Νέα

Πορνοστάρ 2006 σε στούντιο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια απο τις παρακατω πορνες αξιζει τον τιτλο ""Βασιλισσα Πορνοστα

  • Μιλενα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ντανα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ζανα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ντενιζα

    Ψήφοι: 2 100,0%
  • Κατερινακι -μεταξουργειο

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

quark

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Δυστηχως μερικα λιγουρια την εκαναν θεα.Στην χωρα της ουτε για καθαριστρια δεν εκανε...
 

Επισκέπτης
Λάθος να με αμφισβητείς με τέτοιο τρόπο αγαπητέ WARHOL ...

Εγώ ότι πω είναι εγγύηση . Ρώτα να μάθεις καλύτερα πριν κάνεις ανώριμα σχόλια ....

και εχω ξαναπεί εγώ δεν σφάζομαι παρά μόνο στο ξύρισμα γιαυτό να σαι καλά και τέρμα .



 
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Λάθος να με αμφισβητείς με τέτοιο τρόπο αγαπητέ WARHOL ...

Εγώ ότι πω είναι εγγύηση . Ρώτα να μάθεις καλύτερα πριν κάνεις ανώριμα σχόλια ....

και εχω ξαναπεί εγώ δεν σφάζομαι παρά μόνο στο ξύρισμα γιαυτό να σαι καλά και τέρμα .  

+16666

Καθάρισε τη θέση σου, μ' αυτή σου την κατάσταση,
πριν κάνω, επανααααααααααααααααστασηηηηηηηηηηηηη

Ρε λέμε... Προσέχουμε ποιον αμφισβητούμε. Στους γνωρίζοντες είναι γνωστό :
ΝΙΟ = ΘΕΣΜΟΣ
Αυτά και προσοχή...

 

Επισκέπτης
δεν αμφισβητω κανεναν !!!αν εσυ τωρα θελεις να να κανεις καποιον διαγωνισμο για το ποιος ξερει καλυτερα την αντριανα,τοτε δικαιωμα σου!!εγω ξερω πολυ καλα τι σχεσεις ειχα με την αντριανα !!και δεν προκειται να επεκταθω!!εγω δεν σφαζομαι ουτε στο ξυρισμα ,γιατι δεν ξυριζομαι!
 

quark

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Χαλαρωσε war και μην ψαρωνεις μια πλακα κανουμε.Εξαλλου γουστα ειναι αυτα...Για σενα μπορει να ειναι θεα για μας μια ξοφλημενη και αποτυχημενη πουτανα που δεν εκανε δουλεια στην χωρα της

ολα τα βλεπω μην το ξεχνας....
 

Επισκέπτης
Χαλαρωσε war και μην ψαρωνεις μια πλακα κανουμε.Εξαλλου γουστα ειναι αυτα...Για σενα μπορει να ειναι θεα για μας μια ξοφλημενη και αποτυχημενη πουτανα που δεν εκανε δουλεια στην χωρα της

ολα τα βλεπω μην το ξεχνας....
ολα μπορει να τα βλεπεις αλλα δεν τα ξερεις ....... ;) ;)
 

Επισκέπτης
Δεν χρειαζεται να
Δεν χρειαζεται να σου αναλυσω οτι ξερω.Μου αρκει που τα ξερεις εσυ φιλε
λεω παντα λιγοτερα απο οσα ξερω  ;) ;)!!!και οταν δεν μιλαω δεν σημαινει οτι δεν γνωριζω ;)!!εχουν γνωση οι φυλακες  ;)
 

quark

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Nα ναι καλα οι ρουφιανοι...Απο αυτους αλλο τιποτα κανεις παρεα με αυτους μαθαινεις δεν κανεις απλα δεν μαθαινεις...
 

quark

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Ελπιζω η αντιπαραθεση μας να μη σε οδηγησει σε νεα αποχωρηση :)))
 

Επισκέπτης
Nα ναι καλα οι ρουφιανοι...Απο αυτους αλλο τιποτα κανεις παρεα με αυτους μαθαινεις δεν κανεις απλα δεν μαθαινεις...
γινε πιο σαφης!!
Ελπιζω η αντιπαραθεση μας να μη σε οδηγησει σε νεα αποχωρηση :)))
γιατι εχουμε αντιπαραθεση και δεν το ξερω?
 

quark

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Ετσι φανηκε απο μερια σου οτι θιχτηκες σε μια πλακα που εγινε...

Οσο για τους ρουφιανους πριν ειπες οτι γνωριζεις και ας μη μιλας οποτε ξερεις σε ποιο πραγμα αναφερομαι.

Kisses!!!!
 

Επισκέπτης
Ετσι φανηκε απο μερια σου οτι θιχτηκες σε μια πλακα που εγινε...

Οσο για τους ρουφιανους πριν ειπες οτι γνωριζεις και ας μη μιλας οποτε ξερεις σε ποιο πραγμα αναφερομαι.

Kisses!!!!
ειχα μια διαφωνια με τον νιο ,η οποια λυθηκε!!εγω για ρουφιανους δεν ξερω !!αν ξερεις εσυ ενημερωσε με !!
 

quark

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
εγω δεν αναφερθηκα σε κανενα νιο απλα αναφερθηκα στη δικη σου πρωτη απαντηση στην παρενθεση που εκανα σχετικα με την αντριαννα.φαινεται οτι πειραχτηκες πολυ διχως λογο αυτα τεσπα
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Η Σόνια δε βγαζει αυτοδυναμία! Πρέπει να κάνει κυβέρνηση συνασπισμού. Θα ήθελα με την Νταρια. Τί λεσβιακό θα ηταν αυτό!!!!!!
 

Επισκέπτης
εγω δεν αναφερθηκα σε κανενα νιο απλα αναφερθηκα στη δικη σου πρωτη απαντηση στην παρενθεση που εκανα σχετικα με την αντριαννα.φαινεται οτι πειραχτηκες πολυ διχως λογο αυτα τεσπα
χιουμοριστικα σου απαντησα!!δεν τσαντιστηκ ;)α!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ας αλλαξουμε λιγο την ψηφοφορια
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Μπορειτε να γραψετε σε ποιο μαγαζι ειναι η καθεμια ρε παιδια να τις τιμησω!Παντως γιατι δε βαλατε τη μουναρα τη Νατασα απο Διδυμου 8?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom