Νέα

Ποιοί πηδάνε τα καλύτερα μουνιά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panourgos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
748
Like
6
Πόντοι
6
ρε συναδελφοι βλεπω στο δρομο κατι τελειες γυναικες και εχω την απορια ποιοι πηδανε τετοια αγγελακια ? τι προσοντα διαθετουν και τους καθοντε ? χρημα ? ομορφια ? η εχουν το κοκκαλακι της νυχτεριδας οι πουστιδες ?
το θεμα το γραφω με αφορμη εναν μαλακα που ειδα σημερα με ενα αγγελουδι και μαλιστα απο οτι εμαθα ειναι και τρελα ερωτευμενο το μωρο με τον μαλακα
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Είναι απλό φίλε μου, ξεκινάς από τα χαμηλά πατώματα και αργά αργά ανάλογα με τις δυνατότιτες σου ανεβαίνεις κλίμακα. Και λέγοντας δυνατότιτες ενοώ εμφάνιση, λεφτά, στυλάκι, κοινωνική θέση κτλ κτλ! Με λίγα λόγια όπως λέει και το ρητό, "Αν δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις!!"
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
ʼν το βλέπουμε μόνο σαν συναλλαγή δεν πρόκειται να βρούμε την άκρη πέρα απο ατυπόρνες. Θέλει και εναλλακτική προσέγγιση.
 

Επισκέπτης
Οι καθημερινοι απλοί  άντρες....χεχεχεχεχχεχ
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τα καλυτερα μουνια τα πηδανε δυστυχως τα γαμημενα τα ευρω!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
οι εχοντες και κατεχοντες.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Παιδιά σκεφτείτε το και διαφορετικά. Πείτε ότι είστε πολύ εμφανίσημοι αλλά δεν έχετε λεφτά. Κατ' αρχάς είναι σίγουρο ότι γαμάτε οτιδήποτε. Πιστεύετε οτί αφού χορτάσετε σε μεγάλο βαθμό δεν θα μπει η ιδέα - έστω και σαν ψυχολογική ανάγκη για κάτι παραπάνω, είτε ?, είτε κοινωνικό επίπεδο, είτε μόρφωση από τον άλλο; Έτσι και αλλιώς όποιον θέλετε πιθανώς τον έχετε.  ʼμα βάλεις στο παιχνίδι και οικογένεια, δεν θέλει και πολύ. Φυσικά παίζει και ο Έρωτας
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
οταν εχεις λεφτα  εχεις και αυτοπεποιθηση και στυλακι και τυπο
Ενος καλου μυρια επονται δηλαδη
Αρα οι γκομενες πανε σε αυτον που εχει λεφτα , οχι ομως μονο για τα λεφτα του αλλα και για οσα αυτα συνεπαγονται
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
ρε συναδελφοι βλεπω στο δρομο κατι τελειες γυναικες και εχω την απορια ποιοι πηδανε τετοια αγγελακια ? τι προσοντα διαθετουν και τους καθοντε ? χρημα ? ομορφια ? η εχουν το κοκκαλακι της νυχτεριδας οι πουστιδες ?
το θεμα το γραφω με αφορμη εναν μαλακα που ειδα σημερα με ενα αγγελουδι και μαλιστα απο οτι εμαθα ειναι και τρελα ερωτευμενο το μωρο με τον μαλακα


Θα έχει μεγάλη πούτσ@ και θα την ξεσκίζει την ομορφούλα  ;-) Γι'αυτό μην απορείς.
 

MXracer

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
102
Like
8
Πόντοι
1
Αδέρφια ο νόμος είναι απλός και διεθνικός:

Π Ρ Ο Σ Ω Π Ι Κ Ο Τ Η Τ Α

Αν έχεις μυαλό, χιούμορ και μπορείς να σταθείς σε μια συζήτησην αν της ανοίγεις την πόρτα να μπει στο αυτοκίνητο όταν δύο ώρες πριν της έχει γαμήσει τον κώλο με λύσσα όπως δεν την γάμησε κανένας, όταν μαζί σου η σχέση είναι μια περιπέτεια αλλά ταυτόχρονα νιώθει ασφάλεια τότε όλες οι γκόμενες είναι δικιές σου... δεν τα παραλέω είναι απλά τα πράγματα όλοι μπορόυμε να το καταφέρουμε με "εκπαίδευση" που είπε και ο φίλος παραπάνω...
 

Επισκέπτης
Αδέρφια ο νόμος είναι απλός και διεθνικός:

Π Ρ Ο Σ Ω Π Ι Κ Ο Τ Η Τ Α

Αν έχεις μυαλό, χιούμορ και μπορείς να σταθείς σε μια συζήτησην αν της ανοίγεις την πόρτα να μπει στο αυτοκίνητο όταν δύο ώρες πριν της έχει γαμήσει τον κώλο με λύσσα όπως δεν την γάμησε κανένας, όταν μαζί σου η σχέση είναι μια περιπέτεια αλλά ταυτόχρονα νιώθει ασφάλεια τότε όλες οι γκόμενες είναι δικιές σου... δεν τα παραλέω είναι απλά τα πράγματα όλοι μπορόυμε να το καταφέρουμε με "εκπαίδευση" που είπε και ο φίλος παραπάνω...

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ. Κια μην αφησετε κανενα να σας πει οτι ειναι διαφορετικα....με την παραπανω τακτικη, διακορεύεται το 80% των Θηλικών. Αν βεβαια υπάρχει εμφάνιση + χρημα, απλά το ποσοστό παει στα 100%.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ʼποψή μου είναι ότι απλά δεν υπάρχει συνταγή..
Οπωσδήποτε βέβαια η καλή εμφάνιση, το λέγειν και τα φράγκα παίζουν το ρόλο τους αλλά τίποτα από αυτά δεν εξασφαλίζει ότι θα μπει το γκολ.


Αν μάλιστα ρωτήσετε καμια φίλη σας γιατί έκατσαν σε αυτούς που έκατσαν, ημών συμπεριλαμβανομένων, θα εκπλαγείτε από τις απαντήσεις...Ο ορισμός του σουρεαλισμού.

Ποιος είπε ότι στην επιλογή ερωτικού συντρόφου υπάρχει αξιοκρατία ή "ορθολογισμός";
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αυτο μου θυμιζει λιγο το θρεντ μναρες με μλκες γκομενους......του ιδίου ειναι η απορια?


MX η απαντηση σου παντως ομολογω σχεδον με ανατριχιασε :P
(συμφωνω απολυτα μαζι σου)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
καλα τα ιδια δεν λεγαμε κ στο αλλο τοπικ
για τις μνρς κ μλκς?

επαναλαμβανομαστε οικτρα πλεον εδω μεσα :(


edit: νιτσα αμαν με τη τηλεπαθεια :headbang:
 

Επισκέπτης
οκ, ας αλλαξουμε το θρετ.....

ΤΙΤΛΟΣ

Ποιες πηδανε τους καλύτερους.π..........ς?????
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
οι ομορφες
οι κορμαρες
οι καπατσες
οι πλουσιες

αυτες μου ερχονται τωρα :P
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
οκ, ας αλλαξουμε το θρετ.....

ΤΙΤΛΟΣ

Ποιες πηδανε τους καλύτερους.π..........ς?????

Αν και καθ' ύλην αναρμόδιος λόγω διαφορετικού target group,  έχω ακούσει ότι οι "πουτάνες και οι τρελές έχουν τις τύχες τις καλές"...
Στην πράξη μου φαίνεται ότι ψιλοεπιβεβαιώνεται....
Ας μας πουν οι φίλες στο σάιτ αν κάνω λάθος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom