Νέα

Πορνοστάρ 2006 σε στούντιο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια απο τις παρακατω πορνες αξιζει τον τιτλο ""Βασιλισσα Πορνοστα

  • Μιλενα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ντανα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ζανα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ντενιζα

    Ψήφοι: 2 100,0%
  • Κατερινακι -μεταξουργειο

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
παιδια ξερει κανείς που δουλεύει η Σαμπρίνα?
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Θελώ αν γνωρίζει κάποιος να μου πεί..ή για την Σαμπρίνα ή για την πρωταγωνίστρια της στο Ελληνίδες εν δράσει ή για κανένα ωραίο μικρό πιπίνι(ελληνικό) σε ποιό μπουρδέλο-στούντιο δουλεύουν.....
Ευχαριστώ 
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
Εκτός από τη Σαμπρίνα που έπαιζε στο Ελληνίδες εν δράσει, οι υπόλοιπες σε ποιες τσόντες έπαιζαν?
 

Επισκέπτης
η αντριανα εχει παιξει μονο σε μια home made τσοντα με μενα  :grin: :grin: :grin:
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σόνιααααααααααααα !!!!!!!!!!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
στο σαιτ αυτη την στιγμη αν ψαξετε υπαρχει φωτο μονο για Νταρια και Σαμπρινα-Μελινα!για τις υπολοιπες απλως αναμενουμε!ο πρωτος φερων φωτογραφιες της Σονιας αμοιβεται πλουσιοπαροχα!
 

quark

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
η αντριανα εχει παιξει μονο σε μια home made τσοντα με μενα  :grin: :grin: :grin:

Την εχω δει την ταινια War αλλα ρε παιδι μου δεν εχεις καθολου σταθερο χερι πως κραταγες ετσι την καμερα???Δεν ξερω μηπως εκανες τιποτα αλλο με το αλλο χερι χαχαχαχαχα.

Εννοειται πως Σονιαααααααααα
 

Επισκέπτης
Την εχω δει την ταινια War αλλα ρε παιδι μου δεν εχεις καθολου σταθερο χερι πως κραταγες ετσι την καμερα???Δεν ξερω μηπως εκανες τιποτα αλλο με το αλλο χερι χαχαχαχαχα.

Εννοειται πως Σονιαααααααααα
εσυ δεν ησουν που σε πεταξε εξω η αντριανα απο το δωματιο στο στουντιο? :grin: :grin: :grin:!!καταλαβαινω την πικρα σου  :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

quark

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Ναι εγω ημουν αλλα ευτυχως γλιτωσα τα 50 ευρω με το σιλικονατο μπαζο
 

Επισκέπτης
Yποκειμενικά πάντα τα γούστα αλλά όχι και μοντέλο η ΜΑΝΤΑΜ .....
 

quark

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Δυστηχως με εδιωξε γιατι εκλαιγα απο τα γελια με το που την ειδα.Θα την προτιμησω ομως οταν θα κανω μονωση στο σπιτι εχει μπολικη σιλικονη το τραβελι χαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
το θεμα ειναι απλο!!οι εξυπναδες στην αντριανα δεν περναγαν!!και εγω την θεωρω παρα πολυ ομορφη γυναικα!!!μπορει καποιοι να ειχατε παραπονα για την συμπεριφορα της αλλα ηταν μοντελο η ατιμη!!!!
 

Επισκέπτης
Δυστηχως με εδιωξε γιατι εκλαιγα απο τα γελια με το που την ειδα.Θα την προτιμησω ομως οταν θα κανω μονωση στο σπιτι εχει μπολικη σιλικονη το τραβελι χαχαχαχαχα
αστα αυτα ρε!!πηγες να της πουλησεις εξυπναδα οπως κανεις στις φλομπες των σιτυ τουρς ,και εφαγες τα μουτρα σου  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
όντως οι εξυπνάδες δεν πέρναγαν και αυτο το γούσταρα και εγώ που είχα σχέσεις με την ΜΑΝΤΑΜ από πολύ πολύ παλία πριν ακόμα την κάνετε φίρμα την ΠΟΡΝΗ και σηκώσει ψηλά τον αμανέ και αρχίσει τις επιλεκτικές υπηρεσίες ...
τέσπα έχω περάσει υπέροχες πουτανοστιγμές με την εν λόγω αλλά ήμαρτον οχι και μοντέλο η πατσόγρια με τα ωραία tatoos !!!

 

Επισκέπτης
όντως οι εξυπνάδες δεν πέρναγαν και αυτο το γούσταρα και εγώ που είχα σχέσεις με την ΜΑΝΤΑΜ από πολύ πολύ παλία πριν ακόμα την κάνετε φίρμα την ΠΟΡΝΗ και σηκώσει ψηλά τον αμανέ και αρχίσει τις επιλεκτικές υπηρεσίες ...
τέσπα έχω περάσει υπέροχες πουτανοστιγμές με την εν λόγω αλλά ήμαρτον οχι και μοντέλο η πατσόγρια με τα ωραία tatoos !!!
το ποσους εχω ακουσει εδω μεσα να λενε οτι την ξερουν πολυ καλα  και να γραφουν οτι τους κατεβει δεν λεγεται!!η παραπληροφορηση παει συννεφο!!εμενα μου εχει ξηγηθει σπαθι!!για σενα δεν ξερω!
 

Επισκέπτης
και φυσικα οταν εμπαινε και εβλεπε τι γραφαν γι αυτην ,καλα εκανε και αρχισε να ριχνει τα ακυρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom