Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
41
Like
3.687
Πόντοι
4.587
Η Κέλλυ το πρεζόνι που είπανε κάποιοι πιο πάνω έχει μήπως τατουάζ τριαντάφυλλο στον ομο και σκουλαρίκι στο άνω χείλος ;
Πολύ άσχημη, προφανώς απο την πρεζα. Μου πρότεινε πιπα για 15 ευρω μερα μεσημέρι
Έχει και ένα άλλο κοκκινομαλικο, ωραίο νεαρό μουνακι στην διχάλα μπενοντας για το κτελ αλλά ήταν λιωμα απο το χόρτο.
Επίσης ήταν και εκείνος ο μαλακας ο μεσήλικας με ενα γκρίζο σαραβαλακι χιλιοτρακαρισμενο. Εκοβε συνέχεια βόλτες εκεί μέσα μετά τη διχάλα και περιτρυγιριζε ένα δίμετρο ετοιμοθάνατο τραβελι. Καποια έψαχνε ο ανώμαλος , εχει μήπως κανένα καλό εκεί μεσα, κανένα πιτσιρικι γιατί θυμάμαι ο ίδιος είχε τρελό κόλλημα
με την τσιμπουκοχειλου στη χλοης. Με έπαιρνε και μάτι μια φορά που πηδαγα την τσιμπουκοχειλου στο ισοπεδομενο πια ερείπιο
 

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
27
Like
16
Πόντοι
0
Πολύ άσχημη, προφανώς απο την πρεζα. Μου πρότεινε πιπα για 15 ευρω μερα μεσημέρι
Έχει και ένα άλλο κοκκινομαλικο, ωραίο νεαρό μουνακι στην διχάλα μπενοντας για το κτελ αλλά ήταν λιωμα απο το χόρτο.
Επίσης ήταν και εκείνος ο μαλακας ο μεσήλικας με ενα γκρίζο σαραβαλακι χιλιοτρακαρισμενο. Εκοβε συνέχεια βόλτες εκεί μέσα μετά τη διχάλα και περιτρυγιριζε ένα δίμετρο ετοιμοθάνατο τραβελι. Καποια έψαχνε ο ανώμαλος , εχει μήπως κανένα καλό εκεί μεσα, κανένα πιτσιρικι γιατί θυμάμαι ο ίδιος είχε τρελό κόλλημα
με την τσιμπουκοχειλου στη χλοης. Με έπαιρνε και μάτι μια φορά που πηδαγα την τσιμπουκοχειλου στο ισοπεδομενο πια ερείπιο
Είχα πάρει παλιά πριν 8 χρόνια σε ένα κωλομπαρο ένα πρεζόνι Κέλλυ κοκαλιάρα μελαχρινή με μαυρο μακρύ μαλλί με πολλά τατουάζ και σκουλαρίκια στο χείλος και στη γλώσσα και ελεγα μήπως είναι αυτή…
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.206
Πόντοι
7.095
Πολύ άσχημη, προφανώς απο την πρεζα. Μου πρότεινε πιπα για 15 ευρω μερα μεσημέρι
Έχει και ένα άλλο κοκκινομαλικο, ωραίο νεαρό μουνακι στην διχάλα μπενοντας για το κτελ αλλά ήταν λιωμα απο το χόρτο.
Επίσης ήταν και εκείνος ο μαλακας ο μεσήλικας με ενα γκρίζο σαραβαλακι χιλιοτρακαρισμενο. Εκοβε συνέχεια βόλτες εκεί μέσα μετά τη διχάλα και περιτρυγιριζε ένα δίμετρο ετοιμοθάνατο τραβελι. Καποια έψαχνε ο ανώμαλος , εχει μήπως κανένα καλό εκεί μεσα, κανένα πιτσιρικι γιατί θυμάμαι ο ίδιος είχε τρελό κόλλημα
με την τσιμπουκοχειλου στη χλοης. Με έπαιρνε και μάτι μια φορά που πηδαγα την τσιμπουκοχειλου στο ισοπεδομενο πια ερείπιο
Πιθανόν το όμορφο κοκκινομαλλικο να είναι η Μαίρη, για την οποία δε θυμάμαι ποιος έλεγε πως έχει πιο πολύ τρίχα κι από σένα (χωρίς να σε.ξερω, εκτός αν είσαι Σπανός)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Larson

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
638
Πόντοι
81
Δε μπερδεύομαι εκεί είναι… είτε στο αμαξι είτε τριγύρω… αυτός έχει φίλους και αυτούς τους Αλβανούς που έχουν κάποια μπουρδελακια γιαυτο ένα διάστημα δούλευε μπουρδελο η βρομιάρα
Για να το λες κατι θα ξερεις εγω δεν τον εχω κοψει ισως γιατι δεν ασχολουμαι με την σαβουρα αυτη..Την βλεπω εκει που καθεται αλλα δεν την δινω βαση για αυτο ειχα πει δεν ξερω σιγουρα..Οπως και να εχει το αναλυσαμε τσαμπα σχολιαζουμε για την μαλακισμενη αυτη δεν αξιζει ο κοπος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom