Νέα

Πώς να κερδίσετε καθημερινά στο Στοίχημα με το σύστημα jormakka

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jormakka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 281
  • Εμφανίσεις 22K
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Λοιπόν επειδή βλέπω ότι πολλά μέλη αδυνατούν να υποστηρίξουν τα ομολογουμένως αρκετά 150€ που ζητάει η κάθε εκδιδόμενη, είναι ώρα να αποκαλύψω το δεύτερο και τελευταίο σκέλος του αχαστου πλάνου μου.

Στο πρώτο μέρος αναλύσαμε ένα ομολογουμένως πανηλιθιο σύστημα που όλως παραδόξως δεν σπάει. Δεν αυτό θα μπορείτε να κουμπωσετε 2000€, 5000€, ή και πολλούς λογαριασμούς και να βρείτε μια σωστή πεντάδα με απόδοση 1.1 και να βγάλετε πάνω από χιλιαρικο τη μέρα.

Όπως επισήμανε ένας συναγωνιστής... ακόμα και αυτό το σύστημα σπάει. Είναι αλήθεια. Ο Παναθηναϊκός πχ με τα Γιάννενα είχε 13 κόρνερ στο πρόωρο ημίχρονο. Άσχετα που έληξε με 17 και δεν τον ήπιαμε.

Γι’ αυτό λοιπόν παμε στο πραγματικά άχαστο πλάνο. Αντί να ασχοληθούμε με κάρτες και κόρνερ, θα ασχοληθούμε μόνο με τελικό αποτέλεσμα, είτε ημιχρόνου είτε τελικό. Κάθε μέρα, σε όλες τις στοιχηματοκες εταιρείες, θα δείτε αρκετά ματς που είναι στα τελειώματα τους και η απόδοση είναι 0.001-0.006. Ματς που όσο και να χτυπιέσαι, δεν γυρνάνε. Στην bet365 δεν υπάρχει μικρό όριο πονταρίσματος γιατί δεν είναι στοιχιμαν. Επομένως, το πλάνο είναι να βρίσκετε ματς στα τελειώματα τους, όπου το σκορ είναι τουλάχιστον με διαφορα τριών τερμάτων και να ποντάρετε 10000€. Με κέρδη 10,20,60€ κτλ. Μπορείτε να έχετε και 500€ την ημέρα κέρδη χωρίς κανένα μα κανένα κίνδυνο. Η παγίδα εδώ είναι οι αποδόσεις του 0.001-0.006 σε ματς που ΓΥΡΝΑΝΕ. Δηλαδή ματς στο 1-0 κτλ κτλ κτλ. Οι στοιχηματικες βάζουν συνέχεια τέτοιες παγίδες τις οποίες πρέπει να αποφεύγετε. Αν υποθέσουμε ότι κάποιος μπορεί να παίξει δέκα δελτία μονά την ημέρα κατά αυτόν τον τρόπο (άνετα), μπορεί να έχει κέρδη 100-600€ την ημέρα χωρίς άγχος. Το κεφάλαιο σου είναι 10000€. Δεν σκέφτεσαι «αν τα χάσω». Δεν χάνεις. Δεν υπάρχουν καν σαν χρήματα. Είναι απλά ο τρόπος με τον οποίο θα εκμεταλλευτείς την στοιχηματική εταιρία. Δεν ανησυχείς για pre-game & mid-match. Έχεις κλειδώσει. Απλά περιμένεις να τελειώσει ενώ παρακολουθείς άλλα παιχνίδια.

Αν υποθέσουμε ότι έχεις 100€ την ημέρα κέρδη, χρειάζεσαι κάτι παραπάνω από τρεις μήνες για να βγάλεις το δεκαχίλιαρο που είναι το αρχικό σου πόσο και να είσαι πλέον «ασφαλής». Από κει και πέρα μιλάμε για 3000-10000€ το μήνα κάνοντας αυτή τη μαλακια κάθε μέρα, όλη μέρα.

Είναι το νέο σύστημα στο οποίο θα μετακομίσω σύντομα. Υπάρχουν φυσικά και αλγόριθμοι που μπορούν να σου πουν αν το ματς «γυρνάει» ακόμα και με πιθανότητες σχεδόν μηδαμινές αλλά δεν πωλείται και δεν μας χρειάζεται.

Το σύστημα αυτό είναι τόσο ηλιθιο και χρονοβόρο που κανένας δεν το επιχειρεί (σίγουρα κάποιοι ναι αλλά λίγοι). Γι’ αυτό είναι και τόσο ασφαλές.

Άρα συνοψίζοντας.

Βρίσκουμε λαιβ παιχνίδια (πάντα λαιβ), τα οποία έχουν πολύ λίγο χρόνο υπολειπόμενο με τουλάχιστον τρια γκολ διαφορά, απόδοση συχνά 0.001-0.006, και χτυπάμε όλο το κεφάλαιο μας, με απολαβές 10-60€. Επαναλαμβάνουμε όλη μέρα κοιτώντας και τα στατιστικά του ματς. Αποφεύγουμε παιχνίδια με τέτοιες αποδόσεις που είναι κοντά στα γκολ, ή νωρίς στο ματς (εκτός αν παίζουμε πρώτο ημίχρονο μόνο, και πάλι τηρούμε τα προηγούμενα).

Το στοιχημα απαιτεί να είσαι χελώνα. Όχι λαγός. Όταν είσαι χελώνα, μπορείς να δεις και να αποφύγεις όλες τις παγίδες του.

Ευχαριστω για την προσοχή σας.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.972
Κριτικές
1
Like
4.770
Πόντοι
456
Καλή τύχη τύπε ...

20220512_183113.jpg
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306

Κοίταξε να δεις φίλτατε. Εάν υπολογίσουμε το ρίσκο με γνώμονα το ποσό που ποντάρουμε σε σχέση με το ποσό που μας επιστρέφεται, είμαστε όντως για κρεμάλα. Το θέμα είναι ότι φτάνεις σε σημείο να μην ρισκάρεις... καθόλου. Το ποσό που πονταρεται πλέον δεν έχει σημασία. Το θέμα είναι πού ποντάρεις. Τα εξήγησα πριν.


Αχαστος μέχρι στιγμής. Και βασικά το σύστημα ένα είναι μόνο κόρνερ (γιατί είναι πιο δύσκολο να γαμησεις ματς έτσι, ενώ με τις κάρτες ένας καβγάς να γίνει πχ ελεγχόμενος, ο διαιτητής μπορεί να βγάλει και πέντε κάρτες αν θέλει. Άρα τον ηπιαμε. Επομένως μόνο κάρτες, βάλε ένα χιλιαρικο, απόδοση 1.05 με μια πεντάδα του 1.01, κέρδος 50€, καντο δυο φορές τη μέρα 100€. Σε δέκα μέρες έχεις το κεφάλαιο σου πίσω. Με 2000€, έχεις 200€ τη μέρα.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
Κοίταξε να δεις φίλτατε. Εάν υπολογίσουμε το ρίσκο με γνώμονα το ποσό που ποντάρουμε σε σχέση με το ποσό που μας επιστρέφεται, είμαστε όντως για κρεμάλα. Το θέμα είναι ότι φτάνεις σε σημείο να μην ρισκάρεις... καθόλου. Το ποσό που πονταρεται πλέον δεν έχει σημασία. Το θέμα είναι πού ποντάρεις. Τα εξήγησα πριν.


Αχαστος μέχρι στιγμής. Και βασικά το σύστημα ένα είναι μόνο κόρνερ (γιατί είναι πιο δύσκολο να γαμησεις ματς έτσι, ενώ με τις κάρτες ένας καβγάς να γίνει πχ ελεγχόμενος, ο διαιτητής μπορεί να βγάλει και πέντε κάρτες αν θέλει. Άρα τον ηπιαμε. Επομένως μόνο κάρτες, βάλε ένα χιλιαρικο, απόδοση 1.05 με μια πεντάδα του 1.01, κέρδος 50€, καντο δυο φορές τη μέρα 100€. Σε δέκα μέρες έχεις το κεφάλαιο σου πίσω. Με 2000€, έχεις 200€ τη μέρα.
βοηθα το κοσμο αδερφε να παει ταμειο , να πεσουν μετα τα μουνακια στα ποδια του και να τον παρακαλανε να τις γαμησει :rockon::rockon::rockon:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Αν συνεχίσεις έτσι θα φαλιρίσουν οι στοιχηματικές, μπορεί και όχι...
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.457
Πόντοι
2.487
Δεν σε κοβω να εχεις σχεση με πιθανοτητες, στατιστικης και τον νομο των μεγαλων αριθμων. Αληθεια, ποιο ειναι το background σου αχαστε μυστη;
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.327
Πόντοι
216
Σχετικά με το τελευταίο σύστημα που προτείνει ο φίλος, εχω να πω,πως δεν υπαρχει άχαστο!! Ολα σπανε!!
Για τον χαβαλέ το εχω δοκιμάσει με over under. Ματς μετα το 75-80 (ή αν παιξουμε ημίχρονο, μετα το 35-40). Δεν κυνηγαω να μπει γκολ.ποτέ. κυνηγάω να μην μπει. Π.χ είμαστε στο 80' , το σκορ 2-2 και παιζω under 6,5 στο 1,009.
Ξεκίνησα με 15 ευρώ. Έπαιξα εκατονταδες στοιχηματα και τα έκανα 150 ευρω (σε καθε νεο στοίχημα πονταριζα ολα οσα ειχα στον λογαριασμό μου). 20 ευρω στο 1.01 για να βγάλεις 20 λεπτά. Στο επόμενο στοίχημα τζογαρισμα 20,20 € και ούτω καθεξής.
Τραβαω τα 135 και ξανά απο την αρχή . Το ιδιο ,τα κάνω 200(μιλάμε για εκατονταδες στοιχηματα,μεχρι και β' νεπαλ γυναικείο,under21 Καμπότζη κτλ). Τραβαω τα 150 και αφήνω το 50ρικο για να μην ξεκινάω απο τα χαμηλά πάλι. Τα κάνω κανα 80αρι,τα χώνω στο οφη ιωνικος στις 19/3. 0-1 στο 39. Τα ρίχνω όλα στο under 3.5 ημιχρονο. Τον ηπια . αποτέλεσμα ημιχρόνου 1-3.
Πολυ ψυχοφθόρο και αγχωτικο.Αξιζει για ανέργους και φοιτητές που εχουν αρκετο χρόνο και βαριούνται. Θέλει σύνεση Να αποσυρεσαι και να ξαναμπαινεις απο χαμηλά.
Αλλα, ΔΕΝ υπαρχει ΑΧΑΣΤΟ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα φίλοι μου.

Κάνω το παρών νήμα γιατί στο νήμα «Στοιχημα» θα χαθεί μέσα σε μια μέρα.

Σήμερα θα μάθουμε πώς να κερδίσουμε στο Στοιχημα με τον ίσως πιο ηλιθιο τρόπο που υπάρχει.

Το σύστημα είναι το εξής: στην πλατφόρμα bet365, τα τζιμάνια έχουν δημιουργήσει το λεγόμενο «Φτιάξε αγορά». Αυτό μας επιτρέπει να επιλέξουμε κάτι που υπό άλλες συνθήκες δεν θα ήταν διαθέσιμο. Δηλαδή, πχ, στα κόρνερ, οι στοιχηματικές μας δίνουν ο/υ 10 κτλ. Εδώ έχουμε την δυνατότητα για υ18. Ίδιας κατάσταση και στις κίτρινες κάρτες. Το «Φτιάξε αγορά» για κόρνερ και κάρτες επιτρέπεται μόνο σε μεγάλες κατηγορίες και τα κόρνερ κάποιες φορές σε β’ κατηγορίες.

Τι κάνουμε λοιπόν;

Φτιάχνουμε ένα δελτίο με τρια ή τέσσερα διαθεσιμα ματς. Μόνο με κόρνερ και κάρτες. Επιλέγουμε υ18 ή ο4, και στις κάρτες πάλι ένα ασφαλές υ8,9,10 ή ο0,5. Κάνουμε μια μικρή μελέτη των ομάδων, για να διαπιστώσουμε αν είναι πιο ασφαλές το οβερ ή το αντερ. Οι επιλογές μας όμως δεν σπάνε ποτέ (είναι πραγματικά σχεδόν απίθανο). Φτιάχνουμε επομένως το δελτίο μας να έχει απόδοση 1.1 - 1.2. Βάζουμε ποσό 1000€, παίρνουμε πίσω 100-200€.

Ναι είναι το πιο ηλιθιο σύστημα με negative ev αλλά το μόνο που δεν σπάει. Ο μόνος τρόπος να σπάσει είναι αν πχ το ματς πάει ο18 κόρνερ. Οκ, μπορεί να γίνει έστω και σπάνια. Αλλά... από πριν πρέπει να μελετήσουμε τις ομάδες (μεταξύ τους, ενδεκάδες, σύστημα που ευνοεί παιχνίδι από πλαγια κτλ κτλ) για να ξέρουμε αν θα παίξουμε ο4 κόρνερ ή υ18. Αν δηλαδή βάλουμε υ18 και παιχτούν 19 κόρνερ, το λάθος είναι τραγικά δικό μας γιατί 19 κόρνερ ΔΕΝ έρχονται από τύχη, υπήρχε προδιάθεση. Άρα το σωστό θα ήταν ο4. Με πιάνετε;

Ένα παράδειγμα σημερινό, χωρίς μελέτη.

55C15620-3480-4AA3-BD6F-3104B6BC01E2.jpeg


Καλή επιτυχία σε όλους και ειδικά στην στοιχηματική bet365.
Τυπε πιο ηλιθιο στοιχημα δεν εχω δει.:confused:
Εδω βρηκαμε πως να τους κερδιζουμε πριν καν ξεκινησουν τα ματς..και μας πηραν χαμπαρι και μας μπλοκαραν.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Να ξερετε κατι..οι στοιχηματικες εταιριες δεν αφηνουν τιποτα στην τυχη.

Ο μονος τροπος να βγαλεις λεφτα απο το στοιχημα ειναι..να παιζεις μεγαλες αποδοσεις σε συστημα για να παιρνεις και κατι πισω οταν δεν τα πιανεις ολα, να μελετας καλα τις ομαδες που παιζεις και να εχεις τυχη βεβαια. Δηλαδη με λιγα να πας για πολλα.

Ενας τροπος υπηρχε να πληρωνεσε πριν καν ξεκινησουν τα παιχνιδια και μαλιστα νομιμοτατος..αλλα οταν το πηραν χαμπαρι αυτοι..περασαν εναν καινουργιο ορο..που λεει οτι οποτε γουσταρουν σε θεωρουν επαγγελματια παικτη και σε μπλοκαρουν.
Καταλαβατε πως λειτουργουν ολες οι εταιριες; οποτε αφηστε τις μλκιες και πεξτε ετσι οπως λεω παραπανω και με λιγη υπομονη θα ερθουν ενα δυο καλα δελτια.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Σχετικά με το τελευταίο σύστημα που προτείνει ο φίλος, εχω να πω,πως δεν υπαρχει άχαστο!! Ολα σπανε!!
Για τον χαβαλέ το εχω δοκιμάσει με over under. Ματς μετα το 75-80 (ή αν παιξουμε ημίχρονο, μετα το 35-40). Δεν κυνηγαω να μπει γκολ.ποτέ. κυνηγάω να μην μπει. Π.χ είμαστε στο 80' , το σκορ 2-2 και παιζω under 6,5 στο 1,009.
Ξεκίνησα με 15 ευρώ. Έπαιξα εκατονταδες στοιχηματα και τα έκανα 150 ευρω (σε καθε νεο στοίχημα πονταριζα ολα οσα ειχα στον λογαριασμό μου). 20 ευρω στο 1.01 για να βγάλεις 20 λεπτά. Στο επόμενο στοίχημα τζογαρισμα 20,20 € και ούτω καθεξής.
Τραβαω τα 135 και ξανά απο την αρχή . Το ιδιο ,τα κάνω 200(μιλάμε για εκατονταδες στοιχηματα,μεχρι και β' νεπαλ γυναικείο,under21 Καμπότζη κτλ). Τραβαω τα 150 και αφήνω το 50ρικο για να μην ξεκινάω απο τα χαμηλά πάλι. Τα κάνω κανα 80αρι,τα χώνω στο οφη ιωνικος στις 19/3. 0-1 στο 39. Τα ρίχνω όλα στο under 3.5 ημιχρονο. Τον ηπια . αποτέλεσμα ημιχρόνου 1-3.
Πολυ ψυχοφθόρο και αγχωτικο.Αξιζει για ανέργους και φοιτητές που εχουν αρκετο χρόνο και βαριούνται. Θέλει σύνεση Να αποσυρεσαι και να ξαναμπαινεις απο χαμηλά.
Αλλα, ΔΕΝ υπαρχει ΑΧΑΣΤΟ.
Αρα εκανες τα 15 -> 285, επομενως εισαι αρκετα κερδισμενος
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Σχετικά με το τελευταίο σύστημα που προτείνει ο φίλος, εχω να πω,πως δεν υπαρχει άχαστο!! Ολα σπανε!!
Για τον χαβαλέ το εχω δοκιμάσει με over under. Ματς μετα το 75-80 (ή αν παιξουμε ημίχρονο, μετα το 35-40). Δεν κυνηγαω να μπει γκολ.ποτέ. κυνηγάω να μην μπει. Π.χ είμαστε στο 80' , το σκορ 2-2 και παιζω under 6,5 στο 1,009.
Ξεκίνησα με 15 ευρώ. Έπαιξα εκατονταδες στοιχηματα και τα έκανα 150 ευρω (σε καθε νεο στοίχημα πονταριζα ολα οσα ειχα στον λογαριασμό μου). 20 ευρω στο 1.01 για να βγάλεις 20 λεπτά. Στο επόμενο στοίχημα τζογαρισμα 20,20 € και ούτω καθεξής.
Τραβαω τα 135 και ξανά απο την αρχή . Το ιδιο ,τα κάνω 200(μιλάμε για εκατονταδες στοιχηματα,μεχρι και β' νεπαλ γυναικείο,under21 Καμπότζη κτλ). Τραβαω τα 150 και αφήνω το 50ρικο για να μην ξεκινάω απο τα χαμηλά πάλι. Τα κάνω κανα 80αρι,τα χώνω στο οφη ιωνικος στις 19/3. 0-1 στο 39. Τα ρίχνω όλα στο under 3.5 ημιχρονο. Τον ηπια . αποτέλεσμα ημιχρόνου 1-3.
Πολυ ψυχοφθόρο και αγχωτικο.Αξιζει για ανέργους και φοιτητές που εχουν αρκετο χρόνο και βαριούνται. Θέλει σύνεση Να αποσυρεσαι και να ξαναμπαινεις απο χαμηλά.
Αλλα, ΔΕΝ υπαρχει ΑΧΑΣΤΟ.

Κάτσε, γύρισα δριμύτερος και θα απαντήσω.

Αγαπητέ μου σύντροφε, συμπολεμιστή. Αναφέρεις ένα τελείως διαφορετικό στοιχημα από το δικό μου. Δεν είπα πουθενά ότι θα έπαιζα G/NG σε τρέχοντα ματς μετά το 80-90’. Ούτε πέντε ευρώ δεν θα έβαζα. Αυτά είναι κλασικές παγίδες.

Είπα ότι θέλει το εξής. Τουλάχιστον τρια γκολ διαφορά μεταξύ των δυο ομάδων. Τουλάχιστον τα 2/3 της περιόδου παιγμένα. Επιπλέον βλέπεις τα στατιστικά (τελικές στόχο/εκτός, κόρνερ κτλ).

Μπορεί θεωρητικά να σπάσει; Ναι. Θα σπάσει; Όχι. Το τελικό αποτέλεσμα είναι η μόνη επιλογή που θα έχεις και η οποία βγάζει νόημα. Γιατί; Κάρτες και κόρνερ δεν σου επιτρέπει καμία στοιχηματική λαιβ να πάρεις odds τέτοια (δε θα σου πει u35 κόρνερ, στο 70). Συνολικά γκολ είναι επίφοβο και πάλι δε θα σου δώσει odds. Το μόνο που μένει σταθερό από αρχή μέχρι τέλος και δεν μπορεί να αλλάξει είναι το «τελικό σκορ» (σαν σταθερή δλδ, με αυξομείωση στην απόδοση). Εκεί λοιπόν ποντάρεις. Οτιδήποτε κάτω από 0.006 έχει ήδη βγει. Αλλά με τους κανόνες που ανέφερα. Όχι γενικά. Σου είπα ότι αν δεις, ειδικά σε μικρότερα league, το 0.001 δίνεται πολύ συχνά σε ματς που το σκορ είναι και 1-0, ως απόδοση για ασσο τελικό (wtf), γιατί; Γιατί η ομάδα που είναι μπροστά στο σκορ είναι dominant. Ναι αλλά με ένα λάθος της... πας κουβά. Εκεί ναι, έχει ρίσκο.

Αυτό που περιγράφω θα το βρεις γύρω στις δέκα φορές την ημέρα αν φυσικά έχεις ανοιχτές όλες τις καρτέλες κάθε κατηγορίας και παρακολουθείς τα λαιβ. Το αν μια ομάδα θα «διαλύσει» την άλλη φαίνεται απ’ την αρχή (είναι τα ματσάκια που πάνε και 8-0 και γίνεται κυρίως σε φιλικά). Δέκα φορές την ημέρα με δέκα χικιαδες ευρώ ως ποντάρισμα, καθαρίζεις και 600€ τη μέρα. Πρόσεξε. Το ποντάρισμα λειτουργεί απλά ως «όπλο». Δεν υπάρχει φόβος. Ή cashout. Ή σκέψη. Το πρόβλημα μας είναι το σωστό timing για να αρμεξουμε, δεν ανησυχούμε για το χάσιμο. Ανησυχούμε για το αν θα πετύχουμε απόδοση 0.001 ή 0.006 πχ, γιατί με ποντάρισμα σαν το δικό μας, ΜΕΤΡΑΕΙ. Με δέκα ευρώ ποντάρισμα δεν μετράει.

Με πιάνεις;
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Τυπε πιο ηλιθιο στοιχημα δεν εχω δει.:confused:
Εδω βρηκαμε πως να τους κερδιζουμε πριν καν ξεκινησουν τα ματς..και μας πηραν χαμπαρι και μας μπλοκαραν.

Φίλε και η κουτσή Μαρία ξέρει το arbitrage. Δεν ασχολούμαι και δε γουστάρω να με κλείσουν. Το σύστημα μου λειτουργεί γιατί έτσι βγάζω λεφτά εδώ και ένα χρόνο. Πολλά λεφτά... εννοείται ότι δε δουλεύω ντελιβεράς, εταιρεία, πιλότος στα γλυκά νερά ή ότι άλλη μαλακια έχω διαβάσει κατά καιρούς.

Στο περιγράφω δημόσια γιατί απλά δε θα το παίξει κανένας και δε με νοιάζει κιόλας γιατί είναι άχαστο και ασταμάτητο. Το δεύτερο σύστημα τουλάχιστον. Το πρώτο ΝΑΙ, μπορεί να σπάσει αν και δεν έχει σπάσει ως τώρα ποτέ σε μένα. Όπως είπα, στο πρώτο σύστημα το άγχος είναι «κάτω ή πάνω». Όχι το «αν θα σπάσει». Μένεις μακριά από Λατινική Αμερική και Γερμανία όπως προανέφερα (σε ματς το Σ/Κ απ ότι είδα μετά είχαμε πάλι 18 κόρνερ).

Αυτά.
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.327
Πόντοι
216
Αρα εκανες τα 15 -> 285, επομενως εισαι αρκετα κερδισμενος
Ναι, αυτό είναι αλήθεια. Όπως είπε και ο γκουρού τζορμακα,αυτα είναι για χελώνες, οχι για λαγούς. Αυτά είναι μαραθώνιοι, οχι 100αρια.
Γενικά αν έχεις τα κάκαλα να ποντάρεις 500 ευρώ στο 1,008 για να βγάλεις 4 ευρω,τότε προχωράς.

@jormakka συμφωνώ με τα γραφόμενα σου,αλλα δεν είναι για όλους. Οι περισσότεροι προτιμούν πχ, σύστημα 4-5-6, κι οτι γίνει, κτλ.
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ναι, αυτό είναι αλήθεια. Όπως είπε και ο γκουρού τζορμακα,αυτα είναι για χελώνες, οχι για λαγούς. Αυτά είναι μαραθώνιοι, οχι 100αρια.
Γενικά αν έχεις τα κάκαλα να ποντάρεις 500 ευρώ στο 1,008 για να βγάλεις 4 ευρω,τότε προχωράς.

@jormakka συμφωνώ με τα γραφόμενα σου,αλλα δεν είναι για όλους. Οι περισσότεροι προτιμούν πχ, σύστημα 4-5-6, κι οτι γίνει, κτλ.

Σεβαστό. Υπάρχει και άλλος τρόπος. Πχ μονά και στο τέλος του μήνα βλέπεις αν είσαι + ή -. Υπάρχει ένας αλγόριθμος που το κάνει αυτό για O/U στο MLB. Πάλι όμως και εκεί θα πρέπει να ποντάρεις μεγάλα ποσά. Αν πχ από τις 30 μέρες του μήνα, τις 17 κερδίζεις και τις 13 χάνεις (που σε ποσοστό είναι εξαιρετικό), σκέψου ότι το νετ σου δε θα είναι τίποτα αν τα πονταρίσματα σου είναι κάτω από χιλιαρικο. Άρα θες τριάντα χιλιάδες κεφάλαιο. Για βαλτα κάτω. Συμφέρει; Όχι.

Για μένα πάντα το αργό είναι και το καλύτερο. Σιγά σιγά. Ας είναι και είκοσι ευρώ κέρδος. Αρκεί να μην έχεις αυξομειώσεις. Αυτό δεν αντέχω και έτσι έπαιζα παλιά. Πήγαινα πάνω - κάτω. Ούτε καν πλέον.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
μετα απο 15 χρονια στοιχηματος, αυτο το νημα εχει καταντησει η μεγαλη παπατζα που εχω διαβασει μακραν. Βαριεμαι ακομα και να κραξω.

Καλη τυχη και καλα κερδη συντροφοι. Ελπιζω να χεστειτε ολοι στα λεφτα :2funny:
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
μετα απο 15 χρονια στοιχηματος, αυτο το νημα εχει καταντησει η μεγαλη παπατζα που εχω διαβασει μακραν. Βαριεμαι ακομα και να κραξω.

Καλη τυχη και καλα κερδη συντροφοι. Ελπιζω να χεστειτε ολοι στα λεφτα :2funny:

ACE91EEE-26EE-40EB-861B-63762A05F828.jpeg

56FA4A09-8350-4E7B-98CA-99BCEED41319.jpeg


Σημερινό. Μη ζητήσεις λαιβ γιατί δεν έχω το λαπτοπ μαζί μου, ούτε καν βλέπω τι παίζει. 1.16 απόδοση αν θυμάμαι καλά, χιλιαρικο. Κατά τις 03:00 πρέπει να έχει βγει.

Καληνύχτα. Μη κοντραρεις.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
ACE91EEE-26EE-40EB-861B-63762A05F828.jpeg

56FA4A09-8350-4E7B-98CA-99BCEED41319.jpeg


Σημερινό. Μη ζητήσεις λαιβ γιατί δεν έχω το λαπτοπ μαζί μου, ούτε καν βλέπω τι παίζει. 1.16 απόδοση αν θυμάμαι καλά, χιλιαρικο. Κατά τις 03:00 πρέπει να έχει βγει.

Καληνύχτα. Μη κοντραρεις.
καληνυχτα παπατζη
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
καληνυχτα παπατζη

Τι παπατζη ρε αλάνι... αποδόσεις από το πρωί είναι έβγαλα τσακ μπαμ φωτό στο κινητό να τις ποστάρω. Τα bets τα κάνω από λαπτοπ, και από λαπτοπ δε μπαίνω ποτέ στο σάιτ.

Σημειωτέον, ότι όταν σου δίνει ο3 κόρνερ, παίζεις το ο3. Η παγίδα είναι στο ο4 σχεδόν πάντα, γιατί έχεις την ελαφρώς ενισχυμένη απόδοση. Αν δεις το λαιβ (μπήκα από σαφάρι γαμηθηκε ο Δίας) τα ματς στα οποία εχω ο3 είναι ήδη κομπλέ, τα υ18 είναι χαμηλά. Τώρα πχ μπορεί να ανέβηκαν οκ.

Όπως είπα και πριν, δεν υπάρχει λόγος να βρίζεις και να προσβάλεις για κάτι που σου δίνω ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ. Απλά και μόνο επειδή ξέρω ότι δεν έχεις ούτε τα φράγκα ούτε το νεύρο να το κάνεις κάθε μέρα.

Δε θα βρείτε μέλος σαν εμένα ποτέ. Στα πούπουλα έπρεπε να με έχετε. Αχάριστοι...

Αλλά όταν μ’ έχεις όνομα «παπαροτριφτουλας» λες και είσαι κανένας έφηβος στα GNET και μόλις μπήκες σε public για CS, χωρίς ένσημα, τι να πεις... μετά εγώ φταίω που σας γειωνω;
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
115
Εμφανίσεις
14K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom