Νέα

Πόσα τρώμε στις πουτάνες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (12 μέλη και 57 επισκέπτες)

Πόσα λεφτά χαλάτε το μήνα για τα κορίτσια του αγοραίου έρωτα;

  • 0-50 ευρω.

    Ψήφοι: 153 29,5%
  • 50-100 ευρω.

    Ψήφοι: 110 21,2%
  • 100-150 ευρω.

    Ψήφοι: 72 13,9%
  • 150-200 ευρω.

    Ψήφοι: 43 8,3%
  • 200-250 ευρω.

    Ψήφοι: 40 7,7%
  • 250-300 ευρω.

    Ψήφοι: 26 5,0%
  • 300-350 ευρω.

    Ψήφοι: 23 4,4%
  • 350-400 ευρω.

    Ψήφοι: 12 2,3%
  • 400-450 ευρω.

    Ψήφοι: 14 2,7%
  • 450-500 ευρω.

    Ψήφοι: 12 2,3%
  • 500-600 ευρω.

    Ψήφοι: 14 2,7%
  • 600-700 ευρω.

    Ψήφοι: 2 0,4%
  • 700-800 ευρω.

    Ψήφοι: 3 0,6%
  • 800-900 ευρω

    Ψήφοι: 2 0,4%
  • 900-1000 ευρω.

    Ψήφοι: 6 1,2%
  • 1000 και πανω

    Ψήφοι: 49 9,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Ακριβως! Να αξιζει τον κοπο αλλιως ειναι πεταμενα λεφτα.
Εχω χαλασει εγω...
Παθων και μαθων.
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Ακριβως! Να αξιζει τον κοπο αλλιως ειναι πεταμενα λεφτα.
Εχω χαλασει εγω...
Παθων και μαθων.
ολοι μαs εχουμε χαλασει αλλοs πιο πολλα αλλοs πιο λιγα , αναλογα του καθενοs το μπατζετ και πωs την βλεπει ο καθεναs.....αμα δεν κανουμε εμειs κατι ομωs δεν θα αλλαξει αυτο
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Κοιτα να δεις. Λογω κρισης θα αλλαξουν πολλα πραγματα. Εχουν σφιξει οι κωλοι τωρα και δεν το πετας ετσι ευκολα το χρημα.
Ετσι πιστευω οτι αν δεν μπορουν να μειωθουν οι τιμες θα πρεπει να αναβαθμιστουν οι υπηρεσιες. Οποια το εχει καταλαβει αυτο θα διατηρηθει στο χωρο. Αλλιως καθε μερα 1-2 ραντεβου θα κανει.
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Κοιτα να δεις. Λογω κρισης θα αλλαξουν πολλα πραγματα. Εχουν σφιξει οι κωλοι τωρα και δεν το πετας ετσι ευκολα το χρημα.
Ετσι πιστευω οτι αν δεν μπορουν να μειωθουν οι τιμες θα πρεπει να αναβαθμιστουν οι υπηρεσιες. Οποια το εχει καταλαβει αυτο θα διατηρηθει στο χωρο. Αλλιως καθε μερα 1-2 ραντεβου θα κανει.
εγω ειμαι υπερ του να πεινασουν και αυτοι λιγο για να καταλαβουν οτι εμειs που παμε εκει ειμαστε του μεροκαματου και αξιζουμε παραπανω σεβασμο απο τα νεοπλουτα τυπακια,η νομιζανε οτι με το να βαλουνε 2και 3 κοπελεs βαρδια τα κανανε καλυτερα? εγω τιs προαλε καταλαβα οτι αυτεs μαζι δεν κανουν γιατι απλα δεν το χουν
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
URL]]
 

tsaf126

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2011
Μηνύματα
649
Like
0
Πόντοι
6
εγω ειμαι υπερ του να πεινασουν και αυτοι λιγο για να καταλαβουν οτι εμειs που παμε εκει ειμαστε του μεροκαματου και αξιζουμε παραπανω σεβασμο απο τα νεοπλουτα τυπακια,η νομιζανε οτι με το να βαλουνε 2και 3 κοπελεs βαρδια τα κανανε καλυτερα? εγω τιs προαλε καταλαβα οτι αυτεs μαζι δεν κανουν γιατι απλα δεν το χουν
:rockon: μαυρο στα πονηρα νεοπορνιδια :rockon:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
εγω ειμαι υπερ του να πεινασουν και αυτοι λιγο για να καταλαβουν οτι εμειs που παμε εκει ειμαστε του μεροκαματου και αξιζουμε παραπανω σεβασμο απο τα νεοπλουτα τυπακια,η νομιζανε οτι με το να βαλουνε 2και 3 κοπελεs βαρδια τα κανανε καλυτερα? εγω τιs προαλε καταλαβα οτι αυτεs μαζι δεν κανουν γιατι απλα δεν το χουν
Ενταξει, ειναι μια δυσκολη δουλεια που εχει γρηγορα λεφτα αλλα οχι και ευκολα.
Συμφωνω οτι και εμεις που τα βγαζουμε φτυνουμε αιμα και δεν μπορουμε να τα πεταμε απο εδω και απο εκει.
Δεν ειμαστε για πειραματα τωρα. Ευτυχως βοηθουν λιγο και οι κριτικες νομιζω.
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Ενταξει, ειναι μια δυσκολη δουλεια που εχει γρηγορα λεφτα αλλα οχι και ευκολα.
Συμφωνω οτι και εμεις που τα βγαζουμε φτυνουμε αιμα και δεν μπορουμε να τα πεταμε απο εδω και απο εκει.
Δεν ειμαστε για πειραματα τωρα. Ευτυχως βοηθουν λιγο και οι κριτικες νομιζω.
στιs κριτικεs παρατηρω οτι ο εναs που γραφει καλα πχ για μια κοπελα μετα υπαρχουν 2 κακεs και πονηρευομαι απλα, μπορει να με πειτε και κακοπροαιρετο αλλα παιδεs για το χρημα ολα γινονται,ειναι πολλα τα λεφτα αρη, και πισω απο το pc δεν ξερειs και με ποιουs πραγματικα μιλαs
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
στιs κριτικεs παρατηρω οτι ο εναs που γραφει καλα πχ για μια κοπελα μετα υπαρχουν 2 κακεs και πονηρευομαι απλα, μπορει να με πειτε και κακοπροαιρετο αλλα παιδεs για το χρημα ολα γινονται,ειναι πολλα τα λεφτα αρη, και πισω απο το pc δεν ξερειs και με ποιουs πραγματικα μιλαs
Κακα τα ψεμματα. Στα στουντιο και στα μπουρδελα υπαρχουν καποιες ισως μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου που αξιζουν τον κοπο. Οποτε τουλαχιστον εχεις μια ενναλακτικη για το που θα πας. Τωρα οτι για τα λεφτα γινονται ολα αυτο το ξερουμε και εχουμε γεμισει κλωνους που γραφουν στημενες κριτικες συνεχεια. Αυτο το εχεις καταλαβει νομιζω.
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
ποσο κερδοφορες επιχειρησεις ειναι τα μπουρδελα? τι βγαζουν οι εκδιδομενες? και ποσες πραγματικα πολυ ωραιες γκομενες εργαζονται σε μπουρδελα ενω ανετα θα μπορουσαν να δουλευαν αλλου?
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
ποσο κερδοφορες επιχειρησεις ειναι τα μπουρδελα? τι βγαζουν οι εκδιδομενες? και ποσες πραγματικα πολυ ωραιες γκομενες εργαζονται σε μπουρδελα ενω ανετα θα μπορουσαν να δουλευαν αλλου?
Το να γινεις εσυ εκδιδομενος δεν παιζει ε ?
Ετσι ομως θα μαθεις ολα τα μυστικα του επαγγελματος  ;)

Θα τα μαθεις ολα λεμε....

Ποσα βγαζουν, τι καποτες δουλευουν, ποση ωρα δουλευουν, πως δουλευουν
πως χεζουν, κατουρανε, γλυφουν, φιλανε, φτυνουν, καταπινουν
τεχνικες πεοθηλασμου, στραπονιαρισματος κτλ
πως το δινουν πως το παιρνουν και απο που  :think:
τι καφε πινουν, πως τον πινουν, που τον πινουν και φυσικα που τον φτιαχνουν !!!!!
τι κανουν τα λεφτα τους και που τα φυλλανε πως τα φυλλανε και που τα σκορπανε
που συχναζουν οι κορασιδες και τι πινουν η τρωνε εκει που συχναζουν ?
τι κρυβουν πισω απο τα χαμογελα και τα γλυκολογα δηθεν ευχαριστησης που ξεπετανε ?

αυτα και αλλα τοσα θα μαθεις αν το γυρισεις και γινεις κι εσυ εκδιδομενη.....  :rolleyes:




Μα κατι ηλιθιες ερωτησεις γαμω τον αξονα της γης γαμω....  :tickedoff:
Το διαβασα στο κοσμο και με επιασαν τα γελια... :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
ποσο κερδοφορες επιχειρησεις ειναι τα μπουρδελα? τι βγαζουν οι εκδιδομενες? και ποσες πραγματικα πολυ ωραιες γκομενες εργαζονται σε μπουρδελα ενω ανετα θα μπορουσαν να δουλευαν αλλου?
Πρεπει να διαβασω, τις φορολογικες δηλωσεις, των ιδρυματων για να σου απαντησω, με πιο υπευθυνο τροπο !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Το να γινεις εσυ εκδιδομενος δεν παιζει ε ?
Ετσι ομως θα μαθεις ολα τα μυστικα του επαγγελματος  ;)


Μα κατι ηλιθιες ερωτησεις γαμω τον αξονα της γης γαμω....  :tickedoff:
Το διαβασα στο κοσμο και με επιασαν τα γελια... :2funny:

δεν παιζει, αν θες νοικιαζω ενα δωματιακι, και σε προσλαμβανω για πουτανα.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
δεν παιζει, αν θες νοικιαζω ενα δωματιακι, και σε προσλαμβανω για πουτανα.
Θα το σκεφτω οταν το γυρισω .....
Προς το παρον κουνα τωρα το κωλαρακι σου να πεσουν οι καποτες απο τα στραπον και....
ασε τα πουταναλικια και τα βαρια αρωματα για αλλους  :sunglasses:


γκεγκε μπεμπη ?  :cool2:
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Θα το σκεφτω οταν το γυρισω .....
Προς το παρον κουνα τωρα το κωλαρακι σου να πεσουν οι καποτες απο τα στραπον και....
ασε τα πουταναλικια και τα βαρια αρωματα για αλλους  :sunglasses:


γκεγκε μπεμπη ?  :cool2:

ge ge γερο
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
παντως οπως ειδες, αν το σκεφτεις και το γυρισεις, υπαρχει ετοιμη επιχειρηση, μεχρι και λογιστη βρηκαμε  :2funny:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
ποσο κερδοφορες επιχειρησεις ειναι τα μπουρδελα? τι βγαζουν οι εκδιδομενες? και ποσες πραγματικα πολυ ωραιες γκομενες εργαζονται σε μπουρδελα ενω ανετα θα μπορουσαν να δουλευαν αλλου?

Μήπως σκέφτεσαι να αλλάξεις επαγγελματικό προσανατολισμό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom