Νέα

Πουτάνα για παρτούζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ganger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ganger

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά.
Νέος στο site και θα ήθελα την βοήθειά σας και κυρίως την εμπειρία σας,γιατί με ένα πρόχειρο ψάξιμο δεν βρήκα κάτι σχετικό στο forum(μπορεί να υπάρχει και να μην το είδα).
Εδώ και λίγο καιρό,πηδάω μια γκόμενα μαζί με κάποιον άλλο.Είναι σούπερ αλλά θέλουμε και μια δεύτερη γυναίκα που φυσικά δεν θα έχει πρόβλημα να κάνει τα πάντα με όλους.
Σκέφτηκα να ψαχτώ σε κάποια sites αλλά είναι πολύ χρονοβόρο και η εμπειρία μου(παλιότερα είχα βρει μια-μάλλον από κωλοφαρδια-και το είχαμε κάνει με μια πρώην μου)λέει ότι σχεδόν όλες το μόνο που θέλουν είναι κουβεντουλα στο msn(κάτι που βαριέμαι αφόρητα).
Θέλω λοιπόν να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος που έχει κάνει κάτι ανάλογο και έχει να μου προτείνει καμμιά αξιόλογη κοπέλα.Επίσης αν ξέρετε τιμές για τέτοιες καταστάσεις.Να σημειώσω πως οι συναντήσεις γίνονται σε ξενοδοχείο,οπότε θέλω να είμαι όσο το δυνατόν πιο σίγουρος πριν προχωρήσω σε κάτι.
Σημαντικό επίσης είναι να αρέσει στην κοπέλα αυτό που κάνει για να μην ξενερώσουμε όλοι.
Αν γνωρίζετε κάτι θα εκτιμούσα πολύ την βοήθειά σας..
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Γεια σας παιδιά.
Νέος στο site και θα ήθελα την βοήθειά σας και κυρίως την εμπειρία σας,γιατί με ένα πρόχειρο ψάξιμο δεν βρήκα κάτι σχετικό στο forum(μπορεί να υπάρχει και να μην το είδα).
Εδώ και λίγο καιρό,πηδάω μια γκόμενα μαζί με κάποιον άλλο.Είναι σούπερ αλλά θέλουμε και μια δεύτερη γυναίκα που φυσικά δεν θα έχει πρόβλημα να κάνει τα πάντα με όλους.
Σκέφτηκα να ψαχτώ σε κάποια sites αλλά είναι πολύ χρονοβόρο και η εμπειρία μου(παλιότερα είχα βρει μια-μάλλον από κωλοφαρδια-και το είχαμε κάνει με μια πρώην μου)λέει ότι σχεδόν όλες το μόνο που θέλουν είναι κουβεντουλα στο msn(κάτι που βαριέμαι αφόρητα).
Θέλω λοιπόν να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος που έχει κάνει κάτι ανάλογο και έχει να μου προτείνει καμμιά αξιόλογη κοπέλα.Επίσης αν ξέρετε τιμές για τέτοιες καταστάσεις.Να σημειώσω πως οι συναντήσεις γίνονται σε ξενοδοχείο,οπότε θέλω να είμαι όσο το δυνατόν πιο σίγουρος πριν προχωρήσω σε κάτι.
Σημαντικό επίσης είναι να αρέσει στην κοπέλα αυτό που κάνει για να μην ξενερώσουμε όλοι.
Αν γνωρίζετε κάτι θα εκτιμούσα πολύ την βοήθειά σας..


να ξερεις οτι για την πουτανα που 8ες να γαμησεις εσυ ο φιλος σου και η γκομενα 8α χρεω8εις επι 3 (80 με 120 για τον κα8ενα σας) δεν νομιζω να σε συμφερει....Η δικια σας 8α γαμηετε και 8α πληρωσει και απο πανω!!!!!!!!
 
OP
OP
G

ganger

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Tα λεφτά δεν είναι και λίγα αλλά για μια φορά εντάξει,δεν τρέχει και τπτ.Θα μου πεις βέβαια να γλυκαθούμε(που μάλλον ετσι θα γίνει) και θέλουμε συνέχεια;...πρόβλημα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ρε φιλε την γυναικα μου την πασαρα σε ενα Αλβανο γιατι δεν μου σηκωθηκε και το μετανιωσα.
κοντευε να τον ερωτευτη
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Πω πω πω  Παρτουζες............  Ωραια κουβεντα........
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Γεια σας παιδιά.
Νέος στο site και θα ήθελα την βοήθειά σας και κυρίως την εμπειρία σας,γιατί με ένα πρόχειρο ψάξιμο δεν βρήκα κάτι σχετικό στο forum(μπορεί να υπάρχει και να μην το είδα).
Εδώ και λίγο καιρό,πηδάω μια γκόμενα μαζί με κάποιον άλλο.Είναι σούπερ αλλά θέλουμε και μια δεύτερη γυναίκα που φυσικά δεν θα έχει πρόβλημα να κάνει τα πάντα με όλους.
Σκέφτηκα να ψαχτώ σε κάποια sites αλλά είναι πολύ χρονοβόρο και η εμπειρία μου(παλιότερα είχα βρει μια-μάλλον από κωλοφαρδια-και το είχαμε κάνει με μια πρώην μου)λέει ότι σχεδόν όλες το μόνο που θέλουν είναι κουβεντουλα στο msn(κάτι που βαριέμαι αφόρητα).
Θέλω λοιπόν να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος που έχει κάνει κάτι ανάλογο και έχει να μου προτείνει καμμιά αξιόλογη κοπέλα.Επίσης αν ξέρετε τιμές για τέτοιες καταστάσεις.Να σημειώσω πως οι συναντήσεις γίνονται σε ξενοδοχείο,οπότε θέλω να είμαι όσο το δυνατόν πιο σίγουρος πριν προχωρήσω σε κάτι.
Σημαντικό επίσης είναι να αρέσει στην κοπέλα αυτό που κάνει για να μην ξενερώσουμε όλοι.
Αν γνωρίζετε κάτι θα εκτιμούσα πολύ την βοήθειά σας..

Λοιπόν φίλε μάλλον είσαι τυχερός και ξέρω κάποιαν γι αυτή την περίπτωση. Την έχω πάρει μόνος μου δύο φορές, πολύ καλό κρεββάτι, και την έχω ρωτήσει αν κάνει τρίο με δύο άντρες ή με ζευγάρι και μου είπε πως τα κάνει και τα δύο και της αρέσει. Τώρα αυτό που λες δεν το ρώτησα, έχω κάνει πολλά στη ζωή μου αλλά με ένα φίλο μου μια γκόμενα και μια βίζιτα δεν το έχω σκεφτεί ρε γαμώτο! Τώρα χωρίς πλάκα επειδή δουλεύει για γραφείο και άμα τους ζητήσεις τέτοιο πράγμα θα σε "γδάρουν", τουλάχιστον μια τρακοσάρα θα σου ζητήσουν, στείλε μου π.μ. αν θές να σου πω πως μπορεί να το κάνεις με τα μισά ας πούμε [δεν παίρνω και όρκο!]
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπόν φίλε μάλλον είσαι τυχερός και ξέρω κάποιαν γι αυτή την περίπτωση. Την έχω πάρει μόνος μου δύο φορές, πολύ καλό κρεββάτι, και την έχω ρωτήσει αν κάνει τρίο με δύο άντρες ή με ζευγάρι και μου είπε πως τα κάνει και τα δύο και της αρέσει. Τώρα αυτό που λες δεν το ρώτησα, έχω κάνει πολλά στη ζωή μου αλλά με ένα φίλο μου μια γκόμενα και μια βίζιτα δεν το έχω σκεφτεί ρε γαμώτο! Τώρα χωρίς πλάκα επειδή δουλεύει για γραφείο και άμα τους ζητήσεις τέτοιο πράγμα θα σε "γδάρουν", τουλάχιστον μια τρακοσάρα θα σου ζητήσουν, στείλε μου π.μ. αν θές να σου πω πως μπορεί να το κάνεις με τα μισά ας πούμε [δεν παίρνω και όρκο!]

Φιλαρακι απο δω και στο εξης θα εχεις καθημερινα 50 pm. Κουραγιο
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Φιλαρακι απο δω και στο εξης θα εχεις καθημερινα 50 pm. Κουραγιο

Ρε παιδιά στο ganger είπα να μου στείλει π.μ. για τη "φάση" αυτή, αν και τώρα που το ξανασκέφτομαι τζάμπα θα δώσουν τα λεφτά και θα τη χαλάσουν τη φάση γιατί οι καλές παρτούζες θέλουν πάντα μονό αριθμό συμμετεχόντων! [δεν κάνω πλάκα]
Τώρα άμα έχει και άλλος αντίστοιχο "πρόβλημα", τότε εν τάξει, να απαντήσω και σ'αυτόν.
 
OP
OP
G

ganger

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε gianevan,πραγματικά σ ευχαριστώ πολύ, αλλά αυτό που ζητούσα το βρήκα.
Χωρίς να πληρώσω τίποτα-ανέλπιστα τυχερός-βρέθηκε μια καταπληκτική κοπέλα(σωστό ηφαίστειο) κ περνάμε υπέροχα.
Νομίζω θα βρεις τον μπελά σου με τα pm,αλλά αφού έχεις τέτοια άκρη,δεν θα ήταν κακή ιδέα να βοηθήσεις κάποιους  να κάνουν πράξη αυτά που φαντασιώνονται.
Σ'ευχαριστώ και πάλι.   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom