Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

medimpan

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
57
Like
34
Πόντοι
0
Παιδιά κυκλοφορεί μία νομίζω καινούργια ψηλή ξανθιά μακρυά μαλλιά με 10-20 ευρώ κάνει τα πάντα και κόλο και πίπα μέσα, ξέρουμε τίποτα αν αξίζει?
ηλικία περίπου πού την είδες κ τι ώρες
πρέπει να είναι καμιά 30αρια ετών εγώ την πρωτη φορά την είδα απόγευμα νωρίς αλλά την άλλη μέρα που την φορτωσα ήταν κατά τις 8, είναι στο τέλος της Γιαννιτσών στη στροφή που κάνει για κτελ
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Παιδιά έρχομαι Θεσσαλονίκη για τις γιορτές. Υπάρχει κάποια ελληνίδα μιλφ; Ειδάλλως υπάρχει καμία που να γαμαει με στραπ ον; Ευχαριστώ προκαταβολικά. Καλές γιορτές σε όλους
:headbang::headbang::headbang:
 

EHome365

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
461
Πόντοι
21
Καλησπέρα Παιδιά
Ξέρει κανείς να μας πει ποιες δουλεύουν Πρωί-Μεσημέρι και που θα τις βρούμε;
Λόγο του ότι το βράδυ είναι λίγο δύσκολη η μετακίνηση.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα Παιδιά
Ξέρει κανείς να μας πει ποιες δουλεύουν Πρωί-Μεσημέρι και που θα τις βρούμε;
Λόγο του ότι το βράδυ είναι λίγο δύσκολη η μετακίνηση.
καμία Κινέζουλα μπορεί να βρεις τέτοιες ώρες μόνο
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
Αλλος ρωτάει για το σαπιοτραβελο άλλος κάποια να τον καρφώσει
Σόδομα κ γομορα γίναμε
Αντε ρε παιδιά με το καλό να μας μπει το 21
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Επανερχομαι με εμπειρια πια για αυτό που έγραψα πιο πάνω, την πήρα χτες το βραδάκι, με 20 ευρώ σε καλή καβάντζα είναι καλή πρέπει να είναι λίγο απελπισμένη και κάνει τα πάντα, το περίεργο είναι ότι έχει πολυ σφικτό μουνί και ανοιχτό κόλο, χύσιμο στο στόμα. Καλή περίπτωση
Τυπε δε μας λες σε ποιο σημειο την ειδες και τη ωρες
 

medimpan

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
57
Like
34
Πόντοι
0
Επανερχομαι με εμπειρια πια για αυτό που έγραψα πιο πάνω, την πήρα χτες το βραδάκι, με 20 ευρώ σε καλή καβάντζα είναι καλή πρέπει να είναι λίγο απελπισμένη και κάνει τα πάντα, το περίεργο είναι ότι έχει πολυ σφικτό μουνί και ανοιχτό κόλο, χύσιμο στο στόμα. Καλή περίπτωση
Τυπε δε μας λες σε ποιο σημειο την ειδες και τη ωρες
το έχω γραψει ήδη παραπάνω, απόγευμα νωρίς την πρώτη φορά και κατα τις 8 τη δεύτερη, στο τέλος της Γιαννιτσων που στρίβει ο δρόμος για κτελ
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Επανερχομαι με εμπειρια πια για αυτό που έγραψα πιο πάνω, την πήρα χτες το βραδάκι, με 20 ευρώ σε καλή καβάντζα είναι καλή πρέπει να είναι λίγο απελπισμένη και κάνει τα πάντα, το περίεργο είναι ότι έχει πολυ σφικτό μουνί και ανοιχτό κόλο, χύσιμο στο στόμα. Καλή περίπτωση
Τυπε δε μας λες σε ποιο σημειο την ειδες και τη ωρες
το έχει αναφέρει πιο πάνω...
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Είναι εύκολο να έρθει κανείς Θεσσαλονίκη μέρα ή παίζει πρόστιμο?
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Επανερχομαι με εμπειρια πια για αυτό που έγραψα πιο πάνω, την πήρα χτες το βραδάκι, με 20 ευρώ σε καλή καβάντζα είναι καλή πρέπει να είναι λίγο απελπισμένη και κάνει τα πάντα, το περίεργο είναι ότι έχει πολυ σφικτό μουνί και ανοιχτό κόλο, χύσιμο στο στόμα. Καλή περίπτωση
Τυπε δε μας λες σε ποιο σημειο την ειδες και τη ωρες
το έχει αναφέρει πιο πάνω...
Μήπως εννοεί εκείνη που είναι με τον τύπο με το μαύρο sienento? :uglystupid::tickedoff::confused::headbang::headbang:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Περασμα απο πιατσα 2 φορες μια μαζι με τον Τακη Μπουκα και μια μονος απο τις 18:00 μεχρι 8παρα μπας και πετυχω την ξανθια που αναφερθηκε την οποια και δε πετυχα λογικα λογο μερας. Κατα τ αλλα το μονο αξιολογο ηταν η Μαρια η Αλβανιδα δεν ειχε κατι αλλο παρα ζομπι και μαυρουλες αυτα τα ολιγα καλη χρονια σε ολους
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Πέρασμα χθες κατά τις 19:30 με 20:00.
Μοναστηρίου με Κωλλετη τρείς μαυρουλες, κάναν σήματα να σταματήσω, η μία στο φανάρι επέμενε να μπει μεσα, πρην το Ροτόντα το κοντό το μελαχρινό παρέα με τον gay, ντυμένο με μαύρο σορτσ και διχτυοτο καλτσον, πράγματι είναι πολύ καβαυλακι, φορτωθηκε σε χρόνο DT από αλλον, αφού κατέβηκε από το ένα αμάξι και άμεσος μπηκε σε άλλο.
Βούτυρα δύο βουλγαροτραβελακια, από πίσω τίποτα Κυρίλλου τίποτα.
Γιαννιτσών με Α.Π. η Μαρία η αλβανίδα, πάντα κορμάρα και πάντα ξεπετα,
λίγο παρακάτω στην διασταύρωση με Οικονόμου, με άσπρο καπελάκι η Αναστασία η Βουλγάρα, αυτή με το πολύ κοντό μαλλι,
διασταύρωση με Χαλκίδος καθόταν στα σκαλάκια η χονδρή η ξανθιά η Βουλγάρα που έχει μείνει 3-4 φορές έγκυος όσο καιρό την βλέπω στην πιάτσα και στην απέναντι γωνία η Σία η αλβανίδα, που σε πολλούς συστήνεται και ως Ελένη,
μετά την Κωλλετη δύο Βουλγαράκια αδιάφορα και η Μιλένα, όμορφη μεν Μαρία αλβανίδα στις υπηρεσίες όμως.
Στην Μαζαράκη στον ΟΠΑΠ από τρανς η Νανά η Κύπρια.
Ξανά Γιαννιτσών και στην Δάφνης ένα τσουβαλι γμστα και λίγο πιο κάτω περπατούσε καστανοξανθη αδύνατη με κόκκινο σκουφάκι, δεν μου έκανε κλικ να σταματήσω.
Πρην την διχάλα δύο Βουλγαράκια ακόμα ένα μελαχρινό αδύνατο που φαινόταν καλό μαζί με ένα βουλγαρογυφτακι.
Στην διχάλα μπροστά στο κινέζικο, σχετικά ψιλή, ξανθιά αδύνατη, Μαρίανα μου είπε και εμένα, φορτώθηκε για δοκιμαστικό.
Πίπα στο 20αρικο, αρκετά καλή θα έλεγα αν και ηταν με λάστιχο, χαϊδεμα της γύρω περιοχής, χωρίς πολλά πολλά.
Το θέμα είναι ότι σε κάνει να νιώθεις ευχάριστα, πρόσχαρη και ομιλητικια, ούτε μια φορά δεν μου παραπονέθηκε για το χρόνο.
 

L3fos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
38
Like
44
Πόντοι
0
Παιδιά όσον αφορά την μπέμπα Γιώτα από προσωπική εμπειρία (όχι σεξ αλλά σαν χαρακτήρας), από τότε που δουλευε σερβιτόρα στην Βαλαωρίτου είναι πεταμένα λεφτά.... Από εμφάνιση χάλια πρόσωπο αλλά αν σας αρέσουν τα skinny με πεταχτω κωλο, όπως εμένα πιστεύω είναι από τα καλύτερα!!!! Όταν την είδα πριν κανένα χρόνο να κάνει πιάτσα έτοιμος ήμουν να πάω αλλά επειδή είχα δει στο Facebook της ότι τα είχε με ένα πρεζονι παοκτση (όλο με κάτι λεσια την βλέπεις - παλιά αν ήσουν παοκτσης την πηδαγες τζάμπα σίγουρα....) και τον είχα δει μαζί της στην πιάτσα είπα ΟΧΙ δεν κινδυνεύουμε να κολλήσουμε για ένα ωραίο κωλαρακι (γενικά κινδυνεύουμε αλλά με αυτήν ένας λόγος παραπάνω)

Όσο για την Μαρία την αλβανίδα που λέτε πεταμένα λεφτά εγώ ποτέ δεν είχα θέμα.... Ναι σίγουρα είναι μην πιάνεις τα βυζιά μου αλλά ποτέ δεν μου είπε τελείωνε και γρήγορα....

Σημείωση: προσοχή με μια Αναστασία Ζαχαρουδη στο instagram μεγάλη απάτη
 

L3fos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
38
Like
44
Πόντοι
0
Επίσης θέλω να ρωτήσω τι άποψη έχετε για ένα κοντό ξανθό που κάθεται πάντα εκεί στην γωνία που στρίβεις για το στριπτιτζαδικο.... Ενώ όταν το βλέπω με φτιάχνει όσες φορές του έχω μιλήσει με ξενερώνει η παράξενη λεπτή φωνή της αφήστε που δεν πέφτει κάτω από 30€ με τίποτα

Επίσης αν υπάρχει άποψη για τα 2 τα γκαυλακια που κάθονται στην μοναστηριού έξω από την Eurobank, μια κοντή ξανθιά και μια λεπτή ψηλή μελαχρινή

Η Νίνα βγαίνει τώρα με την καραντίνα την έχει δει κανείς;; Μου έχει καρφωθεί να την γαμησω αυτήν αν και έχω διαβάσει ότι είναι και αυτή ξεπετα....
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Όταν την είδα πριν κανένα χρόνο να κάνει πιάτσα έτοιμος ήμουν να πάω αλλά επειδή είχα δει στο Facebook της ότι τα είχε με ένα πρεζονι παοκτση (όλο με κάτι λεσια την βλέπεις - παλιά αν ήσουν παοκτσης την πηδαγες τζάμπα σίγουρα....) και τον είχα δει μαζί της στην πιάτσα είπα ΟΧΙ δεν κινδυνεύουμε να κολλήσουμε για ένα ωραίο κωλαρακι (γενικά κινδυνεύουμε αλλά με αυτήν ένας λόγος παραπάνω)
Το πρεζόνι ΠΑΟΚτσης, αρειανός, ολυμπιακός,... να είναι το τελευταίο που σε ανησυχεί ...
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
1
γενικα στις πιατσες της θεσσαλονικης υπαρχουν πρεζακια που γαμιουνται και αν ναι σε ποιες?
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
γενικα στις πιατσες της θεσσαλονικης υπαρχουν πρεζακια που γαμιουνται και αν ναι σε ποιες?
Έχει μία που φοράει σκουφάκι και εντελώς αδύνατη.. την έχω δεί και μέρα και βράδυ..
 

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Stallion είδα ανέφερες κάτι για κινεζουλες πρωι-μεσιμερι... Που τις πετυχενεις και τι ώρα ; και αν είχες εμπειρία θα ήθελα να μάθω. ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom