Νέα

Πόσο χρονών είσαι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα o-taf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 587
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποσο ετων ειμαστε εδω μεσα ???

  • 18-21

    Ψήφοι: 10 5,4%
  • 22-25

    Ψήφοι: 22 11,9%
  • 26-30

    Ψήφοι: 30 16,2%
  • 31-35

    Ψήφοι: 34 18,4%
  • 36-40

    Ψήφοι: 22 11,9%
  • 41-45

    Ψήφοι: 24 13,0%
  • 46-50

    Ψήφοι: 16 8,6%
  • 51-55

    Ψήφοι: 9 4,9%
  • 56-60

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • 61-65

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • 66-70

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • 71-75

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 76-80

    Ψήφοι: 2 1,1%
  • 81+

    Ψήφοι: 13 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
δεν μπορω να καταλαβω το κολλημα σου με τις φωτο ρε evabb
συνεχεια και σε πολλες περιπτωσεις αυτο το πραγμα λες!
κανε εσυ πρωτα την αρχη,που το προτεινεις συνεχεια
και ακολουθουν και οι αλλοι οκ? :uglystupid:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
δεν μπορω να καταλαβω το κολλημα σου με τις φωτο ρε evabb
συνεχεια και σε πολλες περιπτωσεις αυτο το πραγμα λες!
κανε εσυ πρωτα την αρχη,που το προτεινεις συνεχεια
και ακολουθουν και οι αλλοι οκ? :uglystupid:

δεν εχω προτείνει ποτε ουτε να βαλω αλλα ουτε εχω πει σε καποιον να βαλει. σε πμ εχω δειξει φωτος μου
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
δεν εχω προτείνει ποτε ουτε να βαλω αλλα ουτε εχω πει σε καποιον να βαλει. σε πμ εχω δειξει φωτος μου

Ποιος νοιαζεται πως ειναι εμφανισιακα ο αλλος οταν μιλας μεσω Internet?Το μονο που μετραει σε αυτο το σαιτ ειναι οι αποψεις του καθενος σε καποια θεματα που εχουν ενδιαφερον.Δεν ειμαστε εδω ουτε να κατινιαζουμε ουτε να φλερταρουμε.

 

Valentina Megastar

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
αμα βαλω φωτογραφια θα κλαις δεν θα γελας. αλλα δεν βαζω γτ δεν θελω να με πιασουν στο στομα τους μεσα στο σαιτ, απλα αν εισαι εσυ στο αβαταρ σου δεν σε κανω 22 και ουτε απο αυτα που λες γενικως


Επειδη η κατηγορια των δηθεν απελευθερωμενων καρακατιναριων που πουλανε πνευμα και μαγκια εδω μεσα ενω με το που τους μιλησει καποιος εξω βαζουν τα κλαματα μου ειναι πολυ συμπαθης θα προσποιηθω οτι ειχες εσυ την τελευταια κουβεντα...  :coffee:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Ποιος νοιαζεται πως ειναι εμφανισιακα ο αλλος οταν μιλας μεσω Internet?Το μονο που μετραει σε αυτο το σαιτ ειναι οι αποψεις του καθενος σε καποια θεματα που εχουν ενδιαφερον.Δεν ειμαστε εδω ουτε να κατινιαζουμε ουτε να φλερταρουμε.

πες ταααααααααααααα
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
δεν εχω προτείνει ποτε ουτε να βαλω αλλα ουτε εχω πει σε καποιον να βαλει. σε πμ εχω δειξει φωτος μου
καλα εσυ ξερεις καλυτερα!
αλλα απο οσο σε εχω παρακολουθησει γενικα το συζητας αρκετα
τελος παντων εγω σε αντιπαραθεση δεν ερχομαι με κανεναν απο εδω μεσα
και φυσικα ουτε με εσενα...
καλα να περνας!
 

Επισκέπτης
Ποιος νοιαζεται πως ειναι εμφανισιακα ο αλλος οταν μιλας μεσω Internet?Το μονο που μετραει σε αυτο το σαιτ ειναι οι αποψεις του καθενος σε καποια θεματα που εχουν ενδιαφερον.Δεν ειμαστε εδω ουτε να κατινιαζουμε ουτε να φλερταρουμε.
Εγώ φλέρταρα τον περσονα αλλά απο τότε που μου έκατσε το μετάνιωσα!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Επειδη η κατηγορια των δηθεν απελευθερωμενων καρακατιναριων που πουλανε πνευμα και μαγκια εδω μεσα ενω με το που τους μιλησει καποιος εξω βαζουν τα κλαματα μου ειναι πολυ συμπαθης θα προσποιηθω οτι ειχες εσυ την τελευταια κουβεντα...  :coffee:

οχι καρδια μου, απλα τους σπαω στο ξυλο κι ας τρωω τελικα πιο πολλες εγω. τουλαχιστον δεν φοβαμαι μην μου σκασουν τα βυζια
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
καλα εσυ ξερεις καλυτερα!
αλλα απο οσο σε εχω παρακολουθησει γενικα το συζητας αρκετα
τελος παντων εγω σε αντιπαραθεση δεν ερχομαι με κανεναν απο εδω μεσα
και φυσικα ουτε με εσενα...
καλα να περνας!

οφειλω να παραδεχτω οτι ειναι μεγαλος πειρασμος να σε προκαλουν να βαλεις φωτο ενω στα χωνουν. για αυτο

Εγώ φλέρταρα τον περσονα αλλά απο τότε που μου έκατσε το μετάνιωσα!

δεν ηξερες δεν ρωταγες
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
αμα βαλω φωτογραφια θα κλαις δεν θα γελας. αλλα δεν βαζω γτ δεν θελω να με πιασουν στο στομα τους μεσα στο σαιτ, απλα αν εισαι εσυ στο αβαταρ σου δεν σε κανω 22 και ουτε απο αυτα που λες γενικως

Μηπως αν βαλεις θα ξερασουμε κουκλιτσα μου ......; αστο καλα κανεις .... καταλαβαμε......
 

Voutoupou

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Βαλεντίνα καλησπέρα. 5 ερωτήσεις:

1) Eίσαι Βαλεντίνα, Βαλεντίνος , ή πρώην Βαλεντίνος που έγινε Βαλεντίνα; Χωρίς παρεξήγηση, έτσι;

2) Η φωτογραφία στο avatar είναι δική σου;

3) Έχεις γυρίσει πολλές adult movies; Σας πληρώνουνε καλά; (Χεχε..... όχι δεν ενδιαφέρομαι, κουβέντα να γίνεται.....απλώς η βιομηχανία πορνό έχω ακούσει ότι πληρώνει καλά τις ηθοποιούς , όταν είναι ακόμα νέες.....βλέπε Jeena Jameson.....)

4) Αληθεύει ότι γυρίζονται πολλές ταινίες στην Ελλάδα κάθε χρόνο και προβάλλονται μόνο σε αγορές του εξωτερικού;

5) Πώς και ασχολήθες με την adult βιομηχανία; Δεν φοβάσαι μη σε αναγνωρίσουν στο μέλλον; Πώς και την προτίμησες έναντι του πληρωμένου έρωτα;

Επαναλαμβάνω: κουβέντα να γίνεται, δεν θέλω να σε προσβάλλω. Αν θες μην απαντήσεις καν.....
 

Επισκέπτης
αποκαλυψεις περσονα τι εχεις να πεις γι αυτο; κραταω πρακτικα
peper-like-little-dick.jpg
 

Valentina Megastar

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
οχι καρδια μου, απλα τους σπαω στο ξυλο κι ας τρωω τελικα πιο πολλες εγω. τουλαχιστον δεν φοβαμαι μην μου σκασουν τα βυζια

Πλητω αφορητα με τις δηθεν τσαμπουκαλουδες γκομενες με στυλακι Κολωνος και Κερατσινι....Περαστικα κομπλεξικη ασχημουλα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom