Νέα

Πώς να ανοίξω τον κώλο της κοπέλας μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
983
Like
3.128
Πόντοι
446

Geroxekoutis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
6.113
Πόντοι
2.031
1) Άξιος! 2) Χρήσιμος στην κοινωνία καθώς Οι κωλοτρυπίδες είναι σαν το καρπούζι. Ένας τις ανοίγει, πολλοί τρώνε. 3) Στα έγραψε εξαιρετικά ο Ιωάννης Μπόκολος, να προσθέσω (για την επόμενη φορά) πολύ γερό χύσιμο - χυσίματα στην αρχή από μουνι για να χαλαρώσει/μαστουρώσει. 4) Welcome to the club.
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
498
Like
658
Πόντοι
81
Ενδιαφέρομαι....μια ερώτηση, μήπως κατω απο αυτο το ανοιχτο κωλαρακι κρεμιόνται και κατι μπαλες?

θα έχω σβηστά τα φώτα, θα κάθομαι και όπως στη φώτο προφίλ μου, δεν θα δεις τίποτα :kiss-mark:
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.673
Κριτικές
11
Like
5.434
Πόντοι
1.346
βρηκα κωδικους 2 στα 2 :angel:
Πάντως θα σε πάρω για βοηθό αρκεί να κανονίσω να ανέβω Αθήνα. Θα προετοιμάσεις μια ασχημομούρα γιατί εγώ είμαι πολυάσχολος. Βέβαια δεν θα τη γλυτώσεις κι εσύ :zfuck:αλλιώς να ψάξω άλλη βοηθό :2funny:
Τράβα για ύπνο γιατί δεν έχει μάθημα το απόγευμα κι άσε με ήσυχο με τα κογιότ, μελετάω περσικές αποδόσεις (μπορεί να ρίξω κανένα ιρανικό παιχνίδι) τι νομίζεις ότι μαλακίζομαι σαν τον πίθηκο στο Ίντερνετ;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
3
Like
2.165
Πόντοι
736
Πάντως θα σε πάρω για βοηθό αρκεί να κανονίσω να ανέβω Αθήνα. Θα προετοιμάσεις μια ασχημομούρα γιατί εγώ είμαι πολυάσχολος. Βέβαια δεν θα τη γλυτώσεις κι εσύ :zfuck:αλλιώς να ψάξω άλλη βοηθό :2funny:
Τράβα για ύπνο γιατί δεν έχει μάθημα το απόγευμα κι άσε με ήσυχο με τα κογιότ, μελετάω περσικές αποδόσεις (μπορεί να ρίξω κανένα ιρανικό παιχνίδι) τι νομίζεις ότι μαλακίζομαι σαν τον πίθηκο στο Ίντερνετ;
ναι τωρα βαζω τα τσαρουχια και παω για υπνο..
Good Night Sleeping GIF by Lucas and Friends by RV AppStudios
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom