Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (6 μέλη και 13 επισκέπτες)

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Κωλο δίνει μια Βουλγαρα, στρουμπουλούλα, με μεγάλο τατουάζ στο πόδι, που κάθεται πριν το Todaylicious, αλλα δεν αξίζει... Επισης κωλο δίνει και η πολυ-πολυ κοντή Βουλγαρα, που ειναι σαν κοριτσακι, αυτη την ξεκωλιαζεις και δεν νιώθει, αλλα εχω καιρό να την δω στην πιάτσα...
Αυτη μου είχε πει οτι κάποια στιγμή μπήκε σε ενα αυτοκίνητο πελάτη, τύπου stationwagon και πηγαίνοντας για την καβάντζα, πετάχτηκαν άλλοι τρεις απο πίσω και την πήγαν προς το βουνό και την παρτουζωσανε και οι 4 για καναδυο ώρες με το ζόρι, χωρις βεβαια να την πληρώσουν
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.080
Πόντοι
25.015
Ερωτηση, απο τι ωρα περιπου βγαινουν στην πιατσα?
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Ερωτηση, απο τι ωρα περιπου βγαινουν στην πιατσα?
Εξαρτάται από το πόσο πυκνές είναι οι περιπολίες της αστυνομίας.
Λάβε υπόψιν το γεγονός ότι τώρα τα στρούμφ κάνουν ντου κανονικά και
μέσα στις καβάτντζες. Συνεπώς δεν υπάρχει κάτι σταθερό σε ωράριο.
Κάνε βόλτες από 21:00 και μετά, καθώς σκοτεινιάζει νωρίτερα.
Επίσης άμα σε πιάσουν να γαμιέσαι μέσα στο αμάξι γλυτώνεις
το ευρωπαϊκό πρόστιμο για προσβολή δημοσίας αιδούς (1500). 
Εάν η κοπελιά είναι τοξικομανής θα την αφήσουν ελεύθερη.
Εσένα απλά θα σε γράψουν στο αστυνομικό δελτίο. Έχε μαζί σου ταυτότητα.
Καλά γαμήσια.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.080
Πόντοι
25.015
Εξαρτάται από το πόσο πυκνές είναι οι περιπολίες της αστυνομίας.
Λάβε υπόψιν το γεγονός ότι τώρα τα στρούμφ κάνουν ντου κανονικά και
μέσα στις καβάτντζες. Συνεπώς δεν υπάρχει κάτι σταθερό σε ωράριο.
Κάνε βόλτες από 21:00 και μετά, καθώς σκοτεινιάζει νωρίτερα.
Επίσης άμα σε πιάσουν να γαμιέσαι μέσα στο αμάξι γλυτώνεις
το ευρωπαϊκό πρόστιμο για προσβολή δημοσίας αιδούς (1500). 
Εάν η κοπελιά είναι τοξικομανής θα την αφήσουν ελεύθερη.
Εσένα απλά θα σε γράψουν στο αστυνομικό δελτίο. Έχε μαζί σου ταυτότητα.
Καλά γαμήσια.

εμενα φιλος αστυνομικος παντως μου ειπε οτι πλεον δεν μπορει κανεις να σε κανει τιποτα. οποτε απορω αν κανουν περισσοτερα ντου τα στρουμφ.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
εμενα φιλος αστυνομικος παντως μου ειπε οτι πλεον δεν μπορει κανεις να σε κανει τιποτα. οποτε απορω αν κανουν περισσοτερα ντου τα στρουμφ.
και μένα φίλος αστυνομικός ακριβώς το ίδιο μου είπε...
Μου είπε χαρακτηριστικά ότι και μπροστά από την πουτανα να περάσει περιπολικό και να τους κάνει και μια χειρονομία τύπου 'σας γράφω στο μουνί μου ' δε μπορούν να την κάνουν τίποτα...
Πόσο μάλλον το να ασχοληθούν με πελάτες.

 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
truth.png
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Δεν είναι ότι δεν μπορούν να τις κάνουν τίποτα.καθε φορά που τις πιάνουν γράφεται πρόστιμο νομίζω 200 και όταν μαζευτούν πολλά τις μπουζουριαζουν.ξερω κοπέλα από την πιάτσα που μαζεύτηκαν πολλά την πιάσανε και έκατσε μέσα περίπου 10 μήνες για να σβήσει τα πρόστιμα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Δεν είναι ότι δεν μπορούν να τις κάνουν τίποτα.καθε φορά που τις πιάνουν γράφεται πρόστιμο νομίζω 200 και όταν μαζευτούν πολλά τις μπουζουριαζουν.ξερω κοπέλα από την πιάτσα που μαζεύτηκαν πολλά την πιάσανε και έκατσε μέσα περίπου 10 μήνες για να σβήσει τα πρόστιμα.
Δεν ισχυει, κατι δεν γνωριζεις σωστα
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Τι δεν ισχύει τις πιάνουν δηλαδή και δεν τις κάνουν τίποτα.ολες δηλαδή εκδίδονται ελεύθερα.?
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Πόσες φορές έχω πετύχει να κάνουν περιπολία με φάρο ανοιχτό και να περνάν μπροστά από εκδιδόμενες να τις κοιτάνε μόνο και να περνάνε.. Άρα μην τρώτε παπά κι αυτοί κλαιν είναι αγγαρεία κάνουν
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Πόσες φορές έχω πετύχει να κάνουν περιπολία με φάρο ανοιχτό και να περνάν μπροστά από εκδιδόμενες να τις κοιτάνε μόνο και να περνάνε.. Άρα μην τρώτε παπά κι αυτοί κλαιν είναι αγγαρεία κάνουν  και εγώ το έχω δει αυτό να περνάν μπροστά από τα κοριτσια και ουτε να σταματανε και αλλες φορες να τις σκουπιζουν να μην υπαρχει ψυχη εξω.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Πόσες φορές έχω πετύχει να κάνουν περιπολία με φάρο ανοιχτό και να περνάν μπροστά από εκδιδόμενες να τις κοιτάνε μόνο και να περνάνε.. Άρα μην τρώτε παπά κι αυτοί κλαιν είναι αγγαρεία κάνουν
το τελευταίο πράγμα που ενδιαφέρει την αστυνομία είναι να ασχοληθεί με πουτανες εκτός αν υπάρχει συγκεκριμένη καταγγελία είτε επώνυμα είτε ανώνυμα... Δε τα βγάζω από το μυαλο μου,υψηλοβαθμος αξιωματικός της αστυνομίας μου τα λέει που τυχαίνει να είναι παιδικός μου φίλος.Αλλιως θα μου έλεγε φυλαξου μαλακα μη σε μαζέψουν κανένα βράδυ...
Αλλά μετά από κάποιες αλλαγές που έγιναν επί Σύριζα που στην ουσία ευνοούν την παραβατικοτητα όπως μου εξήγησε , δε μπορούν να κάνουν και πολλά

Καλό είναι που γίνονται περιπολιες στην περιοχή γιατί έχει μαζευτεί πολύ βρωμιά,τρόμαξε το μάτι μου την προηγούμενη βδομάδα που έκανα πολλές ώρες τσαρκα επί δύο νύχτες
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Ναι καλό είναι να κάνουν περιπολίες.τις τελευταιες δέκα μέρες έτυχε να βολταρω δύο βράδια στη γύρω περιοχή και είδα ότι  μόλις νυχτώσει κυκλοφορούν πολλοί μαυρουληδες και γενικά έχει πολύ βρωμιά.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Ναι καλό είναι να κάνουν περιπολίες.τις τελευταιες δέκα μέρες έτυχε να βολταρω δύο βράδια στη γύρω περιοχή και είδα ότι  μόλις νυχτώσει κυκλοφορούν πολλοί μαυρουληδες και γενικά έχει πολύ βρωμιά.
και γυφτοι πολλοί.. Δεν έχω ξαναδεί τόσο γυφταριο.Πανω στη Γιαννιτσών ανάμεσα Κωλέτη με Μαζαρακη ο άλλος είχες καμιά 8 γυφτισες μαζί και καμαρωνε λες και είχε απλωσει τα καρπουζια και περίμενε να τα πουλήσει..στ'αρχιδια τους όλα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.484
Πόντοι
1.706
Δεν τις κανουν απολυτως τιποτα.
Μονο αν καποια δεν εχει χαρτια μαζι της την παιρνουν μαζι για αναγνωριση στοιχειων.

Μου την επεσαν πανω στην πραξη, εμενα μου ζητησαν ταυτοτητα ,την κυρια επισης, μας ειπαν πως ειναι κατοικημενη περιοχη κ πως καποιος γειτονας παιρνει τηλεφωνο κ φυγαμε ολοι σε 2 λεπτα. Μαλιστα ειπαν πως μας καλουσαν απο το ηχειο να βγουμε απο το αμαξι αλλα δεν ακουγαμε λογω μουσικης. Ερχεται ενας μπατσος κ μας λεει: γιατι δεν βγαινετε ενω φωναζω στο μικροφωνο? Εχουμε ορεξη για ματι νομιζετε?
Φυγαμε κ πηγαμε αλλου.
Γιαννιτσων αριστερα στην διχαλα που παει για τα κτελ, στο μεγαλο οικοπεδο το πρωτο δεξια.

Και στην γερμανια μου ετυχε. Εκει που εχωνα σταματαει περιπολικο ,κατεβαινουν τεσσερεις μπατσοι, μας φεγγουν με ισχυρο φακο, κανουν γυρα το αμαξι ,κοιταζουν πινακιδες ,διασταυρωσαν ,φυγαν. Ουτε που μας μιλησαν. Δεν ηταν κατοικημενη η περιοχη
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Δεν τις κανουν απολυτως τιποτα.
Μονο αν καποια δεν εχει χαρτια μαζι της την παιρνουν μαζι για αναγνωριση στοιχειων.

Μου την επεσαν πανω στην πραξη, εμενα μου ζητησαν ταυτοτητα ,την κυρια επισης, μας ειπαν πως ειναι κατοικημενη περιοχη κ πως καποιος γειτονας παιρνει τηλεφωνο κ φυγαμε ολοι σε 2 λεπτα. Μαλιστα ειπαν πως μας καλουσαν απο το ηχειο να βγουμε απο το αμαξι αλλα δεν ακουγαμε λογω μουσικης. Ερχεται ενας μπατσος κ μας λεει: γιατι δεν βγαινετε ενω φωναζω στο μικροφωνο? Εχουμε ορεξη για ματι νομιζετε?
Φυγαμε κ πηγαμε αλλου.
Γιαννιτσων αριστερα στην διχαλα που παει για τα κτελ, στο μεγαλο οικοπεδο το πρωτο δεξια.

Και στην γερμανια μου ετυχε. Εκει που εχωνα σταματαει περιπολικο ,κατεβαινουν τεσσερεις μπατσοι, μας φεγγουν με ισχυρο φακο, κανουν γυρα το αμαξι ,κοιταζουν πινακιδες ,διασταυρωσαν ,φυγαν. Ουτε που μας μιλησαν. Δεν ηταν κατοικημενη η περιοχη
ε άρα στα λόγια μου έρχεσαι,προφανώς κάποιος σας είδε από πάνω από δίπλα από απέναντι και τους κάλεσε κι εκεί έπρεπε να εξετάσουν την καταγγελία...Πολύ λογικό
Όχι όμως ότι σου την είχαν στημένη για να σε πιάσουν με τον πουτσο στο χέρι.
Φαντάζομαι ευρωπαϊκό πρόστιμο δε πληρωσες ε?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.484
Πόντοι
1.706
ε άρα στα λόγια μου έρχεσαι,προφανώς κάποιος σας είδε από πάνω από δίπλα από απέναντι και τους κάλεσε κι εκεί έπρεπε να εξετάσουν την καταγγελία...Πολύ λογικό
Όχι όμως ότι σου την είχαν στημένη για να σε πιάσουν με τον πουτσο στο χέρι.
Φαντάζομαι ευρωπαϊκό πρόστιμο δε πληρωσες ε?
Ουτε ευρωπαικο ουτε ασιατικο
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
[size=13pt] Μπάζα παίζετε με την νοημοσύνη μας[/size]
:birdman: :jerking: :jerking:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom