Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Το ξενοδοχείο εννοούμε αδερφέ!
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Η βόλτα της Δευτέρας νωρίς το βράδυ κατά τις 21:00 δεν είχε τίποτα καινούργιο.  Αρκετές την στήνουν πλέων στο today για καφέ, και την περισσότερη ώρα την βγάζουν εκεί. 
Έπειτα από 2 βόλτες κατέληξα στην Ελένη (αδύνατη ξανθιά με τατουάζ στο πόδι, συνήθως είναι στην Χαλκίδος)
Αν και έχω διαβάσει αρκετά αρνητικά από άλλους για την συγκεκριμένη, εγώ θεωρώ ότι κάνει από τις καλύτερες πίπες χωρίς βιασύνη στα 15€. 

 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Η βόλτα της Δευτέρας νωρίς το βράδυ κατά τις 21:00 δεν είχε τίποτα καινούργιο.  Αρκετές την στήνουν πλέων στο today για καφέ, και την περισσότερη ώρα την βγάζουν εκεί. 
Έπειτα από 2 βόλτες κατέληξα στην Ελένη (αδύνατη ξανθιά με τατουάζ στο πόδι, συνήθως είναι στην Χαλκίδος)
Αν και έχω διαβάσει αρκετά αρνητικά από άλλους για την συγκεκριμένη, εγώ θεωρώ ότι κάνει από τις καλύτερες πίπες χωρίς βιασύνη στα 15€. 
Ωραιο μουνι ξεχασες κατι ακομα πεντακαθαρη
 
  • Like
Αντιδράσεις: rakor

mforfcy

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
238
Like
26
Πόντοι
1
Αλλαγη πλάνου. Ενα βραδι Θεσσαλονίκη. Που μπορω να παω οταν εχω ένα δυορο κενο?
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1

http://[URL unfurl="true"]www.patrasevents.gr/imgsrv/f/full/1881033.jpg[/img[/URL]]
[color=red][font=Tahoma][size=13pt]Ενα δυωράκι ό,τι πρέπει για ειδικά για εσένα[/size][/font][/color]
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Νικολεττα που λετε..πιπα στα 15. Καλη...αλλα με ζαλιζε δωσε αλλα 5 να γαμησεις
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
10 γυμνό? Φαίνεται σπαστικια πάντως
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
οχι με καποτα αλλα τι σου φαινετε παραξενο εγω την εν λογο πρωτη φορα που την ειδα την πηρα απο κωλο με ενα 20αρικο
εγω οποτε τσαρκαρω εκει ρε παιδια ποτε δε βλεπω καμια καλη γκομενα...που τις πετυχαινετε;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
εγω οποτε τσαρκαρω εκει ρε παιδια ποτε δε βλεπω καμια καλη γκομενα...που τις πετυχαινετε;
Εμφανησιμες στην πιατσα ειναι η Νικολετα και η Ελενη αντε και η κατσαριδα που γυμνη χανει πολλη ενω θα μπορουσε να ταν μουναρος καμμια αλλη τωρα δε θυμαμαι
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Εμφανησιμες στην πιατσα ειναι η Νικολετα και η Ελενη αντε και η κατσαριδα που γυμνη χανει πολλη ενω θα μπορουσε να ταν μουναρος καμμια αλλη τωρα δε θυμαμαι
την κατσαριδα την εχω παρει και εχεις δικιο...τις αλλες δεν τις εχω δει ποτε ουτε καν ξερω τι κανουνε απο υπηρεσιες
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
την κατσαριδα την εχω παρει και εχεις δικιο...τις αλλες δεν τις εχω δει ποτε ουτε καν ξερω τι κανουνε απο υπηρεσιες
πρεπει να τσαρκαρεις συχνοτερα αν δε τσαρκαρεις δε θα δεις
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Προχθές πήρα την Κατερίνα την μελαμψουλα που στέκεται λίγο μετά το φανάρι του today. Άψογη ήταν με 20 και σεξ και ακα πίπα με τελείωμα στο στόμα. Τίμιο 20ρικο. Πάντως τις προάλλες λεβέντες είχε πάρει την τσεχα την ξανθιά(μου διαφεύγει το ονομα) με 20 και εκεί που την πηδουσα και τελειώνω τον βγάζω και βλέπω αίματα. Oh sorry λέει αυτή. Τι sorry μωρή της λέω θα μας κολλήσεις και τπτ.. Δεν καταλαβαίνει.. μου λεει..Κατά λάθος. Μετά πήγα για πλύσιμο στον κλίβανο....
 

Thessalonikios69

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Αυτό το ακάποτο με ξεπερνά ειδικά όσους έχουμε μια οικογένεια ...δεν φοβάται κανείς τίποτε  ;;;; 
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Προχθές πήρα την Κατερίνα την μελαμψουλα που στέκεται λίγο μετά το φανάρι του today. Άψογη ήταν με 20 και σεξ και ακα πίπα με τελείωμα στο στόμα. Τίμιο 20ρικο. Πάντως τις προάλλες λεβέντες είχε πάρει την τσεχα την ξανθιά(μου διαφεύγει το ονομα) με 20 και εκεί που την πηδουσα και τελειώνω τον βγάζω και βλέπω αίματα. Oh sorry λέει αυτή. Τι sorry μωρή της λέω θα μας κολλήσεις και τπτ.. Δεν καταλαβαίνει.. μου λεει..Κατά λάθος. Μετά πήγα για πλύσιμο στον κλίβανο....

Jesus Christ!!!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Δύο φορές πήρα γυναίκα από την πιάτσα και
σιχαθηκα τον εαυτό μου και είπα δε το ξανακάνω...γι'αυτο και δεν ξαναγραψα ποτέ εδώ.
ΌΜΩΣ την Κυριακή το απόγευμα κατά τις 18.30  γωνία Γιαννιτσών με Αγίων Πάντων ήταν στημένο ένα απίστευτο γκομενακι όμορφο, με κολάν που τονιζε το πεταχτό κωλαρακι και χαρακτηριστικά μπορντώ σουετ παπούτσια
Κοιταχτηκαμε την πρώτη φορά που πέρασα από μπροστά της δε σταμάτησα όμως και όταν ξαναγυρισα είχε εξαφανιστεί
Την γνωρίζει κανείς ?
Τις νύχτες αργά που γυρνάω συχνά τη Γιαννιτσών μόνο πρεζονια,γυφτακια και μαύρες βλέπω
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Μετά τις 12 πολύ παρακμή
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Δύο φορές πήρα γυναίκα από την πιάτσα και
σιχαθηκα τον εαυτό μου και είπα δε το ξανακάνω...γι'αυτο και δεν ξαναγραψα ποτέ εδώ.
ΌΜΩΣ την Κυριακή το απόγευμα κατά τις 18.30  γωνία Γιαννιτσών με Αγίων Πάντων ήταν στημένο ένα απίστευτο γκομενακι όμορφο, με κολάν που τονιζε το πεταχτό κωλαρακι και χαρακτηριστικά μπορντώ σουετ παπούτσια
Κοιταχτηκαμε την πρώτη φορά που πέρασα από μπροστά της δε σταμάτησα όμως και όταν ξαναγυρισα είχε εξαφανιστεί
Την γνωρίζει κανείς ?
Τις νύχτες αργά που γυρνάω συχνά τη Γιαννιτσών μόνο πρεζονια,γυφτακια και μαύρες βλέπω

Η Μαρία η Αλβανίδα.
Κορμάρα αλλα διεκπεραίωτικη
 

ninos love

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
πα
παλιός παίχτης στην πιάτσα,νέος εδώ!όντως στην πιάτσα ειναι μετρημένες οι καλές,όσο αφορά την κατσαρίδα,ένα έχω να πώ μακρυάααααα!φουλ στην κόκα ειναι κάθε φορά που την βλέπω όλο και πιο σκατά είναι!επίσης κυκλοφορει και μια ωραια ελαφρώς μελαμψη τσιγγανοπουλα ονοματι μαγδαληνη και αυτο σουρωμενο ειναι χτες ειχε ενα μπουκαλι κοκινο κρασι και επινε εξω απο το todays :2funny::huh: :think:οι μονη καλή που αξίζει είναι η Ελένη η βουλγάρα,πολύ καθαρή!

Στχνος αναγνωστης της σελιδας.. αλλα θα με χαρακτιριζα κοινο φιλαθλο και οχι συναγωνιστη. Eλενη ειχα παρει πριν 5 χρονια.. Γιαννιτσων με Δαφνης μπροστα στη μαντρα δεν μπορεσα να την ξαναβρω
οχι πως ειμαι ειδημων.. αλλα λογο δουλειας περναω συχνα. Παλιοτερα ειχε καποια ωραια θεματακια που και που
τα τελευταια χρονια δραματικα..  Αν καποιος ξερει κατι (black adder) Θα το εκτιμουσα :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom