
Πχ σαν τα παρακατω:



Δηλαδη να τα ακους για ωρες σαν να ησουν απλα διπλα σε ενα ρυακι που ετρεχε νερο, χωρις να σου προκαλουν κουραση, καψιμο, κλπ
Θεσσαλονικη παιζει ωραια τετοια μουσικη ο fly 104, αλλα δεν εχω συγκρατησει κομματια απο εκει
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
Παίδες μιας και πλησιάζει καλοκαιράκι θέλω να φορτώσω τα players με καλή house μουσικουλα.
Το προβλημα μου ειναι πως ειναι το μοναδικο ειδος μουσικης που στην αναζητηση βρισκω πολυ σπανια κατι που μου αρεσει. Αν εχετε κανα youtube-url τιτλο κλπ να προτεινετε ας κανουμε μια συλλογη.
Μιλαμε παντα για μουσικη που παιζει ενω οδηγεις, δουλευεις, κλπ και χανεσαι για ωρες χωρις να σε ενοχλει
Παραδειγμα απο κομματια:



Καλησπέρα φίλτατε!

Προτείνω ανεπιφύλακτα ασταμάτητη ακρόαση best fm 92.6, θα σου φτιάξει φοβερό και up to date playlist με τον καιρό.

Μπορείς να βρεις έτοιμα playlists του best αλλά και γενικότερα στην εφαρμογή Spotify.

Το YouTube έχει πεθάνει πλέον αναφορικά με την αναζήτηση κομματιών!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.909
Κριτικές
20
Like
26.872
Πόντοι
8.346
Τυπε ωραια κομματια, αν και ψαχνω γενικα πιο ελαφρυ στυλ
Πχ σαν τα παρακατω:



Δηλαδη να τα ακους για ωρες σαν να ησουν απλα διπλα σε ενα ρυακι που ετρεχε νερο, χωρις να σου προκαλουν κουραση, καψιμο, κλπ
Θεσσαλονικη παιζει ωραια τετοια μουσικη ο fly 104, αλλα δεν εχω συγκρατησει κομματια απο εκει
O fly παίζει μουσικαρες. Ότι κ να λέμε γ τν Κανάκη ο τύπος ξέρει από μουσική. Επίσης ο solomun γ μενα είναι κορυφη
 

c79t

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
379
Like
170
Πόντοι
1

Εγώ έχω βρει αυτό το set που ακούω όταν κάνω Photoshop. Έχει εξαιρετικά κομμάτια που ακούγονται πολύ ευχάριστα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom