Νέα

Που είναι η Μαρία - Διδύμου 8α

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα free
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gamiseos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εχει παει κανεις τελευταια με τη μαρια?εγω εχω περασει και ψηθηκα να μπω γιατι την τιμουσα δεοντως και πολυ συχνα αλλα τρομαξα με αυτα περι ασθενειων κτλ!
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
παιδια εχει παει κανεις τελευταια με τη μαρια?εγω εχω περασει και ψηθηκα να μπω γιατι την τιμουσα δεοντως και πολυ συχνα αλλα τρομαξα με αυτα περι ασθενειων κτλ!
[b[/b]Η 47χρόνη θεία Μαρία συνεχίζει να προσφέρει τις υπηρεσίες της σε βρωμοπακιστανοαφγανούς που από άλλα μαγαζιά τρώνε πόρτα.Οπως λέει "ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ", αφήνουν και φιλοδώρημα !!!ΠΡΟΣΟΧΗ και μακριά από τη θείτσα που δε σέβεται την υγεία τη δικιά της , αλλά σίγουρα και των πελατών της.
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
περασα σημερα να θυμηθω τα παλια και οπως παντα η μαρια εδωσε τον καλυτερο εαυτο της.
 
OP
OP
free

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Παιδιά εγώ δεν την ξαναπαίρνω κι ας ήμουν σχεδόν εβδομαδιαίος
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Συνάδελφοι κανένας μας δεν διαφωνεί ότι το Μαράκι είναι άξιο λόγου,δεν παύει ομως να είναι μια επαγγελματίας του χώρου που σήμερα είναι και αύριο δεν είναι.Στη τελευταία επισκεψή μου ,τότε που είδα τον έρπη στα χείλη της,πήγα να τη φιλήσω στο στόμα και σταμάτησα.Πριν περάσω είχε βγεί από το δωμάτιο ένας ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΙΡΑΝΟΒΡΩΜΙΑΡΗΣ με ένα χαμόγελο τεράστιο στα κατακίτρινα δόντια του.Προφανώς είχε δεχτεί τις υπηρεσίες που δεχόμαστε και εμείς,γλωσόφιλα ,φίλημα στα @@ κλπ.Αξίζει επίσης να αναφέρω και το εξής:Πρίν φύγει η Μαρία για καλοκαιρινές διακοπές!!!σε μια καταθεσή μου ,όταν έβγαλα το προφυλακτικό είδα κάτι άσπρα στίγματα...μετά από πολύ ζόρι μου είπε ότι είχε μια ελαφρίά ΚΑΝΤΙΑΣΗ ,δηλ. κάντιδα.ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ.
Μη ξεχνάμε ότι η Μαρία είναι 46 ετών και απλώς τα κάνει όλα.
Αυτό το βήμα είναι ένας ιδανικός τρόπος να προστατέψουμε και την υγεία μας που την έχουμε ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ.


Αναρωτιέμαι αν μέσα στο "όλα" που λες ότι κανει,κάνει και anal;
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
:rockon:Αν προσφέρει υπηρεσίες "anal"το γνωρίζουν φαντάζομαι οι διάφοροι "ΒΡΩΜΟΠΑΚΙΣΤΑΝΟΪΡΑΚΙΝΟΙ" που είναι και τακτικοί πελάτες της.Αυτό που προσωπικά μ'ενδιέφερε,τη περίοδο που ήμουν πελάτης της θείας Μαρίας,είναι ν'ακολουθεί τους στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής.....δυστυχώς όμως η 50χρονη θεία Μαρία δεν το είχε και μάλλον συνεχίζει να μη "το έχει".Η ΚΑΝΤΙΔΑ ο ΕΡΠΗΣ και η προσφορά "υπηρεσιών" σε άτομα που από άλλες κοπέλλες τρώνε ΠΟΡΤΑ ....δείχνουν ότι θειά μας Μαρία θέλει και τα παθαίνει..ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΙ ΦΤΑΙΜΕ???

ΥΓ Ο τελευταίος ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΣ πελάτης της Μαρίας , κατάπιε τη τρίχα από τα @@ του προηγούμενου ΑΙΓΥΠΤΙΟΥ.....
"ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΚΔΟΤΟ"
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
:rockon:Αν προσφέρει υπηρεσίες "anal"το γνωρίζουν φαντάζομαι οι διάφοροι "ΒΡΩΜΟΠΑΚΙΣΤΑΝΟΪΡΑΚΙΝΟΙ" που είναι και τακτικοί πελάτες της.Αυτό που προσωπικά μ'ενδιέφερε,τη περίοδο που ήμουν πελάτης της θείας Μαρίας,είναι ν'ακολουθεί τους στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής.....δυστυχώς όμως η 50χρονη θεία Μαρία δεν το είχε και μάλλον συνεχίζει να μη "το έχει".Η ΚΑΝΤΙΔΑ ο ΕΡΠΗΣ και η προσφορά "υπηρεσιών" σε άτομα που από άλλες κοπέλλες τρώνε ΠΟΡΤΑ ....δείχνουν ότι θειά μας Μαρία θέλει και τα παθαίνει..ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΙ ΦΤΑΙΜΕ???

ΥΓ Ο τελευταίος ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΣ πελάτης της Μαρίας , κατάπιε τη τρίχα από τα @@ του προηγούμενου ΑΙΓΥΠΤΙΟΥ.....
"ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΚΔΟΤΟ"
βλεπω οτι στα περισσοτερα μυνηματα σου αναφερεσαι στη μαρια με τα καλυτερα λογια.να μου επιτρεψεις να το θεωρησω λιγο υποπτο.
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
βλεπω οτι στα περισσοτερα μυνηματα σου αναφερεσαι στη μαρια με τα καλυτερα λογια.να μου επιτρεψεις να το θεωρησω λιγο υποπτο.
:think:Υποπτο!! Δεν θα έλεγα, είμαι γνωστός της θείας , σίγουρα με θυμάται.Είμαι ο πρώην πελάτης της που εισέπραξε ΕΡΠΗ.Η θεία ΣΙΓΟΥΡΑ θυμάται τη φασαρία που της έκανα όταν ζήτησα να δω το βιβλιαράκι υγείας,με αυτό που περνάνε οι ιερόδουλες από τους γιατρούς.Από εκεί άλλωστε γνωρίζω την ηλικία της.ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΥΤΟ.
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
:think:Υποπτο!! Δεν θα έλεγα, είμαι γνωστός της θείας , σίγουρα με θυμάται.Είμαι ο πρώην πελάτης της που εισέπραξε ΕΡΠΗ.Η θεία ΣΙΓΟΥΡΑ θυμάται τη φασαρία που της έκανα όταν ζήτησα να δω το βιβλιαράκι υγείας,με αυτό που περνάνε οι ιερόδουλες από τους γιατρούς.Από εκεί άλλωστε γνωρίζω την ηλικία της.ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΥΤΟ.
και σιγουρα θα μας το πει.
 

aristouxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
μακαρι να μην ειναι αληθεια γιατι η Μαρια εχει πιστους πελατες στους οποιους ειμαι και γω :huh:
περιεργο παντως γιατι η συγκεκριμενηυ δεν κανει ακαποτα κτλ
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Χαίρομαι γιατί τώρα τελευταία διάβασα 2 κριτικές για τη Μαρία την ουκρανή από Διδύμου 8Α. Είναι μια κοπέλα που πιστεύω ότι αξίζει πάρα πολύ και τιμάει κάθε ευρώ που παίρνει. Μου κάνει εντύπωση ότι πάντα βλέπω τα δωμάτια γεμάτα και είναι απορίας άξιο πώς αυτή η κοπέλα καταφέρνει και είναι τοπ. Νομίζω έχει "αδικηθεί" στο σάιτ και δεν έχει αποσπάσει τα σχόλια που της αξίζουν
 
OP
OP
free

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Συμφωνώ 100% μαζί σου Πουτ δεν προβάλλεται όσο της αξίζει, αν όντως συνεχίζει και σήμερα στον ρυθμό που είχε (έκοψα μετά από τα άνω περιστατικά έρπη και αφού πήρε κιλάκια, δεν περνώ για τσαρκα εδώ και 1,5 χρόνο και δεν ξέρω πως είναι πλέον). Σκέφτομαι να επανακάμψω.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Γυρνάω από κατάθεση στη Μαρία. Σούπερ όπως πάντα. Μου είπε ότι φευγει στις 12 Σεπτέμβρη για 20 μέρες
 

robocock

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
83
Like
4
Πόντοι
0
Η Μαρία απο τα Χριστουγεννα περίπου λειπει ακομα νομιζω. Ξερει κανεις ποτε θα γυρίσει?
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
44
Like
1.755
Πόντοι
3.425
Αναφορικά με την αγαπημένη μας Μαρία την τρελοκοτσιδού, θα ήθελα να ενημερώσω τους συναγωνιστές ότι θα απουσιάσει στην Ουκρανία από 5 Νοεμβρίου έως και τέλος Δεκεμβρίου. Γι αυτό ας σπεύσουν να την χαρούν τις λίγες μέρες που απομένουν ή ας αρχίσουν  (όπως εγώ ) προς ανεύρεσιν άλλης value for money κοπέλας.

Καλό ταξίδι Μαρία μας και σε περιμένουμε και πάλι γρήγορα κοντά μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom