Νέα

Πώς θα βρούμε τον τρίτο ανάμεσά μας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearozeugari
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erastis1975

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2024
Μηνύματα
8
Like
7
Πόντοι
0
Καλημερα στην παρεα εδω και καιρο με την κοπελα μου πανω στο σεξ δεν σταματαμε να μιλαμε για τριτο ατομο αντρα κυριως για 2 πουτσας δηλαδη να χυνουμε σαν τρελοι γιαυτο και ειναι απιστευτα θετικη να το κανει. ο μονος της φοβος ειναι αν θα αντεξω να την μοιραστω και να την δω να το σκιζει οπως λεει με αλλον βεβαια της λεω οτι γουσταρω τρελα συνεχεια και της αρεσει... το θεμα ειναι πως προχωραμε μαζι πως το κανουμε περα απο το σεξ εχουμε καλα μερη για τετοιου ειδους παιχνιδια κατι που να βοηθαει καποια εμπειρια; Περιμενω τις προτασεις σας θα χαρω να τις ακουσω!!
Φίλε μου πρέπει να είστε και οι 2 σίγουροι- είναι δύσκολα μονοπάτια αυτά.
 

LingerieLover

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2024
Μηνύματα
16
Like
191
Πόντοι
0
Καλημερα στην παρεα εδω και καιρο με την κοπελα μου πανω στο σεξ δεν σταματαμε να μιλαμε για τριτο ατομο αντρα κυριως για 2 πουτσας δηλαδη να χυνουμε σαν τρελοι γιαυτο και ειναι απιστευτα θετικη να το κανει. ο μονος της φοβος ειναι αν θα αντεξω να την μοιραστω και να την δω να το σκιζει οπως λεει με αλλον βεβαια της λεω οτι γουσταρω τρελα συνεχεια και της αρεσει... το θεμα ειναι πως προχωραμε μαζι πως το κανουμε περα απο το σεξ εχουμε καλα μερη για τετοιου ειδους παιχνιδια κατι που να βοηθαει καποια εμπειρια; Περιμενω τις προτασεις σας θα χαρω να τις ακουσω!!
Σίγουρα δεν είναι εύκολο, αλλά μπορεί να συμβεί. Εμείς το συζητούσαμε καιρό, αλλά το καταφέραμε.
Για να πω την αλήθεια, αυτή βρήκε τον υποψήφιο, έπαιξαν λίγο μαζί και μετά του το ξεφούρνησε "η συνέχεια, θα είναι μαζί με τον άντρα μου". Αλλά ξέραμε από πριν τι θέλαμε και κυρίως ότι το θέλαμε.
Η πρώτη φάση κράτησε ένα καλοκαίρι ολόκληρο.
Μετά, που και που, αφού είχαμε χαλαρώσει και κυρίως δεν είχαμε γκρίνες (από εμένα) ή κολλήματα (από αυτή), το ξαναδοκιμάσαμε.
Πότε με επιτυχίες (καλός γαμιάς) και πότε με φάσεις που δεν τους σηκωνόταν και έκανα εγώ όλη τη δουλειά με αυτόν (ντροπιασμένο) θεατή.
Υπήρχαν όμως και killers, που δεν μασούσαν τίποτε. Έπεφταν με τα μούτρα στο γαμήσι, την έκαναν λιώμα.
 

BabisClaras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
170
Like
188
Πόντοι
1
Το ιδιο θελουν 2 φιλοι μου , δηλ εναν 3ο παιχτη, ο Ισιδωρος και ο Λελος παιδια διαμαντια , βυθισμενα στο συγχρονο βουρκο της αμαρτιας
 

rays

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
20
Εδώ με το ζόρι βρίσκουμε γκομενα και ο άλλος ψάχνεται για 3ο?
 

Mikecockin

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ που έχω μια σχετική εμπειρία ως 3ος μπορώ να πω ότι είναι πραγματικά σοβαρό το θέμα, πρέπει να καταλάβετε αν είστε polyamoric ζευγάρι ή απλά vixen. Κατά την γνώμη μου - τα πάντα γίνονται να περάσει υπέροχα εκείνη. Θα έλεγα να ξεκινήσετε με κάνα τινδερ, να μιλήσατε με τον υποψήφιο στο τσατ πρώτα, να δείτε αν έχετε το ίδιο vibe, να συζητήσετε πως θα λέτε να γίνει, τι σκέψεις έχετε για το σεξ κτλ. Και μόνο μετά γνωριμία από κοντά, για κάνα πότε/καφέ να σπάσει πάγος να είστε και οι τρεις σίγουροι και μέντα πάτε ξενοδοχείο και περνάτε υπέροχα:) τουλάχιστον στην δική μου περίπτωση έτσι γίνεται, με ένα ζευγάρι από ΗΠΑ το κάναμε κ κάποια καλοκαίρια στην σειρά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom