Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

BOUGA

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Τις προάλλες φόρτωσα μια ξανθιά, ψηλή με μπότες, ωραίο σώμα στη Γιαννιτσών. 25€ τσιμπούκι και γαμήσι στο αμάξι. Ελληνίδα δήλωσε, μάλλον νότια ελβετίδα είναι. «Έλενα». Θα μπορούσε να κάνει βίζιτες κρίνοντας από εμφάνιση. Κάπως βαριεστημένη στην πιάτσα αλλά καλό βαθύ τσιμπούκι.

Πρώτη φορά πήρα από πιάτσα.

Μέτρια εμπειρία.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Χθεσινή βόλτα κατά τις 02.00!!! :grin:

Η Στελλιτσα έκοβε βόλτες πάνω κάτω με τις φόρμουλες της! :-*

Τα γνωστά Βουλγαράκια μετά την Κωλλετη που αρκετά από αυτά βάζουν και αγγελίες στο ka...sex! :fuck2:

ΣΤΟ φανάρι της Κωλλετη που ήμουν σταματημένος σκάει στο παράθυρο ένα ωραίο μωρό με μαύρο μαλλί μακρύ, λίγο ξυρισμένο στα πλαγια, φορούσε και μαύρο  σορτσάκι σαν στρινγκ αλλά ήταν τέρμα πιωμενο το μωρό...Αφού μου λέει " θες να κάνουμε μαζί βολτούλα??"( :dancing:)
-Την λέω "Άστο μωρό μου πάω σπιτακι!" :grin:

Μήπως ήταν η Χρύσα?? ΟΕΟΟΟ!!!

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Καλησπέρα σε όλους. Χρόνια παρακολουθώ, οπότε με τη σειρά μου κι εγώ όσο μπορώ να συμβάλω... Πριν περίπου ένα μήνα: Μαρίνα (έτσι μου συστήθηκε), για δεδομένα πιάτσας από τα πιο δυνατά κομμάτια κατά τη γνώμη μου. Ψιλό, μελαχρινό, άλλες φορές κοτσίδες τα μαλλιά άλλες πιασμένα. Φοράει πολλές φορές ακουστικά. Συνήθως βρίσκεται Μοναστηρίου με Χαλκίδος γωνία, μία φορά την έχω πετύχει και στη στάση. 30 το μεροκάματο. Στα του αγώνα... Δε θα πω ότι με ενθουσίασε αλλά ούτε ότι έμεινα δυσαρεστημένος. :pipa1: δε με τρέλανε, δεν ήταν όμως και κακή. Το ευχαριστήθηκα στο ότι είχε κορμί, πόδια να πιάνεις. Γενικός όπως είπα για την πιάτσα από τα τοπ με όμορφο προσωπάκι. Συμμετοχή καλή δεν ήταν ξυνομούρα, αλλάξαμε 2 στάσεις (περίπου 20 λεπτά :fuck2:), όταν της είπα για επόμενη δεν... Δε μπορούσε και καλά άλλο, δε συνέχισε με :pipa2: παρά μόνο με  :jerking: όπου και έγινε η κατάθεση. Με χάλασε λίγο αλλά προσωπικά πιστεύω χαραμίζετε σε αμάξι, δε μπορείς να την βολέψεις ούτε να την χαρείς. Πιστεύω χοτέλι θα είναι διαφορετικά τα πράγματα. Όπως και να έχει αξίζει λόγο εμφάνισης και σώματος. Μπορεί να μην πετάει αλλά δεν είναι κακή.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.484
Πόντοι
1.706
Καλησπέρα σε όλους. Χρόνια παρακολουθώ, οπότε με τη σειρά μου κι εγώ όσο μπορώ να συμβάλω... Πριν περίπου ένα μήνα: Μαρίνα (έτσι μου συστήθηκε), για δεδομένα πιάτσας από τα πιο δυνατά κομμάτια κατά τη γνώμη μου. Ψιλό, μελαχρινό, άλλες φορές κοτσίδες τα μαλλιά άλλες πιασμένα. Φοράει πολλές φορές ακουστικά. Συνήθως βρίσκεται Μοναστηρίου με Χαλκίδος γωνία, μία φορά την έχω πετύχει και στη στάση. 30 το μεροκάματο. Στα του αγώνα... Δε θα πω ότι με ενθουσίασε αλλά ούτε ότι έμεινα δυσαρεστημένος. :pipa1: δε με τρέλανε, δεν ήταν όμως και κακή. Το ευχαριστήθηκα στο ότι είχε κορμί, πόδια να πιάνεις. Γενικός όπως είπα για την πιάτσα από τα τοπ με όμορφο προσωπάκι. Συμμετοχή καλή δεν ήταν ξυνομούρα, αλλάξαμε 2 στάσεις (περίπου 20 λεπτά :fuck2:), όταν της είπα για επόμενη δεν... Δε μπορούσε και καλά άλλο, δε συνέχισε με :pipa2: παρά μόνο με  :jerking: όπου και έγινε η κατάθεση. Με χάλασε λίγο αλλά προσωπικά πιστεύω χαραμίζετε σε αμάξι, δε μπορείς να την βολέψεις ούτε να την χαρείς. Πιστεύω χοτέλι θα είναι διαφορετικά τα πράγματα. Όπως και να έχει αξίζει λόγο εμφάνισης και σώματος. Μπορεί να μην πετάει αλλά δεν είναι κακή.
μετριοτητα δλδ
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Πες το και έτσι, ναι...
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Γενικός δεν είμαι καινούριος, παλιά καραβάνα εποχές Βαρδάδη... Απλά για να συστηθώ.
Είχα πετύχει και τη Ρία εκείνες τις μέρες την οποία πήρα μόνο για :pipa1: . Καλή, ορεξάτη. Σε λεπτομέρειες δε θα μπω, τη γνωρίζετε.
Την πετυχαίνω που λέτε και προχθές. Καταρχάς και τις δύο φορές ήταν στη στάση επί της Μοναστηρίου πρίν τη Χαλκίδος. Εντάξει δε παίζεται.
Δεν έχω θέμα και ούτε είμαι μυγιάγγιχτος, αλλά το τερμάτισε. Είχε τρίχες ρε φίλε, όχι τριχούλες, τριχάρες! Βγαίναν έξω από το βρακί και περίσσευαν... Τουλάχιστον 6 μήνες θα είχε να τις πάρει, για τέτοια φάση μιλάω... Έχω δει και έχω δει πράμα, αλλά τόση τρίχα πρώτη φορά..  Η ίδια της στον κόσμο της, κόκαλο. Στα του αγώνα πρόθυμη όπως πάντα αλλά... το κορίτσι ήταν αλλού. Και τι κάνει το φρούτο; Την πλήρωσα, τα λεφτά τα αφήνω στο ταμπλό μπροστά της και η ηλ**θια τα ξέχασε. Όπως ξέχασε και τη ζακέτα της στο αμάξι :headbang: . Τραγική, πραγματικά.
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Γενικός δεν είμαι καινούριος, παλιά καραβάνα εποχές Βαρδάδη... Απλά για να συστηθώ.
Είχα πετύχει και τη Ρία εκείνες τις μέρες την οποία πήρα μόνο για :pipa1: . Καλή, ορεξάτη. Σε λεπτομέρειες δε θα μπω, τη γνωρίζετε.
Την πετυχαίνω που λέτε και προχθές. Καταρχάς και τις δύο φορές ήταν στη στάση επί της Μοναστηρίου πρίν τη Χαλκίδος. Εντάξει δε παίζεται.
Δεν έχω θέμα και ούτε είμαι μυγιάγγιχτος, αλλά το τερμάτισε. Είχε τρίχες ρε φίλε, όχι τριχούλες, τριχάρες! Βγαίναν έξω από το βρακί και περίσσευαν... Τουλάχιστον 6 μήνες θα είχε να τις πάρει, για τέτοια φάση μιλάω... Έχω δει και έχω δει πράμα, αλλά τόση τρίχα πρώτη φορά..  Η ίδια της στον κόσμο της, κόκαλο. Στα του αγώνα πρόθυμη όπως πάντα αλλά... το κορίτσι ήταν αλλού. Και τι κάνει το φρούτο; Την πλήρωσα, τα λεφτά τα αφήνω στο ταμπλό μπροστά της και η ηλ**θια τα ξέχασε. Όπως ξέχασε και τη ζακέτα της στο αμάξι :headbang: . Τραγική, πραγματικά.
Γουστάρει αξυρισιες κ αλλα τέτοια ο παππούς της (συζυγος) γι'αυτό
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
[size=13pt]Σοβαρά? Έχει ξυρισμένα πόδια και αξύριστο μουνί?
Χέσε μας ρε μαλάκα. Πες καλύτερα την αλήθεια ότι την βάρεσες.[/size]
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
[size=13pt]Σοβαρά? Έχει ξυρισμένα πόδια και αξύριστο μουνί?
Χέσε μας ρε μαλάκα. Πες καλύτερα την αλήθεια ότι την βάρεσες.[/size]
Καταρχάς δεν είμαι μαλάκας αν αναφέρεσαι σε εμένα. Και κατά δεύτερων... Τι να βαρέσω ρε φίλε; Να μου μείνει στα χέρια θέλεις;
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Την φούντα στο μουνι δεν την ξυριζει ποτέ και τις περισσότερες φορές κάνει κάνα 5λεπτο να καταφέρει να βγει απ το αυτοκίνητο
 

giannakiss

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
104
Like
104
Πόντοι
1
Παιδιά του καλό παίζει γενικά στην Θεσσαλονίκη?
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Καλο και πιατσες Θεσσαλονικης δεν πανε μαζι .
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Βγαίνεις και βλέπεις... Επίσης είχα πάρει πριν καιρό μια σχετικά γεματούλα ξανθιά εν ονόματι Έλενα, πριν τη Χαλκίδος πάνω στη Γιαννιτσών, συνήθως φοράει μινάκι... Την πήρα λόγο του ότι η πιάτσα ήταν άδεια και είχα κάψει είδη κανένα 20αρικό σε βενζίνες. Την φορτώνω,  :pipa1: πολύ μέτρια ως προς χάλια, και πολύ σύντομη. Με το που της τον :takethis: άρχιζε να τραβιέται όλο ωχ και ωχ. Πονάω λέει... Γιατί πονάς κουκλίτσα μου; Άνθρωπος είμαι λέει και εγώ πονάω συνέχεια σεξ, δεν είμαι μηχάνημα. Την παράτησα όπως ήταν, την πέταξα από το αμάξι. Μακριά, ξινομούρα και κρύα. Βρε βόδι δε λέει κανένας δεν είσαι άνθρωπος αλλά αν δεν μπορείς δεν βγαίνεις πιάτσα πολύ απλά τα πράγματα.
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
[size=13pt]Πώς θα ζήσουν τα μεγάλα αφεντικά των στούντιο[/size]
[size=14pt]Η Ρία αργεί να φύγει από το αυτοκίνητο αλλά πάντα παίρνει την ζακέτα και τα χρήματα της[/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom