Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (4 μέλη και 6 επισκέπτες)

kostas123098

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μετα απο παρα πολυ καιρο...σας παρακολουθω συχνα αλλα απεχω απο το σπορ για αρκετο διαστημα....πατερας πλεον...νομιζω ομως τωρα ειναι η καταλληλη περιοδος για επιστροφη...μπορει κανεις να μου δωσει πληροφοριες γι'αυτην την ελενη που γραφετε πιο πανω και για την βεσκα?
 

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
ξηρασια στην πιατσα κατα τις 10 πιο πολυ απο ποτε δεν ξερω αν ειχε προηγηθει σκουπα..μονο ελενη,μια βουλγαρα γωνια κωλετη,μια χοντρη και μια μαυρουλα λιγο παραπερα..ζητησε η ελενη το 30αρι και προφανως δεν το εδωσα και γυρισα σπιτι
 

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Μετά από αναζήτηση της βεσκας λογω των καλων κριτικων σας η μονη κοκκινομαλα που βρηκα ηταν μια που μου συστηθηκε ως Συλβια.Υπαρχει περιπτωση να ειναι η ιδια? Παντως μεγαλη ξεπετα και ουτε κωλο εδωσε οπως λετε οτι κανει η Βεσκα.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Μετά από αναζήτηση της βεσκας λογω των καλων κριτικων σας η μονη κοκκινομαλα που βρηκα ηταν μια που μου συστηθηκε ως Συλβια.Υπαρχει περιπτωση να ειναι η ιδια? Παντως μεγαλη ξεπετα και ουτε κωλο εδωσε οπως λετε οτι κανει η Βεσκα.
Eγω την ξερω μελαχρινη τωρα αμα τα εβαψε δε ξερω και κανει πιατσα απεναντι στο shell πουθενα αλλου
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Χτυπήστε Veska στο fb και θα την δείτε... Οπως και τον Γυφτοβουλγαρο γκόμενο της που την πηδάει τζάμπα ενώ εμείς την πληρώνουμε...  :tn04:
Πάντως ξαναλέω, φιλότιμο κοριτσι...  :fuck2:
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Τυποι,  ο Black Ader που χάθηκε;
Λέτε να τον πήρε χαμπάρι η γυναίκα του και  ο αντρας της φίλης της, της ξεκωλιάρας;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Χτυπήστε Veska στο fb και θα την δείτε... Οπως και τον Γυφτοβουλγαρο γκόμενο της που την πηδάει τζάμπα ενώ εμείς την πληρώνουμε...  :tn04:
Πάντως ξαναλέω, φιλότιμο κοριτσι...  :fuck2:
Veska Mor γιατι σκετο βγαζει αρκετες
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Τυποι,  ο Black Ader που χάθηκε;
Λέτε να τον πήρε χαμπάρι η γυναίκα του και  ο αντρας της φίλης της, της ξεκωλιάρας;
Εγω λεω οτι ερωτευτηκε :happy:, παντως εχει κανα μηνα να μπει στο bou
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.196
Κριτικές
166
Like
27.066
Πόντοι
34.538
Τυποι,  ο Black Ader που χάθηκε;
Λέτε να τον πήρε χαμπάρι η γυναίκα του και  ο αντρας της φίλης της, της ξεκωλιάρας;
Μπα..μια χαρα ειναι..
βαραει αλυπητα και αβερτα..

Ειδα και τη λεγαμενη...Ωραιο μωρο..

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Blackkillah

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2017
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Ρε μάγκες την είδα και εγώ... γιατί να δώσεις 20-25 ευρώ για δώσεις μια μέτρια γκομενα 40 χρονών μέσα στο αμάξι και να μην δώσεις δίπλα στα μπουρδελα στον μύλο 25 ευρώ για να γαμησεις χαλαρά σε κρεβάτι και πολύ πιο ωραία κοπέλα νεαρή με σωματαρα?
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
588
Like
12
Πόντοι
6
γιατι αραγε?? δεν εισαι προφανως anal hunter!  :zfuck:  :kissass:  :kissass2:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Μπα..μια χαρα ειναι..
βαραει αλυπητα και αβερτα..

Ειδα και τη λεγαμενη...Ωραιο μωρο..

:rockon: :rockon: :rockon:
Τον ειπα τον μλκ μου μια μερα να την παρτουζωσουμε μαζι σε ενα απο τα χοτελια που την παει!  :grin: Απο τοτε εξαφανιστηκε ο μλκ μου! :2funny: :2funny: :2funny: :grin:
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Α ωραία, ευτυχώς που είναι όλα καλά, γιατί, γιατί αλλιώς θα ήταν απώλεια για το site.

Μέγιστε Black :kneel: , :respect: , δείξε μας το δρόμο...
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
γιατι αραγε?? δεν εισαι προφανως anal hunter!  :zfuck:  :kissass:  :kissass2:
Ρε μάγκες την είδα και εγώ... γιατί να δώσεις 20-25 ευρώ για δώσεις μια μέτρια γκομενα 40 χρονών μέσα στο αμάξι και να μην δώσεις δίπλα στα μπουρδελα στον μύλο 25 ευρώ για να γαμησεις χαλαρά σε κρεβάτι και πολύ πιο ωραία κοπέλα νεαρή με σωματαρα?
Γιατί όπως είπε και ο ολλανδός, είμαστε κωλάκηδες...  :pipa3:
Ειλικρινά, εγώ άμα δεν πάρω και κώλο, νιώθω σαν να μην γάμησα…  :erection:
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
Χθεσινή βαρεμάρα στο σπίτι και είπα να τσαρκάρω κατά τις 3 το βράδυ.πέρασμα απο πιάτσα.
στο γνωστό φανάρι επι γιαννιτσών 6-7 βουλγαροτσιγγάνες.Η μια αξιαγάμητη ξανθό μακρύ μαλλί  με ωραίο σωματάκι.
Επίσης εντόπισα να αφήνει ενας μια μαυρομάλλα πρώτη φορά τη έβλεπα μαύρο κολλάν και πολύ έντονο βάψιμο στο πρόσωπο κρατούσε μια μπύρα και τη πήρε άμμεσα άλλος συναγωνιστής.
λίγο πιο κάτω απο το φανάρι η κατσαρίδα μόνη μιλούσε στο τηλ αλλά δε ψήθηκα να την πάρω πάλι.
Επι μοναστηρίου μόλις είχαν βγει 3-4 μαυράκια όλα για φούντο.
Τέλος εκεί που κάθονται τα τρανς είχε καμιά 10 αστυνομικούς και έπαιζε αλκοτέστ (πιστεύω λόγο πρεμιέρας μαζωνάκης-δημάκη κ.λ.π).
Αυτά μάγκες ..καλά να περνάτε
 

Blackkillah

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2017
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Γιατί όπως είπε και ο ολλανδός, είμαστε κωλάκηδες...  :pipa3:
Ειλικρινά, εγώ άμα δεν πάρω και κώλο, νιώθω σαν να μην γάμησα…  :erection:
γιατί νομίζεις στα δέλα στον μύλο δεν δίνουν? Δώσε κάνα 50ρι και κάνα μισάωρο θα αράξεις και κωλο θα δώσεις
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.196
Κριτικές
166
Like
27.066
Πόντοι
34.538
Χθεσινή βαρεμάρα στο σπίτι και είπα να τσαρκάρω κατά τις 3 το βράδυ.πέρασμα απο πιάτσα.
στο γνωστό φανάρι επι γιαννιτσών 6-7 βουλγαροτσιγγάνες.Η μια αξιαγάμητη ξανθό μακρύ μαλλί  με ωραίο σωματάκι.
Επίσης εντόπισα να αφήνει ενας μια μαυρομάλλα πρώτη φορά τη έβλεπα μαύρο κολλάν και πολύ έντονο βάψιμο στο πρόσωπο κρατούσε μια μπύρα και τη πήρε άμμεσα άλλος συναγωνιστής.
λίγο πιο κάτω απο το φανάρι η κατσαρίδα μόνη μιλούσε στο τηλ αλλά δε ψήθηκα να την πάρω πάλι.
Επι μοναστηρίου μόλις είχαν βγει 3-4 μαυράκια όλα για φούντο.
Τέλος εκεί που κάθονται τα τρανς είχε καμιά 10 αστυνομικούς και έπαιζε αλκοτέστ (πιστεύω λόγο πρεμιέρας μαζωνάκης-δημάκη κ.λ.π).
Αυτά μάγκες ..καλά να περνάτε
Συντομη βολτα χθες βραδυ με ΓΙΟΡΚΙ,ΤΡΑΒΕΣΤΟΛΑΓΝΟ και ΜΕΝΑTHOR.
Κατα τις 02:00 λιγα κομματια..
Μας εκανε εντυπωση αρχες ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ οπως στριβεις απο ΑΓ.ΠΑΝΤΩΝ,
ενα μελαχροινο ωραιο τουμπανακι,στεκοταν μαζι με μια μαυρη..
Τα γνωστα μπαζοβουλγαρακια στη γωνια..
Καναμε μια γυρα απο ΟΠΑΠ οπου ειδαμε δυο τρεις γνωστες τρανς της πιατσας..

Α,στη γωνια εκει να σου και το μπατσικο για αλκοτεστ..
Κανει σημα το παλληκαρι,σταματαω,εγω οδηγουσα,
ειχα πιει δυο βοτκες,ειπιες μου λεει?
Ενα ποτο λεω,φυσαω,κοιταει..
ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ εγω ευγενικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom