Νέα

Ποιός είναι τι ? τραβ/κρος/τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 296
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τραβελι :rockon:

θα βγαινουμε μαζι τσαρκες με τις κοκκινες τσαντουλες μας
:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
εγω κρος.....που λεφτα για πλαστικες;


ΥΓ τσαντα εχω μαυρη..... :birdman:

μαυρη ? μμμμμμ πολυ μπαναλ σε βρισκω

Εγω πλαστικες δε χρειαζομαι , μονο ενα ξυρισμματακι  ,  ειμαι ηδη ομορφη  :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Oι Cross-dressers δεν ειναι απαραιτητα ομοφυλοφιλοι....σε μεγαλο ποσοστο ειναι ετεροφυλοφιλοι....Και η ενδυμασια με ρουχα του αντιθετου φυλου δεν περιλαμβανει απαραιτητα επιθυμια αλλαγης φυλου, συμπεριφορα αντιθετου φυλου αλλά προσανατολιζεται περισσοτερο στο σεξουαλικο τομεα με ατομα του αντιθετου φυλου...Τα ατομα που ειναι transgender αποτελουν υποκατηγορια του cross dressing και οχι το αντιθετο...

Ο ορος transgender περιεχει ολους τους ορισμους που εχουν αναφερθει μεχρι στιγμης: transvestite, transexual, dragqueen/dragkings....
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μας δυσκολευεις....  :idiot:
πολυ κιολας  :-

Τεςπα
κροσσ ντρεσερ παντως στον δρομο δεν προκειτε να δω , ετσι ? τωρα αν στο κρεβατι του φοραει σουτιεν  ο αλλος δικαιωμα του
αντρας ειναι , στην χειροτερη πουστης σωστα ?

Τραβεστι με βυζια δεν υπαρχουν γιατι ειναι τοτε ειναι τρανσεξουαλ ( προ .. πρε .. πριν τελως παντων) σωστα ?
μπορω να τους δω και στο δρομο ( βλεπε gl)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μας δυσκολευεις....  :idiot:
πολυ κιολας  :-

Τεςπα
κροσσ ντρεσερ παντως στον δρομο δεν προκειτε να δω , ετσι ? τωρα αν στο κρεβατι του φοραει σουτιεν  ο αλλος δικαιωμα του
αντρας ειναι , στην χειροτερη πουστης σωστα ?

Τραβεστι με βυζια δεν υπαρχουν γιατι ειναι τοτε ειναι τρανσεξουαλ ( προ .. πρε .. πριν τελως παντων) σωστα ?
μπορω να τους δω και στο δρομο ( βλεπε gl)

μπορει να φοραει γυναικειο εσωρουχο....ή καλσον....δε χρειαζεται να βγει φουστα μπλουζα για να ειναι fetish cross dresser....οι fetish c/d ειναι αυτοι που δεν υπαγονται κατα κυριο λογο στην transgender κατηγορια και ναι συνηθως τα κανουν στην κρεβατοκαμαρα τους χωρις αυτο να ειναι απολυτο....

τραβεστι με βυζια υπαρχουν......δεν γινεσαι τρανσεξουαλ μια κι εξω....υπαρχει ολοκληρη διαδικασια αρκετων ετων με ορμονες χειρουργεια και ψυχολογικη βοηθεια....πολλα απο τα τραβεστι που κανουν πιατσα εχουν ηδη κανει επεμβαση στηθους γιατι αυτο ειναι το ευκολο κομματι....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μην βαλει κανας ανθρωπος ενα καλσον και ενα σουτιεν απο μεσα επειδη κρυωνει αμεσως να τον βγαλετε κρος....κακιασμενες.... :birdman: :birdman: :birdman: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
αχαχαχαχαχαχαχαχα
και ζαρτιερα για να μην τον κοβει το καλτσον ε? :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πολλα απο τα τραβεστι που κανουν πιατσα εχουν ηδη κανει επεμβαση στηθους γιατι αυτο ειναι το ευκολο κομματι....


καλε δε τα ξερεις καλα ... αμα το κανει αυτο τοτε ειναι προ οπ τρανς
η αλλιως προεγχειρησμενη τρανσεξουαλ  , ετσι δεν ειπε η Δαναη ?




το αλλο με το τρανςγκρειντερ δεν το εχω καταλαβνει ακομα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
μπορει να φοραει γυναικειο εσωρουχο....ή καλσον....δε χρειαζεται να βγει φουστα μπλουζα για να ειναι fetish cross dresser....οι fetish c/d ειναι αυτοι που δεν υπαγονται κατα κυριο λογο στην transgender κατηγορια και ναι συνηθως τα κανουν στην κρεβατοκαμαρα τους χωρις αυτο να ειναι απολυτο....

τραβεστι με βυζια υπαρχουν......δεν γινεσαι τρανσεξουαλ μια κι εξω....υπαρχει ολοκληρη διαδικασια αρκετων ετων με ορμονες χειρουργεια και ψυχολογικη βοηθεια....πολλα απο τα τραβεστι που κανουν πιατσα εχουν ηδη κανει επεμβαση στηθους γιατι αυτο ειναι το ευκολο κομματι....

Δεσποσύνη μου Νίτσα., ομολογώ πω με εκπλήσουν οι γνώσεις σας πάνω στο συγκεκριμένο θέμα  :think:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
μην βαλει κανας ανθρωπος ενα καλσον και ενα σουτιεν απο μεσα επειδη κρυωνει αμεσως να τον βγαλετε κρος....κακιασμενες.... :birdman: :birdman: :birdman: :grin: :grin: :grin: :grin:

γιατι εγω που εβαλα φουστα και και με βγαλαν τραβεστι  :idiot:

μα αφου μου το ειπε ο γιατρος , τ @@ σου πρεπει να κουνιουνται
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αχαχαχαχαχαχαχαχα
και ζαρτιερα για να μην τον κοβει το καλτσον ε? :2funny:
ε...μα.....με τα μποξερακια ειναι αβολα....ενω ενα στριγκ ευκολια....ακομα και στο κατουρημα ρε αδερφε.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
καλε δε τα ξερεις καλα ... αμα το κανει αυτο τοτε ειναι προ οπ τρανς
η αλλιως προεγχειρησμενη τρανσεξουαλ  , ετσι δεν ειπε η Δαναη ?




το αλλο με το τρανςγκρειντερ δεν το εχω καταλαβνει ακομα

ετσι ειναι....δεν ειπα το αντιθετο....απλα δεν γνωριζω πολλα τραβεστι που να μην εχουν στοχο το τρανσεξουαλ...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
σωστος ο αγιος ...  ;)

πραγματι το παρακανα με το ταγιερακι  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom