Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (4 μέλη και 7 επισκέπτες)

Del_os

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Δεν είναι σταθερές πάρε την Γιαννιτσών κ θα τις βρεις η μία είναι ξανθιά
Δεν έχω πάρει καμία μη με ρωτήσεις τι κ πως
Είναι γυναίκες σίγουρα ε ?? Δεν θα πέσω σε κανένα τραβελι ?? Εμφανησιακα αυτή η ξανθιά ??
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Είναι γυναίκες σίγουρα ε ?? Δεν θα πέσω σε κανένα τραβελι ?? Εμφανησιακα αυτή η ξανθιά ??
Κανονικές από σώμα Με ρούχα κ από απόστασή τις έχω δει οπότε δε ξέρω τι κρύβουν αλλά είναι γυναίκες σίγουρα
Περιμένουμε ενημέρωσή σύντομα γιατί πολύ ζεστό σε βλέπω
 

Del_os

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Κανονικές από σώμα Με ρούχα κ από απόστασή τις έχω δει οπότε δε ξέρω τι κρύβουν αλλά είναι γυναίκες σίγουρα
Περιμένουμε ενημέρωσή σύντομα γιατί πολύ ζεστό σε βλέπω
Μόνο Γιαννιτσών έχει με κανένα 20€??
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
12
Like
3.455
Πόντοι
746
Μοναστηρίου που φίλε ?? Έχουμε διεύθυνση ??
Απο το Ροτοντα φιλε μου κ κατευθυνση προς κτελ. Το ιδιο κ Γιαννιτσων. Απο το Σελ μεχρι κ την διχαλα που στριβει για κτελ.
 

Εχέμυθος20

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
ΠΡΟΣΟΧΉ την ξανθιά τραβελι στο todaylicious μου πήρε πιπα χωρίς προφυλακτικό πριν καν το καταλάβω τον είχε βάλει μέσα.. Και το έχω μετανιώσει πικρά γτ ακόμα παλεύω με ουρολογικα θέματα.. Προσοχή!
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Σημερα για πρώτη φορά εδωσα πιπα στην Μαρία. Δηλώνη απο βουλγαρία 29ετών (εχω καιρό να κατέβω οπότε εγω την εβλεπα πρώτη φορά)
Γιαννιτσων με Κ. Οικονόμου την πέτυχα.
καλή πίπα χωρις να βιάζεται (20€) .

Μου είπε οτι με 60€ πάμε σε χώρο της. Ξερει κανεις τιποτα γι' αυτό τον χώρο; εχει παει καποιος;
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Σημερα για πρώτη φορά εδωσα πιπα στην Μαρία. Δηλώνη απο βουλγαρία 29ετών (εχω καιρό να κατέβω οπότε εγω την εβλεπα πρώτη φορά)
Γιαννιτσων με Κ. Οικονόμου την πέτυχα.
καλή πίπα χωρις να βιάζεται (20€) .

Μου είπε οτι με 60€ πάμε σε χώρο της. Ξερει κανεις τιποτα γι' αυτό τον χώρο; εχει παει καποιος;
Λες μια νταρτανα ξανθιά ;
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Βάση έλειψης θέματος και τοποθεσιών και βάση ότι το τμήμα ηθών της Θεσ/νικης θεωρείται :jerking: το αποδοτικότερο της Ελλάδος :jerking: πιστεύω πως πρέπει να εγκαινιάσουμε το σιγκεκριμένο forum για το δικό μας καλό (είμαι αυτοκινητογαμιάς).Ελπίζω να βρω συμπαραστάτες στον αγώνα της ενημέρωσης.
Χίλιες φορές στο αμάξι παρά στα παρακμειακά και τρισάθλια κολοχανεία που θέλουν να λέγονται μπουρδέλα
ʼντε καλή αρχή!!!!!!!!!!!!1
Με πιασίματα είναι ναι ξανθιά όχι ανοιχτόχρωμη ναι.
Τωρα τι να πω βράδυ ήταν γκαυλες είχα. Μια χαρά μου φάνηκε..??
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Καμιά μιλφαρα με κανένα 20€ παίζει παιδια
Μόνο Γιαννιτσών έχει με κανένα 20€??
Μοναστηρίου που φίλε ?? Έχουμε διεύθυνση ??
Έχεις ρωτήσει πάνω από 3-4 ερωτήσεις στη σειρά, απαντήσεις τις οποίες θα βρεις όλες αν ψάξεις λίγες μόνο σελίδες πίσω. Μην τα περιμένεις όλα στο πιάτο. Κάποιοι στάξανε φράγκα και χρόνο για να ενημερώσουν και εσύ βαριέσαι να διαβάσεις. Και επειδή έχει μέρες που ρώτησες υποθέτω τα εξερεύνησες τα μέρη (ή θα τα εξερευνήσεις). Οπότε ανυπομονούμε για ενημέρωση σου!
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Σημερα για πρώτη φορά εδωσα πιπα στην Μαρία. Δηλώνη απο βουλγαρία 29ετών (εχω καιρό να κατέβω οπότε εγω την εβλεπα πρώτη φορά)
Γιαννιτσων με Κ. Οικονόμου την πέτυχα.
καλή πίπα χωρις να βιάζεται (20€) .

Μου είπε οτι με 60€ πάμε σε χώρο της. Ξερει κανεις τιποτα γι' αυτό τον χώρο; εχει παει καποιος;
Δούλευε μέχρι πριν λίγο στα studio. Νταρντανομούνα, για πιάτσα σχετικά εμφανισιακό μωρό. Συνήθως θα τη βρεις Γιαννιτσών, Χαλκίδος προς ανατολικά. Στο αμάξι πίπα μέτρια, στα του αγώνα μην περιμένεις τρέλες, απλά ανοίγει τα απέραντα πόδια και βαράς. Στα 20, χωρίς πίεση χρόνου. Στο χώρο της δε γνωρίζω, ίσως βοηθήσει κάποιος συνάδελφος με τα φώτα του.
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
330
Κριτικές
5
Like
1.090
Πόντοι
361

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Έχεις ρωτήσει πάνω από 3-4 ερωτήσεις στη σειρά, απαντήσεις τις οποίες θα βρεις όλες αν ψάξεις λίγες μόνο σελίδες πίσω. Μην τα περιμένεις όλα στο πιάτο. Κάποιοι στάξανε φράγκα και χρόνο για να ενημερώσουν και εσύ βαριέσαι να διαβάσεις. Και επειδή έχει μέρες που ρώτησες υποθέτω τα εξερεύνησες τα μέρη (ή θα τα εξερευνήσεις). Οπότε ανυπομονούμε για ενημέρωση σου!
Πάει κ αυτός όπως κ τόσοι άλλοι
Ναμαστε καλά να τον θυμόμαστε :priest: :priest::priest::priest::priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom