Νέα

Πώς να κερδίσετε καθημερινά στο Στοίχημα με το σύστημα jormakka

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jormakka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 281
  • Εμφανίσεις 22K
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
το ξερεις οτι τοση ωρα γραφεις μαλακιες ε; η στοιχηματικη εχει υπολογισει πως στο δελτιο αυτο οι πιθανοτητες να χασεις ειναι π.χ. 15% και αφαιρει μια γκανιοτα 5% οποτε σου δινει το 90% και η διαφορα 5% ειναι το κερδος της, δεν χρειαζεται κανεις να βαλει 1000 ευρω για να δοκιμασει το ηλιθιο "συστημα" σου, αρκει να το δοκιμασεις και με 10 λεπτα. Δηλαδη η στοιχηματικοι που εχει ολοκληρη μαθηματικη ομαδα που βγαζει τις αποδοσεις ειναι ηλιθια και εσυ ο εξυπνος.

Δηλαδή μετά από δελτία που κέρδισαν και την ανάλυση που έκανα, το επιχείρημα σου είναι πως ότι και να γίνει η στοιχηματική κερδίζει. Βρε αεργε, το θέμα είναι «εσυ κερδίζεις;». Τι παιδιά είστε σεις ρε φίλε... ήμαρτον.

63A6CE01-2E63-4792-AE0C-BCDDC4CD012A.gif
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
εδω βλεπουμε το τζομπακα μαζι με τη γραμματεα του να δινει συμβουλες για στοιχημα σε λαιβ μεταδοση στο σκαι

hqdefault.jpg
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
εδω βλεπουμε το τζομπακα μαζι με τη γραμματεα του να δινει συμβουλες για στοιχημα σε λαιβ μεταδοση στο σκαι

hqdefault.jpg

Σκεπασμενοι μέχρι το σαγόνι είμαστε βρε τριτοτέταρτε καλοκαιριάτικα γιατί διαβάζαμε τα αστεία σου.

Λοιπόν, τα σημερινά bets έχουν μπει. Καλή μας επιτυχία. Σε παρακαλώ δώσε θετική ενέργεια. Μια παρέα είμαστε όλοι.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Ελα στην παρέα μας. Σταθερά κέρδη. Ήρεμα. Όμορφα. Ξεκινας. Χίλια. Ένα δελτίο την ημέρα. Σε δυο μήνες πας Μεξικό, καρφώνεις την Αραμπουμπούλα, επιστρέφεις. Άρχοντας.

Ξεκίνα σήμερα να κερδίζεις και εσυ, με το σύστημα Τζορμακα.
Στόχος μου είναι να πάω στην Αθήνα να καρφώσω την Σάντρα από το magic girls...σου δίνω θετική ενέργεια σε σένα δώσε και εσύ εμένα να τα κονομησω να πάω κάποια στιγμή :grin:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Αδερφέ μου καλημέρα. Απάντησα πριν αλλά θα χάθηκε στο σωρό. Κοίταξε. Τα ματς που βγαίνουν κάτω από 4 κόρνερ ή 4, με χαμηλότερο ποντάρισμα διαθέσιμο το ο4, τα παίζεις πάντα υ18. Δηλαδή, αν ένα ματς έχει 3 κόρνερ, δεν είναι η πρώτη φορά και οφείλεται στις αρχικές ενδεκάδες και το σύστημα που «συνήθως» παρατάσσει έκαστη. Τι εννοώ;

Έχω ιστορικό κόρνερ και καρτών κάθε ομάδας κάθε κατηγορίας, ευγενική χορηγία ενός φίλου μου γιατί συνήθως πληρώνεις σε σάιτ (όπως το footystats). Κοίταξε. Τα δικά μου ταπεινά κριτήρια είναι: ιστορικό ομάδων, ιστορικό h2h, αρχικές ενδεκάδες (υποψία γιατί δεν ξέρεις αν τελικά βγουν έτσι), θέση στην κατηγορία, παίκτες που κινδυνεύουν να χάσουν ματς αν πάρουν κάρτα, ιστορικό παικτών κτλ κτλ κτλ. Αλλά ας κάνουμε focus στα κόρνερ. Η Λίβερπουλ πχ είναι αυθεντία στα λίγα κόρνερ. Δεν θα πονταρα ποτέ ο4. Άσχετα που αν ψάξεις μπορεί να βρεις 16 πχ ή 5 ή πρόσφατα χτες αν θυμάμαι είχε 9-10, ούτε είδα. Τεσπα. Ένα ματς που πάει για χαμηλά κόρνερ δε θα έχει ποτέ 19. Ένα ματς Σκωτίας πχ που η κάθε ομάδα έχει avg 11-12 κόρνερ δε θα έχει 4 τελικά. Θα το παίξεις ο4. Και πάλι σου μιλάω γενικά. Επομένως θες οπωσδήποτε στατιστικά. Το θέμα είναι ότι δεν πας πάνω από 6 επιλογές (ή 6 ματς κόρνερ ή 3 ματς συνδυαστικά κόρνερ και κάρτες, επειδή οι κάρτες δίνουν ένα boost). Οι κάρτες είναι πολύ πιο tricky και θυμάμαι ματς στη Κύπρο σχετικά πρόσφατο με τρεις κόκκινες. Κύπρο δεν παίζω έτσι κι αλλιώς. Και εκεί βέβαια εφαρμόζεις τη μελέτη σου κτλ. Πχ το ματς με τη Λίβερπουλ, ξέρω από πριν ότι θα έχει λίγες κάρτες. Μπαίνει ρόλο τι ομάδα είσαι (ομάδα τοπ με ομάδα μικρή δε θα σε πάρουν τα πόδια αδερφέ, τα πόδια αυτά έχουν κάτι εκατομμύρια), τι σημασία έχει το ματς, αν υπάρχουν παίκτες που μαρκάρουν παίκτες πχ δυο Αουγκουστο μαζί, κτλ. Βγήκε 2 κάρτες σύνολο. Μπορούσα να το παίξω υ5 ή και υ4 και στο λέω δε θα είχα άγχος. Αλλά εκεί όμως ρισκάρω. Ανεβάζω το ρίσκο στα ύψη, δε πα να λέει ότι θέλει η στατιστική. Εγώ κυνηγάω το ασφαλές ΜΕΣΑ στο ασφαλές. Ας είναι η απόδοση μικρή, στα παπάρια σου. Κάθε μέρα 200-400€ (γιατί παίζω πάντα 2 φορές με 2 χιλιάρικα). Κάποιες φορές πχ υπάρχουν ευκαιρίες. Δλδ το ματς του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό μέσα στην έδρα τους, δεν υπήρχε κανένας λόγος να σφαχτούν. Τα πάντα είχαν τελειώσει. Ξέρεις πόσο έδινε το υ8 κάρτες; 1.40 αν θυμάμαι, μπορεί 1.30. Γιατί; Γιατί θεωρητικά είναι μισητοί αντίπαλοι. Θα βγάλει χολή ο ΠΑΟΚ, θα θα θα. Παπάρια. Από πριν ήξερες ότι θα πάει χαμηλά σε κάρτες γιατί και ο ΠΑΟΚ έχει δείξει κακό πρόσωπο, δεν έχει μούτρα να μπει σε φασαρίες με τον γαύρο, δεν έχει καν λόγο. Τα προβλήματα του είναι «εσωτερικά». Η μισή ομάδα φεύγει, στα παπάρια τους οι παίκτες για το αν φάνε 1, 2 ή 5. Η Ευρώπη έρχεται, ήρθε δλδ. Κατάλαβες; Άρα τι υ8 στο 1.3; Μπορούσες να παίξεις υ6 που ήταν πάνω από διπλασιασμό. Το υ10 πρέπει να ήταν 1.12. Εγώ πάλι το έπαιξα υ10. Εκεί, ήρεμα. Σταθερά. Βγήκαν 2-3 κάρτες αν θυμάμαι καλά. Αναμενόμενο δλδ.

Τεσπα. Δεν είναι λοταρία αδερφέ. Έχει δουλειά. Τώρα βγάζω τα σημερινά. Και σου λέω ότι και να σπάσει (πες ρε φίλε ότι γίνεται, σπάει μια, γαμιεται ο Δίας, ενώνεται η Σελήνη με τον Πλούτωνα), πάλι κέρδος έχω. Σε δεκα μέρες με αυτό το σύστημα βγάζεις το κεφάλαιο σου παίζοντας μια μόνο φορά. Εγώ παίζω ένα χρόνο +.

Πχ Γερμανία που είπα μην παίζεις, έχουμε τεράστιες αυξομειώσεις στα κόρνερ. Δεν είναι το θέμα μου το ο18, το οποίο συμβαίνει κάθε εβδομάδα (αν πας δλδ στο φλου να παίξεις έτσι Α/Β Γερμανίας θα πας άκλαφτος) ή το υ4, είναι ότι η κατηγορία αυτή είναι η μόνη που έχει «εκπλήξεις». Την αποφεύγω γιατί δε μου χρειάζεται κιόλας, όταν παίζουν υπάρχουν πολλές καλύτερες επιλογές.

Σε λέω αδερφέ, άσε να λένε κάτι παιδάκια εδώ. Παρε ένα φτηνό λαπτοπάκι, κανε ένα sub αν θες σε σάιτ με στατς (αλλιώς get creative) και ακολούθησε το μικρό, ταπεινό μου σύστημα.
Με τα γνωστα μπλοκαρισματα απο τις εταιριες οταν βλεπουν οτι καποιος κερδιζει δεν εχεις προβλημα; Σε αφηνουν να παιζεις παροτι κερδιζεις;
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Με τα γνωστα μπλοκαρισματα απο τις εταιριες οταν βλεπουν οτι καποιος κερδιζει δεν εχεις προβλημα; Σε αφηνουν να παιζεις παροτι κερδιζεις;

Ναι γιατί δεν ποντάρω πενταψήφια νούμερα. Κερδίζω αργά και σταθερά. Ίδιο κεφάλαιο. Ίδια τακτική. Έχει παιδιά που παίζουν πενήντα χιλιάρικα σε G/G στον τελικό λιβ-Τσέλσι ακόμα το θυμάμαι και γελάω.
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Μικρό μπρέικ όπως παμε για παράταση στον τελικό και σας έχω τριάδα ψαγμένη για εσάς που δεν πιστεύετε στο σύστημα Τζορμακα και θέλετε τις μεγάλες αποδόσεις.

Παμε λοιπόν. Όποιος προλάβει. MLB, βιαστείτε. Καλή σας επιτυχία.

BCC14A31-4761-46CE-BA71-A54FE07C7463.jpeg
 

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
79
Like
1.654
Πόντοι
200
Μαγκες πριν απο χρονια επαιζα το εξης:
Διαλεγα ματς στο 90' και πονταρα οτι δεν θα μπουν δυο γκολ. Ηταν 0-0 και πονταρα στο under 1,5 με αποδοση 1.01. Αν ηταν 2-0 εβαζα στο under 3,5 κλπ.
Καθε φορα εβαζα ολα τα λεφτα μου. Ξεκινησα με 20€. Επαιζα ολη μερα στην τυχη παιχνιδια που εβλεπα διαθεσιμα στο λαιβ.
Αληθεια σας λεω σε μια βδομαδα ειχαν γινει 400€. Ξεκαθαρα θεωρουσα το συστημα ΑΧΑΣΤΟ. Απεδιδε σταθερα.
Μεχρι που
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μεχρι που μια μερα μπηκαν δυο γκολ. Και τα εχασα ολα.
 

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
79
Like
1.654
Πόντοι
200
Ειναι της ιδια φιλοσοφιας με τια κορνερ, τις καρτες κλπ. Καποια στιγμη θα σπασει. Και οταν σπασει τα χανεις ολα.
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ειναι της ιδια φιλοσοφιας με τια κορνερ, τις καρτες κλπ. Καποια στιγμη θα σπασει. Και οταν σπασει τα χανεις ολα.

Παίξε την τριάδα που άφησα και μην αγχώνεσαι. Βάλε ΕΡΤ έχει τελικό. Λογικά θα παμε πέναλτι με τα παλτά.

ΥΣ: καμία σχέση ο τύπος που παίζει υ2 στο 90 έτσι στο άκυρο και αυτοσαρκάζεται, με το σύστημα μου.
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Μικρό μπρέικ όπως παμε για παράταση στον τελικό και σας έχω τριάδα ψαγμένη για εσάς που δεν πιστεύετε στο σύστημα Τζορμακα και θέλετε τις μεγάλες αποδόσεις.

Παμε λοιπόν. Όποιος προλάβει. MLB, βιαστείτε. Καλή σας επιτυχία.

BCC14A31-4761-46CE-BA71-A54FE07C7463.jpeg

Καλημέρα σύντροφοι. Το δελτίο που άφησα χτες, θεωρητικά, έπρεπε να βγει. Δεν τα έβαλα τυχαία.

Αλλά.... Jake Odorizzi collapsed with a leg injury running to cover first base in the fifth inning

Και κάπως έτσι ενώ πηγαίναμε καρφωτό για οβερ 9, μείναμε στο 6.

Για να καταλάβετε γιατί το στοιχημα δεν έχει νόημα παρά μόνο εάν παίζετε με το σύστημα Τζορμακα.

Εμπιστευτείτε σήμερα κιόλας την μοναδική φόρμουλα που αποφέρει σίγουρα και σταθερά κέρδη.

C0E9642F-2D56-4A96-BF58-D49462B9E2AA.jpeg
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Μπορεί θεωρητικά να σπάσει; Ναι. Θα σπάσει; Όχι

Ποσο εβγαλες στα μαθηματικα?

Το 1.015 εχει implied probability επιτυχιας 98.52%
που σημαινει 1.48 bets στα 100 θα τα χανεις.

Συνεχιζε να παιζεις τα "σιγουρα" 5κ για να βγαζεις 75 ευρω (lol) και οταν πεσεις στο 1,48% μην ανησυχεις καθολου, θα σου φερνουμε τσιγαρα στη φυλακη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
άν υπήρχε σιγουριά στο στοίχημα οι εταιρείες θα είχαν φαληρίσει :confused:
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ποσο εβγαλες στα μαθηματικα?

Το 1.015 εχει implied probability επιτυχιας 98.52%
που σημαινει 1.48 bets στα 100 θα τα χανεις.

Συνεχιζε να παιζεις τα "σιγουρα" 5κ για να βγαζεις 75 ευρω (lol) και οταν πεσεις στο 1,48% μην ανησυχεις καθολου, θα σου φερνουμε τσιγαρα στη φυλακη.

Καλημέρα. Προτιμώ το πρώτο σύστημα.

Παρόλα αυτά, εσυ μιλάς με πιθανότητες. Δεν υπάρχουν πιθανότητες όταν παίζεις με τα κριτήρια που έβαλα και σωστό timing. Ουσιαστικά αυτός είναι ο σκοπός. Να μειώσεις το ρίσκο τόσο πολύ και να έχεις τη δυνατότητα να ποντάρεις «εύκολα» στο σωστό timing, ώστε να μην διατρέχεις κίνδυνο. Δεν μας ενδιαφέρει το ποσό πονταρίσματος ή το κέρδος. Μας ενδιαφέρει τπ σωστό timing. Right place at right time. Αν το επιχειρήσεις αυτό υπό διαφορετικές συνθήκες, θα πάρεις τ’ @@ σου. Δεν μπορείς να λες έχω σωστό timing όταν πχ μπαίνεις οβερ8 σε MLB επειδή έξι αλγόριθμοι σου είπαν ότι έχεις 100% probability να είσαι οβερ στο moneyline 8. Δεν γίνεται, είναι ενε illusion.

Το πρώτο σύστημα κάνει ένα απλό στατιστικό risk minimization, το δεύτερο (αυτό που λέμε τώρα) το σιγουρεύει. Είναι λαιβ, όχι pregame. Αν η αντίπαλη ομάδα είναι στο 80’ πίσω με 0-3, για να πας 3-3 σημαίνει ότι γίνονται αλλαγές, έχουν ήδη γίνει φάσεις, έχουν ήδη δέκα σουτ εκτός/εντός στόχου, κτλ κτλ κτλ. Δεν «σπάει» ματς έτσι απλά. Υπαρχει προδιάθεση. Γι’ αυτό είπα, έχει πολλά ματς που δίνουν 0.001 - 0.006 όταν είναι 1-0 κτλ, αυτά είναι οι παγίδες.

Τελοσπαντων.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Ναι γιατί δεν ποντάρω πενταψήφια νούμερα. Κερδίζω αργά και σταθερά. Ίδιο κεφάλαιο. Ίδια τακτική. Έχει παιδιά που παίζουν πενήντα χιλιάρικα σε G/G στον τελικό λιβ-Τσέλσι ακόμα το θυμάμαι και γελάω.
Τυπε δεν γινονται αυτα που λες, λογικα χανεις αρκετα δελτια για να σε αφηνουν..και αφου ποσταρεις εδω τα παιχνιδια, κανε ενα κοπο και μπες στην εταιρια που τα παιζεις και δειξε μας το ιστορικο σου. Τοτε θα σε πιστεψω.

Εδω παιζαμε λιγα στην μια εταιρεια πχ. χασε μπετ. στο οβερ ενος παιχνιδιου που το εδινε 2+ και σε μια αλλη εταιρεια το ιδιο ματς εδινε το οβερ 1 και κατι..πονταραμε αντερ και οβερ και πριν ξεκινησουν τα ματς βγαζαμε κερδος κανοντας κας αουτ.
Νομιμοτατο αυτο που σου γραφω..ε σε γνωστη ελληνικη εταιρεια μολις το εκανα λιγες φορες και μαλιστα εχανα καποια δελτια..πληρωνομουν στην αλλη με κατεβασαν το πονταρισμα στην αρχη και μετα με μπλοκαραν..
δεν υπαρχει τροπος να τους κερδισεις καταλαβε το..εκτος και αν εισαι τυχερος και σε δελτια με μεγαλες αποδοσεις σου κατουν μερικα..και φυσικα μετα σταματησεις να παιζεις.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Ευχαριστουμε μεγαλε γκουρου.

You cracked the code.

Παμε να τσιμπησουμε το 70ρι να κλεισουμε τις στοιχηματικες και να στειλουμε τη Μαλτα στο ΔΝΤ.

Ποσο net positive εισαι μεχρι στιγμης?
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
115
Εμφανίσεις
14K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom