Νέα

Ποιός είναι τι ? τραβ/κρος/τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 296
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
τουτη εδω εχει πουτσο...εγω τη γαμαγα παντως
 

Συνημμένα

  • miriam-enlarge3.JPG
    miriam-enlarge3.JPG
    35,7 KB · Εμφανίσεις: 39
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπον επειδη εχετε φαγωθη ....

CROSSDRESSER  ειναι αγορακια που ντυνοντε μονο στο χωρο τους για οποιους λογους θελουν ... εξω ειναι αγορια
Τραβεστι (Τραβελια)  επειδη στην Ελλαδα ειναι μια εξεφτιλιστικη εκφραση και βρυσια στην ουσια .... οπως  (αηντε μωρη Τραβελη) το πιασατε??  οκ.. εχει σταματηση να υπαρχη
εχουμε υιοθετηση την ξενη λεξη   SHEMALES   η  TRANSSEXUALS γιατι στην Ελληνικη γλωσσα βαριουντε να βρουνε μια λεξη που να μην ειναι προσβλητικη για τις Τρανς ....
ΟΙ  TRANSSEXUALS  επειδη και οι ενχειρισμενες και οι μη ενχειρισμενες κυκλοφορουν εξω  ως γυναικες .. εχουν και στηθος και οι δυο και γυναικεια εμφανιση .... περνουν Ορμονες και φαινοντε γυναικες .....εχουν οριστη κατηγοριες ...

PRE OP  TRANSSEXUALS  ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΗ ΕΝΧΕΙΡΙΣΜΕΝΕΣ

POST  OP  TRANSSEXUALS ειναι οι ενχειρισμενες ....  Στηθος εχουν και οι δυο και γυναικειο σωμα ....  

Με λιγα λογια μονο κατω ειναι η διαφορα ...  διοτι αν κανης πλαστικες προσωπο και δεν ξερω και εγω που αλλου  ητε εισαι ενχειρισμενη ητε οχι γυναικα φαινεσε....  Τωρα για τις προτημησεις των αντρων αυτο ειναι αλλο θεμα ...

κατ αρχας ευχαριστουμε για την ενημερωση.
αλλα ...

Δηλαδι οποιος γυρναειστο δρομα ντυμενος γυναικα ειναι τρανσεξουαλ αν δεν εχει βυζια& μουνι ειναι παλε ποτε τραβεστι
αν εχει βυζι ειναι πρε και αν εχει και μουνι (4χ4) ειναι ποστ

τωρα οι κρος ειναι απλα πουστηδες που οταν γαμιουνται βαζουν φουστα , ενω υπαρχουν και πουστηδες που γαμιουνται με σμοκιν

καλα τα λεω ? :think:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αι μαρή κάτσε και εξήγησε μας εδώ χάμω που μας αφήνεις και λέμε οτι ναναι
Και δεν μας λέει και σε ποίο είδος ανήκει, να πάρουμε ένα παράδειγμα.
:think: Λέγεται πώς δεν τάχει κόψει ακόμη τα καλαμπαλίκια αρα, και λογικά θα πρέπει να είναι τραβελι με προσόντα....
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Tι κατσικοπόδαρη θεε μου..
Μου την πεφτεις, για να σε αφησω να μου παρεις πιπα .
Διάλεξες όμως λάθος θρέντ ,διότι εδω τα κορίτσια είναι ασύγκριτα στο στοματικό .Σε σύγκριση με αυτά ,
κανεις πίπα σαν τη κατσίκα ,της διαφήμισης της Cosmote !
Εκτος απο κατσικοπόδαρη εισαι και κατσικο-τσιμπουκλού !
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Να πας να κανης παρεα με αυτον μονο για τετοια εισαστε .... αυτα εχεις να πεις μετα απο τοσα που εχω πει???  Καλα βρε αμα με ξαναρωτησεις τιποτα θα σου πω ...  εισαι για σοβαρη συζητηση εσυ
με παρεξηγησες , απαντησες οσο εγραφα το απο πανω
απλα απαντουσα με την σειρα . δε σε προλαβα :/

και στο προηγουμενο μυνημα μου σορρυ αν εχω < ωμες > εκφρασεις - λεξεις
τις ειπα απλα για να καταλαβαινομαστε καλυτερα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μου την πεφτεις, για να σε αφησω να μου παρεις πιπα .
Διάλεξες όμως λάθος θρέντ ,διότι εδω τα κορίτσια είναι ασύγκριτα στο στοματικό .Σε σύγκριση με αυτά ,
κανεις πίπα σαν τη κατσίκα ,της διαφήμισης της Cosmote !
Εκτος απο κατσικοπόδαρη εισαι και κατσικο-τσιμπουκλού !
δεν μου λες εσυ τωρα που σε βρηκα προχειρο....αυτην την ενωση σου με τον νωντα σε ενα υπερτατο ον μαλακιας τον νωντοδονητη την ενεκρινες και συ;ηταν αμοιβαια ενωση,συγχωνευση ή εξαγορα;τι παιχτηκε; :birdman: :think:

υγ και ποιος ο ρολος του κουμπαρου προξενητη σταμ 90 γνωστου και ως μαλακοκρατορα :jerking: :jerking:...... :think: :think:
 

Επισκέπτης
Μου την πεφτεις, για να σε αφησω να μου παρεις πιπα .
Διάλεξες όμως λάθος θρέντ ,διότι εδω τα κορίτσια είναι ασύγκριτα στο στοματικό .Σε σύγκριση με αυτά ,
κανεις πίπα σαν τη κατσίκα ,της διαφήμισης της Cosmote !
Εκτος απο κατσικοπόδαρη εισαι και κατσικο-τσιμπουκλού !
Ελα μωρή Ερευνητούρα :rockon: :rockon: :rockon:
Είσαι θεά και μου έλειψες να ξέρεις κι ας σε βρίζω. :rockon:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:think: Αυτή που συγκαλέγεται?
΄
Θαρώ πως τον έχει ίσαμε με τη Δανάη που κυκλοφοράει σε αυτό το φλόρουμ. :cheesy:
 

Συνημμένα

  • 07.jpg
    07.jpg
    106,8 KB · Εμφανίσεις: 41

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ωραία κοπέλα, εγω και πολύ τη γουστάρω!!
κοιτα ειναι μια καλη επιλογη δεν λεω....

πρωτον ως χοντρη σιγουρα θα μαγειρευει καλα...και αν δεν μαγειρευει θα ξερει ολα τα καλα μαγαζια ντιλιβερυ της περιοχης
δευτερον θα μπορειτε μαζι να βλεπετε τσαμπιονς λιγκ πινοντας απειρα κουτακια μπυρας...βλ και σχετικο σκεμπε..

τριτον....ως χοντρη θα κανει καλη πιπα μετα στανταρ....

τεταρτον αν εισαι κινκυ τυπος θα μπορειτε να παλευετε κιολας στα προκαταρκτικα..... :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Παρεμπιπτόντως....κυκλοφορησε πριν λιγες μερες σε dvd η ελληνικι ταινια Στρελλα με πρωταγωνιστρια μια τρανσεξουαλ.την ειδα χθες και μ'αρεσε.λιγο παρατραβηγμενο το σεναριο αλλα καταληγει συγκινητικο.....

jo σαν ανθρωπος της τεχνης που εισαι,να τη δεις.μπορει να σου λυθουν και οι αποριες.....
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Τραβεστί (Τραβέλι)/Crossdresser:
http://[URL unfurl="true"]www.grimmemennesker.dk/data/media/1/cross_dresser.jpg[/img[/URL]]

[u][b]Τρανσέξουαλ:[/b][/u]

[img]http://galleries.shemalesexhd.com/photo/237/p09.jpg
http://[URL unfurl="true"]www.lesbian.gr/photos/text/1481.jpg[/img[/URL]]

[u][b]Transgender:[/b][/u]

Η Μπέτυ είναι από τις πιο γνωστές:

[img]http://[URL unfurl="true"]www.transs.gr/photos-logotexnia/BETTY.jpg[/img[/URL]]

Αυτό που στα ελληνικά λανθασμένα ονομάζουμε τρανσέξουαλ, άτομα από αλλαγή φύλου (από άνδρα προς γυναίκα και από γυναίκα προς άνδρα). Άνδρες που υπήρξαν γυναίκες απλώς πολλές έχουν κάνει μαστεκτομή και, αν δεν κάνω λάθος, με συγκεκριμένη διαδικασία έχουν κάτι σα "μικρό πέος" και γυναίκες που υπήρξαν άνδρες, έχουν μεγαλώσει το στήθος τους με ορμόνες και προσθετική και μέσω διαδικασίας έχουν "φτιάξει" κάτι σαν αιδοίο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom