Νέα

Που είναι η Μαρία - Διδύμου 8α

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα free
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nayarxos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αλήτη Ρουφιάνε  :idiot:Ρωσσοπόντιε θα μετανοιώσεις  :birdman:την ώρα και τη στιγμή  :headbang:που πάτησες το πόδι σου στην Ελλάδα !!!

Δεν ξέρω τι σου μάθανε στο Καζακστάν :idiot:, αλλά εδώ στην Ελλάδα τις γυναίκες δεν τις δέρνουν ούτε με τριαντάφυλλο!!! :jerking:

Εμπρός όλοι μαζί να δόσουμε "πόδι" στον κρετίνο απο τη Σιβηρία  :tickedoff:
 

Επισκέπτης
!
Δεν ξέρω τι σου μάθανε στο Καζακστάν :idiot:, αλλά εδώ στην Ελλάδα τις γυναίκες δεν τις δέρνουν ούτε με τριαντάφυλλο!!! :jerking:

Για αυτο και η καθε χοντροκολα φασολα Ελεινιδα το παιζει ντιβα πια εδω και ονειρευεται να γαμηθει με τον μπραντ πιτ.
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΖΑΚΟΣ??
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
Συνάδελφε maxiti,συμφωνώ εν μέρει μαζί σου,όμως αυτό που είχα αναφέρεισχετικά με τον έρπη στα χείλη της Μαρίας είναι νομίζω επικίνδυνο για την υγεία όλων μας.Ξέρω επίσης ότι η Μαρία είναι φιλίκή ,πρόθυμη με καλό πρόγραμμα,αλλά νομίζω ότι πρέπει να προσέχει τους πελάτες της και σε θέματα υγείας.Οσο αφορά το φίλο της σίγουρα είναι απαράδεκτος αν την χτύπησε.Αλήθεια είναι Ρώσος?
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
971
Κριτικές
67
Like
315
Πόντοι
5.855
Απο οτι μου ειχε αναφερει παλιοτερα, Ελληνας ειναι! Και μενει σε περιοχη Γλυφαδα μερια αν θυμαμαι καλα ετσι ειχε πει.
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
Αν είναι Ελληνας είναι πάρα πολύ ΜΑΛΑΚΑΣ.Η Μαρία είναι καλό παιδί και εσύ maxitis το γνωρίζεις,έχω διαβάσει σχετικά με κάποιο πρόβλημα που είχες,σε βοήθησε έτσι δεν είναι?
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
971
Κριτικές
67
Like
315
Πόντοι
5.855
Οχι απλως με βοηθησε, αλλα ... Με εξεπληξε κ με συγκινησε με την συμπεριφορα της και τις πραξεις της !
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
Πές μας κάποιες λεπτομέρειες...
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
Δεν είδα κάτι...
Αν έχεις κάτι που αναδικνύει το μεγαλείο της Μαρίας πρέπει να το μάθουμε όλοι οι θαυμαστές της.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
971
Κριτικές
67
Like
315
Πόντοι
5.855
Δεν θα ηθελα να μπω σε λεπτομερειες. Απλα θα πω οτι μου εχει φερθει αψογα σε προσωπικο επιπεδο. Το μονο που θα αναφερω ειναι το οτι 2 φορες περιμενα να μου "ζητησει κατι" κ δεν μου το ζητησε τελικα.Οταν προσφερθηκα να της δωσω αυτο που θεωρουσα αναμενομενο, εκεινη δεν το δεχτηκε με τιποτα...
 
OP
OP
free

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Συμφωνώ το Μαράκι είναι καλό παιδί πραγματικά ... τώρα η ιστορία του ερπη και του φίλου δε μπορώ να πω αν είναι αληθινή ... δεν θα ρισκάρω.
Ο έρπης μπορεί να οφειλεται σε στενοχώρια ή αρρώστια όχι απαραιτητα αφροδίσια αλλά κολάει ο άτιμος.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
971
Κριτικές
67
Like
315
Πόντοι
5.855
Παντως εγω πανω στην καυλα την φιλησα πριν το προσεξω, (για τον ερπη), γλωσσοφιλο ! παντως μεχρι στιγμης δεν εβγαλα κατι. (15 μερες πριν εγινε). Ελπιζω η τυχη να με βοηθησει να μην αρπαξα κατι.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Οντως αγαπητοι, το Μαρακι ειναι πολυ καλος χαρακτηρας...
Τωρα οσον αφορα τον ερπη, αυτος ειναι "αυτοανοσο" νοσημα, που σημαινει οτι ο ιδιος οργανισμος στρεφεται εναντιον του εαυτου του και τον "κτυπαει".
Αυτο μπορει να οφειλεται σε καταπονηση του οργανισμου απο οποιοδηποτε σωματικο ή ψυχολογικο λογο, ή και σε νοσηματα που καταστρεφουν το ανοσοποιητικο οπως ο HIV κ.τ.λ.
Αυτο δε σημαινει βεβαια οτι οποιος εχει επιχειλιο ερπη εχει και τετοιου ειδους ασθενεια...
Εγω απο μικρο παιδακι, θυμαμαι να το παθαινω κατα περιοδους οπως και τωρα...
Μην τρελαινομαστε..
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
Συνάδελφοι κανένας μας δεν διαφωνεί ότι το Μαράκι είναι άξιο λόγου,δεν παύει ομως να είναι μια επαγγελματίας του χώρου που σήμερα είναι και αύριο δεν είναι.Στη τελευταία επισκεψή μου ,τότε που είδα τον έρπη στα χείλη της,πήγα να τη φιλήσω στο στόμα και σταμάτησα.Πριν περάσω είχε βγεί από το δωμάτιο ένας ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΙΡΑΝΟΒΡΩΜΙΑΡΗΣ με ένα χαμόγελο τεράστιο στα κατακίτρινα δόντια του.Προφανώς είχε δεχτεί τις υπηρεσίες που δεχόμαστε και εμείς,γλωσόφιλα ,φίλημα στα @@ κλπ.Αξίζει επίσης να αναφέρω και το εξής:Πρίν φύγει η Μαρία για καλοκαιρινές διακοπές!!!σε μια καταθεσή μου ,όταν έβγαλα το προφυλακτικό είδα κάτι άσπρα στίγματα...μετά από πολύ ζόρι μου είπε ότι είχε μια ελαφρίά ΚΑΝΤΙΑΣΗ ,δηλ. κάντιδα.ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ.
Μη ξεχνάμε ότι η Μαρία είναι 46 ετών και απλώς τα κάνει όλα.
Αυτό το βήμα είναι ένας ιδανικός τρόπος να προστατέψουμε και την υγεία μας που την έχουμε ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ.

 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
Καλημερ παιδες!
Προσοχη στα νοσηματα!
Το νου σας!
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ:Η κάντιδα μεταδίδεται,στη γυναίκα εμφανίζεται με μια άσπρη ουσία σαν ζυμάρι.Δυστυχώς στον άνδρα δεν παρουσιάζει κάποιο σύμπτωμα,απλώς το έχεις και το μεταδίδεις με το σπέρμα χωρίς να το ξέρεις.ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ειδική εξέταση σπέρματος για να εντοπιστεί.Εφόσον εντοπιστεί ακολουθείται φαρμακευτική αγωγή.
 
OP
OP
free

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ:Η κάντιδα μεταδίδεται,στη γυναίκα εμφανίζεται με μια άσπρη ουσία σαν ζυμάρι.Δυστυχώς στον άνδρα δεν παρουσιάζει κάποιο σύμπτωμα,απλώς το έχεις και το μεταδίδεις με το σπέρμα χωρίς να το ξέρεις.ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ειδική εξέταση σπέρματος για να εντοπιστεί.Εφόσον εντοπιστεί ακολουθείται φαρμακευτική αγωγή.

Ειναι δηλαδή η ιδανική αφροδίσια ασθένεια για να σε προδώσει στην γυναικα/γκομενα σου με τον χειρότερο τρόπο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom