Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
[size=13pt]Πώς θα ζήσουν τα μεγάλα αφεντικά των στούντιο[/size]
[size=14pt]Η Ρία αργεί να φύγει από το αυτοκίνητο αλλά πάντα παίρνει την ζακέτα και τα χρήματα της[/size]
Κι εγώ μια φορά ξέχασα να την πληρώσω κι έφυγε, ήταν ανήμερα της γιορτής της και είχε πάρει ένα κοκορακι να το γιορτάσει όπως μου είχε πει όταν έβαλα το χέρι στο σουτιέν κ την ρώτησα τι είναι αυτό. Τα χρήματα της τα έδωσα την επόμενη φορά
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
[size=13pt]Πώς θα ζήσουν τα μεγάλα αφεντικά των στούντιο[/size]
[size=14pt]Η Ρία αργεί να φύγει από το αυτοκίνητο αλλά πάντα παίρνει την ζακέτα και τα χρήματα της[/size]
Δε διαφωνώ φίλε μου, ούτε έγραψα ότι το συνηθίζει. Απλά ανάφερα τι έτυχε σε εμένα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Βγαίνεις και βλέπεις... Επίσης είχα πάρει πριν καιρό μια σχετικά γεματούλα ξανθιά εν ονόματι Έλενα, πριν τη Χαλκίδος πάνω στη Γιαννιτσών, συνήθως φοράει μινάκι... Την πήρα λόγο του ότι η πιάτσα ήταν άδεια και είχα κάψει είδη κανένα 20αρικό σε βενζίνες. Την φορτώνω,  :pipa1: πολύ μέτρια ως προς χάλια, και πολύ σύντομη. Με το που της τον :takethis: άρχιζε να τραβιέται όλο ωχ και ωχ. Πονάω λέει... Γιατί πονάς κουκλίτσα μου; Άνθρωπος είμαι λέει και εγώ πονάω συνέχεια σεξ, δεν είμαι μηχάνημα. Την παράτησα όπως ήταν, την πέταξα από το αμάξι. Μακριά, ξινομούρα και κρύα. Βρε βόδι δε λέει κανένας δεν είσαι άνθρωπος αλλά αν δεν μπορείς δεν βγαίνεις πιάτσα πολύ απλά τα πράγματα.
το έχω γράψει κ Εγώ για την συγκεκριμένη Ρουμάνα γεμάτουλα με γλυκό πρόσωπο την έδιωξα κακήν κακώς κ την είπα μάλιστα να την παρατηρώ εκει απέναντί από το fever πάει. Στήνεται στην Χαλκίδος ανάμεσα Μοναστηριού με Γιαννιτσών μακριά το ούφο να φύγει αν δε μπορεί να δουλέψεινα πάει να γίνει λάντζερα το βλήμα
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
stallion41 αυτό ακριβός το βλήμα είναι, μακριά!
Είχα διαβάσει πρόσφατα ότι κάποιος είδε την Ήρα. Την είχα πάρει κι εγώ παλαιότερα πριν αρκετό καιρό αλλά μόνο για  :pipa1:. Δεν ήξερα ότι βγαίνει ακόμα, έχω πάρα πολύ καιρό να την δω. Έχουμε κανένα νέο της; Καλή ήταν, ορεξάτη χωρίς βιασύνες, τα τίμησε τα λεφτά της. Τότες την είχα συναντήσει στο μπλέ το μικρό το βενζινάδικο ακριβός μετά τη Δάφνης. Κάπου διάβασα πρόσφατα ότι εθεάθη λίγο πριν την προέκταση Γιαννιτσών προς Κτελ...
Υ.γ.: Ένα Βουλγαραάκι ( ; ) καστανόξανθο μικρό (20-23;), σόμα κανονικό προς αδύνατο που κάθετε συνήθως πριν τη Δάφνης μαζί με τις άλλες, άσπρο φόρεμα φοράει πάντα. Το έχει πάρει κανένας; Γνωρίζουμε τίποτα;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
stallion41 αυτό ακριβός το βλήμα είναι, μακριά!
Είχα διαβάσει πρόσφατα ότι κάποιος είδε την Ήρα. Την είχα πάρει κι εγώ παλαιότερα πριν αρκετό καιρό αλλά μόνο για  :pipa1:. Δεν ήξερα ότι βγαίνει ακόμα, έχω πάρα πολύ καιρό να την δω. Έχουμε κανένα νέο της; Καλή ήταν, ορεξάτη χωρίς βιασύνες, τα τίμησε τα λεφτά της. Τότες την είχα συναντήσει στο μπλέ το μικρό το βενζινάδικο ακριβός μετά τη Δάφνης. Κάπου διάβασα πρόσφατα ότι εθεάθη λίγο πριν την προέκταση Γιαννιτσών προς Κτελ...
Υ.γ.: Ένα Βουλγαραάκι ( ; ) καστανόξανθο μικρό (20-23;), σόμα κανονικό προς αδύνατο που κάθετε συνήθως πριν τη Δάφνης μαζί με τις άλλες, άσπρο φόρεμα φοράει πάντα. Το έχει πάρει κανένας; Γνωρίζουμε τίποτα;
πολύ καλό το βουλγαρακι πού λες νομίζω Σοφία την λένε τιμάει το 20ρικο
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
stallion41 αυτό ακριβός το βλήμα είναι, μακριά!
Είχα διαβάσει πρόσφατα ότι κάποιος είδε την Ήρα. Την είχα πάρει κι εγώ παλαιότερα πριν αρκετό καιρό αλλά μόνο για  :pipa1:. Δεν ήξερα ότι βγαίνει ακόμα, έχω πάρα πολύ καιρό να την δω. Έχουμε κανένα νέο της; Καλή ήταν, ορεξάτη χωρίς βιασύνες, τα τίμησε τα λεφτά της. Τότες την είχα συναντήσει στο μπλέ το μικρό το βενζινάδικο ακριβός μετά τη Δάφνης. Κάπου διάβασα πρόσφατα ότι εθεάθη λίγο πριν την προέκταση Γιαννιτσών προς Κτελ...
Υ.γ.: Ένα Βουλγαραάκι ( ; ) καστανόξανθο μικρό (20-23;), σόμα κανονικό προς αδύνατο που κάθετε συνήθως πριν τη Δάφνης μαζί με τις άλλες, άσπρο φόρεμα φοράει πάντα. Το έχει πάρει κανένας; Γνωρίζουμε τίποτα;
Ήρα είναι η αγαπημένη μου από πιάτσες όσες φορές την πήρα και μία φορά και σε χοτελ τιμάει 100% τα λεφτά που της δίνεις
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μία Τζένη πού πάει βάρκα γυαλο κάπου πριν την διασταύρωση για κτελ απέναντί από την καβαντζα στο στο στενό την έχει πάρει κάνεις έχει καλό κορμί κ χαμογελαστή αλλά κ καλά έχει μόνιμα περίοδο κ κάνει μόνο πίπα
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
πολύ καλό το βουλγαρακι πού λες νομίζω Σοφία την λένε τιμάει το 20ρικο
Ευχαριστώ φίλε μου, θα το τιμήσω τότε οπωσδήποτε μιας και το είχα βάλει στο μάτι και θα σου πω εντυπώσεις.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Πριν κανα δύο εβδομάδες είχα πάρει βόλτα τη Νίνα, κάθετε ακριβός απέναντι από τα Βουλγαράκια πριν την Δάφνης. Συνήθως είναι πάντα μόνη της.
25 χρονών, Καστανό μαλλάκι, αδύνατο με πατάρα. Απο πρόσωπο δε σκίζει, δεν είναι όμως και μάπα. Μια χαρά είναι σχετικά. Τίμια επιλογή αλλά ζητάει κάτι παραπάνω (30). Τα τιμάει τα λεφτά της (αν και γενικά είμαι κατά του >20 στην πιάτσα) και σηκώνει και χαβαλέ. Με φίλο πάλι που μίλησα είπε ότι δεν έσκαβε... Σε εμένα ήτανε δυνατή και ορεξάτη, μήπως είναι με τις μέρες της. Άσε που έχει και σχετικά ανθρώπινη καβάτζα και δε σε βάζει να :fuck1: μες στα φώτα και την κυκλοφορία. Άλλο πρόβλημα και αυτό....
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Μία Τζένη πού πάει βάρκα γυαλο κάπου πριν την διασταύρωση για κτελ απέναντί από την καβαντζα στο στο στενό την έχει πάρει κάνεις έχει καλό κορμί κ χαμογελαστή αλλά κ καλά έχει μόνιμα περίοδο κ κάνει μόνο πίπα
Μια σχετικά ψιλή, αδύνατο, μαυρομάλλα (ίσια μαλλιά) αυτήν λες; Από το χαμογελαστή που είπες μου ήρθε στο νου, δε γνωρίζω όμως αν μιλάμε για την ίδια, όνομα δεν θυμάμαι...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μια σχετικά ψιλή, αδύνατο, μαυρομάλλα (ίσια μαλλιά) αυτήν λες; Από το χαμογελαστή που είπες μου ήρθε στο νου, δε γνωρίζω όμως αν μιλάμε για την ίδια, όνομα δεν θυμάμαι...
όχι καστανή είναι αυτή αδύνατη κ κάνει μπαμ από μακριά γιατί περπατάει σαν σε πασαρέλα

Αυτή πού λες είναι σοβαρή αλλά καλή στο σεξ αλλά είναι ψηλή κ δε χωράει στο αμάξι

Οσο για την Νίνα είναι καλό μωρό αλλά αν περάσει το 10λεπτό το πολύ σε παρατάει κ φεύγει άσε πού είναι με τις μέρες της
 

SexoJim

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Χρόνια παρακολουθώ, οπότε με τη σειρά μου κι εγώ όσο μπορώ να συμβάλω... Πριν περίπου ένα μήνα: Μαρίνα (έτσι μου συστήθηκε), για δεδομένα πιάτσας από τα πιο δυνατά κομμάτια κατά τη γνώμη μου. Ψιλό, μελαχρινό, άλλες φορές κοτσίδες τα μαλλιά άλλες πιασμένα. Φοράει πολλές φορές ακουστικά. Συνήθως βρίσκεται Μοναστηρίου με Χαλκίδος γωνία, μία φορά την έχω πετύχει και στη στάση. 30 το μεροκάματο. Στα του αγώνα... Δε θα πω ότι με ενθουσίασε αλλά ούτε ότι έμεινα δυσαρεστημένος. :pipa1: δε με τρέλανε, δεν ήταν όμως και κακή. Το ευχαριστήθηκα στο ότι είχε κορμί, πόδια να πιάνεις. Γενικός όπως είπα για την πιάτσα από τα τοπ με όμορφο προσωπάκι. Συμμετοχή καλή δεν ήταν ξυνομούρα, αλλάξαμε 2 στάσεις (περίπου 20 λεπτά :fuck2:), όταν της είπα για επόμενη δεν... Δε μπορούσε και καλά άλλο, δε συνέχισε με :pipa2: παρά μόνο με  :jerking: όπου και έγινε η κατάθεση. Με χάλασε λίγο αλλά προσωπικά πιστεύω χαραμίζετε σε αμάξι, δε μπορείς να την βολέψεις ούτε να την χαρείς. Πιστεύω χοτέλι θα είναι διαφορετικά τα πράγματα. Όπως και να έχει αξίζει λόγο εμφάνισης και σώματος. Μπορεί να μην πετάει αλλά δεν είναι κακή.
μαλλον ειναι αυτη που ανεφερα και γω
 

Majen

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Ένα ξανθό πριν το βενζινάδικο της sell προς one salonica αξίζει κ πόσο παίρνει
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Πω πω ρε μάγκες ποια ήταν αυτή σήμερα λίγο μετα το shell μαυρομαλλα με λαχανι μπλουζάκι και τζιν σορτσάκι με όλη την κωλαρα της εξω. Πολύ δυνατή εμφανησιακα, αλλά δε φόρτωσα γιατί είχα να παω κάπου. Φοβερο
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
Πω πω ρε μάγκες ποια ήταν αυτή σήμερα λίγο μετα το shell μαυρομαλλα με λαχανι μπλουζάκι και τζιν σορτσάκι με όλη την κωλαρα της εξω. Πολύ δυνατή εμφανησιακα, αλλά δε φόρτωσα γιατί είχα να παω κάπου. Φοβερο
μαλλον η Μαρια η αλβανιδα ειναι αδελφε αλλα οση ομορφια εχει αλλο τοσο ξεπετα ειναι καλητερα πετα τα λεφτα καπου πιο πολυ τοπο θα πιασουν ...μακρυα...ασ το επιβεβαιωσει και αλλοσ φιλοσ...παλια ξανθια ηταν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Majen

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Μια σχετικά ψιλή, αδύνατο, μαυρομάλλα (ίσια μαλλιά) αυτήν λες; Από το χαμογελαστή που είπες μου ήρθε στο νου, δε γνωρίζω όμως αν μιλάμε για την ίδια, όνομα δεν θυμάμαι...
Τζένη αυτή ήταν και σε μια στάση λ. στη μοναστηρίου, πολυ μετα το ροτόντα χοτέλ. Την είχα γαμίσει δυο φορες μέσα σε ένα αδιεξοδο απέναντι απο τη στάση και πάνω σε ένα σαράβαλο αυτοκινητάκι. Βουλγάρα είναι ωραίο μουνί και της αρρσει να τη σκίζεις στα όρθια. Είχα ακούσει κιόλας ότι γαμιέται και χωρίς καπότα άμα είσαι τακτικός πελάτης.
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Κι αυτό τώρα είναι προσόν που την τιμά?προσπαθώ να καταλάβω ποιος είναι πιο μαλακας στο ακαποτο...αυτή που το δίνει ή αυτός που το παίρνει...τραγικό πραγματικά
 

Majen

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον η Μαρια η αλβανιδα ειναι αδελφε αλλα οση ομορφια εχει αλλο τοσο ξεπετα ειναι καλητερα πετα τα λεφτα καπου πιο πολυ τοπο θα πιασουν ...μακρυα...ασ το επιβεβαιωσει και αλλοσ φιλοσ...παλια ξανθια ηταν...
Κ εγώ την είδα πολύ δυνατή. Πόσο πάει η Μαρία
 

Majen

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζετε αν καμιά από την πιάτσα (όχι τρανς) δίνει κωλο κ πόσο
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Η κατσαρίδα αλλά όχι πάντα όπως την πιάσει.Τελευταία φορά πήρε 30€ και στο σπίτι της και Κυριακή πρωί.Μετά από σχεδόν 4 χρόνια γνωριμίας.Τώρα δεν ξέρω αν δίνει από την πρώτη φορά.Πάντως είναι με τα νερά της.Και η Ρίτα μου έχει δώσει πολλές φορές με 20άρικο αλλά αυτή έχει εξαφανιστεί.Αυτές που ξέρω ότι έδιναν κώλο δεν βγαίνει καμία τώρα.Ολες την έκαναν για αλλού.Αν ξέρει καμία κάποιος συναγωνιστής ας πει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom