Νέα

Που είναι ο νιπλής;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που είναι ο νιπλής;

  • Εδώ

  • Στον Κορυδαλλό

  • Έχει Κατάθλιψη

  • Dubai κ δεν πιάνει το κινητό του

  • Έχει γυρίσματα στο Dragon’s Den

  • Δεν άντεξε τον τίτλο του Mr. Malaka και αποχώρησε κρατώντας την παράδοση

  • ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ δεν μπορείτε να ψηφίσετε

  • Αχχχ Μαρία Μπακοδήμου.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.389
Like
9.537
Πόντοι
2.306
Καρκίνους δε ευχήθηκα σε σένα ευχήθηκα στους τραπερ και στους δασκάλους πολεμικών τεχνών γιατί πάνε τη κοινωνία μας πίσω αντί για μπροστα πρώτον και δεύτερον οκ αν σε πείραξε τόσο αυτό για τη μάνα σόρρυ το είπα για αστείο δε εννοούσα καν τη δικιά σου είναι μια έκφραση που χρησιμοποιούν στο τικ τοκ και τη είπα και εγώ.Πχ τους λέω για πλάκα σε ένα κοριτσι σε είδα με έναν αραπακο να το κάνετε και λεει δε ήταν αράπης ήταν η μάνα σου.
Ρε αθεόφοβε μαλακα ,τι λες για τικ τοκ και μαλακιες
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε αθεόφοβε μαλακα ,τι λες για τικ τοκ και μαλακιες
Λέω τη αλήθεια μια έκφραση είναι που χρησιμοποιούν στο τικ τοκ και ποτέ δε παρεξηγήθηκα όσες φορές μου την είπαν γιατί μου κάναν τρολ σιγά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν δεν πάθεις κάνα έμφραγμα με τόσο κοκορετσι
Σουβλάκια τρώω οικολογικά 2 τη φορα όχι κοκορέτσια
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.389
Like
9.537
Πόντοι
2.306
Λέω τη αλήθεια μια έκφραση είναι που χρησιμοποιούν στο τικ τοκ και ποτέ δε παρεξηγήθηκα όσες φορές μου την είπαν γιατί μου κάναν τρολ σιγά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σουβλάκια τρώω οικολογικά 2 τη φορα όχι κοκορέτσια
Στείλε Λινκ στο τικ τοκ αλλιώς λες ψέματα
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.389
Like
9.537
Πόντοι
2.306

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.230
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456

Manoliskalousis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
154
Like
282
Πόντοι
21
Δε εχω λόγο να πω ψέματα μπρο τη αλήθεια λέω.

Παλικάρι μη το πάρεις προσωπικά απλά εδώ οι ηλικίες δεν είναι για τικιτοκι και για αλμπαν ραπ μουσικές. Δεν κυκλοφορούμε με αμπίμπας μαύρη φόρμα, μαύρη μπλουζα, μαύρη ζακέτα και μαύρο σνικερ. Ούτε κουβαλάμε playlist στο κινητό να την παίζουμε διαπασών στο αστικό. Οι ηλικίες εδώ απέχουν από τα παιδικά δρώμενα. Μήπως να μεταφερθείς σε άλλη κοινότητα; και σε μια πενταετία ξανάρχεσαι.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.389
Κριτικές
8
Like
32.787
Πόντοι
6.536
Καρκίνους δε ευχήθηκα σε σένα ευχήθηκα στους τραπερ και στους δασκάλους πολεμικών τεχνών γιατί πάνε τη κοινωνία μας πίσω αντί για μπροστα πρώτον και δεύτερον οκ αν σε πείραξε τόσο αυτό για τη μάνα σόρρυ το είπα για αστείο δε εννοούσα καν τη δικιά σου είναι μια έκφραση που χρησιμοποιούν στο τικ τοκ και τη είπα και εγώ.Πχ τους λέω για πλάκα σε ένα κοριτσι σε είδα με έναν αραπακο να το κάνετε και λεει δε ήταν αράπης ήταν η μάνα σου.
Τι σου φταίνε αυτοί ρε κακομοίρη?
Κάποιος δάσκαλος σου γάμησε την γκόμενα?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τις χαζομαρούλες του τικ τοκ όχι σε εμένα χοντρό αγόρι.

Όταν μιλάς για καρκίνους και αναφέρεσαι σε μάνες δεν είσαι τίποτα άλλο από ένα κομπλεξικό και τιποτενιο.
Αυτό για τη μάνα το παίρνω πίσω τώρα για το καρκίνο στους δασκάλους πολεμικών τεχνών δε το παίρνω πίσω αυτοί που πάνε πίσω τη χώρα μας να μην υπάρχουν ναι.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.230
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456
Παλικάρι μη το πάρεις προσωπικά απλά εδώ οι ηλικίες δεν είναι για τικιτοκι και για αλμπαν ραπ μουσικές. Δεν κυκλοφορούμε με αμπίμπας μαύρη φόρμα, μαύρη μπλουζα, μαύρη ζακέτα και μαύρο σνικερ. Ούτε κουβαλάμε playlist στο κινητό να την παίζουμε διαπασών στο αστικό. Οι ηλικίες εδώ απέχουν από τα παιδικά δρώμενα. Μήπως να μεταφερθείς σε άλλη κοινότητα; και σε μια πενταετία ξανάρχεσαι.

αφου τον καβλαντιζουν αυτος τι να κανει να μην πει τα δικα του της ηλικιας του :sad2::tooth:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Παλικάρι μη το πάρεις προσωπικά απλά εδώ οι ηλικίες δεν είναι για τικιτοκι και για αλμπαν ραπ μουσικές. Δεν κυκλοφορούμε με αμπίμπας μαύρη φόρμα, μαύρη μπλουζα, μαύρη ζακέτα και μαύρο σνικερ. Ούτε κουβαλάμε playlist στο κινητό να την παίζουμε διαπασών στο αστικό. Οι ηλικίες εδώ απέχουν από τα παιδικά δρώμενα. Μήπως να μεταφερθείς σε άλλη κοινότητα; και σε μια πενταετία ξανάρχεσαι.
Δε έχεις άδικο εγώ ντύνομαι καγκουρικα αν με δεις και βάζω την πλειλιστ στο τέρμα όταν κάθομαι για καφέ και τρολαρω τέρμα στο τικ τοκ μάλλον σε 10 χρόνια πρέπει να ξαναμπώ εδώ για να συνεννοούμαι Μαζι σας δε έχεις άδικο.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τι σου φταίνε αυτοί ρε κακομοίρη?
Κάποιος δάσκαλος σου γάμησε την γκόμενα?
Δε μου φταίνε μόνο οι δάσκαλοι πολεμικών τεχνών μου φταίνε όλοι όσοι πάνε πίσω τη χώρα μου και ναι άνθρωποι που πάνε τη χώρα μου πίσω δε θέλω να υπάρχουν.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.389
Like
9.537
Πόντοι
2.306
Αυτό για τη μάνα το παίρνω πίσω τώρα για το καρκίνο στους δασκάλους πολεμικών τεχνών δε το παίρνω πίσω αυτοί που πάνε πίσω τη χώρα μας να μην υπάρχουν ναι.
Να σου πω ρε μαλακα , μιας και ίσως να πιάνουν οι κατάρες σου

Μπορείς να ευχηθείς καρκίνο, στην αφεντικίνα μου και την αφεντικίνα της ;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.389
Κριτικές
8
Like
32.787
Πόντοι
6.536
Δε έχεις άδικο εγώ ντύνομαι καγκουρικα αν με δεις και βάζω την πλειλιστ στο τέρμα όταν κάθομαι για καφέ και τρολαρω τέρμα στο τικ τοκ μάλλον σε 10 χρόνια πρέπει να ξαναμπώ εδώ για να συνεννοούμαι Μαζι σας δε έχεις άδικο.
Τύπε είμαι δάσκαλος πολεμικών τεχνών,Bujinkan Greece Dojo.
Θα σε βρώ να σε γαμήσω,όπως σε γάμησε ο δάσκαλος του καράτε(?)και σε έκανε το πουτανάκι του....
Βρίζεις έναν αξιοπρεπέστατο κλάδο,θα γαμηθεις....


:coffee:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Να σου πω ρε μαλακα , μιας και ίσως να πιάνουν οι κατάρες σου

Μπορείς να ευχηθείς καρκίνο, στην αφεντικίνα μου και την αφεντικίνα της ;
Δε μου κάναν κάτι αυτές αλλά ναι ψωφο και στα αφεντικά που μας ψυχαναγκαζουν ότι αν μας διώξουν στις δουλειές θα πρέπει μετά να ψάχνουμε καινούργιες δουλειές και να έχουμε καινούργιες αγωνίες αν δε κάτσει κάτι.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τύπε είμαι δάσκαλος πολεμικών τεχνών,Bujinkan Greece Dojo.
Θα σε βρώ να σε γαμήσω,όπως σε γάμησε ο δάσκαλος του καράτε(?)και σε έκανε το πουτανάκι του....
Βρίζεις έναν αξιοπρεπέστατο κλάδο,θα γαμηθεις....


:coffee:
Για πρόσεξε που απειλείς κιόλας κομπλεξικε ότι θα δειρεις θα έπρεπε να ξέρεις ότι βία εφαρμόζουμε μόνο αν μας εφαρμόσουν να γιατί δε τους θέλω αυτούς τους δασκάλους γιατί έχουν κόμπλεξ θέλουν να δέρνουν χωρίς λόγο.Βια ασκείς μόνο αν σου ασκηθεί κάτσε καλά,δε σε απείλησα ώστε να απειλείς.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.389
Κριτικές
8
Like
32.787
Πόντοι
6.536
Για πρόσεξε που απειλείς κιόλας κομπλεξικε ότι θα δειρεις θα έπρεπε να ξέρεις ότι βία εφαρμόζουμε μόνο αν μας εφαρμόσουν να γιατί δε τους θέλω αυτούς τους δασκάλους γιατί έχουν κόμπλεξ θέλουν να δέρνουν χωρίς λόγο.Βια ασκείς μόνο αν σου ασκηθεί κάτσε καλά,δε σε απείλησα ώστε να απειλείς.
Που είπα ότι θα σε δείρω?
Ότι θα σε γαμήσω είπα.....
Έλα που κάνεις και τον δύσκολο....
Τρεμοπαίζει ήδη η σουφρίτσα σου.....

:smiling-face-with-heart-eyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom