Νέα

Πώς να κερδίσετε καθημερινά στο Στοίχημα με το σύστημα jormakka

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jormakka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 281
  • Εμφανίσεις 22K
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Δε θα βρείτε μέλος σαν εμένα ποτέ. Στα πούπουλα έπρεπε να με έχετε. Αχάριστοι...
Ειναι πολυ νωρις για την υποψηφιοτητα του μιστερ μαλακα 2022 ρε κλωνε παπατζη, τραβα για υπνο ειναι αργα
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ειναι πολυ νωρις για την υποψηφιοτητα του μιστερ μαλακα 2022 ρε κλωνε παπατζη, τραβα για υπνο ειναι αργα

Αντί να ξεφτιλιζεσαι με σκηνές ζηλοτυπίας, ακολούθησε το σύστημα μου και βγες από τη μιζέρια που σε τρώει. Ελα μαζί μας.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Αντί να ξεφτιλιζεσαι με σκηνές ζηλοτυπίας, ακολούθησε το σύστημα μου και βγες από τη μιζέρια που σε τρώει. Ελα μαζί μας.
Αφού παίζεις με μεγάλο κεφάλαιο δηλαδή με τετραψήφιο πόσο ... γιατί δεν παίζεις κάθε μέρα ένα οver 0.5 να ξεμπερδευεις και μπλέκεις με αυτή την ανοησία που κάποια στιγμή μπορεί να σου γίνει και η στραβή... είδες εγώ φιλικά στο είπα γιατί έχω περάσει και εγώ από εποχές που έπαιζα με τέτοια ποσά και ξέρω πόσο ψυχοφθόρο είναι...
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Αφού παίζεις με μεγάλο κεφάλαιο δηλαδή με τετραψήφιο πόσο ... γιατί δεν παίζεις κάθε μέρα ένα οver 0.5 να ξεμπερδευεις και μπλέκεις με αυτή την ανοησία που κάποια στιγμή μπορεί να σου γίνει και η στραβή... είδες εγώ φιλικά στο είπα γιατί έχω περάσει και εγώ από εποχές που έπαιζα με τέτοια ποσά και ξέρω πόσο ψυχοφθόρο είναι...

Άκουσε με. Κυνηγάς απόδοση 1.1 ωραια; Ωραια. Το ποντάρισμα μου είναι κανονικά πάνω από 1000€. Απόψε είχε Λατινική Αμερική.

Το θέμα ποιο είναι; Για δέκα μέρες ακολουθείς το σύστημα. Ήρεμα. Όμορφα. Σε δέκα μέρες έχεις βγάλει το «κεφάλαιο» σου αν υποθέσουμε ότι είναι 1000€. Η μεγάλη παγίδα του τζόγου είναι το γρήγορο κέρδος. Οι διπλές ευκαιρίες με 1.2, τα under 14 με 1.3, κτλ. Δεν με απασχολεί να ξεμπερδεύω. Δεν υπάρχει άγχος. Ξέρω τι κάνω. Μου πήρε καιρό να το μάθω και εννοείται ότι δεν περιγράφω αναλυτικά τι και πώς, έχω λίστες και λίστες με data και πριβέ σέρβερ με φίλους μου που βλέπουμε και την κατάσταση των ομάδων. Όλο αυτό βέβαια γίνεται πρωί. Κάποιες φορές πχ η ενδεκάδα αλλάζει, υπάρχει τραυματισμός τελευταίας στιγμής κτλ. Λίγη σημασία έχουν για τον τρόπο πονταρσματος μας.

Ακόμα και να σπάσει, και να χάσω ένα ή δυο ή τρια χιλιάρικα, δεν είναι τίποτα για μένα. Τα συνολικά κέρδη μου είναι πενταψήφια. Ποτέ δεν σπάω ούτε το πόσο πονταρίσματος, αλλιώς θα ήταν περισσότερα.

Τα γράφω αλλά δεν διαβάζετε. Δεν υπάρχει φθορά ψυχής. Το ποσό δεν μας απασχολεί. Μας απασχολεί η μελέτη και το να μπει απλά το ποντάρισμα της ημέρας. Δεν παρακολουθείς. Το ξεχνάς.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Ακόμα και να σπάσει, και να χάσω ένα ή δυο ή τρια χιλιάρικα, δεν είναι τίποτα για μένα. Τα συνολικά κέρδη μου είναι πενταψήφια.
Μόνο αυτό που έγραψες δεν χρειάζεται να σου απαντήσω τίποτα άλλο ....μην τις γράφεις έτσι απλά αυτές τις ανοησίες διαβάζουν πόσοι
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Όταν λέω μελέτη, εννοώ την πιθανότητα μιας ομάδας να πετύχει λιγότερα από τρια / τέσσερα κόρνερ ή περισσότερα από 17/18, ανάλογα το min-max. Και στις κάρτες αν και τις αποφεύγω συνήθως. Στις κάρτες γίνεται εύκολα manipulation, ειδικά σε παίκτη να δεχτεί τάδε κάρτα, ή σε ποιο χρονικό περιθώριο να βγουν κτλ. Τα κόρνερ δεν είναι έτσι.

Τελοσπαντων. Πάει και σήμερα. Αύριο ξανά. Και κάθε μέρα. Ο παπαροτριφτουλας είναι κλασσικά από εκείνους τους τύπους που τους έβλεπα να παίζουν στοιχημα και ήθελα να κλάψω. Εθισμένοι και μπούφοι. Κυρίως μπούφοι όμως. Έχει ακόμα πολλούς που παίζουν εξάδες κτλ κάτι άσσους με 1.20 και πιάνουν το ένα από τα επτά δελτία το μήνα αλλά σου λένε έχω απόδοση μεγάλη, συμφέρει. Τον πρώτο χρόνο που έπαιζα στοιχημα έκανα όλα τα λάθη. Ότι λάθος υπάρχει το έκανα. Πλέον έχω μάθει να κερδίζω. Το μοιράστηκα εδώ αλλά βλέπω ότι δέχομαι πολύ μίσος χωρίς λόγο.
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Μόνο αυτό που έγραψες δεν χρειάζεται να σου απαντήσω τίποτα άλλο ....μην τις γράφεις έτσι απλά αυτές τις ανοησίες διαβάζουν πόσοι

Μην ζηλεύεις. Μάθε από μένα. Αν μπορώ να σε βοηθήσω να έχεις κέρδος, με κάνει χαρούμενο. Μην μου κάνετε επίθεση, δεν σας κάλεσε κανένας εδώ ούτε ζήτησα την άποψη σας. Προσπερνατε αν δεν συμφωνείτε.

Θυμάμαι μια περίοδο ένα παλικάρι μου είχε δείξει έναν τυπά Blade, με λέει «να από αυτόν ποντάρω». Μπαίνω, τι να δω; Έναν τύπο που το ρουθούνι χωράει παλάμη, να δίνει 6-7 ματς και να λέει «παμε». Βασικά παίζει ο τύπος να είναι και μέλος.

Αυτά τα συστήματά της πουτσας (γιατί ο τύπος εννοείται ότι παίρνει τα τιπς από κάποιον στο νετ που τον πληρώνει), είναι για χασιμο. Το σύστημα Τζορμακα είναι το μόνο αυστημα παγκοσμίως με χαμηλό ρίσκο και μικρά αλλά σταθερά κέρδη.

Καλό ξημέρωμα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Animated GIF
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306

Πέθανε ο τύπος όμως αδερφέ, όπως και τα επιχειρήματα σου. Σπάμαρε ελεύθερα, στο νήμα μου όλα επιτρέπονται. Μαθε από μένα κακομοίρη, μάθε και σταματα τα παρολι απ’ τον αυτόματο του Στοιχιμαν :2funny:

Καλό ξημέρωμα σε όλους.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Μην ζηλεύεις. Μάθε από μένα. Αν μπορώ να σε βοηθήσω να έχεις κέρδος, με κάνει χαρούμενο. Μην μου κάνετε επίθεση, δεν σας κάλεσε κανένας εδώ ούτε ζήτησα την άποψη σας. Προσπερνατε αν δεν συμφωνείτε.

Θυμάμαι μια περίοδο ένα παλικάρι μου είχε δείξει έναν τυπά Blade, με λέει «να από αυτόν ποντάρω». Μπαίνω, τι να δω; Έναν τύπο που το ρουθούνι χωράει παλάμη, να δίνει 6-7 ματς και να λέει «παμε». Βασικά παίζει ο τύπος να είναι και μέλος.

Αυτά τα συστήματά της πουτσας (γιατί ο τύπος εννοείται ότι παίρνει τα τιπς από κάποιον στο νετ που τον πληρώνει), είναι για χασιμο. Το σύστημα Τζορμακα είναι το μόνο αυστημα παγκοσμίως με χαμηλό ρίσκο και μικρά αλλά σταθερά κέρδη.

Καλό ξημέρωμα.
Το να ζηλέψω θα το πάρω σαν αστείο... όταν έπαιζα live στην betoto μάλλον θα πήγαινες ακόμα λύκειο και θα έτρωγες παγωτό με συμμαθήτριες σου.. Γενικά όταν έπαιζα στοίχημα όταν πρωτοήρθε μόνο με τα αυτοκινητάκια σου θα έπαιζες...Αν γράψω τι έχω κάνει στο λάιβ ειδικά ...θα χρειαστεις χαρτομάντιλα..άρα χαλάρωσε με αστείες ατάκες που χρησιμοποιείς..καλό βράδυ αύριο πάλι
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Το να ζηλέψω θα το πάρω σαν αστείο... όταν έπαιζα live στην betoto μάλλον θα πήγαινες ακόμα λύκειο και θα έτρωγες παγωτό με συμμαθήτριες σου.. Γενικά όταν έπαιζα στοίχημα όταν πρωτοήρθε μόνο με τα αυτοκινητάκια σου θα έπαιζες...Αν γράψω τι έχω κάνει στο λάιβ ειδικά ...θα χρειαστεις χαρτομάντιλα..άρα χαλάρωσε με αστείες ατάκες που χρησιμοποιείς..καλό βράδυ αύριο πάλι

Δεν με ενδιαφέρει πού έπαιζες. Άφραγκος είσαι. Μαθε από μένα, αντί να κοντραρεις. Υπάρχει λόγος που είσαι ένας άσχημος χωρίς λεφτά με αβαταρ μια βυζαρού απ’ το Ίντερνετ. Ο λόγος είναι: δεν είχες το σωστό πλάνο.

Η διαφορα μας είναι ότι εγώ δεν κυνηγάω τη μυτια του τζόγου. Κυνηγάω το σταθερό κέρδος. Σταθερό. Όχι μεγάλο. Όχι γρήγορο. Κάτσε, άλλη μια. Στα-θε-ρο. Χωρίς αυξομειώσεις. Θα μπορούσα να παίζω απλά μονά στο MLB και να είμαι + στο τέλος του μήνα. Δεν το μπορώ αυτό το πάνω-κάτω όμως, στο εξήγησα. Με τη μέθοδο μου είμαι ήρεμος και με τριψήφιο κέρδος κάθε μέρα.

Έχω γνωρίσει αρκετά ναυάγια σαν εσάς που έχουν ποντάρει και χάσει περιουσίες και μετά είναι περήφανοι για αυτό. Μάθε από μένα. Γίνε ακόμα ένα παιδί του Τζορμακα. Πάλι ταμείο πήγα, το πήρες είδηση;

Το ματς πχ της Μπραγκαντινο με Εστουντιάντες πήγε δέκα κάρτες. Γι’ αυτό αποφεύγουμε Λατινική Αμερική. Ακόμα και στα κόρνερ αλλά τεσπα. Κάρτες έτσι κι αλλιώς δεν αφήνουν οι περισσότερες ατοιχηματικες γιατί ξέρουν τι παίζει.


Καλό ξημέρωμα τυχαρπαστε.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Λοιπόν επειδή βλέπω ότι πολλά μέλη αδυνατούν να υποστηρίξουν τα ομολογουμένως αρκετά 150€ που ζητάει η κάθε εκδιδόμενη, είναι ώρα να αποκαλύψω το δεύτερο και τελευταίο σκέλος του αχαστου πλάνου μου.

Στο πρώτο μέρος αναλύσαμε ένα ομολογουμένως πανηλιθιο σύστημα που όλως παραδόξως δεν σπάει. Δεν αυτό θα μπορείτε να κουμπωσετε 2000€, 5000€, ή και πολλούς λογαριασμούς και να βρείτε μια σωστή πεντάδα με απόδοση 1.1 και να βγάλετε πάνω από χιλιαρικο τη μέρα.

Όπως επισήμανε ένας συναγωνιστής... ακόμα και αυτό το σύστημα σπάει. Είναι αλήθεια. Ο Παναθηναϊκός πχ με τα Γιάννενα είχε 13 κόρνερ στο πρόωρο ημίχρονο. Άσχετα που έληξε με 17 και δεν τον ήπιαμε.

Γι’ αυτό λοιπόν παμε στο πραγματικά άχαστο πλάνο. Αντί να ασχοληθούμε με κάρτες και κόρνερ, θα ασχοληθούμε μόνο με τελικό αποτέλεσμα, είτε ημιχρόνου είτε τελικό. Κάθε μέρα, σε όλες τις στοιχηματοκες εταιρείες, θα δείτε αρκετά ματς που είναι στα τελειώματα τους και η απόδοση είναι 0.001-0.006. Ματς που όσο και να χτυπιέσαι, δεν γυρνάνε. Στην bet365 δεν υπάρχει μικρό όριο πονταρίσματος γιατί δεν είναι στοιχιμαν. Επομένως, το πλάνο είναι να βρίσκετε ματς στα τελειώματα τους, όπου το σκορ είναι τουλάχιστον με διαφορα τριών τερμάτων και να ποντάρετε 10000€. Με κέρδη 10,20,60€ κτλ. Μπορείτε να έχετε και 500€ την ημέρα κέρδη χωρίς κανένα μα κανένα κίνδυνο. Η παγίδα εδώ είναι οι αποδόσεις του 0.001-0.006 σε ματς που ΓΥΡΝΑΝΕ. Δηλαδή ματς στο 1-0 κτλ κτλ κτλ. Οι στοιχηματικες βάζουν συνέχεια τέτοιες παγίδες τις οποίες πρέπει να αποφεύγετε. Αν υποθέσουμε ότι κάποιος μπορεί να παίξει δέκα δελτία μονά την ημέρα κατά αυτόν τον τρόπο (άνετα), μπορεί να έχει κέρδη 100-600€ την ημέρα χωρίς άγχος. Το κεφάλαιο σου είναι 10000€. Δεν σκέφτεσαι «αν τα χάσω». Δεν χάνεις. Δεν υπάρχουν καν σαν χρήματα. Είναι απλά ο τρόπος με τον οποίο θα εκμεταλλευτείς την στοιχηματική εταιρία. Δεν ανησυχείς για pre-game & mid-match. Έχεις κλειδώσει. Απλά περιμένεις να τελειώσει ενώ παρακολουθείς άλλα παιχνίδια.

Αν υποθέσουμε ότι έχεις 100€ την ημέρα κέρδη, χρειάζεσαι κάτι παραπάνω από τρεις μήνες για να βγάλεις το δεκαχίλιαρο που είναι το αρχικό σου πόσο και να είσαι πλέον «ασφαλής». Από κει και πέρα μιλάμε για 3000-10000€ το μήνα κάνοντας αυτή τη μαλακια κάθε μέρα, όλη μέρα.

Είναι το νέο σύστημα στο οποίο θα μετακομίσω σύντομα. Υπάρχουν φυσικά και αλγόριθμοι που μπορούν να σου πουν αν το ματς «γυρνάει» ακόμα και με πιθανότητες σχεδόν μηδαμινές αλλά δεν πωλείται και δεν μας χρειάζεται.

Το σύστημα αυτό είναι τόσο ηλιθιο και χρονοβόρο που κανένας δεν το επιχειρεί (σίγουρα κάποιοι ναι αλλά λίγοι). Γι’ αυτό είναι και τόσο ασφαλές.

Άρα συνοψίζοντας.

Βρίσκουμε λαιβ παιχνίδια (πάντα λαιβ), τα οποία έχουν πολύ λίγο χρόνο υπολειπόμενο με τουλάχιστον τρια γκολ διαφορά, απόδοση συχνά 0.001-0.006, και χτυπάμε όλο το κεφάλαιο μας, με απολαβές 10-60€. Επαναλαμβάνουμε όλη μέρα κοιτώντας και τα στατιστικά του ματς. Αποφεύγουμε παιχνίδια με τέτοιες αποδόσεις που είναι κοντά στα γκολ, ή νωρίς στο ματς (εκτός αν παίζουμε πρώτο ημίχρονο μόνο, και πάλι τηρούμε τα προηγούμενα).

Το στοιχημα απαιτεί να είσαι χελώνα. Όχι λαγός. Όταν είσαι χελώνα, μπορείς να δεις και να αποφύγεις όλες τις παγίδες του.

Ευχαριστω για την προσοχή σας.
Συνοψίζοντας, παλιά τους έβαζαν ένα ξύλο από τον κωλο και έβγαινε από το στόμα. Τώρα όμως τους αφήνουν ελεύθερους για να χαζεύει ο κόσμος ακόμα πιο πολύ.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.123
Κριτικές
8
Like
32.271
Πόντοι
6.536
Δεν με ενδιαφέρει πού έπαιζες. Άφραγκος είσαι. Μαθε από μένα, αντί να κοντραρεις. Υπάρχει λόγος που είσαι ένας άσχημος χωρίς λεφτά με αβαταρ μια βυζαρού απ’ το Ίντερνετ. Ο λόγος είναι: δεν είχες το σωστό πλάνο.

Η διαφορα μας είναι ότι εγώ δεν κυνηγάω τη μυτια του τζόγου. Κυνηγάω το σταθερό κέρδος. Σταθερό. Όχι μεγάλο. Όχι γρήγορο. Κάτσε, άλλη μια. Στα-θε-ρο. Χωρίς αυξομειώσεις. Θα μπορούσα να παίζω απλά μονά στο MLB και να είμαι + στο τέλος του μήνα. Δεν το μπορώ αυτό το πάνω-κάτω όμως, στο εξήγησα. Με τη μέθοδο μου είμαι ήρεμος και με τριψήφιο κέρδος κάθε μέρα.

Έχω γνωρίσει αρκετά ναυάγια σαν εσάς που έχουν ποντάρει και χάσει περιουσίες και μετά είναι περήφανοι για αυτό. Μάθε από μένα. Γίνε ακόμα ένα παιδί του Τζορμακα. Πάλι ταμείο πήγα, το πήρες είδηση;

Το ματς πχ της Μπραγκαντινο με Εστουντιάντες πήγε δέκα κάρτες. Γι’ αυτό αποφεύγουμε Λατινική Αμερική. Ακόμα και στα κόρνερ αλλά τεσπα. Κάρτες έτσι κι αλλιώς δεν αφήνουν οι περισσότερες ατοιχηματικες γιατί ξέρουν τι παίζει.


Καλό ξημέρωμα τυχαρπαστε.
Καλημέρα.
Έχεις μια έπαρση και έναν καλά κρυμμένο κρυφοκομπλεξισμό.
Πάνω από το μ.ο ευφυΐας σαφώς αλλά δεν αρκεί για σένα. :hi:
Προσπαθείς να είσαι συμπαθής αλλα δεν τα καταφέρνεις εσκεμμένα.
Δηλαδή είσαι περιπτωσάρα. :tooth:
Το τι έχεις κερδίσει και τι οχι το ξερεις εσυ και μόνο.
Ειπες κατι που μου άρεσε.
Παίζεις καθαρά για να κερδίσεις και όχι για την αρρώστια.
Έχω περάσει κοντά σε φάση καταστροφής,από καθαρό εθισμό, παλιά και τελικά από απίστευτη κωλοφαρδία(δελτίο με 6 X σε Ισπανια)σώθηκα και έβγαλα ένα σεβαστό πόσο που με ένα στοίχημα πήρα όσα είχα χάσει σε 3 χρόνια που έπαιζα.
Πήρα το μάθημα μου αναίμακτα. :confused:
Έκλεισα 2 κάρτες που είχα ξεκωλιάσει με κάθε πιθανό τρόπο.
Από τότε μπορεί να παίξω 1-2 φορές το μήνα στα τέλη των πρωταθληματων.
Μόνο live υψηλού κινήτρου(όχι πχ να βγει Κονφερενς μια ομαδα,αλλά να σωθεί καλύτερα) και μόνο goal line.
Και μόνο αυτό,βγάζω κάτι και withdraw κατευθείαν.
Περνάνε μήνες μέχρι να ξανασχοληθώ.

Αυτό που προτείνεις είναι για λιγους.
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Καλημέρα.
Έχεις μια έπαρση και έναν καλά κρυμμένο κρυφοκομπλεξισμό.
Πάνω από το μ.ο ευφυΐας σαφώς αλλά δεν αρκεί για σένα. :hi:
Προσπαθείς να είσαι συμπαθής αλλα δεν τα καταφέρνεις εσκεμμένα.
Δηλαδή είσαι περιπτωσάρα. :tooth:
Το τι έχεις κερδίσει και τι οχι το ξερεις εσυ και μόνο.
Ειπες κατι που μου άρεσε.
Παίζεις καθαρά για να κερδίσεις και όχι για την αρρώστια.
Έχω περάσει κοντά σε φάση καταστροφής,από καθαρό εθισμό, παλιά και τελικά από απίστευτη κωλοφαρδία(δελτίο με 6 X σε Ισπανια)σώθηκα και έβγαλα ένα σεβαστό πόσο που με ένα στοίχημα πήρα όσα είχα χάσει σε 3 χρόνια που έπαιζα.
Πήρα το μάθημα μου αναίμακτα. :confused:
Έκλεισα 2 κάρτες που είχα ξεκωλιάσει με κάθε πιθανό τρόπο.
Από τότε μπορεί να παίξω 1-2 φορές το μήνα στα τέλη των πρωταθληματων.
Μόνο live υψηλού κινήτρου(όχι πχ να βγει Κονφερενς μια ομαδα,αλλά να σωθεί καλύτερα) και μόνο goal line.
Και μόνο αυτό,βγάζω κάτι και withdraw κατευθείαν.
Περνάνε μήνες μέχρι να ξανασχοληθώ.

Αυτό που προτείνεις είναι για λιγους.

Μάρκο, Χαίρομαι που βγήκες αναίμακτα από τον εθισμό του στοιχήματος.

Να ξέρεις, είμαι από τους πιο ήρεμους και φιλικούς χαρακτήρες εκεί έξω, χωρίς ίχνος έπαρσης ή ψέμματος.

Σε όσους κάνουν το λάθος να με ειρωνευτούν ή να με προσβάλουν, μετατρεπομαι στον Πέπε δον Τζορ, τον βάτραχο.

Αν παρατηρήσεις ποτέ δεν είπα ότι είμαι παλιός και έμπειρος και γαματος τζογαδόρος. Ένα απλό παιδί είμαι που ακολουθώ ένα σύστημα που βρήκα εγώ στο δικό μου ταξίδι (εννοείται ότι στάνταρ θα παίζουν και άλλοι έτσι) και το πιστεύω. Παρατήρησε ότι όσοι κάνουν αρνητικά σχόλια, αναφέρουν πόσο παλιές καραβάνες είναι και πόσο έξυπνοι στα μαθηματικά, λες και τους είπα να συγκριθούμε.

Ξεκινάμε την πρωινή μελέτη. Πρώτα όμως... ένα ωραίο κατούρημα.

Καλημέρα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Φιλε @jormakka ωραιο το νημα σου και η προσπαθεια σου να βρεις καποιον καλυτερο τροπο παιξιματος. Ωστοσο δε μου απαντησες στο παραπανω σχολιο μου που αναφερω πως σε 25-30 ματσ που κοιταξα στο escore.gr βρηκα 3 με 4,4,3, κορνερ δηλαδη με χαμενο το over 4 στα κορνερ,
Που σημαινει πως αν σπανε 1 στα 10 ματσ, ακομα και 1 στα 20 αν ειναι, και παλι οι αποδοσεις της ταξης του 1.01, 1.02, 1.03 θα βγουν και παλι χαμενες σε βαθος χρονου
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Φιλε @jormakka ωραιο το νημα σου και η προσπαθεια σου να βρεις καποιον καλυτερο τροπο παιξιματος. Ωστοσο δε μου απαντησες στο παραπανω σχολιο μου που αναφερω πως σε 25-30 ματσ που κοιταξα στο escore.gr βρηκα 3 με 4,4,3, κορνερ δηλαδη με χαμενο το over 4 στα κορνερ,
Που σημαινει πως αν σπανε 1 στα 10 ματσ, ακομα και 1 στα 20 αν ειναι, και παλι οι αποδοσεις της ταξης του 1.01, 1.02, 1.03 θα βγουν και παλι χαμενες σε βαθος χρονου

Αδερφέ μου καλημέρα. Απάντησα πριν αλλά θα χάθηκε στο σωρό. Κοίταξε. Τα ματς που βγαίνουν κάτω από 4 κόρνερ ή 4, με χαμηλότερο ποντάρισμα διαθέσιμο το ο4, τα παίζεις πάντα υ18. Δηλαδή, αν ένα ματς έχει 3 κόρνερ, δεν είναι η πρώτη φορά και οφείλεται στις αρχικές ενδεκάδες και το σύστημα που «συνήθως» παρατάσσει έκαστη. Τι εννοώ;

Έχω ιστορικό κόρνερ και καρτών κάθε ομάδας κάθε κατηγορίας, ευγενική χορηγία ενός φίλου μου γιατί συνήθως πληρώνεις σε σάιτ (όπως το footystats). Κοίταξε. Τα δικά μου ταπεινά κριτήρια είναι: ιστορικό ομάδων, ιστορικό h2h, αρχικές ενδεκάδες (υποψία γιατί δεν ξέρεις αν τελικά βγουν έτσι), θέση στην κατηγορία, παίκτες που κινδυνεύουν να χάσουν ματς αν πάρουν κάρτα, ιστορικό παικτών κτλ κτλ κτλ. Αλλά ας κάνουμε focus στα κόρνερ. Η Λίβερπουλ πχ είναι αυθεντία στα λίγα κόρνερ. Δεν θα πονταρα ποτέ ο4. Άσχετα που αν ψάξεις μπορεί να βρεις 16 πχ ή 5 ή πρόσφατα χτες αν θυμάμαι είχε 9-10, ούτε είδα. Τεσπα. Ένα ματς που πάει για χαμηλά κόρνερ δε θα έχει ποτέ 19. Ένα ματς Σκωτίας πχ που η κάθε ομάδα έχει avg 11-12 κόρνερ δε θα έχει 4 τελικά. Θα το παίξεις ο4. Και πάλι σου μιλάω γενικά. Επομένως θες οπωσδήποτε στατιστικά. Το θέμα είναι ότι δεν πας πάνω από 6 επιλογές (ή 6 ματς κόρνερ ή 3 ματς συνδυαστικά κόρνερ και κάρτες, επειδή οι κάρτες δίνουν ένα boost). Οι κάρτες είναι πολύ πιο tricky και θυμάμαι ματς στη Κύπρο σχετικά πρόσφατο με τρεις κόκκινες. Κύπρο δεν παίζω έτσι κι αλλιώς. Και εκεί βέβαια εφαρμόζεις τη μελέτη σου κτλ. Πχ το ματς με τη Λίβερπουλ, ξέρω από πριν ότι θα έχει λίγες κάρτες. Μπαίνει ρόλο τι ομάδα είσαι (ομάδα τοπ με ομάδα μικρή δε θα σε πάρουν τα πόδια αδερφέ, τα πόδια αυτά έχουν κάτι εκατομμύρια), τι σημασία έχει το ματς, αν υπάρχουν παίκτες που μαρκάρουν παίκτες πχ δυο Αουγκουστο μαζί, κτλ. Βγήκε 2 κάρτες σύνολο. Μπορούσα να το παίξω υ5 ή και υ4 και στο λέω δε θα είχα άγχος. Αλλά εκεί όμως ρισκάρω. Ανεβάζω το ρίσκο στα ύψη, δε πα να λέει ότι θέλει η στατιστική. Εγώ κυνηγάω το ασφαλές ΜΕΣΑ στο ασφαλές. Ας είναι η απόδοση μικρή, στα παπάρια σου. Κάθε μέρα 200-400€ (γιατί παίζω πάντα 2 φορές με 2 χιλιάρικα). Κάποιες φορές πχ υπάρχουν ευκαιρίες. Δλδ το ματς του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό μέσα στην έδρα τους, δεν υπήρχε κανένας λόγος να σφαχτούν. Τα πάντα είχαν τελειώσει. Ξέρεις πόσο έδινε το υ8 κάρτες; 1.40 αν θυμάμαι, μπορεί 1.30. Γιατί; Γιατί θεωρητικά είναι μισητοί αντίπαλοι. Θα βγάλει χολή ο ΠΑΟΚ, θα θα θα. Παπάρια. Από πριν ήξερες ότι θα πάει χαμηλά σε κάρτες γιατί και ο ΠΑΟΚ έχει δείξει κακό πρόσωπο, δεν έχει μούτρα να μπει σε φασαρίες με τον γαύρο, δεν έχει καν λόγο. Τα προβλήματα του είναι «εσωτερικά». Η μισή ομάδα φεύγει, στα παπάρια τους οι παίκτες για το αν φάνε 1, 2 ή 5. Η Ευρώπη έρχεται, ήρθε δλδ. Κατάλαβες; Άρα τι υ8 στο 1.3; Μπορούσες να παίξεις υ6 που ήταν πάνω από διπλασιασμό. Το υ10 πρέπει να ήταν 1.12. Εγώ πάλι το έπαιξα υ10. Εκεί, ήρεμα. Σταθερά. Βγήκαν 2-3 κάρτες αν θυμάμαι καλά. Αναμενόμενο δλδ.

Τεσπα. Δεν είναι λοταρία αδερφέ. Έχει δουλειά. Τώρα βγάζω τα σημερινά. Και σου λέω ότι και να σπάσει (πες ρε φίλε ότι γίνεται, σπάει μια, γαμιεται ο Δίας, ενώνεται η Σελήνη με τον Πλούτωνα), πάλι κέρδος έχω. Σε δεκα μέρες με αυτό το σύστημα βγάζεις το κεφάλαιο σου παίζοντας μια μόνο φορά. Εγώ παίζω ένα χρόνο +.

Πχ Γερμανία που είπα μην παίζεις, έχουμε τεράστιες αυξομειώσεις στα κόρνερ. Δεν είναι το θέμα μου το ο18, το οποίο συμβαίνει κάθε εβδομάδα (αν πας δλδ στο φλου να παίξεις έτσι Α/Β Γερμανίας θα πας άκλαφτος) ή το υ4, είναι ότι η κατηγορία αυτή είναι η μόνη που έχει «εκπλήξεις». Την αποφεύγω γιατί δε μου χρειάζεται κιόλας, όταν παίζουν υπάρχουν πολλές καλύτερες επιλογές.

Σε λέω αδερφέ, άσε να λένε κάτι παιδάκια εδώ. Παρε ένα φτηνό λαπτοπάκι, κανε ένα sub αν θες σε σάιτ με στατς (αλλιώς get creative) και ακολούθησε το μικρό, ταπεινό μου σύστημα.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Δεν με ενδιαφέρει πού έπαιζες. Άφραγκος είσαι. Μαθε από μένα, αντί να κοντραρεις. Υπάρχει λόγος που είσαι ένας άσχημος χωρίς λεφτά με αβαταρ μια βυζαρού απ’ το Ίντερνετ. Ο λόγος είναι: δεν είχες το σωστό πλάνο.

Η διαφορα μας είναι ότι εγώ δεν κυνηγάω τη μυτια του τζόγου. Κυνηγάω το σταθερό κέρδος. Σταθερό. Όχι μεγάλο. Όχι γρήγορο. Κάτσε, άλλη μια. Στα-θε-ρο. Χωρίς αυξομειώσεις. Θα μπορούσα να παίζω απλά μονά στο MLB και να είμαι + στο τέλος του μήνα. Δεν το μπορώ αυτό το πάνω-κάτω όμως, στο εξήγησα. Με τη μέθοδο μου είμαι ήρεμος και με τριψήφιο κέρδος κάθε μέρα.

Έχω γνωρίσει αρκετά ναυάγια σαν εσάς που έχουν ποντάρει και χάσει περιουσίες και μετά είναι περήφανοι για αυτό. Μάθε από μένα. Γίνε ακόμα ένα παιδί του Τζορμακα. Πάλι ταμείο πήγα, το πήρες είδηση;

Το ματς πχ της Μπραγκαντινο με Εστουντιάντες πήγε δέκα κάρτες. Γι’ αυτό αποφεύγουμε Λατινική Αμερική. Ακόμα και στα κόρνερ αλλά τεσπα. Κάρτες έτσι κι αλλιώς δεν αφήνουν οι περισσότερες ατοιχηματικες γιατί ξέρουν τι παίζει.


Καλό ξημέρωμα τυχαρπαστε.
Αν μιλάς στο πρώτο πρόσωπο πάει να πει ότι εχεις ψυχολογία αν τα κονομας στο στοίχημα όπως λες ....δεν είναι κακό αυτό και εγώ το έκανα και το κάνω...τα άλλα που είπες ήταν παιδικές ανοησίες ούτε θα απαντήσω... αλλά θα απαντήσω σε κάτι σοβαρό...λες τυχαία βυζαρου του ίντερνετ την Μεξικάνα την υπερμουναρα Αρασέλι Αράμπουλα την ηθοποιό ... ιεροσυλία για όλη την την καύλα που μας έχει προσφέρει τόσα χρόνια
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Αν μιλάς στο πρώτο πρόσωπο πάει να πει ότι εχεις ψυχολογία αν τα κονομας στο στοίχημα όπως λες ....δεν είναι κακό αυτό και εγώ το έκανα και το κάνω...τα άλλα που είπες ήταν παιδικές ανοησίες ούτε θα απαντήσω... αλλά θα απαντήσω σε κάτι σοβαρό...λες τυχαία βυζαρου του ίντερνετ την Μεξικάνα την υπερμουναρα Αρασέλι Αράμπουλα την ηθοποιό ... ιεροσυλία για όλη την την καύλα που μας έχει προσφέρει τόσα χρόνια

Ελα στην παρέα μας. Σταθερά κέρδη. Ήρεμα. Όμορφα. Ξεκινας. Χίλια. Ένα δελτίο την ημέρα. Σε δυο μήνες πας Μεξικό, καρφώνεις την Αραμπουμπούλα, επιστρέφεις. Άρχοντας.

Ξεκίνα σήμερα να κερδίζεις και εσυ, με το σύστημα Τζορμακα.
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
115
Εμφανίσεις
14K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom