Νέα

Που είναι ο νιπλής;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που είναι ο νιπλής;

  • Εδώ

  • Στον Κορυδαλλό

  • Έχει Κατάθλιψη

  • Dubai κ δεν πιάνει το κινητό του

  • Έχει γυρίσματα στο Dragon’s Den

  • Δεν άντεξε τον τίτλο του Mr. Malaka και αποχώρησε κρατώντας την παράδοση

  • ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ δεν μπορείτε να ψηφίσετε

  • Αχχχ Μαρία Μπακοδήμου.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.636
Like
17.747
Πόντοι
3.656
Ποιος εισαι δηλαδη?
Όποιος και να είναι , ο πρωταθλητής είναι ένας !!!!!!!!!!!!
giphy.gif
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ναι αλλά την έγραψες τη μαλακιάρα σου
Οκ και εσύ μου έχεις πει τόσες ότι είναι γκέι και αυτό προσβολή είναι ενώ δε είμαι αν διαβάσεις τις 40 κριτικές μου θα καταλάβεις πόσο γυναικας είναι και θα σταματήσεις να τα λες κάνε τον κόπο και θα δεις.Επισης ανέβασε έστω μια κριτική και μετά τα λέμε έχω 40 κριτικές έχεις καμια το ποιος είναι άντρας φαίνεται νομίζω.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936

Manoliskalousis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
154
Like
282
Πόντοι
21
Τύπε μη γράφεις άλλο.

Εκτίθεσαι.

Όλο το σαιτ έχει καταλάβει ποιος είμαι, μόνο εσύ δε κατάλαβες. Ρε τον έχεις ερωτευτεί σίγουρα, είναι σοβαρό το θέμα.

@Νίπλης μας την πέφτουν τωρα και οι φαν σου, δε μας έφταναν τα ζαβά της Θεσσαλονίκης :birdman:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Ρε τύποι ο @Manoliskalousis είναι ο jor εκλεκτό μέλος και φαν του στοιχήματος όχι ο νιπλης
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε δίποδη αμοιβάδα,πότε θα καταλάβεις ότι όταν σχολιάζεις μάνες ή εύχεσαι καρκίνους κλπ ξεπερνάς τα όρια;
Καρκίνους δε ευχήθηκα σε σένα ευχήθηκα στους τραπερ και στους δασκάλους πολεμικών τεχνών γιατί πάνε τη κοινωνία μας πίσω αντί για μπροστα πρώτον και δεύτερον οκ αν σε πείραξε τόσο αυτό για τη μάνα σόρρυ το είπα για αστείο δε εννοούσα καν τη δικιά σου είναι μια έκφραση που χρησιμοποιούν στο τικ τοκ και τη είπα και εγώ.Πχ τους λέω για πλάκα σε ένα κοριτσι σε είδα με έναν αραπακο να το κάνετε και λεει δε ήταν αράπης ήταν η μάνα σου.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.389
Like
9.539
Πόντοι
2.306
Μαλάκα,δεν τσοντάρουμε όλοι από ένα 20αρικο για να τον γαμήσει αυτός ο Σακ ή Ρακ ή όπως τον λένε μπας και σταματήσει να γράφει;
Θα γλυκαθεί το κωλι του μετά και θα μας ξαναζηταει

Δε σαν αφήνουν ήσυχο οι πουτσοζητιανες
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.390
Κριτικές
8
Like
32.787
Πόντοι
6.536
Καρκίνους δε ευχήθηκα σε σένα ευχήθηκα στους τραπερ και στους δασκάλους πολεμικών τεχνών γιατί πάνε τη κοινωνία μας πίσω αντί για μπροστα πρώτον και δεύτερον οκ αν σε πείραξε τόσο αυτό για τη μάνα σόρρυ το είπα για αστείο δε εννοούσα καν τη δικιά σου είναι μια έκφραση που χρησιμοποιούν στο τικ τοκ και τη είπα και εγώ.Πχ τους λέω για πλάκα σε ένα κοριτσι σε είδα με έναν αραπακο να το κάνετε και λεει δε ήταν αράπης ήταν η μάνα σου.
Άλλαξε το σε oreos25
πλέον....
Φαινόσουν σκληρός μαλακάκος,μέχρι που εμφανίστηκε ο λίντερ και τα επισκίασε όλα....

:tooth::tooth::tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom