Νέα

Που είναι η Μαρία - Διδύμου 8α

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα free
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.019
Πόντοι
5.975
Ξεσηκωθείτε, πατριώτες!
---
Nαι ---- υπάρχει σύμπνοια κοινότητας η ομάδας !
Αν συνεχίσουμε έτσι , ;)  σε λίγο, ακόμη κι όσοι ΔΕΝ γνωριζομαστε μεταξύμας, θα ξέρουμε ποιος είναι ποιός--- :rockon:
Δηλαδή ποιός είναι αυτός με το μηχανάκι, ποιός με την μοτοσυκλέτα κατω στον πεζόδρόμο - με το κράνος. ποιός ο ξυρισμένος γουλί,  ποιοί οι δύο με τις βερμούδες πριν το καλοκαίρι,
ποιος ο μεσήλικας με το λινό παντελόνι,  ποιος ο μεσήλικας  που δεν βγάζει τα γυαλιά ηλίου μέσα, ποιος αύτός που έρχεται από το γραφείο με το κοστούμι κ.ο.κ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.019
Πόντοι
5.975
Που με είδες ρε μεγάλε ?!!!  :think:
:cheesy: :cheesy: :cheesy:
Χα- χα , όλους μας/ σας  , είδα ...
Στο ΄θεμα μας τώρα..
παιδιά --- μακάρι νάρθει αλλα  δεν ξέρω ...
ο τρόπος που εξαφανίστηκε τότε= μετά από μια Τρίτη =μέρα που  έκανε  πάντα  τις ι ατρικες εξετάσεις
ειναι  περίεργος ..
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Προχωρημενη η σκεψη σου observer , αλλα δε νομιζω να ειναι ετσι...
Πριν φυγει, μου ειχε αφησει υπονουμενα, λεγοντας μου οτι και καλα υπαρχουν και αλλες κοπελες πολυ καλες και οτι θα πρεπει να προτιμαμε και αυτες και μου εκανε και διαφημιση...
Σα να σου λεει, "μεγαλε, συνηθισε και σε αλλες, γιατι δε ξερω αν θα με ξαναδεις"... Εξαλλου μου ειχε πει απο περυσι οτι φετος τελειωνε το συμβολαιο της και μετα δεν ηξερε τι θα εκανε...
Νομιζω εγινα κατανοητος...
Προσωπικα, δεν τρεφω αυαταπατες...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.019
Πόντοι
5.975
συμφωνώ μαζί σου....
μοιάζει να έρριξε μαύρη πέτρα , ως είθισται
θα φέρουν μαλλον καμμιά ---και θα την βαφτίσουν Μαρία ...
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
971
Κριτικές
67
Like
315
Πόντοι
5.855
Συναγωνιστες

Κανονικα επρεπε να εχει επιστρεψει. Σημερα το μεσημερι λιγο πριν παω για δουλεια περασα απο εκει που δουλευε. Οταν μπηκα ηδη περιμενε καποιος μεσηλικας γεματουλης. Βγαινει η τσατσα κ ρωταει αλλος "Που ειναι η Μαρια με τα κοτσιδακια;;" Η τσατσα λεει " Εχουμε την Ανδριαννα θα περασετε;;" Με μια φωνη εγω και αυτος μαζι ειπαμε "Οχι!, γουσταρουμε Μαρια" .Προσωπικα ηδη εχω καβατζα χρηματα αμα επιστρεψει σε αυτο η σε αλλο μαγαζι για "διπλες" καταθεσεις. Μου λειπει πολυ. Προσωπικα μου εφτιαχνε την διαθεση σε καποιες περιπτωσεις χαλιας ψυχολογιας και ειχα παρατηρησει οτι μου εφερνε γουρι και τυχη τις επομενες ημερες. Εχει κανεις αλλος κανα νεοτερο;; Οι συναγωνιστες που κανουν εκτενες "περιπολιες" μηπως την εχουν δει καπου αλλου;;;
 
OP
OP
free

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Οχι φίλε maxitis στην περιοχή Φυλής κλπ. μπουρδέλων δεν την εχω πετυχει. Studio δεν πάω πιά αλλά δεν νομίζω ...
Ας μείνουμε με τις υπέροχες αναμνησεις, θα την βάλουμε και αυτήν στην σειρά με τις άλλες αξεχαστες εξαφανισμενες.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
971
Κριτικές
67
Like
315
Πόντοι
5.855
Καλημερα Συναγωνιστες

Η πιο γλυκια υπαρξη των βαλκανιων ηρθε και αναμενεται σε λιγο διαστημα να επανελθει στους γνωριμους χωρους.Παντως σιγουρα δεν θα ειναι εκει που ηταν.
 
OP
OP
free

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Φιλε maxitis ένα μήνα πριν πάλι ανήγγειλες τον ερχομό της αλλά τιποτα. Να δούμε τώρα ...
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Μαρία ποιά Μαρία ,
:think: :think:
θέλω και εγωωωωωωωωωωω
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
971
Κριτικές
67
Like
315
Πόντοι
5.855
Αγαπητοι συναγωνιστες

Η Μαρια βρισκεται στην Ελλαδα απο τα μεσα Οκτωβριου. Ακομα δεν εχει ξεκινησει να δουλευει. Σε λιγο καιρο θα ξεκινησει. Πιθανοτατα θα ειναι στο φυλης 92 απο οτι ειπε. Παντως παραμενει σταθερα σε πολυ καλα επιπεδα GFE. Ομως ο αρχικος ενθουσιασμος μου εχει μειωθει. Αυτο το λεω διοτι ναι μεν εχει ενα αρκετα καλο επιπεδο GFE αλλα δεν αντικαθιστα πληρως μια πραγματικη γκομενα. Κατι το ποιο λειπει απο αρκετους δυστυχως, περιλαμβανομενου κ εμενα.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Αγαπητοι συναγωνιστες

Η Μαρια βρισκεται στην Ελλαδα απο τα μεσα Οκτωβριου. Ακομα δεν εχει ξεκινησει να δουλευει. Σε λιγο καιρο θα ξεκινησει. Πιθανοτατα θα ειναι στο φυλης 92 απο οτι ειπε. Παντως παραμενει σταθερα σε πολυ καλα επιπεδα GFE. Ομως ο αρχικος ενθουσιασμος μου εχει μειωθει. Αυτο το λεω διοτι ναι μεν εχει ενα αρκετα καλο επιπεδο GFE αλλα δεν αντικαθιστα πληρως μια πραγματικη γκομενα. Κατι το ποιο λειπει απο αρκετους δυστυχως, περιλαμβανομενου κ εμενα.


Θελει θαρρος αυτο που ειπες.

Και πραγματικα πιστευω οτι ειναι απλα θεμα χρονου να βρεις τον ανθρωπο σου..ΚΑι θα τον βρεις.

Μην μασας φιλε,η ζωη θελει αισιοδοξια. ;)
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Και η ελπιδα πεθαινει τελευταια.Πεθαινει ομως.

χουμορ κανω μη μου αρπαχτειτε
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Αγαπητοι συνοδοιποροι, μη ξεχνατε οτι και η Μαρια ειναι μια πολυ καλη επαγγελματιας(απο τις λιγες σε τετοιο βαθμο) και οτι ειναι πολυ δυσκολο να δει καποιον περα απο απλη συμπαθεια...
Το θεμα ειναικαι εμεις οι αντρες να κανουμε αυτον τον διαχωρισμο και να μην κολλαμε, γιατι μαλλον θα μονο πικρο συναισθημα...
Ακομα περιμενουμε να δουμε ποτε θα δουλεψει, εφοσον ισχυουν τα προαναφερομενα του Μαχητη...
 
OP
OP
free

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Αγαπητοι συναγωνιστες

Η Μαρια βρισκεται στην Ελλαδα απο τα μεσα Οκτωβριου. Ακομα δεν εχει ξεκινησει να δουλευει. Σε λιγο καιρο θα ξεκινησει. Πιθανοτατα θα ειναι στο φυλης 92 απο οτι ειπε. Παντως παραμενει σταθερα σε πολυ καλα επιπεδα GFE. Ομως ο αρχικος ενθουσιασμος μου εχει μειωθει. Αυτο το λεω διοτι ναι μεν εχει ενα αρκετα καλο επιπεδο GFE αλλα δεν αντικαθιστα πληρως μια πραγματικη γκομενα. Κατι το ποιο λειπει απο αρκετους δυστυχως, περιλαμβανομενου κ εμενα.
Τι έγινε φίλε maxitis? Εχεις καποιο νεώτερο νεο?
Ακόμα προετοιμάζεται η Μαρία ? Τι είδους προετοιμασία παιρνει τόσον καιρό να γίνει? Για Βαλκανικούς αγώνες ίσως, κατέβασε μηχανή, ή τι? Ακόμα και το Ιθάκη Blue Star δύο μήνες στην δεξαμενή και κοντευει να τελειώσει.
Btw αφού αξιολογείς το GFE της σε καλά επίπεδα - στα μέσα του Οκτωβρη - την δοκίμασες prive?
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
971
Κριτικές
67
Like
315
Πόντοι
5.855
Εφτασε η ωρα που ολοι οι φανς της Μαριας περιμενατε !
Η Μαρια βρισκεται εκει που ηταν και παλια. Διδυμου 8α. Σημερα την πετυχα εκει τυχαια και μου ειπε οτι θα δουλευει 2 εβδομαδες τον μηνα.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
πρωί  ή βράδυ ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom