Νέα

Ποιός είναι τι ? τραβ/κρος/τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 296
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
κωλομπαρας,διοτι ο πουστης δε γινεται γυναικα εξωτερικα αρα δε θελει να ναι κατι αλλο (εκτος απο οπισθογεμιστος)

το τραβελι ομως ειναι αγορακι εξωτερικα και θελει να γινει κοριτσακι...νιωθει κοριτσακι και θελει και να γινει κιολας...αρα εχει διαφορα απ τον κοινο σε ολους μας πουστη
 

Επισκέπτης
οχι γιατι ο πουστης ειναι αγορακι εξωτερικα...το τραβελι εξωτερικα ειναι γυναικα...

Πρόσεξε κάτι.Αφιέρωσα δέκα λεπτά από τήν ζωή μου γιά νά απαντήσω.Έχω πολύ πιό σοβαρά πράγματα νά κάνω,  από τό νά συζητώ πώς διαχειρίζεται τήν κωλοτρυπίδα του ό κάθε πούστης.Δικαίωμά του, αλλά δέν μπαίνω στό λούκι νά συζητώ γιά πράγματα πού δέν μέ αφορούν.
Στά παπάρια μου ο κάθε παρενδυμασίας (αγγλιστί crossdresser). :2funny:
Xαιρετώ
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
μη μου το χαλατε ρε και διασκεδαζω
 

Επισκέπτης
κωλομπαρας,διοτι ο πουστης δε γινεται γυναικα εξωτερικα αρα δε θελει να ναι κατι αλλο (εκτος απο οπισθογεμιστος)

το τραβελι ομως ειναι αγορακι εξωτερικα και θελει να γινει κοριτσακι...νιωθει κοριτσακι και θελει και να γινει κιολας...αρα εχει διαφορα απ τον κοινο σε ολους μας πουστη

(ε άν είναι νά τό χαλάσω.....μέσα κι εγώ)

δίκηο έχεις, αλλά κι ο παραδοσιακός πούστης χάριν ποικιλίας ίσως θελήσει κάποτε νά βάλει λίγο κραγιονάκι.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εμένα παλιόπαιδα με έχετε πολύ μπερδέψει!

Δεν μπορώ να καταλάβω σε ποια κατηγορία απο τις προανάφερόμενες ανήκει η παραπάνω περίπτωση.

 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
αν μια μερα σου πιασουν τα κωλομαγουλα τι θα πεις ???
Δεν πρεπει να ξερεις??  εγω ας πουμε τωρα πια λεω ελευθερα πιαστε μην ντρεπεστε ... εσυ σε ποιο σταδιο εισαι???

Αμα τα πισει γκομενα ας τα φαει κιολας , αν τα παισει κανας Μητσος , θα φαει κλωστια ,
so siple

Οσο για το σταδιο .. ειμαι σε σταδιο προσευχης , ξαναξυρισα το εργαλειο  :rockon:
Ειμαι σε αναζητηση αρχιδογλυφτρας , μιας και απ οτι βλεπω η δικα μου λειπει το ΣΚ

URL]]
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αμα τα πισει γκομενα ας τα φαει κιολας , αν τα παισει κανας Μητσος , θα φαει κλωστια ,
so siple

Οσο για το σταδιο .. ειμαι σε σταδιο προσευχης , ξαναξυρισα το εργαλειο  :rockon:
Ειμαι σε αναζητηση αρχιδογλυφτρας , μιας και απ οτι βλεπω η δικα μου λειπει το ΣΚ

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/55034545754111449503_thumb.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
μου αρεση που μου ανοιγης την καρδια σου ....  Και εγω θα βγω εξω το Σαββατο βραδυ να ξεσαλωσω ...  Θα καψω καρδιες παλι ...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
αυτο ειναι ωραιο...
αυτα ειναι τα απροοπτα της ζωης ...  μου αρεση να βλεπω τετοιες εκφρασεις ....  χαχαχαχαχα
Μετα το βιντεο θα πεσανε τα τηλεφωνα μου φαινετε ...  ειναι σιγουρο ...  βαζουμε στοιχημα  ????    χαχαχαχαχα
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
μου αρεση που μου ανοιγης την καρδια σου ....  Και εγω θα βγω εξω το Σαββατο βραδυ να ξεσαλωσω ...  Θα καψω καρδιες παλι ...

:think: ποια καρδια μου καλε ανοιξα ? κουφη εισαι ? εγω τα αρχιδια μου ξυρισα
μαλλον με μπερδεψες με καποιον αλλον  :2funny: :2funny:

Καλα να περασεις το Σαββατο , χεβ φαν  :fuck2:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
κωλομπαρας,διοτι ο πουστης δε γινεται γυναικα εξωτερικα αρα δε θελει να ναι κατι αλλο (εκτος απο οπισθογεμιστος)

το τραβελι ομως ειναι αγορακι εξωτερικα και θελει να γινει κοριτσακι...νιωθει κοριτσακι και θελει και να γινει κιολας...αρα εχει διαφορα απ τον κοινο σε ολους μας πουστη

προφανως και εχει....αλλιως δε θα εμπαινε σε ολη τη διαδικασια αλλαγης....αλλο ομοφυλοφιλος και αλλο τρανσεξουαλ ή τρανστζεντερ ή ....(προσθεστε τη δικη σας λεξη)
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
προφανως και εχει....αλλιως δε θα εμπαινε σε ολη τη διαδικασια αλλαγης....αλλο ομοφυλοφιλος και αλλο τρανσεξουαλ ή τρανστζεντερ ή ....(προσθεστε τη δικη σας λεξη)
ειχαμε μια στιχομυθια με το παιδι πιο πριν,τι θες τωρα ??  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τελικα δε βγαλαμε ακρη ε ?  :think:

Κριμα , δεν ξερω τι να γινω τωρα ... :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Για να μην ανοιγω καινουριο θεμα ρωταω εδω ..


μολις ξυρισα τ @@ μου και λεω δε ξυριζω και τα μουτρα μου .... ε στο διλεπτο πανω ειχα βαρεθει ταμαλα και μουρθε φλασια , αναρωτηθηκα ....

Τι κανουν τα < κοριτσια > με το ξυρισμα (πρωσοπου) εχουν καμια μυστικη συνταγη η ξυριζονται κανονικα  :think:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
νομίζω ότι τα "κορίτσια" λόγω αυξημένων επιπέδων θηλικών ορμονών που περιέχει ο οργανισμός τους (σε σχέση με τους καθ' αυτό άντρες) δεν έχουν τριχοφυΐα αντρικού τύπου στο πρόσωπο.
Κατά τα λοιπά, laser υποθέτω... :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom