Νέα

πορνοπακι αγαπι μου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αυτοι οι μελαμψοι ιροεσ τισ καθιμερινοτιτασ δινουν μια αλλι αισθιτικι στιν αχαρι πορνοχορα μασ!
δινουν το δικο τουσ χρομα στιν καθιμερινι ζοι του ελινα!δινουν ζοντανια!
θα τουσ βριτε παντου!
πλεον κανουν αισθιτι τιν παρουσια τουσ με καθε τροπο κιριοσ σε κεντρικα σιμια τισ αθινασ!
στισ λαικεσ αγορεσ,στα χαμετιπια,στα παρκα,στουσ δρομουσ,στισ πλατεισ,στουσ πορνοσινεμαδεσ,στισ πορνοσαουνεσ!ζουνε αναμεσα μασ!εχουν γινι ενα με μασ!
ειναι αφανισ ιροες τισ καθιμερινοτιτασ!ειναι βιοπαλεστεσ και αυτοι και κανουν διαφορεσ πορνοδουλιτσεσ για να επιβιοσουν!
περιτριγιριζουν τισ καφετεριεσ πουλοντασ φακουσ και κουκλακια!μεχρι και cd με νεεσ επιτιχιεσ ελινοσ χαζοχιστιδον τραγουδιστον!παντα ευγενικοι με το λαγνο τουσ χαμογελο!
δουλευουν σε οικοδομεσ ασκοντασ ετσι το μελαμψο τουσ φιδιδονο κορμι! :rockon:
επισισ μπορουμε να τουσ βρουμε και στα φαναρια να καθαριζουν με τα βρομονερα τουσ τα τζαμια τον σκαουταμαξον!χεχε!

επισισ εντιποσι μου προκαλι οταν κανουν τσαρκα με τα γιαλιστερα τουσ πορνοπαπουτσακια στο μεταξουργειο και ψαχνουν και αυτοι να βρουν τιν ιδονι!μια κορασιδα να τισ το χοσουν ρε παιδακι μου! :rockon:
ειναι οι μικροι μασ ιροεσ που εχουν αναστατοσι τα εγκεφαλικα μασ αγγεια!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
το θρεντ που ελειπε.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
  προσεχε μονο τους αριστερους του σαιτ μην σου αρχισουν πολεμο :headbang:
 

Επισκέπτης
το θρεντ που ελειπε.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
  προσεχε μονο τους αριστερους του σαιτ μην σου αρχισουν πολεμο :headbang:
γουσταροοοοοο !!!!!!!χινοοοοοοοοοο!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
μου αρεσουν οι πορνοπολεμοι!!!χεχε!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γκαυλονοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο και ξεροχινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!
 

goldendragon

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
εμενα παντως μουχαουν ζαλισει ταρχιδια στα φαναρια, καθε γωνια και πακιστανος να προσπαθει να καθαρησει το παμπριζ,ΟΥΣΤ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ασε που κινδυνευεις να πατησεις κανεναν...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
οκ για τους πακιστανους τα καταλαβαμε ολα, αλλα πακιστανιδες ερχονται καθολου εδω???? η τις κρατανε στα σπιτια???
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
εμενα παντως μουχαουν ζαλισει ταρχιδια στα φαναρια, καθε γωνια και πακιστανος να προσπαθει να καθαρησει το παμπριζ,ΟΥΣΤ
οι περισοτεροι στα φαναρια ειναι απο μπαγκλαντες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ελα ντε καλη ερωτηση....μαλλον δεν ερχονται ομως...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
γουσταροοοοοο !!!!!!!χινοοοοοοοοοο!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
μου αρεσουν οι πορνοπολεμοι!!!χεχε!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γκαυλονοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο και ξεροχινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!
pitsi μονιμοποιηση των πακηδων ζητας?καλυτερα να γυρνανε να ψωνιστουνε με κανεναν κωλομπαρα παρα να ψαχνονται στα ρδελα(μεχρι 15αρι δινουν)
ασε που κινδυνευεις να πατησεις κανεναν...
πλεον οταν τους βλεπω νοημα με το χερι κ κανω λιγα εκατοστα μπροστα.
εμενα παντως μουχαουν ζαλισει ταρχιδια στα φαναρια, καθε γωνια και πακιστανος να προσπαθει να καθαρησει το παμπριζ,ΟΥΣΤ
πολλοι ειναι σπασταρχιδηδες σε σημειο εκνευριστικο.Τελειωσαν οι εποχες που εδινα κ τους αφηνα να καθαριζουν το τζαμι.Τον πουλο τωρα.Τους ειδα κ με τα επεισοδια στην Αχαρνων τοτε που ξεσηκωθηκαν με το κωλοκορανι κ τα καναν λιμπα τα μουνια
 

goldendragon

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Τελειωσαν οι εποχες που εδινα κ τους αφηνα να καθαριζουν το τζαμι.Τον πουλο τωρα.Τους ειδα κ με τα επεισοδια στην Αχαρνων τοτε που ξεσηκωθηκαν με το κωλοκορανι κ τα καναν λιμπα τα μουνια

μα και να στο καθαρισουν χειροτερα στο κανουν με τα βρωμονερα που εχουν
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
στα σπιτια εδω ελλαδα η στη χωρα τους???
δεν εκπορνευονται στην Ελλαδα αυτες.Το πολυ πολυ να την βιαζουν ομαδικως οπως κανουν πολλα κτηνη.
Γνωριζετε οτι απαγαγουν ομοεθνεις τους κ μετα παιρνουνε τηλεφωνα στο Πακι ζητωντας απο συγγενεις τους 3000-5000 ευρω να τον αφησουν ελευθερο?
Δεν θα ξεχασω το σκηνικο κτηνωδιας στο Χαιδαρι οπου ειχαν πηδηξει 15 ατομα τον γιο ενος Αλβανου που ειχε νταραβερια μαζι τους κ του το εκαναν ως αντιποινα.
Η λεξη ΖΩΑΡΙΑ ειναι μικρη να περιγραψει το τι βδελες ειναι αυτα τα ατομα
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δεν εκπορνευονται στην Ελλαδα αυτες.Το πολυ πολυ να την βιαζουν ομαδικως οπως κανουν πολλα κτηνη.
Γνωριζετε οτι απαγαγουν ομοεθνεις τους κ μετα παιρνουνε τηλεφωνα στο Πακι ζητωντας απο συγγενεις τους 3000-5000 ευρω να τον αφησουν ελευθερο?
Δεν θα ξεχασω το σκηνικο κτηνωδιας στο Χαιδαρι οπου ειχαν πηδηξει 15 ατομα τον γιο ενος Αλβανου που ειχε νταραβερια μαζι τους κ του το εκαναν ως αντιποινα.
Η λεξη ΖΩΑΡΙΑ ειναι μικρη να περιγραψει το τι βδελες ειναι αυτα τα ατομα
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
οκ για τους πακιστανους τα καταλαβαμε ολα, αλλα πακιστανιδες ερχονται καθολου εδω???? η τις κρατανε στα σπιτια???

Οσοι εχουν φερει τη φαμιλια εδω τις εχουνε κλεισμενες στο σπιτι.
Οσοι οχι τους στελνουν λεφτα στη χωρα τους και αυτοι μπουρδελιαζουν στην Ελλαδα.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Οσοι εχουν φερει τη φαμιλια εδω τις εχουνε κλεισμενες στο σπιτι.
Οσοι οχι τους στελνουν λεφτα στη χωρα τους και αυτοι μπουρδελιαζουν στην Ελλαδα.
ποσα βγαζουν (πλενουντας τζαμια????) ρε συ που μπορουν να στελνουν και σπιτια και να μπουρδελιαζουν?????
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
ποσα βγαζουν (πλενουντας τζαμια????) ρε συ που μπορουν να στελνουν και σπιτια και να μπουρδελιαζουν?????

μην τους βλεπεις ετσι.
οταν μενουν 10 ατομα σε ενα δωματιο μοιραζονται οτι εξοδα μπορει να εχουν και "δουλευουν" ολημερις ολο και κατι μενει.
Ασε που εχουν αρχισει να ανοιγουν και δικα τους μαγαζια αρα καπου τα βρισκουν.
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Και αυτη ειναι η καλη πλευρα ας πουμε.

σκεψου και την κακη. ;)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μην τους βλεπεις ετσι.
οταν μενουν 10 ατομα σε ενα δωματιο μοιραζονται οτι εξοδα μπορει να εχουν και "δουλευουν" ολημερις ολο και κατι μενει.
Ασε που εχουν αρχισει να ανοιγουν και δικα τους μαγαζια αρα καπου τα βρισκουν.
κοιτα και εγω ξενη ειμαι σε αυτη τη χωρα και σε ολους του αλλους ξενους προσπαθω να βοηθαω οπου μπορω... ενω πακιστανοι μου την δινουν :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
κοιτα και εγω ξενη ειμαι σε αυτη τη χωρα και σε ολους του αλλους ξενους προσπαθω να βοηθαω οπου μπορω... ενω πακιστανοι μου την δινουν :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

δε βαζω ολους τους ξενους στο ιδιο καζανι.

απλα μενω στους πακιστανους αυτη τη στιγμη.
ουτε εγω τους χωνευω αλλα ο τροπος ζωης τους λογικα τους δινει τη δυνατοτητα  για τα παραπανω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom